Skocz do zawartości

Rady i doświadczenia Psychologa nt. Borderline


Lexmark82

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Byłem na sesji u doświadczonego psychologa który ma wysoką reputację w moim rejonie i kilka specjalizacji w tym seksulogię.

Omawialiśmy min.zachowania typu Bordeline pod kątem mojej byłej Partnerki

Z Ciekawostek powiedział

1. Sam w młodośći (gość ok. 50)  przed poznaniem żony nadział się na dwie parterki bordeline (a niby zawodowiec :) ). Mówi że każdy facet może być złowiony przez taką kobietę. Niestety robią najwięcej bagna w głowie, leczył kilkudziesięciu mężczyzn po takich partnerkach.

2.Od kilku lat unika pacjentów z Borderlinem, tłumacząc że to męczy najbardziej (odsyła do młodszych psychologów/psychoterapetów) - Sam w trakcie terapii staje się praktycznie partnerem tych kobiet (wiele ataków, próby uwodzenia, przychodzenia bez bielizny.. rozkładanie nóżek ;), raz jest lekiem na wszystko a drugiego dnia nienawidzą go) Mówił że sam miał problemy wyrzucenia tych rzeczy w głowie podczas superwizji (terapia oczyszczająca psychologów)

3. Próby samobójcze wiele razy takich kobiet lub pozorowane samobójstwa .

4. Takie Panie mogą się kamuflować nawet i dwa lata ...... w związku

Generalnie powiedział absolutnie unikać. Doskonale wytłumaczył brak hamulców seksualnych u takich kobiet i pomimo epickiego seksu odradzał kategorycznie (zdrowie ważniejsze)

Bracia zostawiam ku przestrodze. Pozdrawiam


 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Dobra rada, ale wiadomo, co cipka robi z mózgu białorycerza.

Co cipka robi z mózgu kogokolwiek.

Ilu tu braci ma parcie na cipke przy max 3 spotkaniu? Ile toksycznych lasek można po prostu uniknąć wstrzymując się przed pogonią za cipką?

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lexmark82 napisał:

Generalnie powiedział absolutnie unikać

Ech, nie dość, że tak trudno znaleźć kogoś, to teraz jeszcze może się okazać, że po dwóch latach

zajebistego seksu utknąłeś z borderem. No jak tu żyć...

Wychodzi, że albo jesteś predatorem, albo ofiarą..

 

Poczytał bym o relacjach gdzie obydwie strony są mocno zaburzone..

Ma ktoś jakieś materiałki, linki?

7 minut temu, Libertyn napisał:

Ilu tu braci ma parcie na cipke przy max 3 spotkaniu? Ile toksycznych lasek można po prostu uniknąć wstrzymując się przed pogonią za cipką?

Przekładanie seksu na później, nie gwarantuje Ci, że pani będzie normalna. To będzie ta sama pani, tylko nie będziesz wiedział,

czy mogła Ci szybko wskoczyć do łóżka czy nie, więc możesz błędnie zakładać, że to ta, z tych porządniejszych.

Samo parcie nie jest złe, to jest dobry męski shit test.

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, dyletant said:

Zacne rady @Lexmark82 - uszanowanie. Gdybyś przypomniał sobie coś jeszcze - częstuj nas.

Będę na sesji za jakiś czas. Jak będzie coś ciekawego dorzucę.
 

 

7 minutes ago, StatusQuo said:

Ech, nie dość, że tak trudno znaleźć kogoś, to teraz jeszcze może się okazać, że po dwóch latach

zajebistego seksu utknąłeś z borderem. No jak tu żyć...

Wychodzi, że albo jesteś predatorem, albo ofiarą.. 

Sam powiedział że te kobiety przyciągają najmocniej jeśli chodzi o łóżko. Powiedział że na żonę wybrał taką cytuje "po środku" ;) ani kłodę ani boginię seksu.
 

 

8 minutes ago, StatusQuo said:

Poczytał bym o relacjach gdzie obydwie strony są mocno zaburzone..

