Skocz do zawartości

Miało być pięknie


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka bracia, niedawno wyprowadziłem się z domu rodzinnego do przyjaciółki, minęło parę dni i było zbyt pięknie, ewidentnie coś Pani kombinuję, dałem się zrobić jak dzieciak, kolejny raz zufając kobiecie, muszę obrać jakąś taktykę, żeby wyjść z tego z głową. Przyjaciółka, namówiła mnie na spłatę mojego kredytu mieszkaniowego, brakowało mi 3 tysiące, które mi pożyczyła, a teraz widzę, że ma jakiś w tym wszystkim ukryty cel, jeszcze nie wiem co dokładnie, ale muszę jak najszybciej ją spłacić i wymyślić inne lokum, do matki nie wrócę na pewno, zostałem bez oszczędności, a Pani zachowuje jak, jak by miała zapewnione mieszkanie ze mną za jakiś czas u mnie, ba nawet nie omieszkała oglądać mebli do pokojów, ja pierdole, jakieś rady na chłodno bo znowu czuje się jak idiota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Teraz rozumiesz gdzie popełniłeś błąd? Gratuluje ci za refleks. Gdyby ktości wcześniej napisał że popełniasz błąd zapewne napisałbyś że stulejarz i nie chce twojego szczęścia.

Ja twoim miejscu pakowałbym się i wyprowadzał na jakiś pokój za niską kwote, taki przetrwalnik i ochłonięcie.

Wyprowadzka bardzo rozsądna decyzja, tylko od kobiety do kobiety i na jej warunkach.

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MMorda napisał:

Teraz rozumiesz gdzie popełniłeś błąd?

Nom pewnie, nikt by mi nie wytłumaczył, gdybym sam się nie wyprowadził do niej, ale garde trzymałem od początku, dosyć szybko się zorientowałem, że coś jest na rzeczy, naprawdę dosyć logicznie brzmiała z tym kredytem i pożyczka, zaoszczędziłem dzięki temu parę stowek na odsetetkach, ale według niej jestem teraz "zaklepany", ale Turop wdrożył plan B, wystawiłem graty na OLX, mam z tysiąc złotych w kasie w pracy, i od mamy, pomimo toksyczności, dała mi tysiaka na "start", także nie jest najgorzej, ale czuję się znowu wydymany kolejny raz, pewnie bez forum skończyło by się z 100 razy gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Turop napisał:

ja pierdole, jakieś rady na chłodno bo znowu czuje się jak idiota.

Na chłodnik to w lecie na wsi warzywka i mleczko prosto z cyca mucki.

 

TO nie idiotyzm tylko surrealizm.

 

Budzisz się, doświadczasz empirycznie suchej wiedzy z forum.

.... A teraz.....

 

NIEMA nic gorszego jak w popłochu uciekać.

Niczym Konrad Walenrod musisz sabotować z uśmieszkiem jej wszystkie poczynania i co chwilę dodawać na głoś komentaż: oj oj moja królewno i tak obłędny rycerz niebawem zniknie z wiatrakami walczyć.

 

Jak będzie przejmować inicjatywę to pytać co zrobi jak odjedziesz w kierunku zachodzącego słońca?

 

Chyba czujesz, że jeszcze gdzieś tam Cię nie ma i musisz się tam poszukać!

 

 

 

 

      

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bez pomysłu napisał:

Oddajesz koleżance pożyczone pieniądze, szukasz nowego mieszkania, pokoju i po problemie.

Tak zrobie, ale to chwilę zajmie, nie wyczaruje jej 3 tysi z powierza hehe. 

9 minut temu, MMorda napisał:

Ale charakter wykuje ci tylko DOŚWIADCZENIE. 

Dlatego poszedłem znowu na swoje i chciałem zobaczyć co wyjdzie. 

14 minut temu, Tornado napisał:

 NIEMA nic gorszego jak w popłochu uciekać.

Nie, nie ucieknę, rozegram to tak, jak kobieta, która zostawia faceta, będę udawał, że wszystko jest ok, robił swoje, a na to, że nie chcę jej stukać, wymyślę jakiś problem urologiczny, heh, uczmy się od najlepszych nie. 

