Skocz do zawartości

Chciałbym sobie pobzykac.


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

@StatusQuo przecież pisze, że żadna skrajność nie jest dobra.

 

12lat od pierwszego razu kiedy to jeszcze o dowód pytali ale i tak się wchodziło zostawiłem tam już nie najgorzsze auto i mówię ci, że nie tędy droga.

 

Z kolei nie ruchać nic to dla mnie niewyobrażalne, zwłaszcza w wieku 2x lat.

 

Miałem w życiu z 5 albo 6 z miłości i zawsze było coś z nimi chujowo ale tu nie tylko o seks chodzi.

 

Z kolei patrząc od 135824625strony gówna zwanego - dzisiejsze relacje damsko męskie - co jak z miłości cię zniszczy, pogrąży, zbankrutuje i można tak gdybać do usranej śmierci.

 

Niech że chłopak idzie na masaż najpierw i zobaczy czy to dla niego jak odpali, będzie zrelaksowany to co za problem dopłacić...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Niech że chłopak idzie na masaż najpierw i zobaczy czy to dla niego jak odpali, będzie zrelaksowany to co za problem dopłacić...

Rzesz kuwa mać, że o tym nie pomyślałem.. Masaż z finałem.. Zresztą prawie każdy jest z finałem na roxie, a tu trudniej zostać wyjebanym na kase,

bo więcej jest rzetelnych miejsc.. Tak zgadzam się absolutnie, kontakt z kobiecym ciałem, relaks, na końcu finał, delikatnie pogadać też można,

więc pierwsze szlify będą, a i trucizna opuści organizm.. Zgadzam się w pełni.. A do tego, odejdą moralne rozkminy, bo lodzik to nie seks :)

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Levis nie spiesz się chłopaku, gdzie tak gonisz? Zdążysz poruchać jeszcze, pracuj nad tym, ale nic na siłę, diva to najmniejsza linia oporu dzięki której nic się nie nauczysz, pójdziesz jak do sklepu po landrynki, będziesz miał satysfakcję? Ja bym się czuł zażenowany. 

 

19 minut temu, Analconda napisał:

Tylko pod warunkiem, że jest chadem. Ewentualnie badboyem ale laska musi go od jakiegoś czasu znać.

 

Ciebie bracie to już się czytać nie da, weź się za siebie bo będzie za późno, albo zrób sobie odwyk od forum bo źle na Ciebie działa, no offence, ale teoria, że czady ruchają, a cała reszta nie jest delikatnie mówiąc z dupy i możesz uwierzyć na słowo.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależało żeby pierwszy seks był z kimś kogo kocham, jedtem takim Odpowiednikiem romantyczniej księżniczki. No i wyszło że uprawiałem go z osobą w której naprawdę byłem zakochany. W ogóle jak trafiam na odpowiednią kobietę to od razu zamieniam się w romantyczkę, potrafiłem ruchac w kiblu laski jak najgorsze szmaty, a jak trafiłem na jedną to sam zostałem wyruchany jak szmata. Koło się zatacza. :) 
 

Ja bym chyba nie mógł iść na divy pierwszy raz, chociaż jakbym miał 20 lat to pewnie byłoby mocne ciśnienie na to żeby w końcu poruchać i ostatecznie bym poszedł, chgw. 
 

W ogóle głupia sprawa z tym seksem, bo jednak jak w grę wchodzi zakochanie to jest on 10x przyjemniejszy, ale z drugiej strony w związku ten seks staje się zazwyczaj coraz gorszy, plus wyobraźnie sobie jak Pani z która się zrywa jest ruchana przez innego typa sprawia że mam ciarki na plecach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Kurwa przecie to się nie idzie skupić

Pewnie się Teściu odzywa.. :)

A ja jak ostatnio prawie nie jem jajek i nie mam na nie ochoty, ale zawsze jak więcej poćwiczę, od razu mam na nie gastrofaze .. :)

Coś jest na rzeczy, krótko mówiąc trzeba się ruszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RENGERS napisał:

Autorze tematu robisz tak :

 

Podchodzisz do laski i mówisz :

 

- Hejka bejbe, pobzykamy ?

 

- Z miłą chęcią miły !

 

I bzykacie.

 

PS: Podryw na ulicy, tinder, badoo, autobusy, pociągi, koleżanki ze szkoły, studiów, dobry ciuch pewność siebie, mocne spojrzenie w oczy i zdecydowanie

Tak to się robi:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie rozumiem trochę Ciebie czyli musi zrobić pierwsze wrażenie na Tobie ? Co będzie gdy Ty znajdziesz tą na pierwszy rzut oka piękną panią , a gdy się rozbierze się to zobaczysz , że jej pipka jest nie wiem owłosiona albo flaki na wierzchu albo sutki za duże lub za małe nie wiem co tam lubisz ale co wtedy ? Kutas opadnie i po temacie ? Daj szanse kobiecie i nie wybrzydzaj tyle skoro nie ruchałeś jeszcze . Myślisz , że diva będzie idealna jak na zdjęciach obyś się nie przejechał . Najpierw spróbuj z jakaś co chociaż w 60 procentach się podoba może będzie kotem w łóżku no i się przekonasz na co Ciebie stać i potrenujesz bo jak spotkasz tą według Ciebie wymarzoną kobietę to żebyś nie zjebał tej relacji będąc słabym w łóżku . Pozdrawiam 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

@Levis nie spiesz się chłopaku, gdzie tak gonisz? Zdążysz poruchać jeszcze, pracuj nad tym, ale nic na siłę, diva to najmniejsza linia oporu dzięki której nic się nie nauczysz, pójdziesz jak do sklepu po landrynki, będziesz miał satysfakcję? Ja bym się czuł zażenowany. 

 

 

Sam nie wiem, czuję że omija mnie coś fajnego, tym bardziej że jestem teraz młodym facetem, z dużą ilością wolnego czasu, a w przyszłości będę miał go mało na takie rozrywki, ( mam zamiar w niedalekiej przyszłości startować do służb specjalnych) 

 

Wydaje mi się że jakbym poszedł do takiej profesjonalistki, to dużo blokad w mojej głowie by się odblokowało ( nieśmiałość, wstyd, strach przed kobietami) i nie miałbym problemu uprawiać seksu z rówieśniczkami, bo byłbym pewniejszy siebie wtedy i odważniejszy, nawet przy kumplach w rozmowach o '' ruchaniu'' nie czułbym spiny, tylko sam dzieliłbym się ciekawymi historyjkami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.