Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, intestine_baalism said:

I chocby stu facetow wyznawalo nam milosc na tinderze, to nie ma zadnego znaczenia bo to nie jest Ziutek.

Sugerujesz że motorem napędowym tinderów, instagramów itp są niespełnione miłości? Hmmm może i tak, ale efekt jest jaki jest, młode panienki szczujące tyłkiem i cycem w internecie żeby zdobyć atencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, intestine_baalism napisał:

Nie mowie, ze zawsze wybieraja madrze ale faktem jest, ze wybrany facet ma przewaznie raj na ziemi bo jestesmy tak skonstruowane, ze facetowi, ktorego same wybieramy, chetnie przychylimy nieba. 

Może kobiety w Twoim wieku tak. Niestety jesteś jeszcze z innej ery. Obecnie dziewuszki w wieku 18-26 są tak wbite w dume, roszczeniowe, leniwe, butne ze nawet nie jesteś w stanie tego zrozumieć, bo to inny stan umysłu. Nie pracuja, bo najlepiej zeby facet dał. Nie gotują, bo nie potrafią. Nie sprzątają, bo najlepiej zatrudnić sprzątaczke. Do dzieci najlepiej opiekunkę. Przychlic nieba facetowi? Śmiechu warte. To facet ma jej przychylić nieba, ale zeby Pani coś od siebie dała to raczej ciężko. Jakim prawem facet ma mieć wymagania... to ja tu jestem od wymagań.

 

Notoryczne manipulowanie, kupczenie dupą, kłamstwa. Przez te wszystkie Internetowe tindery, instargramy maja ego wyjebane w kosmos. Nie starają się, bo jak nie ten to i tak za moment napiszę do niej 10ciu innych. Wejdź na badoo i zobacz jakie opisy mają kobiety:

- nie odpisuje na co tam, musisz się postarać

- piszcie chłopcy, odpowiem jeśli ze chce

- Jeśli nie masz minimum 180, to nawet nie pisz

 

Nie mówię ze wszystkie takie są. Ale 95% tych, które są ładne właśnie taki poziom reprezentują. Mieszkają u mamy, nie pracują, robią jakieś hujowe studia typu pedagogika, ale mają się za 8 cud świata.

 

Bawi mnie tez druga strona medalu w tej kwestii. Bo na tych portalach królują samotne matki. Po prostu jest ich na pęczki. I moim zdaniem samotne to one są często z wyboru i przez swoja roszczeniowość oraz nieprzystosowanie do prawdziwego świata, bo życie nie wygląda tak jak się naoglądały na Instagramach.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Vstorm said:

Szkoda tylko, że piszesz o kobietach dawno po uderzeniu w ścianę. Piszesz o kobietach, które nie wychowały się z smartfonem w ręku. 

To popytaj sobie wśród młodych dziewczyn, takich w przedziale 18-29 lat. :)

Jakoś trudno mi uwierzyć, że młoda atrakcyjna dziewczyna, jest dziewicą. W dzisiejszych czasach jest to niemożliwe.

Jak wiadomo, moge mowic tylko o sobie. Chociaz w poscie startowym byl podany przyklad dziewczny lat 21, ktora tez jest dziewica. Do tego bardzo atrakcyjna. 

 

Moze i doszlam do sciany ale facetow wokol nie brakuje. Co chwila ktos mnie zaprasza na randki, czesc facetow w ogole nie umie przyjac odmowy bo przeciez odkad jestem wolna to znaczy, ze mam obowiazek chodzic na randki i uprawiac dziki seks z nowym facetem co wieczor. 

 

Natomiast faceci, mam wrazenie, naprawde osadzaja kobiety wedlug swoich standardow. Czesci z Was wydaje sie, ze jesli laska wrzuci zdjecie na Insta i dostanie tysiac serduszek i sto trzydziesci cztery zdjecia penisow, to znaczy, ze ona moze wybierac i przebierac w facetach. Tymczasem prawie kazda z tych kobiet w glowie ma jednego, bardzo konkretnego faceta, ktory nie zwraca na nia uwagi. Te konto na insta czy fejsie - jest przewaznie robione pod tego jednego i nawet milion lajkow od innych facetow tego nie zmieni. Dlatego wydaje sie Wam, ze jakbyscie wygladali jak Tom Ellis, to laski lajkowalyby wasze zdjecie 24/7 i wysylaly zdjecia cyckow i byscie mogli wybierac i przebierac. A tymczasem tymczasem kobiety mysla zupelnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, intestine_baalism napisał:

Wydaje mi sie, ze niektorzy nie rozumieja konstrukcji psychicznej kobiet. 

