Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Niestety mój intelekt temu nie dorównuje, jedyne skojarzenie jakie przychodzi mi na myśl do 'miłość + stos pogrzebowy' to Indie i prochy jakże zakochanych wdów pływające w Gangesie, lecz podejrzewam, iż nie o to chodziło :( 

 

"...And our love become a funeral pyre..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, karhu napisał:

a moze sa z tymi kobietami bo mozna z nimi pogadac, a ty juz ,do sexu,do sexu.?

@karhu kolejna strona wątku już się rozwija w stronę nekro - czyli nie bardzo już da się z partnerką gadać. A jak nie gadać, to co innego robić... smutno tak.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Imbryk napisał:

Wow, dla chcącego nic trudnego ale tutaj trzeba o logistyce mocno pomyśleć.

Da się zrobić, tylko trzeba mieć trochę krzepy (kurde, nawet w tej sytuacji te sprawy mają znaczenie) i umieć prowadzić partnerkę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, leto said:

Ja nie mam specjalnie negatywnych "przejść z kobietami", ten przedział wiekowy mnie interesuje, a i tak uważam że autorka koloryzuje/przedstawia przypadki bardzo odbiegające od standardu.

Moze faktycznie mam spaczone myslenie bo nie mam takich przyjaciolek? Ale znowu, znam iles tam kobiet (ale conajmniej 5 razy tyle facetow) i nie slysze jakos generalnie pochwaly bzykania sie dla samego bzykania. Wiekszosc moich kolezanek ma standardowe marzenia: zakochac sie, zalozyc rodzine, miec dzieci. Jest pare karierowiczek i one sobie robia kariery, reszta sobie marzy o bialym domku, dzieciach, piesku i kotku. 

8 hours ago, hogen said:

@intestine_baalism Dlaczego uważamy kobiety z kłamliwe i puszczalskie? Masz tu naoczny przykład typowej ku**y.

Ale to nie jest wiekszosc. Tak samo jak wiekszosc facetow nie jest chadami, badboyami i co tam jeszcze sobie wymyslacie. Naprawde nie znam kobiet, ktore chcialyby isc do lozka z facetem, ktory przerobil 10+ kobiet a taki co mial powyzej 50tki to juz wlasciwie z marszu jest skreslony. 

8 hours ago, sargon said:

Byłem świadkiem takich rozmów babskich, po alkoholu jeszcze.

 

Zawsze 1/3 - 1/2 uczestniczek łgała jak z nut.

Tzn - osobiście wiedziałem, że kłamią.

A na pewno nie wiedziałem wszystkiego.

 

Kłamały, lub nie mówiły wszystkiego. Na jedno wychodzi.

 

Zakładam, że spotkanie koleżankami i z dziećmi , przy herbatce (nie przy alku) wybiło poziom hipokryzji ponad sufit ;)

Spotkanie przy alko, przypadkowo obecna jedna dorosla corka - 21 lat. No uslyszala co uslyszala ale bez spiny. Nikt jej nie doradzal skakania po bolcach do 30stki tylko zesmy wszystkie zgodnie doszly do wniosku, ze warto zaczekac na wlasciwego faceta. 

8 hours ago, Vishkah said:

 

I tutaj wyszło szydło z worka.

Pytanie: a ilu niepoważnych?

Bo Ci niepoważni się oczywiście nie liczą. Nie nie, no skąd. 

Do licznika się liczą Ci.. no właśnie, którzy? :D

Wszyscy sie licza do licznika. Jesli, ktorys z was sadzie, ze kobieta nie pamieta z kim chodzila do lozka to po prostu wierzy w klamstwa. Kobiety nieraz oklamuja same siebie ale kazda, absolutnie kazda wie z iloma facetami poszla do lozka. 

7 hours ago, Ragnar1777 said:

Problem jest z Tobą, nie tylko z nim.

Jedziesz książkowym schematem.

Miałaś ojca alkoholika i teraz legniesz do alkoholików bo taki zapamiętałam wzór męski. Jeżeli widzisz, że ktoś chleje to go zselekcjonuj. Takie to ciężkie? Och biedne wy macie tak przekichane życie... Nic nie robicie z faceci pod nos podstawieni i jeszcze wybiera typ faceta, którym rzekomo gardzi księżniczka... Ile ty masz lat kobieto.

