Skocz do zawartości

Lód z połykiem


rex91

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy byłem w narzeczeństwie czasami i 3 razy dziennie brała z połykiem. Po ślubie olała moją pałe, schemat ?Nawet dupe wystawiała "od łaski" ? 

 

Po rozwodzie dopiero zaczął się połyk, z innymi laskami. Praktycznie każda dostawała do dzioba i wysysała do ostatniej kropli. 

 

Paradoksalnie teraz jestem w związku LAT i kobieta jest nie za bardzo skora ssać fujarę co mnie delikatnie niepokoi. 

Edytowane przez trop
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku zwykle mogłem kończyć w buzi i czasami połykała. Jednak to trwało tylko do końca haju hormonalnego. 

W czasie przygód, z cichodajkami, z divami, bywało różnie.

Teraz jakoś wolę kończyć w gumce albo w środku, mam z tego większą satysfakcję. Rzadko która, potrafi podczas wytrysku umiejętnie ruszać głową i językiem, żeby podtrzymać i przedłużyć trochę moją przyjemność.

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex żonka przyjmowała tylko na twarz. Po rozwodzie, dużo panien się przewinęło. Jedne łykały, inne tylko spust do ust. Jak mnie pamięć nie myli, ostatnia pani połknęła jakieś dwa tygodnie temu. Gorąca 38 latka, poznana na Badoo. Jak dochodziłem, troszkę się dławiła, ale mocniej przycisnąłem głowę, więc wyjścia nie miała. Pretensji nie było, tylko słodki uśmieszek. Czasami przydaje się siła perswazji :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Still napisał:

Ex żonka przyjmowała tylko na twarz. Po rozwodzie, dużo panien się przewinęło. Jedne łykały, inne tylko spust do ust. Jak mnie pamięć nie myli, ostatnia pani połknęła jakieś dwa tygodnie temu. Gorąca 38 latka, poznana na Badoo. Jak dochodziłem, troszkę się dławiła, ale mocniej przycisnąłem głowę, więc wyjścia nie miała. Pretensji nie było, tylko słodki uśmieszek. Czasami przydaje się siła perswazji :)

 

 

Jesteś mitycznym chadem ? bo nie wiem czy gdzieś dobrze zauważyłem na forum :D

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można by tego subtelniej napisać ? Seks oralny z finałem w ustach ?

Nie mam obecnie partnerki ale wiele dziewczyn się przewinęło i nie wiele z nich nie chciało finału w usta, Ale nie każda połykała. Później mają specyficzny zapaszek z ust i chyba każdy samiec który się spuszczał partnerce w usta z połykiem by to poznał. 
Jak panna idzie sama na party powinno im się kazać obciągnąć z połykiem wcześniej ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MaxMen napisał:

Później mają specyficzny zapaszek z ust i chyba każdy samiec który się spuszczał partnerce w usta z połykiem by to poznał. 

Potwierdzam ? Raz miałem taką historię że po zalaniu jej gardła, wstała z kolan i chciała mi dać buziaka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta to kurwa (diva) jak dobrze zakręcisz to masz co chcesz i kiedy chcesz to połyk , na buzie w pipe i  dupę , Głupie pytanie każda zrobi co chcesz i  jak chcesz kiedy Ciebie pragnie . Kiedyś jedna idiotka mówiła mi , że pierwszy raz robi loda , a opierdoliła lepiej niż te niby doświadczone do czego zmierzam jak sobie pościelisz tak się wyśpisz ;) Pozdrawiam 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, rex91 said:

robią Wam loda z połykiem albo przynajmniej pozwalają kończyć w ustach? 

Właściwie to moja pierwsza tylko nie połykała, po mojej drugiej kobiecie uznałem to za standard. Dobra rada nie pytaj czy możesz kończyć ale kończ.
 

38 minutes ago, ares said:

, Głupie pytanie każda zrobi co chcesz i  jak chcesz kiedy Ciebie pragnie

Dokładnie pokaż że tego pragniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Jorgen Svensson said:

Nigdy nie pytaj czy coś możesz, tylko rób, najwyżej dostaniesz w ryj. 

Znaczy ten... no są pewne granice, panowie. Jak cię najdzie ochota na ekspedientkę w sklepie, którą poznałeś 15 sekund wcześniej, to nie radzę "brać tego na co masz ochotę", bo potem policje i prokuratury heh

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, bassfreak said:

Jesteś mitycznym chadem ? bo nie wiem czy gdzieś dobrze zauważyłem na forum :D

Nie - @Still jest mitycznym koszmarem z ulicy wiązów. Gdy chłopaki na zlocie zobaczyli jak wygląda bez spodni to wzrok im się o 3 dioptrie pogorszył.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza związkowa najpierw ochoczo, po mniej więcej roku związku zaczęło się wypluwanie (korelacja z tym, jak stawałem się coraz bardziej misiaczkiem). Obecnie uważam, że jest to doskonały test sprawdzający zaangażowanie Pani, jak nie ma połyku, to dalsza relacja nie ma sensu.

Edytowane przez Fenicjanin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.