Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/9/2020 at 9:11 AM, intestine_baalism said:

nierzadko z mazenskiego gwaltu

To się nazywa propaganda! Tak się to właśnie robi - przeplatając swoje slogany pomiędzy ogólnie akceptowanymi stwierdzeniami. Brawo, brawo.

Powiedz od razu, że czarne marsze to twoja ulubiona rozrywka.

 

To jest bzdura. Skoro wyszła za mąż to po to żeby uprawiać seks i mieć dzieci. Po to jest małżeństwo, żeby wychować dzieci a dzieci się biorą z seksu. Jeśli wierzyć statystykom, inteligentniejsze kobiety później zaczynają współżycie seksualne a więc jesteście raczej z tych inteligentnych więc doskonale rozumiesz o czy mówisz i o czym ja mówię. Spodziewasz się teraz, że to przyjmę tylko dlatego, że 80% twojej wypowiedzi jest jak najbardziej sensowna?

To jest manipulacja i będę to punktował niezależnie od płci rozmówcy. Jak równość to równość.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Xellos said:

To skutek, a nie przyczyna.

No, chyba że faktycznie dopiero po siedmiu latach zauważyłaś, że związałaś się z alkoholikiem.

Na poczatku faktycznie nie zauwazylam ale tu gdzie mieszkam pija wszyscy, do lunchu, do kolacji, w weekendy na targu, przy kazdej okazji. Wiec to nie bylo takie bardzo widoczne. Natomiast po kilku latach faktycznie zauwazylam, ze sa to ilosci coraz wieksze i wieksze i znacznie wykraczaja poza lampke wina do obiadu. Na koniec bywaly 2 butelki wieczorem, na drugi dzien szedl do pracy jakby czysta wode pil. 

 

Ogolnie rzecz biorac pluje sobie, ze wczesniej sie nie zdecydowalam na ten krok. 

1 minute ago, wrotycz said:

To się nazywa propaganda! Tak się to właśnie robi - przeplatając swoje slogany pomiędzy ogólnie akceptowanymi stwierdzeniami. Brawo, brawo.

Powiedz od razu, że czarne marsze to twoja ulubiona rozrywka.

 

To jest bzdura. Skoro wyszła za mąż to po to żeby uprawiać seks i mieć dzieci. Po to jest małżeństwo, żeby wychować dzieci a dzieci się biorą z seksu. Jeśli wierzyć statystykom, inteligentniejsze kobiety później zaczynają współżycie seksualne a więc jesteście raczej z tych inteligentnych więc doskonale rozumiesz o czy mówisz i o czym ja mówię. Spodziewasz się teraz, że to przyjmę tylko dlatego, że 80% twojej wypowiedzi jest jak najbardziej sensowna?

To jest manipulacja i będę to punktował niezależnie od płci rozmówcy. Jak równość to równość.

 

To nie jest propaganda tylko fakt, ze wiele kobiet jest gwalconych w malzenstwie a usprawiedliwieniem jest zawsze "przeciez po to wyszla za maz". Otoz nie, malzenstwo zawsze mialo na celu stworzenie warunkow do wychowywania dzieci ale jesli jedna osoba gwalci druga czyli uprawia seks bez jej zgody, to to jest gwalt malzenski. I tak, zdarza sie gwalceni w malzenstwie sa tez panowie, czesto i gesto najpierw polewa im sie alkoholu az do nieprzytomnosci, tylko i wylacznie celem odbycia stosunku i ewentualnego zajscia w ciaze. 

 

Kazdy seks bez zgody drugiej strony to gwalt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, intestine_baalism said:

To nie jest propaganda tylko fakt, ze wiele kobiet jest gwalconych w malzenstwie a usprawiedliwieniem jest zawsze "przeciez po to wyszla za maz"

Nie, to jest propaganda. Pokaż mi jakieś dane a wtedy przeproszę i posypię głowę popiołem.

 

Przypomnę ci:

On 2/9/2020 at 9:11 AM, intestine_baalism said:

Potem rodzily sie dzieci, nierzadko z mazenskiego gwaltu

Jakieś dane na ten temat? Bo pierwsze słyszę. Zwłaszcza, że nierzadko się to zdarzało. W takim razie często. Jak często?

 

7 minutes ago, intestine_baalism said:

I tak, zdarza sie gwalceni w malzenstwie sa tez panowie, czesto i gesto najpierw polewa im sie alkoholu az do nieprzytomnosci, tylko i wylacznie celem odbycia stosunku i ewentualnego zajscia w ciaze. 

Jak będzie nieprzytomny to na pewno nic z tego nie wyjdzie. Jeszcze po alko w takiej ilości...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, wrotycz said:

Nie, to jest propaganda. Pokaż mi jakieś dane a wtedy przeproszę i posypię głowę popiołem.