 

17 minut temu, Still napisał:

Jak dziecko, jak dziecko...?

A nie mówiłem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Turop napisał:

Dlatego poszedłem znowu na swoje

Hihi na swoje, dobry żart. Nie oszukuj się. 

Spod opieki mamy wlazłeś pod opiekę panny.

 

Fakt, doświadczenie należy zdobyć w boju więc może trochę głupio to rozegrałeś zapozyczajac sie u pań, ale tragedii nie ma a doświadczenie zdobyłeś bezcenne i dość tanie.

 

Na spokojnie, po prostu nie zrób w najbliższym czasie dziecka natomiast szukaj własnego niezależnego kąta i NA MIŁOŚĆ POTWORA SPAGHETTI - ŻADNYCH POWIĄZAŃ FINANSOWYCH Z PANNĄ, choćby nie wiem jak logicznie brzmiała. 

 

Albo dobra, wiąż się finansowo a potem przecierp swoją naukę, żebyś się nauczył na przyszłość.

9 minut temu, Turop napisał:

nie ucieknę, rozegram to tak, jak kobieta, która zostawia faceta, będę udawał, że wszystko jest ok, robił swoje

No dobra, to też dobra lekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Imbryk napisał:

Hihi na swoje, dobry żart. Nie oszukuj się. 

Spod opieki mamy wlazłeś pod opiekę panny.

Z tym się zgodzę, aczkolwiek mam swoje własnościowe m, kupione za swoje, czekam tylko parę miechów aż się zwolni i wracam do siebie. 

 

4 minuty temu, Imbryk napisał:

NA MIŁOŚĆ POTWORA SPAGHETTI - ŻADNYCH POWIĄZAŃ FINANSOWYCH Z PANNĄ, choćby nie wiem jak logicznie brzmiała. 

Hehe, z tym też się zgodzę. Jak to mówią "u kobiet nie ma nic za darmo". 

 

 

Panowie, Pannie tak zależało, że 20 kilogramowe worki z rzeczami rzucała jak piłeczka do tenisa, 2 obiady dziennie, obiad normalny i na kolacje ciepłe danie, herbata na skinienie, nic tylko leżeć i pachnieć, zbyt piękne żeby było prawdziwe, zbyt dobrze jej to idzie, żeby to było naturalne. 

7 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

czemu jej nie chcesz stukać? 

Przywiązanie emocjonalne, oczy zajdą sromem, pozatym, to nie to samo jak wiesz, że jesteś urabiany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop nic z nią nie podpisywałeś, pani nie ma wobec Ciebie żadnych egzekwowalnych roszczeń. Równie dobrze może wymyślać, jaką suknię założy na ślub z Elonem Muskiem hehe. Ty jej wisisz hajs, więc to ona musi być teraz grzeczna :D Inna sprawa czy to wszystko świadczy dobrze o jej ogarnięciu/stabilności psychicznej, to już musisz sam rozstrzygnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Turop napisał:

Panowie, Pannie tak zależało, że 20 kilogramowe worki z rzeczami rzucała jak piłeczka do tenisa, 2 obiady dziennie, obiad normalny i na kolacje ciepłe danie, herbata na skinienie, nic tylko leżeć i pachnieć, zbyt piękne żeby było prawdziwe, zbyt dobrze jej to idzie, żeby to było naturalne. 

Oj młod, młody... Pani robi wkład własny, aby dojebac odsetki, niczym stary Provident.

Pamiętaj, jak kobieta daje coś od siebie, żąda dwa razy więcej :) To tylko kwestia czasu ..

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Turop napisał:

Przywiązanie emocjonalne, oczy zajdą sromem, pozatym, to nie to samo jak wiesz, że jesteś urabiany. 

