Jump to content

Sabina Gatti padła ofiarą hejtu


Recommended Posts

Sprawa ma związek z pracami nad ustawą o przeciwdziałaniu alienacji rodzicielskiej. Madkom się ona oczywiście nie podoba. Mają prawo do swojego zdania, ale do tolerowania hejtu już nie. Dla tych, którzy nie kojarzą: pani Sabina Gatti jako jedna z pierwszych nagłośniła naganne poczynania Sylwii Spurek na stanowisku zastępcy RPO ds Równego Traktowania, prowadzi profile i strony poświęcone problemowi przemocy kobiet wobec mężczyzn i dzieci.

Mamy MówiąDość po trzech dobach i kilku upomnieniach usunęły pierwszy komentarz z góry na tym screenie, ale nie zblokowały tej osoby i inne jej wypowiedzi nadal wiszą. W tym wątku, odpowiedzi dla Adam Kowalskiego. Może by Marek zrobił audycję, albo chociaż coś wspomniał?

 

 • Like 3
 • Thanks 2
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Pani Sabina zdecydowanie powinna zgłosić to na policję, żeby hejt i nienawiść nie rozrosła się do takiego poziomu, jak u mnie.

Podpisuje się pod tym.

Nadmienię tylko że pasowałoby stworzyć  za jakiś czas grupę do obrony na takie ataki (wiadomo temat szeroki i co grupa miałaby obejmować bla bla) gdzie jednak znajdziemy  śmiałka i fanatyka do takiego poświecenia.

 

Edited by Mnich03
Link to post
Share on other sites

To prawdopodobnie element większej całości. Dowiaduję się, że hejtowane, pomawiane i oczerniane są osoby związane z MRA lub ruchami ojcowskimi. Na profilu FB o orwellowskiej nazwie Sprawiedliwość dla dzieci chyba mieli z góry przygotowaną listę, bo możliwość komentowania została osobom z ruchu wyłączona zanim cokolwiek napisały. Trzeba by dojść, kto tak naprawdę za tym stoi.

Link to post
Share on other sites

"W dniu 13 lutego 2020 roku odbędzie się pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej.... W Prezydium Zespołu zasiadają m. in. posłowie Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke i Robert Winnicki. Koordynatorem konferencji jest Paweł Skutecki. ..."

 

https://tylkotata.pl/alienacja-rodzicielska-znowu-w-sejmie/

 

Ciekawy skład Prezydium Zespołu. Można chyba liczyć na konkretne wypowiedzi a nie lukrowanie rzeczywistości.

 • Like 2
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
 • 11 months later...
W dniu 9.02.2020 o 15:55, Normalny napisał:

Ciekawy skład Prezydium Zespołu

Lepsi ci posłowie, niż Biedroń, Jachira, Scheuring Wielgus.

Link to post
Share on other sites
On 2/9/2020 at 2:55 PM, Normalny said:

Ciekawy skład Prezydium Zespołu. Można chyba liczyć na konkretne wypowiedzi a nie lukrowanie rzeczywistości.

 

15 hours ago, Gościu said:

Brawo Konfederacja

 

Co do partii Wolność nie mam zastrzeżeń, co do narodowców to jednak mam - tu piję do Winnickiego, który, razem ze swoimi współplemieńcami, w głosowaniu nad niesławną ustawą "antyprzemocową" wstrzymał się od głosu.

 

 

3 hours ago, Boromir said:

Lepsi ci posłowie, niż Biedroń, Jachira, Scheuring Wielgus

 

Nie wiesz kto będzie siedział na "ławie oskarżycieli". Mogą się jeszcze przyplątać i robić zamęt.

 

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, wrotycz napisał:

Mogą się jeszcze przyplątać i robić zamęt.

Chyba prędzej robić z siebie idiotów, po ostatnich wypowiedziach w sprawie mordu na kilkuset Chrześcijanach w Etiopii czy w sprawie sprowadzenia tego ciężko chorego Polaka z UK, to swoimi wypowiedziami przebili szczyt skurwysyństwa (A po co kościół katolicki się tam pakował ?), "To jest sztuczne podtrzymywanie, jeżeli to jest sytuacja naturalna, to postawmy jedzenie obok jego łóżka i zobaczmy, czy będzie w stanie zjeść" jak tego polityka będzie umierać ktoś z rodzeństwa, matka, ojciec, ludzie tak samo powinni powiedzieć , a ludzie nadal na te zakłamane mordy z lewicy głosują, a gdyby chodziło o mord na kilkuset Żydach w Polsce bądź innym zakątku świata to co to też by mówili, po co Judaizm się tutaj pakował ? Jak się nieraz czyta wypowiedzi lewicy to się rzygać chcę.

Link to post
Share on other sites

Mamy Mówią Dość to bardzo toksyczna grupa. Zobaczcie co tu się odwaliło. Mężczyzna tylko zamieścił film, w który czyta posta z bloga kobiety, krytykującej matki, które grają dziećmi po rozstaniu, ograniczają ojcom kontakty itd., plus czyta także historie, które ludzie pisali na blogu w komentarzach. Tymczasem MMD w komentarzach piszą, to co robi ten facet to przemoc, nienawiść, manipulacja. A gość nie mówi o swojej historii, tylko czyta artykuł kobiety i historie innych ludzi.