 

Przypomnę ci:

Jakieś dane na ten temat? Bo pierwsze słyszę. Zwłaszcza, że nierzadko się to zdarzało. W takim razie często. Jak często?

 

Jak będzie nieprzytomny to na pewno nic z tego nie wyjdzie. Jeszcze po alko w takiej ilości...

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Marital_rape

 

https://www.infor.pl/prawo/malzenstwo/prawa-i-obowiazki-malzonkow/277208,Czy-gwalt-w-malzenstwie-jest-mozliwy.html

 

https://kobieta.wp.pl/gwalt-malzenski-5982763954943105a

 

Tu ciekawy artykul i wazne: czesto kobiety zglaszaja ogolnie przemoc fiziczna i psychiczna a nie konkretnie gwalt wiec gwalty malzenskie nie zawsze sa ujete w satystykach jako odrebne przestepstwo.

 

https://fra.europa.eu/sites/default/files/fra_uploads/fra-2014-vaw-survey-main-results-apr14_en.pdf

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_of_males

 

 

A 2010–2012 study by the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) found that one in 17 men (5.9%) reported being made to penetrate at some point in their lives[8] (up from 4.8% in 2010).

 

Prawie 6% panow zostalo zmuszonych do penetracji czyli jest to gwalt. A ilu nawet nie wie, ze zostalo zmuszonych bo byli pod wplywem alko albo innych srodkow? Dodaj do tego jeszcze wstyd i ewentualnie smiechy, ze przeciez facetowi powinno sie to nawet podobac. Naprawde problem jest powazniejszy niz myslisz i to, ze Ciebie to nie spotkalo, nie znaczy, ze nie dzieje sie naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, intestine_baalism said:

A 2010–2012 study by the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) found that one in 17 men (5.9%) reported being made to penetrate at some point in their lives[8] (up from 4.8% in 2010).

Pochylę się nad tymi danymi.

Otóż w USA jest mniej niż 30 gwałtów na 100 tysięcy mieszkańców (w znakomitej większości - mężczyzn na kobietach), jak mniemam na rok. Przy średniej długości życia Amerykaniana ok 80 lat, to daje (30 / 100000) * 80 = 0,024 = 2,4% a ty chcesz mi wmówić, że 6% mężczyzn jest gwałconych?

Wybacz ale CDC, które czule nazywam Diseased Centers of Control przeprowadziło badanie pokazujące, że czarni są lepszymi rodzicami niż biali. Badanie, przeprowadzone w 2013 roku, ukazało się w artykule Washington Post na ulubiony temat - zgadłaś - o rasizmie. Czego tam nie ma... ale to tylko kropla w morzu propagandowych gniotów CDC, które nie służą społeczeństwu, tylko ich agendzie.

 

To tylko dwa argumenty przeciwko temu pseudo badaniu, które cytujesz.

Szkoda się w ogóle denerwować. Naprawdę. Będziesz zdrowsza/zdrowszy jeśli przestaniesz wierzyć a zaczniesz myśleć. W takie cuda to ja nie wierzę.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orybazy napisał:

żadnych L4 na ciąże bo to nie choroba)

Nie, powikłania w trakcie ciąży już tak.

6 godzin temu, Orybazy napisał:

Panie zarejestrowane w WKU (wojskowa komenda uzupełnień) i wysyłane na śmierć jak mężczyźni w czasie wojny. 

Ja akurat jestem zarejestrowana w WKU (życiowe pomyłki, nie wiem co ja sobie wtedy myślałam)

6 godzin temu, Orybazy napisał:

dziewczyny na politechnikę czy mammobusów

Z politechniką to się nie wypowiem, bo nie znam tego programu ani danych ile rzeczywiście miejsc było zarezerwowanych na studiach dla dziewczyn. Ale mammobusy? To program przesiewowy wobec  najczestysz nowotworów w populacji, łatwy do wykrycia, im wcześniej wykryty tym mniejsze koszty leczenia.

Rak jąder nie jest tak częsty, żeby był sens wprowadzania badań przesiewowych.

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to gdzieś kiedyś pisałam ale Panowie stąd to żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, gdzie kobiety nie robią nic innego tylko przenoszą spermę w ustach z kutasa jednego mężczyzny do ust kolejnego i mają karuzelę kutangów.

Że też Wam się chce tak teoretyzować.

Za bardzo komplikujecie, mielicie, a ch*j z tym wszystkim, ile my tu żyjemy, świadomie może z 40 nie licząc dzieciństwa i starości.

Życie generalnie polega na pracy, żarciu i seksie ewentualnie jakimś hobby.

Znajdźcie se babę na poziomie Waszej atrakcyjności lub niższej. No takie są realia sorry, chyba że macie wyjątkowy dryg i charyzmę.

Coś tam poruchacie, pójdziecie do kina, ale i tak nadal głównie będziecie pracować i jeść. 