Nie no, jakos sie z tego wygrzeblama chociaz o wiele za pozno. Taki lajf. Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Zwlaszcza jak sie w domu ma wysokofunkcjonujace alkoholika, ktory nie pije, nie bije, chodzi do pracy, nie zatacza sie. Tylko sobie kulturalnie opyli dwie butelki wina do obiadu albo butelke whisky w srodowy wieczor. 

1 hour ago, Lubię seks z kobietami said:

Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Kobieta pod 40-tkę ma szorstkie babcine stopy - widziałeś jakie stopy mają babcie? Takie grube, szorstkie. I właśnie kobieta w tym wieku takie już ma. Na samo przypomnienie sobie o tym chce mi się wymiotować - bo raz niestety uprawiałem seks z taką Panią, było to na divach, byłem po kilku piwach i brałem już co leci. Obrzydlistwo. Do tego zapach - stary, już kobieta przy 30-tce ma troszkę takie zapaszki różne, a 40-tka? O ludzie. Panowie co się z Wami dzieje, czy Wy tego nie wiecie, że Wam to muszę tłumaczyć?

 

No nie róbmy kurwa z szamba perfumerii. Do tego kobieta przy 40-tce ma te rysy twarzy już dość ostre, twarza taka z wyraznymi rysami, po ciemku to aż sie boję, przypomina mi to babcię.  No i zwykle krótsze już włosy...

Rany Chrystusowe, DiCaprio, Kiersznowski, Tajner, normalni mężczyzni biorą partnerki do 30-tego roku życia, jak przystało na dumny męski żywot, a tutaj desperados biorą Panie przy 40-tce i jeszcze się tym chwalą. Co się dzieje dziś z mężczyznami, że wieje taką desperacją?

Nie wiem skad w niektorych panach przekonanie, ze procesy starzenia sie jakos ich omijaja i jak przekrocza czterdzieche to beda rwac te dwudziestki na potege. Niedawno mialam kryzysowy moment w zyciu bo oto zrozumialam, ze zaczynam uwazac facetow w wieku 40+ za atrakcyjnych. Dopadla mnie mysl, ze oto sie starzeje bo jeszcze 5 lat emu facet o 10 lat starszy to byl emeryt. 

 

Najgorsze jednak przyszlo pare dni pozniej, okazalo sie, ze facet, ktorego uwazalam za atracyjnego czterdziestolatka mial ... 31 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, intestine_baalism napisał:

Nie wiem skad w niektorych panach przekonanie, ze procesy starzenia sie jakos ich omijaja i jak przekrocza czterdzieche to beda rwac te dwudziestki na potege. Niedawno mialam kryzysowy moment w zyciu bo oto zrozumialam, ze zaczynam uwazac facetow w wieku 40+ za atrakcyjnych. Dopadla mnie mysl, ze oto sie starzeje bo jeszcze 5 lat emu facet o 10 lat starszy to byl emeryt. 

 

Najgorsze jednak przyszlo pare dni pozniej, okazalo sie, ze facet, ktorego uwazalam za atracyjnego czterdziestolatka mial ... 31 lat. 

A ja Ci powiem, że zdarzyło mi się na jakichś czatach udawać, że mam 41 lat i 26-27 letnie dziewczyny - nie wszystkie oczywiście - wcale nie były na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Lubię seks z kobietami said:

A ja Ci powiem, że zdarzyło mi się na jakichś czatach udawać, że mam 41 lat i 26-27 letnie dziewczyny - nie wszystkie oczywiście - wcale nie były na nie.

A ja Ci powiem, ze ma 36 lat, nadwage i nie wygladam jak miss swiata a jednak od miesiecy stalkuje mnie 24letni kolega z pracy, ktory twierdzi, ze w dniu, w ktorym mnie zobaczyl, zakochal sie tak, ze teraz o niczym innym nie marzy jak tylko o mnie. I o czym to swiadczy? O niczym. 

