Skocz do zawartości

Stary, a głupi


La Eme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Forum przegladam dqwna, lurkuje jak to sie nowomodnie mowi

 

Jak w tytule stary a glupi - moge przybic piatke z Chrystusem, a dalem sie podejsc jak dziecko toksycznej dupie. Mam taka sieczke w glowie ze szok, cale sczescie to sie skonczylo. Dodam, ze prawdopodobnie jestem empata (lub frajerem jak kto woli) bo przyciagam wybitnie narcystyczne jednostki. Problem w tym ze byly to jedyne panny, ktore mnie zajebiscie krecily fizycznie, druga, katoliczka itp jak frajer myslalem ze bedzie inna. A gdzie tam! :D Jestem tu zeby znalezc problem w sobie i go rozwiazac, bo juz sam nie wiem, kto byl bardziej pojebany, ja czy one:) Rollo przeczytany, red pill przerobiony a wciaz daje sie podejsc jak dziecko. Mysle, ze wynika to z racji slabego powodzenia u pan, i checi bycia z kims, a gdy trafia sie taka slicznotka to oczy mi pizda zarastaja. Pomocy bracia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@La Eme

 

1. Popraw pisownię bo kłuje w oczy niemiłosiernie.

2. Opisz swój temat w świeżakowni.

3. Zanim opublikujesz swoją historię, sprawdź błędy w pisowni ale i w formie lirycznej, bo na poprawę każdego postu masz tylko 15 minut, a jeśli tego nie będziesz robił, dostaniesz przerwę na naukę w/w czynności.

 

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dyletant napisał:

@La Eme

 

1. Popraw pisownię bo kłuje w oczy niemiłosiernie.

2. Opisz swój temat w świeżakowni.

3. Zanim opublikujesz swoją historię, sprawdź błędy w pisowni ale i w formie lirycznej, bo na poprawę każdego postu masz tylko 15 minut, a jeśli tego nie będziesz robił, dostaniesz przerwę na naukę w/w czynności.

 

Cześć!

ok poprawię się. Przyzwyczajenie z pracy, ważniejszy czas niż pisownia;) Postu w świeżakowni, niestety nie mogę już edytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.