Skocz do zawartości

Kobiety wolą zniewieściałych chłopczyków


Turoń

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Jasnim said:

Tu się mylisz. Ja powoli dobijam do 30 a zawsze podobały mi się sporo starsze kobiety. Fakt faktem nigdy starszej nie bzyklem co nie znaczy że tego nie zrobię. 

Możesz się zdziwić jak dojdzie co do czego. Byłem kiedyś z taką 35+, no cóż, był to mój pierwszy (i jak na razie ostatni, odpukać w niemalowane!) w życiu epizod regularnego używania viagry :D Następna partnerka, ponad 10 lat młodsza, rozwiała moje wątpliwości co do działania mojego organizmu - jakoś z nią nie musiałem zażywać żadnych "wspomagaczy zabawy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lubię seks z kobietami napisał:

I wmawiajcie sobie dalej, że lubicie starsze Panie - jak trzeba się sfrajerzyć, żeby nie mogąc mieć normalnej kobiety brać się za babcie hhahah

Ale Ty wiesz, że on zaczął z nią romansować jak miał z 15 lat, a ona była jego nauczycielką w szkole?

Chociaż to równie dobrze ona go "zmolestowała" #metoo2

 

10-years-challenge-macron-wife-as-a-kid-

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, leto said:

był to mój pierwszy w życiu epizod regularnego używania viagry

Leto, przykro mi, że tak ci się trafiło - zdarza się. Mnie taki nieprzyjemny epizod spotkał z dziewczyną dwudziestoletnią - oboje byliśmy młodzi, głupi i pijani. :) Tyle że ja o poranku wyglądałem zwyczajnie (tzn. głupio jak zawsze), ona zaś - bez tynku na twarzy i bez odpowiednio dobranej bielizny - wyglądała (proszę o wybaczenie) jak rozgotowany pieróg. Dosłownie - tak wtedy pomyślałem. 
Natomiast jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie w życiu widziałem (istny Spitfire Mk I wśród kobiet) miała 45 lat - wysportowana, zadbana, energiczna i niesamowicie pociągająca matka (dwóch synów, 15 i 23 lata). Możecie się śmiać, ale nie byłem jedynym młodzieniaszkiem, który za nią szalał - babka w bikini wyglądała nieziemsko. Ogólnie wypadkowa rodzimej Kasi Pakosińskiej z Olgą Farmaki (taka grecka modelka). 

 

było jeszcze kilka fajnych mam w moim życiu, ale ta jedna wryła mi się w pamięć niczym... (i tu już zabrakło barwnych porównań).

 

I aby już nie męczyć wam o czterdziestkach - ja rozumiem, że komuś mogą się nie podobać starsze/dojrzałe kobiety. Ale żeby rozpętywać taką kampanię pogardy i nienawiści (i co gorsza - przegrać ją!)? To już lekka przesada. Tym bardziej, że mężczyzna, który uważa się za konesera kobiet*, ma tę świadomość, iż atrakcyjna pani może mieć zarówno 16, 20 jak i 45< lat. Mężczyzna-koneser kobiet ma wysokie wymagania - wie, że świetna forma przylega do wartościowych treści. Ponadto mężczyzna taki nie stosuje odmiennych miar wobec kobiet młodszych i starszych - tym bardziej cieszy go znalezienie diamentu w hałdzie węgla. 

 

* proszę traktować ten termin z przymrużeniem oka ; )

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 12:48, Jasnim napisał:

Tu się mylisz. Ja powoli dobijam do 30 a zawsze podobały mi się sporo starsze kobiety. Fakt faktem nigdy starszej nie bzyklem co nie znaczy że tego nie zrobię. 

Hehe kolejny który nie daje rady z normalnymi kobietami i se wmawia, że babcie mu się podobają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.