 

Zasadniczo, interesuja mniej faceci max. 5 lat starsi, ew. 1-3 lata mlodsi ale nie wiecej. Mam kolezanke, ktora miala meza o 15 lat starszego, ona 41, on 56. Rok po rozwodzie bo ona jeszcze w sile wieku, ma ochote na podroze, wychodzenie z domu, na spotkania ze znajomymi. On - prawie emeryt, najchetniej siedzi w domu, czyta gazete, oglada tv albo spi na kanapie. Znam ich prawie od poczatku i jak mial te 40 lat to wygladal bardzo OK i mial sporo energii. Dzisiaj to jest mentalny emeryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, intestine_baalism napisał:

A ja Ci powiem, ze ma 36 lat, nadwage i nie wygladam jak miss swiata a jednak od miesiecy stalkuje mnie 24letni kolega z pracy, ktory twierdzi, ze w dniu, w ktorym mnie zobaczyl, zakochal sie tak, ze teraz o niczym innym nie marzy jak tylko o mnie. I o czym to swiadczy? O niczym.

Ale o czym Ty kobiecino w ogóle do mnie rozmawiasz, pomiędzy rynkiem damsko-męskim od strony kobiet a mężczyzn jest drastyczna różnica, wiadomo, że do kobiet prawie zawsze jacyś adoratorzy są. Wśród mężczyzn jest więcej geniuszy ale i idiotów, dlatego są totalne męskie odchyły i desperaci, to nic nie znaczy. Mówimy o sytuacji od strony mężczyzn. 

 

A to, że emeryt - okej, ale te 16 lat razem chyba niezle pożyli, a że się rozstali to lepiej nawet dla niego. Stary facet chce spokoju a nie jojczącej mu baby nad uchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, intestine_baalism napisał:

ze ma 36 lat, nadwage i nie wygladam jak miss swiata a jednak od miesiecy stalkuje mnie 24letni kolega z pracy, ktory twierdzi, ze w dniu, w ktorym mnie zobaczyl, zakochal sie tak, ze teraz o niczym innym nie marzy jak tylko o mnie. I o czym to swiadczy? O niczym. 

Wręcz przeciwnie, gość się nie szanuje i leci na wszystko co mu wpadnie w pole widzenia, Hormony buzują, myślenie fiutem w pełnej okazałości;) Jeśli masz takie branie w robocie, to nie świadczy dobrze o Polakach z Tobą pracujących, nota bene przez was wychowanych:P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, intestine_baalism said:

nie slysze jakos generalnie pochwaly bzykania sie dla samego bzykania

Jest kilka prawd. Jest prawda czasu i prawda ekranu...

 

Cała ta dyskusja jest bez sensu, przedstawiasz swój bardzo subiektywny wycinek rzeczywistości, na co inni przedstawiają Ci swoje wycinki, też subiektywne i spaczone, tyle że w inny sposób.

 

Prawda leży gdzieś pomiędzy, ale gdzie - tego nikt nie wie. To się nawet nie bardzo da zbadać naukowo. Tu przy okazji rzecz do przemyślenia: wg badań (wielu, z różnych regionów świata) kobiety wydają się, statystycznie, drastycznie zaniżać ilość raportowanych partnerów. Biorąc to pod uwagę, dlaczego ktoś miałby bardziej wierzyć w Twoją, cukierkową, grzeczną, cnotliwą wersję rzeczywistości, niż tą drugą, którą Ci tu chłopaki przeciwstawiają - wersję bardziej brudną, zwierzęcą, dziką?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że młode dziewczyny są najatrakcyjniejsze i o to chodzi w naturze. Ja już jestem po tym swoim okresie świetności i dobrze mi z tym. Nie zakłamuję rzeczywistości, że jestem lepsza niż 18-latka, ale naprawdę mam poczucie spełnienia i olbrzymiego spokoju (jakiego wcześniej, przez 28 lat nie zaznałam). Dbam o siebie, dbam o figurę, dobrze wyglądam, ale w końcu mogę się skupić na pracy, na dzieciach, książkach itd. Już nie mogę się doczekać, aż będę miała te 45 lat i będę patrzyła, jak cudowna i młoda jest moja córka. Wygląd to jest coś od losu i dobrze, że przemija. To jest bardzo dobra, nieodwracalna lekcja dla kobiet, które bazowały tylko na tym, co bez wysiłku dostały od losu i nie pracowały nad innymi aspektami. Wygrałaś w losowaniu genów? Super, a co zrobiłaś więcej. Każda pani po 50-tce jest niewidzialna. Kobiety, które desperacko nie łaknęły atencji, dbały o rozwój intelektualny, nie będą czuć zazdrości o młode dziewczyny. Czy mężczyźni serio myślą, że jakąś wykształconą, mądrą 45-latkę z pasjami martwi to, że jej rówieśnik woli młodsze? Myślę, że takiej babce jest z tego powodu bardzo wszystko jedno.