 

 

Ten komentarz na screenie pokazuje najlepiej jakie to jest toksyczne środowisko:

 

mJPTTTX.png

Edited by Enemy
Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...
 • Similar Content

  • By Wolverine1993
   Dziś dopiero zauważyłem, że pojawiła się taka opcja i się zastanawiam co to jest 😁 Ktoś obczajal co tam się dzieje? Jakiś drugi Tinder? 😆
  • By tomekbat
   Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.
    
   Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 
    
   Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.
    
   Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...
    

    

        
  • By Ksanti
   Szczerze to już wku... mnie ta cała nagonka na PUA. Z początku myślałem, że to pozytywne zjawisko kiedy Gargamel (naczelny mentor gimbazy) się za to wziął. Jednak potem czytając komentarze z jaką pogardą ludzie się wypowiadają o kimś spoza matrixa to widzę to teraz inaczej. Tak, braciasamcy są następni w kolejce do szkalowania i zapewne niedługo wyleje się tutaj konkretne wiadro pomyj. Oni nie kierują się logiką tylko chorą zawiścią wobec kogoś kto myśli inaczej. To co zrobił Awięc to przy tym pikuś bo nie pojechał po całości tylko przyczepił się jedynie do kilku rzeczy. Na fb też widuję pogardę do red pill'a i jest on utożsamiany z incelstwem. Denerwuje mnie też robienie z kobiet tych bezbronnych i wiecznie gwałconych. A jak powisz coś negatywnego na samicę to jesteś od razu zwyrolem, incelem albo nawet kimś gorszym. Festiwal debilizmu chyba sięga już zenitu. Jak narazie widzę ile jadu i agresji wylewa się z tych słodkich i niewinnych istotek. Wręcz prześcigają się w wulgaryzmach i słownej agresji.
    
   Jednak przechodząc do kwestii materiału na temat Adepta. Mimo, że nie jestem za ruchem PUA to mimo to szanuje tego człowieka bo przed erą forum jako jeden z pierwszych zaczął otwierać moje oczy na to co jest grane. Abstrachując już od tego z iloma laskami spał czy jakiej jakości po prostu uważam, że jest inteligentny i w porządku z charakteru. Niestety zarówno w filmiku jak i komentarzach pojechali po nim jak po burej suce. A to, że pasztet, łysy, ujowy głos, psychopata, bandzior, oszust, impotent itd. No zero merotyki i jedynie plucie jadem jak u Gargamela, który z początku chodział udawał, że robi dokument a nie szkalowanie. Nawet jedna z pań z niezbyt atrakcyjnym zdjęciem profilowym skwitowała, że Adept jest paskudny i nigdy by się z nim nie umówiła. Nawet zarzucali mu popełnienie przestępstw gwałtu itd. Tjaa, skąd my to znamy, że kobieta jest bez winy a to ten bezwględny jaskiniowiec podstępem i niegodziwymi sztuczkami ją zaciągnął na bezduszny seks. Też były próby dyswalifikacji tych lasek, że puste, same pasztety, psychicznie chore, prostytutki itp. A z resztą oceńcie sami, ale dla tych ze słabymi nerwami nie radzę - ewidentnie toksyczny rak kontent. 
    
    
    
  • By deleteduser28
   https://www.newsweek.pl/opinie/mezczyzni-ktorzy-sie-boja-jak-zostalam-ofiara-internetowego-hejtu/pyd9ybs
    
   Pani niedawno napisała artykuł na temat "toksycznej męskości", "męskich przywilejów" i podobnych tematów, mocno generalizując i przekłamując rzeczywistość, co spotkało się jak widać z dosyć mocnym odzewem.
    
   Autorka artykułu na początku tekstu standardowo przytacza jedynie ordynarną krytykę wymierzoną w jej kierunku, celowo pomijając jakiekolwiek wartościowe i wyważone uwagi, by wytworzyć wrażenie, że jej adwersarzami
   są jedynie osoby prymitywne, o słabej percepcji i z niezbyt pojemnym aparatem poznawczym, a [w domyśle] popierający tezy z pierwotnego tekstu, to "młodzi, wykształceni, z wielkich miast".  
   Dosyć prymitywna technika manipulacji, tutaj trochę zawoalowana, jednak wciąż widoczna.
    
   Z innych ordynarnych technik manipulacji, jest też nazywanie oponentów "chłopcami", a nie "mężczyznami", próba zaszczepienia wstydu i/lub poczucia winy.
   Dalej też jest dosyć standardowo, sofizmaty rozszerzenia, różne sposoby mające uwiarygodnić tekst pisany pod z góry założoną tezę.
    
   Zabawny wydaje się akapit, gdzie zostaje zadane pytanie retoryczne, czy feministka musi być sfrustrowana seksualnie [oczywiście zostało to wyśmiane jako krzywdzący stereotyp], a chwilę wcześniej
   autorka określa część osób identyfikujących się z konserwatywną prawicą jako inceli i miłośników teorii spiskowych. ?
    
   Co myślicie na ten temat?
  • By Szycha2
   Cześć.
   Zastanawiam się jak mógłbym podrasować swój profil na Facebooku, żeby zwiększyć swoją Sexual Market Value w oczach "internetowych kobiet".
   Ile zawrzeć informacji na profilu - które zamieścić, a których lepiej nie podawać ?
   Jakie zdjęcia ?
   Jakie aktywności ?
   itd.
    
   Czy da się osiągnąć efekt żeby laski same do mnie pierwsze  pisały  - (tylko po obejrzeniu mojego profilu) czy jest to niemożliwe ??
    
   Liczę na Wasze odpowiedzi Bracia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.