Skocz do zawartości

Kto z Poznania czy bliskich okolic?


marcinasz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kumpla pogadania, pójścia na piwo i innych klubów + ogólna wymiana poglądów...

Nie wykluczone wspólne podchodzenie do dziewczyn (jak co to mogę trochę poduczyć, asem nie jestem, też się dokształcam) w dzień, czy w klubach.

Może też wspólna siłka (chodzę do StepONE na Termy Maltańskie) wspólne treningi - przy jakiś wyciskaniach na klatę czy innych fajnie mnie asekuranta.

 

Zawsze można dogadać resztę. 

 

Powiedzmy, że na początek jest to ważne do końca tego roku (czyli do końca 2020). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You are only allowed to send 0 messages per day. Please try again later.

 

Ciekawe czy coś robię źle, czy nie można tu wymieniać się wiadomości prywatnymi... 

 

Napisz proszę na:   marcinaszm  @  com  yahoo - pozamienij proszę tak aby miało sens - nie chcę dostawać za dużo spamu (napisz, że to Ty i podaj swój numer komórki, łatwiej będzie się zgadać). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś grupa się kształtuje - planujemy zrobić zebranie założycielskie Delegatury Poznań - w końcu idą wybory prezydenckie i trzeba jakiś program przedyskutować (to żarcik rzecz prosta)... 

 

Jak kto chętny jeszcze - to chętnie przyjmiemy w swoje szeregi...   ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.