Przypominam sobie dialog z pewnym absztyfikantem, który na randce mi się chwalił, ile to on nie miał dziewczyn, jaki to z niego casanowa, jaki styl seksu lubi. Po czym dodał "no co, dla mnie seks to temat taki, jak każdy inny". Ja na to: "chyba jednak nie. O filmie i literaturze jeszcze nie wspomniałeś".

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, intestine_baalism napisał:

Naprawde nie znam kobiet, ktore chcialyby isc do lozka z facetem, ktory przerobil 10+ kobiet

Są takie, jestem jedną z nich i ma to swoje plusy. Nie dociekam ile kobiet 'przerobił' mój aktualny chłop, lecz wnioskuję z jego wieku oraz rozmów, iż kilkanaście ich było. Może być to wina mego wieku, lecz cieszy mnie, że facet ma większe doświadczenie w łóżku oraz związkach ode mnie. Na pewno nie pogardzam posiadaniem wielu partnerek, ot korzystanie z życia, lecz w momencie wejścia w monogamiczną relację wierność powinna być priorytetem. 

 

17 minut temu, Amperka napisał:

Dbam o siebie, dbam o figurę, dobrze wyglądam, ale w końcu mogę się skupić na pracy, na dzieciach, książkach itd. Już nie mogę się doczekać, aż będę miała te 45 lat i będę patrzyła, jak cudowna i młoda jest moja córka. Wygląd to jest coś od losu i dobrze, że przemija.

Ah mądre słowa :) Taka postawa pokory oraz zrozumienia wobec czasu to nijaki dar od losu, oby każda dziewczyna i kobieta do tego doszła.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reinmar von Bielau napisał:

To jest prawda dlatego, bo kobiety gardzą facetami z tindera dlatego to akt desperacji, a potem ich wszystkich odrzucają.

Ale przeciwko dostawaniu od nich adoracji nie mają nic przeciwko, powiem więcej, każda która ma konto gdzieś tam na portalu i twierdzi, że to tylko tak sobie, z nudów to tak naprawdę po to, aby podbijać sobie ego otrzymywaną adoracją. Sprawdzić jaką popularnością i zainteresowaniem będą się cieszyć. Co z tego, że zleją wszystkich poza chadami, próżność doładowana i o to chodzi.

18 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Wszystkiego sluchala owa corka, lat 21, ktora wyglada jak laleczka, sliczna, drobna blondynka. Komentarz: Ufff, bo juz myslalam, ze ze mna jest cos nie tak skoro w tym wieku jestem jeszcze dziewica. 

Moża córka twierdzi, że jest dziewicą, bo wyznaje zasadę, że gała to nie seks, w tyłek się nie liczy, a palcówka to nie penetracja. Tym tokiem rozumowania faktycznie jest dziewicą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Jakies tam zmiany zaszly dopiero w ciagu ostatnich parunastu latach i sa to zmiany na plus dla kobiet ale i tez dla mezczyzn. Pierwszy raz w historii kobiety moga wybierac, co chca w zyciu robic. Pierwszy raz moga tez wybierac facetow, ktorzy im pasuja.  

 

 

 

Zmiany na plus naprawdę a podobno wszystkie jesteście dziewicami przy takim wyborze i facetach którzy się wam rzucają do stóp. Tylko trzeba pamiętać że taka wolność sexualną dla kobiet ma swoje konsekwencje i trzeba za nie odpowiadać a nie zrzucać na innych. Jak ktoś ma za dużo jedzenia robi się gruby jak kobiety mają za duży wybór to wiadomo co się dzieje, natury nie odszukasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Lubię seks z kobietami said:

Ale o czym Ty kobiecino w ogóle do mnie rozmawiasz, pomiędzy rynkiem damsko-męskim od strony kobiet a mężczyzn jest drastyczna różnica, wiadomo, że do kobiet prawie zawsze jacyś adoratorzy są. Wśród mężczyzn jest więcej geniuszy ale i idiotów, dlatego są totalne męskie odchyły i desperaci, to nic nie znaczy. Mówimy o sytuacji od strony mężczyzn. 