To nie jest konstrukcja psychiczna, to ciężkie zaburzenie. Same odbieracie sobie szansę na radość i szczęście poznania kogoś fajnego. Pragnienie niemożliwego nie jest mądre. A ci orbiterzy, o których wspomniałaś- często bawicie się nimi,  bawią Was ich starania, próby i chęć zaangażowania. Doskonale karmią ego, nieprawdaż? To podłe. I przykre. Więc jeżeli mieć pretensje, to jedynie do samej siebie, gdy przez to pragnienie "doskonalosci" i wybrzydzanie non stop w końcu wypadacie z rynku. Bo fajnych facetów jest cała masa. A czas jest naszym przyjacielem - Waszym najgorszym koszmarem.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, leto said:

Sugerujesz że motorem napędowym tinderów, instagramów itp są niespełnione miłości? Hmmm może i tak, ale efekt jest jaki jest, młode panienki szczujące tyłkiem i cycem w internecie żeby zdobyć atencję.

Nie sugeruje, mowie, ze tak dokladnie jest. 

 

Wiekszosc kobiet jesli zaklada konto na tinderze to jest ostatni krok desperacji bo moze ten jeden konkretny facet, akurat tam jest i wreszcie sie zbierze na odwage i napisze. Jesli kobieta ma konto na insta to kazdy jedno zdjecie jest dokladnie przeanalizowane pod katem tego czy ten konkretny facet je polubi. Jesli wrzuca focie na fejsa - przewaznie jest to focia, post, piosenka - dla jednego konkretnego faceta i nikogo wiecej. Wszystkie inne lajki, serduszka, komentarze - to nie ma zadnego znaczenia. Bo jednoczesnie kazda kobieta wie, ze ten "orbiter" tez ma gdzies tam wielbicielke, na ktora ma totalnie wywalone.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, intestine_baalism napisał:

Jak wiadomo, moge mowic tylko o sobie. Chociaz w poscie startowym byl podany przyklad dziewczny lat 21, ktora tez jest dziewica. Do tego bardzo atrakcyjna. 

Mialem z taka do czynienia, Co z tego ze dziewica jak pozostałe wszystke cechy zostaja?> Juz nie wspomne o tekstach "jak zasluzysz". Takie podejscie ma dzisiaj wiekszosc kobiet.

Edytowane przez La Eme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, intestine_baalism napisał:

Tymczasem prawie kazda z tych kobiet w glowie ma jednego, bardzo konkretnego faceta, ktory nie zwraca na nia uwagi.

Właśnie o to chodzi, gdyby Wam pozwolić to wszystkie najchętniej tworzyłybyście haremiki z garstką mężczyzn z Topki, gdzie jeden ma po kilka(naście kobiet) a reszta mężczyzn miałaby się przyglądać i robić na taki system. Niedoczekanie wasze.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intestine_baalism Widzisz, to jest Twoje środowisko i Twój światopogląd, jednak tym na forum nikogo nie przekonasz. Zwróć uwagę, że trafiają tu głównie panowie, którzy mają negatywne przejścia z kobietami i taka opowieść nie ma prawa przekonać ich do zmiany zdania, do tego dochodzi fakt, ze opisany przez Ciebie przedział wiekowy to nie jest przedział ich zainteresowań. Zresztą o kobietach na forum też nie mają najlepszego zdania, bo są świadomi, że nie trafiają tu dziewczyny, na które zwróciliby uwagę, a co za tym idzie, mało obchodzi ich ich zdanie.

 

@Vstorm 22-letnia dziewica zgłasza się. Zanim dostanę wiadro pomyj, to wiesz dlaczego ma się taki stan rzeczy? Bo jeśli jesteś zwykłą dziewczyną bez tego sławetnego instagrama, ba, nawet nie wrzucasz zdjęć na facebooka, nie odwiedzasz klubów, a do tego obracasz się w środowisku uczelnianym, gdzie większość kolegów co najwyżej chciałoby rozebrać Twój komputer, to masz raczej marne pole do popisu. Nie wiem, może ja mam pecha, bo na forum spotkałam się z opinią, że nawet największy pasztet ma pod oknem kolejkę chętnych. Ale może po prostu mam jeszcze za krótki warkocz, więc nie mają po czym się wspinać na drugie piętro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, intestine_baalism napisał:

Tymczasem prawie kazda z tych kobiet w glowie ma jednego, bardzo konkretnego faceta, ktory nie zwraca na nia uwagi.