Ty się przywiązujesz emocjonalnie przy seksie? Co Ty baba jesteś? Ja musiałbym być mega zakochany w dziewczynie aby się przywiązywać przy seksie. Inaczej - póki daje to ruchaj ile wlezie jak jest ładna. Co Ty jakiś taki dziwny jesteś. Baba Ci się wypina a Ty uciekasz. Pedał jakiś czy co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leto napisał:

Inna sprawa czy to wszystko świadczy dobrze o jej ogarnięciu/stabilności psychicznej, to już musisz sam rozstrzygnąć.

Nie chce się bawić w psychoterapeutęb, bo wtedy wszędzie widzę borderki i każda chce mnie wykorzystać, dlatego do niej poszedłem, żeby się przekonać na 100, a nie domniemywać. 

 

5 minut temu, leto napisał:

Ty jej wisisz hajs, więc to ona musi być teraz grzeczna

Haha, czekam do okresu i wzmoże działania, tabletki łyka przy mnie komisijnie, to wszystko jest tak piękne, że chyba jadę z nią w Himalaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Still napisał:

Broń boże!!!

Nie w tym przypadku. Ogarnij się .

 

Ale dlaczego nie? Póki daje dupy to z nią pomieszkaj, stanie Ci się coś? Póki kasy nie woła, a tylko od siebie daje, to czemu nie? 

Przecież nie podpisywałeś z nią umowy, jak zachce coś więcej to powiedz żeby spierdalała i tyle. Co Wy jacyś tacy dziwni jesteście. Uciekacie przed tymi babami jak jakieś pedały, bo się boicie, że będzie coś chciała. Przecież to tylko kobieta, zachce coś więcej to powiesz nie i tyle, lol.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

. Uciekacie przed tymi babami jak jakieś pedały, bo się boicie, że będzie coś chciała

No panowie, nowy Chad na forum :)

Zapamiętaj kolego, jest miejsce i czas na dymanie. I nie każda panna jest tego warta. 

Odmówić, to jest sztuka faceta. Bo baba zrobi dwa razy więcej, aby go zdobyć. Ale spokojnie, życie ci tego nauczy... Lub nie...

 

Edytowane przez Still
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Co Wy jacyś tacy dziwni jesteście. Uciekacie przed tymi babami jak jakieś pedały, bo się boicie, że będzie coś chciała.

Wydaje mi się, że pedały nie uciekają od kobiet, często z nimi przebywają, ale kto tam wie haha. 

4 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Przecież to tylko kobieta, zachce coś więcej to powiesz nie i tyle, lol.

Wytłumaczył bym Ci na czym polega bezcenny czas, który tracisz i energię na takie życie z kimś z kim wiesz, że nic nie wyjdzie , ale chyba nie ma sensu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Still napisał:

No panowie, nowy Chad na forum :)

Zapamiętaj kolego, jest miejsce i czas na dymanie. I nie każda panna jest tego warta. 

Odmówić, to jest sztuka faceta. Bo baba zrobi dwa razy więcej, aby go zdobyć. Ale spokojnie, życie ci tego nauczy... Lub nie...

Panowie Wy macie chyba coś z głową. Po co masz odmawiać jak masz dobry seks? Czy Ty jesteś nienormalny? Jakby Ci dali milion dolarów to też powiesz, żeby odmówić? O czym Ty chłopie piszesz w ogóle?

Jakbyś podpisywał z Panią jakąś zobowiązującą Cię umowę to bym Cię zrozumiał, że się boisz. Ale tu? Co ona Ci może zrobić? Ruchaj póki daje i tyle.

Jeszcze rozumiem jakby to była jakaś była partnerka albo żona z którą emocje byłyby silne, ale to zwykła przyjaciółka - co Ty się kurwa zakochasz od razu po kilku razach? Ty jakaś baba jesteś czy jak? Masz dupę to ją rżnij, co Ci baba może zrobić, jak nie masz z nią żadnego papierka, chłopie?

 

A tutaj jakieś uciekanie przed kobietą :D Wy macie chyba coś z głową Panowie :D

 

fajna dupa mu się wypina a ten ucieka, bo ona go "zmanipuluje". Kurwa nie wierzę co ja paczę :D

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.