 

A to, że emeryt - okej, ale te 16 lat razem chyba niezle pożyli, a że się rozstali to lepiej nawet dla niego. Stary facet chce spokoju a nie jojczącej mu baby nad uchem.

Mowie o tym, ze przecietna dwudziestolatka a nawet trzydziestolatka ma do wyboru pod dostatkiem chetnym rowiesnikow i nie musi szukac wsrod emerytow. A jesli szuka to znaczy, ze ma tak zwane "daddy issues" bo rzadko komu podobaja sie ludzie w wieku ich rodzicow. Jak mialam 20 lat to nawet faceci w wieku 25 lat wydawali mi sie starzy. 

 

Zas w kwestii malzenstw z duza roznica wieku to powiem tyle, ze do pewnego wieku da sie to przeskoczyc ale potem nie. Tak samo mozna powiedziec, ze bardzo dobrze dla kolezanki sie sie zdecydowala na rozwod bo po co jej kanapowy len w domu. 

10 hours ago, Hatmehit said:

Są takie, jestem jedną z nich i ma to swoje plusy. Nie dociekam ile kobiet 'przerobił' mój aktualny chłop, lecz wnioskuję z jego wieku oraz rozmów, iż kilkanaście ich było. Może być to wina mego wieku, lecz cieszy mnie, że facet ma większe doświadczenie w łóżku oraz związkach ode mnie. Na pewno nie pogardzam posiadaniem wielu partnerek, ot korzystanie z życia, lecz w momencie wejścia w monogamiczną relację wierność powinna być priorytetem. 

Generalnie odkad sie rozstalam z poprzednim facetem, nie mialam jeszcze nikogo. Poznalam troche nowych facetow, mam w kregu towarzyskim ttroche takich, ktorych juz lepiej znam i generalnie facet, ktory w moim wieku mial 10+ partnerek , no jest dla mnie skreslony. Nie mam ochoty isc do lozka z polowa miasta a do tego sie to mniej wiecej sprowadza. 

 

4 hours ago, ZortlayPL said:

Ale przeciwko dostawaniu od nich adoracji nie mają nic przeciwko, powiem więcej, każda która ma konto gdzieś tam na portalu i twierdzi, że to tylko tak sobie, z nudów to tak naprawdę po to, aby podbijać sobie ego otrzymywaną adoracją. Sprawdzić jaką popularnością i zainteresowaniem będą się cieszyć. Co z tego, że zleją wszystkich poza chadami, próżność doładowana i o to chodzi.

No dokladnie do tego to sluzy a powody opisalam powyzej. Wiekszosc kobiet, ktora ma te konto na insta, ma te konto zeby zwabic jednego konkretnego faceta. A poniewaz ten jeden konkretny facet ma nas przewaznie w dupie, to probujemy podreperowac nasze poczucie atracyjnosci wlasnie na tinderach, instagramach i innych tego typu mediach. Ale wiekszosc kobiet ma tych wszystkich facetow gleboko gdzies bo to i tak nie jest TEN. 

 

Naprawde, panowie mysla, ze u kobiet jest jak u nich. Ale my kobiety mozemy minac na ulicy tysiac facetow jednego dnia i zaden nam sie nie spodoba. A potem w kolejce do pralni chemicznej spotykamy jakiegos Zenka i przepadamy z kretesem. Potem moze stanac przed nami sam Leonardo Di Caprio, Tom Ellis czy inny Ryan Gosling - i nic. No, milo oko pocieszyc. Ale w glowie jest ten jeden konkretny Zenek i koniec. Tyle, ze ten Zenek przewaznie w ogole nas nie zauwaza, jest zajety albo zainteresowany jakas inna wywloka ... Pod tego Zenka robi sie konto na insta, pod tego Zenka wrzuca sie posty na fejsie, nawet sie tego Zenka szuka na tinderze, zeby sie dowiedziec czy jest wolny. A tymczasem dostaje sie pary z jakimis obcymi facetami, ktorzy jeszcze dodatkowo wysylaja dick pics i mysla, ze kobieta w podskokach przyleci i obrobi pale. 