Jaki jest sens w tym co piszesz? Ty nie zwracasz uwagi na innych facetów. A ten wybrany nie zwraca uwagi na Ciebie. Taka karuzele spierdolenia to potrafi tylko kobieta zrobić... porażka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat tego, że dała dupki jakiemuś chłopaczkowi co to był taką szkolną gwiazdeczką, a on ją zdradził w związku z czym obraziła się na wszystkich facetów jest powszechny.

 

 

Co do tego, że są takie, które mają mało partnerów to wierzę, choć na pewno jest ich mniej. Jak już kiedyś pisałem to jest kwestia przełamania barier wstydu, a jak dzieci już w gimnazjum dają dupy to one już nawet nie wiedzą co to jest ten wstyd. Jak kobieta seks rzadko uprawia to nie jest takie proste pójść i dawać komuś dupy, ona musi się przełamać. Wyjść ze strefy komfortu można kołczowsko powiedzieć :D:D Chociaż takiego wychodzenia nie popieram. Przykładem takiego przełamania i braku poczucia wstydu jest nasza kochana @JudgeMe z jej problem wiecznie swędzącego krocza i bycia kochanką zamężnych facetów.

Edytowane przez Reinmar von Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, intestine_baalism napisał:

Wiekszosc kobiet jesli zaklada konto na tinderze to jest ostatni krok desperacji bo moze ten jeden konkretny facet, akurat tam jest i wreszcie sie zbierze na odwage i napisze. Jesli kobieta ma konto na insta to kazdy jedno zdjecie jest dokladnie przeanalizowane pod katem tego czy ten konkretny facet je polubi. Jesli wrzuca focie na fejsa - przewaznie jest to focia, post, piosenka - dla jednego konkretnego faceta i nikogo wiecej. Wszystkie inne lajki, serduszka, komentarze - to nie ma zadnego znaczenia. Bo jednoczesnie kazda kobieta wie, ze ten "orbiter" tez ma gdzies tam wielbicielke, na ktora ma totalnie wywalone

Większej bzdury nigdy jeszcze tutaj nie przeczytałem...

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hogen napisał:

Większej bzdury nigdy jeszcze tutaj nie przeczytałem...

To jest prawda dlatego, bo kobiety gardzą facetami z tindera dlatego to akt desperacji, a potem ich wszystkich odrzucają.

 

Miałem taką koleżankę co beczała, że nikt jej nie chce to jej doradziłem, że na tych tinderach setki zdesperowanych facetów to nikomu szansy nie dała. Nawet nie dała zdjęcia i opisu i już setki wiadomości. Też oczywiście zakochana w facecie co ruchał setki kobiet i przy niej miał sie zmienić ale się nie zmienił i teraz ma chyba z 35 lat i to był jej jedyny ponoć. W nikim innym po prostu się nie zakochuje hehe. To jest problem, bo kobiety naoglądają się tych seriali i różnych głupot naczytają i potem w nikim normalnym się nie zakocha. Musi trafić na jakiegoś mistrza flirtu co babki setkami rucha, a potem płacz, zdradził mnie, jak to możliwe? Faceci to świnie hehe. Ogólnie jak jej historii słuchałem to pięknie nią goście manipulowali, ktoś kto nie manipuluje chyba nie byłby w stanie jej utrzymać przy jej wygórowanych standardach.

Edytowane przez Reinmar von Bielau
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, intestine_baalism napisał:

Gorzej, wiekszosc kobiet, poza paroma wyjatkami, ma tak zanizona samoocene, przez wychowanie i media, ze jak podchodzi do nas jakikolwiek facet, to my spedzamy cale noce na analizowaniu tego, czy naprawde mu sie podobamy czy tylko chce sie z nas posmiac. 

Ale to odnosi się do kobiet w Twoim wieku czy młodszych?