Łażenie, gadanie, praca, jedzenie, seks czy w emiratach arabskim, malediwach czy pcimiu dolnym na tym polega to bzdurne życie każdego człowieka.

 

Cała reszta to hormony i ideologie.. urojone w głowie.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Yolo napisał:

Ty żyjesz w pustce.

Bo generalnie życie takie jest.

Ludziom na drodze ewolucji powgrywane zostały różne mindsety, neuroprzekaźniki i hormony które się uwalniają w odpowiedzi na różne bodźce płynące ze środowiska i szereg mechanizmów obronnych w razie gdyby biologiczny plan nie mógł zostać spełniony. 

I całe życie na tym polega na spełnianiu wgranego biologicznego planu i ewentualnym przezwyciężaniu trudności które nam tego planu nie pozwalają spełnić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

Łażenie, gadanie, praca, jedzenie, seks czy w emiratach arabskim, malediwach czy pcimiu dolnym na tym polega to bzdurne życie każdego człowieka.

Niestety to brutalna prawda, którą ludzie tak długo jak się da od siebie odsuwają. Zaklinają sobie rzeczywistość pieniędzmi, sukcesami, hobby, dbaniem o to by coś po sobie zostawić, hedonizmem, a to wszystko marność. Oczywiście nie należy się położyć i czekać na śmierć, ale refleksja nad sensem egzystencji jest bolesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie czuję wyrzutów sumienia, to jest mój problem. 

Chyba podświadomie nawet tej laski nie lubię. 

Wiecie czemu. 

On mi powiedział, że to jest osoba do której chciałby wracać. A ja taką nie byłam i nie będę. 

Ja nie wiem, jak przekonać swoje własne sumienie, żeby mi ukazało, że to jest czymś złym. 

Jestem z wami szczera.

I czuję się naprawdę zepsuta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, deomi napisał:

 

I całe życie na tym polega na spełnianiu wgranego biologicznego planu i ewentualnym przezwyciężaniu trudności które nam tego planu nie pozwalają spełnić...

A co Ty wiesz o życiu? Na ile znasz siebie? Na ile się sprawdziłaś? 

 

To, że nie umiesz przekraczać swoich słabości i dajesz sobą powodować przez własne emocje, nie znaczy że tak musi być. 

Tak, każde z nas ma określone uwarunkowania. Jednak w ich zakresie bardzo szerokie widełki, w których może się poruszać. I mieć naprawdę dużą satysfakcję z podnoszenia swojego potencjału, życia żywym życiem.

 

Można też pójść w defetyzm i wszystko podważać. 

Wiejesz nudą @deomi, skoro sama uważasz swoje życie za tak beznadziejne, że ograniczone tylko do biologii.

Ty nawet nie zaczęłaś. 

 

26 minut temu, JudgeMe napisał:

Ja nie wiem, jak przekonać swoje własne sumienie, żeby mi ukazało, że to jest czymś złym

 

26 minut temu, JudgeMe napisał:

I czuję się naprawdę zepsuta

Ono już to wie.

Tyle, że go nie słuchasz. Za dobrze Ci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, Yolo napisał:

Można też pójść w defetyzm i wszystko podważać. 

Wiejesz nudą @deomi, skoro sama uważasz swoje życie za tak beznadziejne, że ograniczone tylko do biologii.

Ty nawet nie zaczęłaś. 

 

Racja, można też i wypruwać sobie żyły, i poszerzać wiedzę, poświęcać się dla kogoś, a potem się zestarzeć i umrzeć.

By urodzić się i robić to wkółko od nowa :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Imbryk said:

Superhuman też nie wolno, bo w słowie jest "man". Może superperson albo superbeing.

Kajam się i zapewniam, że to nie była mikroagresja.

15 hours ago, intestine_baalism said:

gwalt malzenski

Nie ma czegoś takiego, jest gwałt. Tak jak nie ma przemocy domowej tylko przemoc. Takie neologizmy służą tworzeniu specjalnych przypadków i specjalnych przyzwoleń.  W stylu "gwałt jest niemoralny, no chyba że małżeński bo to innego". Przemoc to przemoc, czy w domu czy na ulicy i jej inicjowanie jest niemoralne. Takie słownictwo służy do wdrożenia relatywizmu moralnego w stylu Kantowskim i prowadzi do usprawiedliwiania zbrodni vide Niemcy w latach 30-40 ubiegłego wieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, intestine_baalism said:

Wczesniej byla wybierana i musiala czekac az ktos ja wybierze.