4 hours ago, ZortlayPL said:

Moża córka twierdzi, że jest dziewicą, bo wyznaje zasadę, że gała to nie seks, w tyłek się nie liczy, a palcówka to nie penetracja. Tym tokiem rozumowania faktycznie jest dziewicą.

Moze tak a moze nie. 

 

1 hour ago, HateMeMore said:

Zmiany na plus naprawdę a podobno wszystkie jesteście dziewicami przy takim wyborze i facetach którzy się wam rzucają do stóp. Tylko trzeba pamiętać że taka wolność sexualną dla kobiet ma swoje konsekwencje i trzeba za nie odpowiadać a nie zrzucać na innych. Jak ktoś ma za dużo jedzenia robi się gruby jak kobiety mają za duży wybór to wiadomo co się dzieje, natury nie odszukasz. 

Kobieta nie mysli tak jak mezczyzna i to, ze ma wybor to nie znaczy, ze raz dwa leci uprawiac seks z kazdym facetem. Wam sie tak wydaje bo myslicie, ze gdybyscie mieli taki wybor kobiet, to nie wychodzilibyscie z lozka. A tymczasem prawie kazda kobieta zdaje sobie sprawe z ryzyka, jakim jest pojscie do lozka z obcym facetem.  Zaczynajac od gwaltu, przez ciaze z przypakowym facetem az po narazenie sie na smierc. 

 

Ogladales film "Podły, okrutny, zły" ? Kobiety nie musza tego ogladac, zeby wiedziec. Dlatego sa ostrozne, oczywiscie nie wszystkie ale wiekszosc jest. Natomiast panowie zwykle uprawiaja seks z gastka tych, ktore sa mniej ostrozne i potem mysla, ze kazda tak ma. A jak nie idzie w wami do lozka to znaczy, ze woli jakiegos chada. Wcale nie woli tylko sie was boi, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, intestine_baalism napisał:

Ogladales film "Podły, okrutny, zły" ? Kobiety nie musza tego ogladac, zeby wiedziec. Dlatego sa ostrozne, oczywiscie nie wszystkie ale wiekszosc jest. Natomiast panowie zwykle uprawiaja seks z gastka tych, ktore sa mniej ostrozne i potem mysla, ze kazda tak ma. A jak nie idzie w wami do lozka to znaczy, ze woli jakiegos chada. Wcale nie woli tylko sie was boi, ot co.

Raz dwa leci na sex z facetem który ma wiedzę i wie jak wykorzystać wasze instynkty przeciwko wam a ta wiedza jest coraz bardziej dostępna Red Pill. Poza tym dla was to proste jak wypicie szklanki wody dla tego zawsze ukrywacie ilość partnerów sexualnych. Kłamstwa w stylu ja taka nie jestem możesz włożyć między bajki o miłości i podobne, to wszystko działa podświadomie ale ty nie znosisz prawdy liczą się tylko uczucia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, intestine_baalism napisał:

Nie mam ochoty isc do lozka z polowa miasta a do tego sie to mniej wiecej sprowadza. 

36 letni facet mający 10+ partnerek seksualnych to taka tragedia? Zakładając nawet względnie stałe związki oraz zawirowania wokół nich, nie jest to taka przesada, a plusem jest umiejętność zdystansowania się. Oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną i niechęć do tego zjawiska jest zrozumiała, lecz moim zdaniem skreślanie człowieka z takiego powodu jest dość puste. Życie ma odcienie szarości i należy rozgraniczyć czystą rozwiązłość seksualną od nieudanych LTR czy FWB.

Aczkolwiek rozumiem, iż szukasz osoby ze względnie podobnym zakresem doświadczeń do Twoich. 