Na wychowanie przez rodziców nie ma się za bardzo wpływu, ale to tylko jeden z czynników warunkujących, media- większość wie, że to bullshit, z tego wpływu się wyrasta (współczuję pokoleniu urodzonemu po 2000 roku, to jest główny szlak komunikacji jaki znają, przejście przez etap dojrzewania bez szwanku teraz to jest hardcore, wystarczy spojrzeć na statystyki samobójstw wśród dzieciaków).

Jesteście dojrzałe, macie dzieci, co robicie, żeby nie przekazać tych błędów i braku pewności siebie, bo jeśli nadal w waszych głowach są dylematy czy ktoś podszedł, bo chciał zagadać czy się pośmiać, to słabo widzę na szansę na wychowanie następnego pokolenia ze zdrowym podejściem do zwykłych kontaktów międzyludzkich.

Przez samo narzekanie to niewiele da się przekazać.

 

Edytowane przez Helena K.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

Dobrze, że mamy Rezerwat i od czasu do czasu można się nieźle rozerwać czytając takie głupoty jak ten temat:D

 

Nie szkoda Wam prądu na tłumaczenie Autorce rzeczywistości?;)

Mi to już nawet nie szkoda kobiet. Niech sobie żyją w swojej bajeczce i dziwią się, że jest inaczej, tak jak autorka. Zjeść ciastko i mieć ciastko to dewiza każdej kobiety. Chcemy "równouprawnienia" ale jednocześnie specjalnego traktowania. Podwójne standardy, hipokryzja, moralność Kalego, to ich dewiza. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reinmar von Bielau napisał:

To jest prawda dlatego, bo kobiety gardzą facetami z tindera dlatego to akt desperacji, a potem ich wszystkich odrzucają.

 

Miałem taką koleżankę co beczała, że nikt jej nie chce to jej doradziłem, że na tych tinderach setki zdesperowanych facetów to nikomu szansy nie dała. Nawet nie dała zdjęcia i opisu i już setki wiadomości. Też oczywiście zakochana w facecie co ruchał setki kobiet i przy niej miał sie zmienić ale się nie zmienił i teraz ma chyba z 35 lat i to był jej jedyny ponoć.

Co za pojebane myślenie. Nie ma to jak komplikować sobie życie na siłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Obliteraror said:

To nie jest konstrukcja psychiczna, to ciężkie zaburzenie. Same odbieracie sobie szansę na radość i szczęście poznania kogoś fajnego. Pragnienie niemożliwego nie jest mądre. A ci orbiterzy, o których wspomniałaś- często bawicie się nimi,  bawią Was ich starania, próby i chęć zaangażowania. Doskonale karmią ego, nieprawdaż? To podłe. I przykre. Więc jeżeli mieć pretensje, to jedynie do samej siebie, gdy przez to pragnienie "doskonalosci" i wybrzydzanie non stop w końcu wypadacie z rynku. Bo fajnych facetów jest cała masa. A czas jest naszym przyjacielem - Waszym najgorszym koszmarem.

Zadne zaburzenie tylko co cos, czego wszyscy by chcieli. Ja znam bardzo duzo fajnych facetow, czesto bywam na branzowych konferencjach, gdzie kobiety jesli juz wystepuja to przewaznie jako hostessy i znam tabuny fajnych facetow.

 

Kazda kobieta wie, ze te starania i zaangazowanie nie wynikaja z checi poznania naszego bogatego wnetrza a zazwyczaj z checi zaliczenia nas.

 

W kwestiiczasu - on nie jest niczyim przyjacielem, naprawde.

5 minutes ago, benzoesan said:

@intestine_baalism Widzisz, to jest Twoje środowisko i Twój światopogląd, jednak tym na forum nikogo nie przekonasz. Zwróć uwagę, że trafiają tu głównie panowie, którzy mają negatywne przejścia z kobietami i taka opowieść nie ma prawa przekonać ich do zmiany zdania, do tego dochodzi fakt, ze opisany przez Ciebie przedział wiekowy to nie jest przedział ich zainteresowań. Zresztą o kobietach na forum też nie mają najlepszego zdania, bo są świadomi, że nie trafiają tu dziewczyny, na które zwróciliby uwagę, a co za tym idzie, mało obchodzi ich ich zdanie.

