Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lubię seks z kobietami napisał:

Skąd ten avatar?

Jest to obraz Mateo Cerezo przedstawiający Marię Magdalenę, osobistych powiązać brak, lecz estetyczne oraz historyczne w pełni zaspokojone. Może być i nekromantyzm, jeśli tylko przyjmiemy, iż to autor miał na myśli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hatmehit napisał:

Jest to obraz Mateo Cerezo przedstawiający Marię Magdalenę, osobistych powiązać brak, lecz estetyczne oraz historyczne w pełni zaspokojone. Może być i nekromantyzm, jeśli tylko przyjmiemy, iż to autor miał na myśli 

Czyli jednak nie jest to tak wysoki poziom artystyczny jak myślałem, zwykła Maria Magdalena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Daenerys napisał:

Streszczenie: wszystkie kobiety są inne niż wszystkie, mają 1 no góra 2 partnerów, uchylają nieba mężczyznom, seks z zajętym mężczyzną jest ok i jest to to samo co seks z prostytutką, a poza tym wszystkie jesteśmy wiecznie piękne i młode.

Dzięki @Daenerys, Świat jest zatem zajebisty! 

Dobra, panowie mam dwa pytania:

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

w diametralnym tempie.

Co to znaczy?

 

19 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

nekromantyzmu

Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SSydney napisał:

Kurde ciekawi mnie jak to jest z tymi milfami do tej pory same do 25 roku życia miałem. :D 

Kurde to się nie zastanawiaj tylko działaj ?, zawsze możesz uciec... znaczy dostać ważny telefon ?

 

2 minuty temu, Imbryk napisał:

Dzięki @Daenerys, Świat jest zatem zajebisty! 

No ba, a Wy tylko narzekacie i narzekacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Jest tu duzo postow, ze kobiety sa takie i owakie i nawet kobiety na forum czesto temu przyklaskuja. Dzisiaj jednak chcialabym napisac cos w naszej obronie. Panowie moga sie zgodzic lub nie. 

Dosyć ciekawe spostrzeżenia, jednak nie zmienia faktu, ze kobieta jest taka, w jakim środowisko żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Daenerys napisał:

Kurde to się nie zastanawiaj tylko działaj ?, zawsze możesz uciec... znaczy dostać ważny telefon ?

Nie mam okazji do poznawania takich. :D Zgłaszasz się? ? Mnie się czepiają same młode zawsze :< 

1 minutę temu, Daenerys napisał:

No ba, a Wy tylko narzekacie i narzekacie ?

Ja staram się nie narzekać, Ostatnio zabrali mi nadgodziny i jestem 1.5k w plecy ale mimo wszystko życie jest zajebiste. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Imbryk napisał:

Co to znaczy?

Klimaty zmarłych, seksu ze zmarłymi, itp. Bardzo interesujące klimaty dla niektórych.

@SSydney

Ty się nawet nie zastanawiaj jak to jest z babciami - smutno. Tyle Ci powiem. Oczywiście, one będą bardziej chętne, ale ciało już przypomina babcię. Ohydztwo. Mężczyzni którzy się biorą za starsze to dla mnie naprawdę typowy przykład męskiej kapitulacji i sfrajerzenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Mężczyzni którzy się biorą za starsze to dla mnie naprawdę typowy przykład męskiej kapitulacji i sfrajerzenia się.

No żeniaczka z taką to jest porażka.

Natomiast czy Ty aby nie przesadzasz z tym ciałem babci?

Myślę, że kobieta 35-40 lat może się jeszcze okrakiem sił dobrze trzymać. Regres definitywny następuje po 40-stce a i tak jak taka pochodzi na silke to jeszcze do 50-tki pociągnie, choć to już nie będzie to samo co połowę życia wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Daenerys napisał:

No ba, a Wy tylko narzekacie i narzekacie ?

Moja karta graficzna jest do dupy! :(

 

6 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Klimaty zmarłych, seksu ze zmarłymi, itp. Bardzo interesujące klimaty dla niektórych.

Aha, czyli ogólnie nekrofilia albo nekromancja. O nekromantyzmie nigdy nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Natomiast czy Ty aby nie przesadzasz z tym ciałem babci?

Myślę, że kobieta 35-40 lat może się jeszcze okrakiem sił dobrze trzymać. Regres definitywny następuje po 40-stce a i tak jak taka pochodzi na silke to jeszcze do 50-tki pociągnie, choć to już nie będzie to samo co połowę życia wcześniej.

Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Kobieta pod 40-tkę ma szorstkie babcine stopy - widziałeś jakie stopy mają babcie? Takie grube, szorstkie. I właśnie kobieta w tym wieku takie już ma. Na samo przypomnienie sobie o tym chce mi się wymiotować - bo raz niestety uprawiałem seks z taką Panią, było to na divach, byłem po kilku piwach i brałem już co leci. Obrzydlistwo. Do tego zapach - stary, już kobieta przy 30-tce ma troszkę takie zapaszki różne, a 40-tka? O ludzie. Panowie co się z Wami dzieje, czy Wy tego nie wiecie, że Wam to muszę tłumaczyć?

 

No nie róbmy kurwa z szamba perfumerii. Do tego kobieta przy 40-tce ma te rysy twarzy już dość ostre, twarza taka z wyraznymi rysami, po ciemku to aż sie boję, przypomina mi to babcię.  No i zwykle krótsze już włosy...

Rany Chrystusowe, DiCaprio, Kiersznowski, Tajner, normalni mężczyzni biorą partnerki do 30-tego roku życia, jak przystało na dumny męski żywot, a tutaj desperados biorą Panie przy 40-tce i jeszcze się tym chwalą. Co się dzieje dziś z mężczyznami, że wieje taką desperacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Klimaty zmarłych, seksu ze zmarłymi, itp. Bardzo interesujące klimaty dla niektórych.

Jeśli pojmujemy to podobnie, to raczej nekromancji nie przyrównywałabym do nekrofilii.

 

A właśnie nekromancja w ogólnym założeniu jest to po prostu 

kontakt ze zmarłymi, lecz jedynie metafizyczny, mający na celu poznanie przyszłości czy tajemnic życia. W zasadzie praktykowana w większości kultur, a negatywnie rozpropagowana w XVI wieku. 

10 minut temu, Imbryk napisał:

O nekromantyzmie nigdy nie słyszałem.

Z tego co wiem coś takiego nawet nie istnieje, chyba, że chodziło o jakieś luźne nawiązanie do selfcreated prądu artystycznego? Obraz sam kojarzyć się może po prostu z romantyzmem, więc być może jakieś zamieszanie zaszło

 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hatmehit napisał:
A właśnie nekromancja w ogólnym założeniu jest to po prostu 

kontakt ze zmarłymi, lecz jedynie metafizyczny, mający na celu poznanie przyszłości czy tajemnic życia. W zasadzie praktykowana w większości kultur, a negatywnie rozpropagowana w XVI wieku.

Nekrofilia jest głęboko powiązana z nekromancją, pociąg do zmarłych nie bierze się z genetycznych uwarunkowań, bo zwierzęta nie kopulują ze zwłokami. Pociąg do zmarłych zaczyna się od nekromancji, czyli fascynacji metafizyką śmierci, zaczyna się od mózgu, przemyśleń, nie od genetyki. Do tego dodaje się np. świeże ciało zmarłej młodej kobiety i mamy pełną nekrofilię.

 

Nekromantyzm, nekromancja; https://sjp.pl/nekromantyczny

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Jednak miałem rację i trochę Cię wyczułem tym obrazem - może nie chodziło o nekromantyzm, ale wyczułem klimaty w jakich się poruszasz ;)

Udało Ci się w takim razie, lecz szczęśliwie nie doszłam do etapu poruszania się w tym klimacie w sposób dosłowny:D Bliżej mi do staroegipskich praktyk, ale chamsko tak umieszczać boginę na awatarze, lepiej ex pannę lekkich obyczajów, lecz nie róbmy offtopu, bo zadźgają i dopiero będzie nekromancja :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hatmehit napisał:

Udało Ci się w takim razie, lecz szczęśliwie nie doszłam do etapu poruszania się w tym klimacie w sposób dosłowny:D Bliżej mi do staroegipskich praktyk, ale chamsko tak umieszczać boginę na awatarze, lepiej ex pannę lekkich obyczajów, lecz nie róbmy offtopu, bo zadźgają i dopiero będzie nekromancja :P 

Zgadza się, te prostaki nie zrozumiałyby w ogóle o co chodzi...lol... i by nas spalili, a nasza miłość stałaby się pogrzebowym stosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Imbryk napisał:

O nekromantyzmie nigdy nie słyszałem.

Połączenie nekrofilii z romantyzmem?

Czyli w praktyce...pewnie coś więcej oprócz seksu. Spacer przy księżycu, wspólne pływanie po jeziorze, recytowanie poezji miłosnej, jakaś ładna wiązanka dla pani...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

A wiesz w ogóle do czego to nawiązanie? Choć pewnie w dobie internetów możesz łatwo wyszukać niestety i nie mam jak Cię sprawdzić, Twojego intelektu, w sposób wymierny.

Niestety mój intelekt temu nie dorównuje, jedyne skojarzenie jakie przychodzi mi na myśl do 'miłość + stos pogrzebowy' to Indie i prochy jakże zakochanych wdów pływające w Gangesie, lecz podejrzewam, iż nie o to chodziło :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.