Godzinę temu, intestine_baalism napisał:

A jesli szuka to znaczy, ze ma tak zwane "daddy issues" bo rzadko komu podobaja sie ludzie w wieku ich rodzicow

Istnieje Twoim zdaniem inne wytłumaczenie relacji ze sporą różnicą wieku niż nadużywane 'daddy issues' lub sponsoring (którego akurat nie przytoczyłaś, lecz często bywa)? 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, HateMeMore said:

Raz dwa leci na sex z facetem który ma wiedzę i wie jak wykorzystać wasze instynkty przeciwko wam a ta wiedza jest coraz bardziej dostępna Red Pill. Poza tym dla was to proste jak wypicie szklanki wody dla tego zawsze ukrywacie ilość partnerów sexualnych. Kłamstwa w stylu ja taka nie jestem możesz włożyć między bajki o miłości i podobne, to wszystko działa podświadomie ale ty nie znosisz prawdy liczą się tylko uczucia. 

Wiekszosc kobiet nie, jakis procent tak ale nie wszystkie i nawet nie wiekszosc. Zreszta jesli uwazasz, ze kobiety takie sa to odpowiedz sobie na pytanie czy faceci nie nabieraja sie na sztuczki kobiet i nie leca jak glodne psy jak tylko jakas cyckami zaswieci? Wiec tak, faceci stosuja te sztuczki z red pilla, niektorym sie nawet udaje bzyknac pol miasta i efekt koncowy jest taki, ze na miescie jest mnostwo zranionych kobiet bo przeciez my znamy te sztuczki: mowienie o milosci, zwiazku, dzieciach, domku itd a potem, juz jak zaliczy taki delikwent, to kasuje numer i tyle go widzieli.

 

Faceci sami sobie strzelaja w stope tym redpillem bo przeciez kobiety tez maja dostep do netu i czytaja wypociny jakies Rollo Tomassi. Forum Roosha tez bylo dostepne i mozna bylo sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziec o facetach, wiec nie martw sie - kobiety przyjely nowe strategie obronne a traca na tym osoby uczciwe, szukajace uczucia i szansy na zalozenie rodziny. Sami to sobie zrobiliscie a wszystko w imie przeruchania jak najwiekszej ilosci kobiet.

 

Niektorych z was przerasta prosta matematyka. Jesli jest mniej wiecej porowno kobiet i mezczyzn w spoleczenstwie i jest kilku panow (x), ktorzy bzykneli po 100 kobiet to znaczy dla y panow zostaje 99x kobiet, ktore byly bzykniete przez kogos innego przynajmniej raz. Niektore z nich bzykniete przez x panow. Wiec jesli reszta chce miec dziewice to powinna sie zajac eliminacja bzykaczy (x) a nie kontrola kobiet (99x). Ale tak sie sklada, ze ktos wpadl na pomysl, ze lepiej jest nalozyc ograniczenia na kobiety ogolnie zamiast ograniczyc prawo kilku facetow do ruchania wszystkiego co sie nawinie. I macie co macie. A dodatkowo jeszcze zakladacie fora, na ktorych gloryfikujecie styl zycia w ktorym faceci maja prawo do ruchania wszystkiego a potem oczekiwania, ze gdzies tam w zamku siedzi dziewica nieskalana, czekajaca na swojego ksiecia na bialym koniu. 

2 minutes ago, Hatmehit said:

36 letni facet mający 10+ partnerek seksualnych to taka tragedia? Zakładając nawet względnie stałe związki oraz zawirowania wokół nich, nie jest to taka przesada, a plusem jest umiejętność zdystansowania się. Oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną i niechęć do tego zjawiska jest zrozumiała, lecz moim zdaniem skreślanie człowieka z takiego powodu jest dość puste. Życie ma odcienie szarości i należy rozgraniczyć czystą rozwiązłość seksualną od nieudanych LTR czy FWB.

Aczkolwiek rozumiem, iż szukasz osoby ze względnie podobnym zakresem doświadczeń do Twoich. 