Piszesz o europejskim kręgu kulturowym? Moje zrozumienie stosunków społecznych w Europie to zawsze było mężczyzna proponuje, kobieta selekcjonuje. A jeśli chciała zwrócić uwagę jakiegoś pana wystarczyło się uśmiechnąć, jakąś chusteczkę upuścić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

@Amperka

 

Jak mówiłem, ja sobie poradziłem z większością bałaganu w głowie chociaż blizny zostały ale są faceci nie tak wytrzymali i możliwe, że naprawdę zacznie się robić nie wesoło. Dochodzi jeszcze stygmatyzowanie i określanie nie śmiałych chłopaków "incelami" i innymi wyzwiskami - moim zdaniem warzymy sobie piwo, które będzie trzeba spić jako masa społeczna i bynajmniej ten browar nie bedzie zbyt smacznym, tym bardziej jak ucierpi nasza pociecha.

 

 

@SzatanKrieger Nie przejmuj się tym, co uważają inni. Zapewne jesteś jeszcze młody. Pracuj nad sobą. Wychodź z domu, jakaś rozrywka - może intelektualna. To co dzisiaj jest Twoją wadą, jutro może być Twoją zaletą. Tu mądrze ktoś pisze, że czas jest Twoim największym sprzymierzeńcem. Wiem, że to lakoniczne, ale jak będziesz miał te 35 lat, to Twoja wrażliwość będzie atutem. Wrażliwość u dojrzałego mężczyzny to niewiarygodne pozytywne combo :D. Nie taplaj się ciągle w swoich wątpliwościach, pracuj nad sobą, a sam zobaczysz jak się wszystko potoczy dobrze dla Ciebie.

Zobaczysz sam, jak z roku na rok świat jest dla Ciebie przychylniejszy. Ale nic nie jest bezkarne i za darmo: ustanów sobie jakieś cele, jakieś rzeczy, które chcesz zrobić, czy osiągnąć. Wiem, że Tobie nie chodzi o to, aby wszystkie dziewczyny ściągały na Twój widok legginsy przez głowę, ale chcesz po prostu szczerego uczucia. Musisz być cierpliwy, będziesz to miał. Rama jest ważna, babsko Ci nie może wejść na głowę, ale serio są fajne dziewczyny na tym świecie i jeszcze będziesz i ojcem i mężem. Luźno :) Masz czas. Mój dziadek koło 50 dopiero zaczął żony szukać i zdążył dzieci narobić. Tylko pamiętaj, głowa wysoko i nie przedawkuj red pilla.

I nie przejmuj się tym, dokąd ten świat zmierza. W swoim domu stworzysz taki mikroklimat, który będzie Ci pasował. Jak znajdziesz fajną dziewczynę, to da Ci się poprowadzić, tylko musi czuć, że się razem nie rozbijecie. Niedobrze się dzieje co do zasady, ale Twój dom będzie Twoją twierdzą, z Twoimi zasadami.

A i dobrze, gdybyś sobie wziął dziewczynę mniejszą od siebie ;)

Czasami się ze mnie mąż śmieje, że zamknie mnie pod schodami w komórce, jak nie będę go słuchać i dupsko mi spierze (Oczywiście żartem, bo to bardzo spokojny i kochany człowiek), ale brzmiałoby to dość dziwnie gdyby był mniejszy ode mnie ;)

Bądź sobą, jedynie nabierz pewności siebie. Może się do terytorialsów zapisz, to Ci doda trochę sznytu.

I powtarzam ostatni raz, luźniutko, masz mnóstwo czasu. Pracuj nad sobą, zainteresowaniami, żebyś miał co, swojemu synowi/córce kiedyś przekazać. Twój najlepszy czas dopiero przed Tobą  :D

 

Ja naprawdę w was wierzę - mężczyzn. Podziwiam, doceniam. Lubię czystą ideowość, zaangażowanie... ale bez dziwnych wynaturzeń tj. chory, ekstremalny red pill.

Spokojnie, jeszcze będzie przepięknie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orybazy napisał:

Kajam się i zapewniam, że to nie była mikroagresja.

Za późno :( Z resztą jako samiec na pewno kłamiesz.

Możesz pójść siedzieć za obrazę ale możemy też okazać łaskę i Cię znaturalizować.

 

PS. Gratuluję sobie rozpoczęcia 12 strony. Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez Imbryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imbryk napisał:

PS. Gratuluję sobie rozpoczęcia 12 strony. Zapraszam do dyskusji.

A dziękuję za zaproszenie. 

Nie mam pojęcia co temat miał na celu. Autorka też chyba nie bardzo wie bo na zadane pytania wcześniej o cel tematu i rozmowy nie umie podać.

 

Podała 5 kobiet, które niby nie miały kutang karuzeli no ale o czym to świadczy i jak to się ma do tego co wypisują tu samice w tematach o sponsoringu czy ruchaniu żonatego? 

No i podejrzewam, że większość użytkowników forum zna co najmniej 5 kobiet z karuzelą na koncie. Czego to miało dowodzić? Nie wiem. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.