 

@Vstorm 22-letnia dziewica zgłasza się. Zanim dostanę wiadro pomyj, to wiesz dlaczego ma się taki stan rzeczy? Bo jeśli jesteś zwykłą dziewczyną bez tego sławetnego instagrama, ba, nawet nie wrzucasz zdjęć na facebooka, nie odwiedzasz klubów, a do tego obracasz się w środowisku uczelnianym, gdzie większość kolegów co najwyżej chciałoby rozebrać Twój komputer, to masz raczej marne pole do popisu. Nie wiem, może ja mam pecha, bo na forum spotkałam się z opinią, że nawet największy pasztet ma pod oknem kolejkę chętnych. Ale może po prostu mam jeszcze za krótki warkocz, więc nie mają po czym się wspinać na drugie piętro.

Jak studiowalam to nie bylo jeszcze ani insta, ani fejsa ani nawet naszej klasy chyba. Kolejka chetnych, owszem, sie ustawiala. Tyle, ze ja spedzalam z nimi tyle czasu, ze nasluchalam sie co mowia o kobietachz ktorymi uprawiaja seks, ze na bardzo dlugo mi sie odechcialo blizszych znajomosci. 

 

5 minutes ago, Reinmar von Bielau said:

To jest prawda dlatego, bo kobiety gardzą facetami z tindera dlatego to akt desperacji, a potem ich wszystkich odrzucają.

 

Miałem taką koleżankę co beczała, że nikt jej nie chce to jej doradziłem, że na tych tinderach setki zdesperowanych facetów to nikomu szansy nie dała. Nawet nie dała zdjęcia i opisu i już setki wiadomości. Też oczywiście zakochana w facecie co ruchał setki kobiet i przy niej miał sie zmienić ale się nie zmienił i teraz ma chyba z 35 lat i to był jej jedyny ponoć. W nikim innym po prostu się nie zakochuje hehe. To jest problem, bo kobiety naoglądają się tych seriali i różnych głupot naczytają i potem w nikim normalnym się nie zakocha. Musi trafić na jakiegoś mistrza flirtu co babki setkami rucha, a potem płacz, zdradził mnie, jak to możliwe? Faceci to świnie hehe. Ogólnie jak jej historii słuchałem to pięknie nią goście manipulowali, ktoś kto nie manipuluje chyba nie byłby w stanie jej utrzymać przy jej wygórowanych standardach.

A to jest akurat tlumaczenie facetow, ze pewnie czeka na jakiegos bzykacza a zwyklemu Wieskowi nie da podejsc blizej niz na metr. Tyle, ze wiekszosc kobiet lubie sobie pofantazjowac o przystojnym aktorze czy piosenkarzu ale w realu czesto i czesto idealem jest zwykly facet. Zaden bad boy, chad czy inny ruchacz, tylo zwykly Zdzisiek, ktory ma to "cos". Przy czym to "cos" jest dla kazdej kobiety czym innym i prawdopodobnie sprowadzaa sie do czystej biologii. Dlatego, jesli facet naprawde nie ma wielkich widocznych wad i jest choc troche ogarniety, to przewaznie gdzies tam jest laska, ktora do niego wzdycha. 

 

I tez mozna napisac, ze on siedzi calymi dniami na tinderze i wysyla denne teksty do obcych dziewczyn a dwa bloki dalej mieszka jakas Grazynka, ktora mija codziennie w drodze bo bulki ale totalnie jej nie widzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, intestine_baalism napisał:

W kwestiiczasu - on nie jest niczyim przyjacielem, naprawde.

Jak studiowalam to nie bylo jeszcze ani insta, ani fejsa ani nawet naszej klasy chyba. Kolejka chetnych, owszem, sie ustawiala. Tyle, ze ja spedzalam z nimi tyle czasu, ze nasluchalam sie co mowia o kobietachz ktorymi uprawiaja seks, ze na bardzo dlugo mi sie odechcialo blizszych znajomosci. 

 

 

 

No właśnie wielu facetów też widzi za jakimi facetami uganiają się dziewczyny i co Ci faceci sądzą o nich za plecami i odechciewa im się znajomości.

 

 

Dlaczego stawiasz na facetów jako na tych złych, że je źle traktują, a nie te baby jako te złe, że z takimi się zadają? To jest właśnie potwierdzenie tych wyśmiewanych haseł o bad boyajch. Także widzisz, widzimi to są rzeczywistość tylko Ty jesteś skupiona na patrzeniu na nią z perspektywy swoich interesów.