A czy 36+ kobieta majaca 10+ partnerow to taka tragedia? Tak sie sklada, ze w spoleczenstwie jest podobna ilosc kobiet i mezczyzn. Wiec, zebys Ty mogl miec te swoje 10+ kobiet to znaczy, ze te 10+kobiet przed wejsciem w kolejny zwiazek bedzie mialo na koncie conajmniej jednego partnera. Jesli pomyslisz logicznie, to zauwazysz, ze takich jak Ty jest wieksza ilosc i tak sie sklada, ze oni wszyscy uprawiali seks z kims. Jest w spoleczenstwie grupa, ktora cale zycie uprawiala seks w konfiguracji "seks  po slubie, z jednym partnerem i tak az do smierci" i to sa faceci, ktorzy nigdy nie mieli zadnej innej kobiety i kobiety, ktore nigdy nie uprawialy seksu z zadnym innym facetem. Jest grupa, ktora trafila na swoje szczescie za 2,3 czy 10tym razem - tez sie zdarza. Ale jest tez grupa, ktora za punkt honoru uwaza przeruchanie jak najwiekszej ilosci kobiet. Wiec jesli taki facect bzyknie 100 kobiet i zdecyduje sie na zwiazek z setna, to oznacza ze 99 facetow bedzie mialo kobiete z conajmniej jednym ex na liczniku. Czesc z tych kobiet juz nigdy nie zaufa zadnemu facetowi, czesc zrazi kazdego kolejnego shit testami (bo w koncu tamten tez obiecywal wiele a zniknal), czesc postanowi sie zemscic na calym meskim rodzaju. 

 

Wiesz, taka mentalnosc kalego. 

 

Ja generalnie wolalabym dla siebie kolejnego faceta z malym przebiegiem. Ot i co.

9 minutes ago, Hatmehit said:

Istnieje Twoim zdaniem inne wytłumaczenie relacji ze sporą różnicą wieku niż nadużywane 'daddy issues' lub sponsoring (którego akurat nie przytoczyłaś, lecz często bywa)? 

Nie. A wystarczy poczytac troche o psychologii i sie wiele rozjasni. 

 

Na poczatek polecam http://stronyocalenia.pl/index.php/literatura

 

Strona jest o ofiarach kazirodztwa glownie ale jest sporo dobrych materialow ogolnie. Tam wlasnie przeczytalam o daddy issues i generalnie jest to zaburzenie relacji w rodzinie pierwotnej. 

 

Sponsoring to uklad jasny ale w taki uklad nie wchodza zadne zdrowe psychicznie jednostki, ani kobieta w takim ukladzie nie jest zdrowa ani facet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, intestine_baalism napisał:

Ale tak sie sklada, ze ktos wpadl na pomysl, ze lepiej jest nalozyc ograniczenia na kobiety ogolnie zamiast ograniczyc prawo kilku facetow do ruchania wszystkiego co sie nawinie. I macie co macie.

Zaraz zaraz jak to się ma do tego, że według Ciebie kobiety wybierają z kim sypiają i to jest według Ciebie dobre? 

 

Czy jak damy zakaz facetom, którzy mogą ruchać wiele kobiet to te kobiety automatycznie zainteresują się pozostałymi mężczyznami? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, intestine_baalism napisał:

Wiec, zebys Ty mogl miec te swoje 10+ kobiet to znaczy, ze te 10+kobiet przed wejsciem w kolejny zwiazek bedzie mialo na koncie conajmniej jednego partnera. Jesli pomyslisz logicznie, to zauwazysz, ze takich jak Ty jest wieksza ilosc i tak sie sklada, ze oni wszyscy uprawiali seks z kims. 

Jestem kobietą, więc ciężko jest mi się odnieść do zaliczania 10+ kobiet i potem bycia z tymi o wyższym przebiegu, lecz pomyłki w czytaniu się zdarzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, intestine_baalism napisał:

Niestety bardziej niz mnie, kocha butelke alkoholu

Smutne...

12 godzin temu, intestine_baalism napisał:

A ja Ci powiem, ze ma 36 lat, nadwage i nie wygladam jak miss swiata

ale w sumie to niezbyt się dziwię - mało kto lubi zapuszczone kobiety. Jak go poznałaś to byłaś gruba?

 

A swoją szosą, na czym konkretnie polegało to przychylanie nieba Twojemu facetowi? W szczególności pytam o sprawy wymierne i namacalne. A wynika to dotychczasowych doświadczeń, kiedy to typiary opowiadały jakie to były dobre dla swoich parnerów i ileż to one dla nich nie robiły. A w praktyce nie potrafiły wymienić kompletnie nic, co by miało jakikolwiek wymiar fizyczny. Jedynie 'zaangażowanie emocjonalne' i tym podobne sprawy. Na pytanie, czym się to objawiało, aby partner mógł to zauważyć, nie potrafiły odpowiedzieć. A to Twoje przychylanie nieba jak się objawiało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.