5 minut temu, intestine_baalism napisał:

A to jest akurat tlumaczenie facetow, ze pewnie czeka na jakiegos bzykacza a zwyklemu Wieskowi nie da podejsc blizej niz na metr. Tyle, ze wiekszosc kobiet lubie sobie pofantazjowac o przystojnym aktorze czy piosenkarzu ale w realu czesto i czesto idealem jest zwykly facet. Zaden bad boy, chad czy inny ruchacz, tylo zwykly Zdzisiek, ktory ma to "cos". Przy czym to "cos" jest dla kazdej kobiety czym innym i prawdopodobnie sprowadzaa sie do czystej biologii. Dlatego, jesli facet naprawde nie ma wielkich widocznych wad i jest choc troche ogarniety, to przewaznie gdzies tam jest laska, ktora do niego wzdycha. 

 

I tez mozna napisac, ze on siedzi calymi dniami na tinderze i wysyla denne teksty do obcych dziewczyn a dwa bloki dalej mieszka jakas Grazynka, ktora mija codziennie w drodze bo bulki ale totalnie jej nie widzi.

 

Nie wiem moje kwestie miłosne to jeden wielki kop w dupe od kobiet w większości przypadków no ale co ja tam mogę wiedzieć. Przestań się użalać nad sobą pluję na takie beksy weź w garść, bądź se feministką kur... bo nie ścierpię, tylko wam sie krzywdy dzieją, a facetom kop w dupe, bo to świnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CzikaBoom napisał:

To, że kobieta jest niezłą sztuką i każdy facet chętnie by ją zaliczył nie oznacza, że ta kobieta sypia z tymi wszystkimi facetami.

Załóżmy, że miała 3 chłopaków i z tym ostatnim wzięła ślub. Nie wiedzę w tym nic nadzwyczajnego. 

No proszę panią , pani nie na temat. Jak pani będzie chciała porozmawiać jak dorośli to chętnie a omijanie i wymijanie prostych zdań złożonych to nie rozmowa:)

Całuję i szanuję zarazem jeżeli oczywiście mogę ,jeżeli natomiast nie, to czulę wzdycham:)

 zakończę ten temat prosto. Nie myślcie co inni myślą czy przewidują i bla bla tylko zajmijcie się sobą i swoim rozwojem co was obchodzi  że faceci coś pitola o dziewicach? człowiek z kompleksami idzie tym torem myślenia:)

 

P.S. Jak kobiety kochają gadać o czymś godzinami bez rezultatu , dzięki temu mamy bajki:P

Edytowane przez Mnich03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hogen napisał:

Co za pojebane myślenie. Nie ma to jak komplikować sobie życie na siłę...

Tak btw. psycholog w szkole średniej jej zalecił masturbacje, bo lepiej si ę masturbować niż pozwolić żeby przez hormony się zakochała w byle kim i tak do 30 paru lat w nikim nie jest w stanie się zakochać :D No nie jest desperatką dzięki temu :D

 

Nie są z byle kim, a byle kto to 80 procent facetów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reinmar von Bielau napisał:

yjść ze strefy komfortu można kołczowsko powiedzieć :D:D Chociaż takiego wychodzenia nie popieram. Przykładem takiego przełamania i braku poczucia wstydu jest nasza kochana @JudgeMe z jej problem wiecznie swędzącego krocza i bycia kochanką zamężnych facetów.

Chyba sobie kpisz? 

A po drugie chyba "żonatych facetów", bo jakoś nie pociągają mnie kontakty seksualne z gejami. 

Ten problem sumienia pozostawiam już tym żonatym, bo to nie jest mój problem. Byłby, gdybym to ja zdradzała swojego męża. 

Poza tym i tak to mi się znudziło już. 

Ale sypiam z byłym (jeszcze tak będzie przez pewien czas), bo jest moim byłym, a nie dlatego, że ma żonę. 

Niczego nie chce tu rozbić, niech sobie będzie z tą żoną, dla mnie to nawet lepiej, gdyż nie chce się z nim angażować w związek. Zainteresowana jestem tylko seksem.  

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, intestine_baalism napisał:

Pierwszy raz moga tez wybierac facetow, ktorzy im pasuja. Nie mowie, ze zawsze wybieraja madrze ale faktem jest, ze wybrany facet ma przewaznie raj na ziemi bo jestesmy tak skonstruowane, ze facetowi, ktorego same wybieramy, chetnie przychylimy nieba. 

Problem w tym, że wszystkie wybieracie to samo wąskie grono facetów :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.