Jeden przykład mi omówił. Opowiadał mi o związku który Borderki lubią najbardziej. czyli Borderka + Psychopata (gość był powiązany z światkiem przestęczym). Emocji tam nie brakuje i sama borderka musiała się leczyć ;) ale jak sama twierdziła była zdominowana (Pytałem czy taką kobietę da się ujarzmić/ogarnąć).

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexmark82 napisał:

czy taką kobietę da się ujarzmić/ogarnąć

Przepraszam za wyrażenie, patola w chuj. 

 

Unikać nie ujarzmiać.

 

Zostawić psychopacie do ujarzmienia, jedno drugie zniszczy i wypluje i tak sobie dożyją do przedwczesnej śmierci.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Libertyn napisał:

Załóżmy że ona zdaje. 3 randka, ognisty seks, hormony buzują. Wszystko staje się trudniejsze. 

Chodziło mi, że jak laska za szybko wskoczy do łózka, to raczej może źle świadczyć, więc nie warto się ociągać z samą propozycją..

No ale to wszystko, trochę wróżenie z fusów jest.. Możesz trafić na kobietę życia iść od razu i będzie dobrze..

13 minut temu, Lexmark82 napisał:

Sam powiedział że te kobiety przyciągają najmocniej jeśli chodzi o łóżko. Powiedział że na żonę wybrał taką cytuje "po środku" ;) ani kłodę ani boginię seksu.

Nie pamiętam dokładnie jak to leciało, ale było jakieś takie przysłowie, że jak jest ogień na początku, to związek się szybko wypala.

Szczęśliwy, stabilny związek to taki, który potrafi pilnować, żeby w piecu się "dobrze żarzyło"..

Coś w tym jest..

Hmm, a może jeśli jest zajebiście, to podświadomie myślimy, że po prostu trafiliśmy na zajebistą osobę i że już tak będzie zawsze, i jak przychodzi

proza życia, to się nudzimy i wydaje nam się, że zostaliśmy oszukani? Może faktycznie, życie, jest jak papier toaletowy, szare, długie i do dupy, i nie powinniśmy

się nabierać na tą pułapkę "zajebistego płomienia"..

13 minut temu, Lexmark82 napisał:

Emocji tam nie brakuje i sama borderka musiała się leczyć

Uśmiałem, się, trafiła kosa na kamień :D

1 minutę temu, Lexmark82 napisał:

Proszę nie przysyłaj mi takich pacjentek. To najtrudniejsze przypadki.

hehe, wyobraź sobie, że miałbyś ogarnąć taką Villanelle z "Killing Eve"..

Nawet w małym procencie, pokazuje, że to muszą być niezłe jazdy..

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomianiałem o dwóch rzeczach ....

1.Jego profesorka (uczyła go zawodu) lat ok 60 powiedziała kiedyś : Proszę nie przysyłaj mi takich pacjentek. To najtrudniejsze przypadki.
On nawet gdy odsyła takie pacjentki do kogoś to prosi aby nie mówić że od niego z polecenia, bo Ci ludzie wiedzą że ma ogromną wiedzę i te pacjentki obciążają najmocniej.

 

2.Odejście takiej pacjentki z jego terapii traktuje jak kamień z serca ;)

 

4 minutes ago, StatusQuo said:

Uśmiałem, się, trafiła kosa na kamień

 

Miałem to samo, mówię ktoś to ogarnął ;):P:D mieliśmy dobrą bekę

8 minutes ago, StatusQuo said:

hehe, wyobraź sobie, że miałbyś ogarnąć taką Villanelle z "Killing Eve"..

Nawet w małym procencie, pokazuje, że to muszą być niezłe jazdy..

to oglądnij to, dla mnie to prawdziwa femme fatale ( Borderka)

https://www.filmweb.pl/film/Oko+obserwatora-1999-5493

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dyletant napisał:

Wiecie co jest najlepsze? Że z biegiem lat one się starzeją, ciało marnieje i żeby się dowartościować, poczuć moc cipki będą puszczać się coraz częściej po 30... Więc to jest niekończąca się historia.

Nie kumam co ma do tego 30 ka? Znam takie laski nawet po 40 stce. Faceci dostają obłedu na ich punkcie. Byłem z jedną taką. Wcale nie dziwiły mnie opowiesci o jej  wcześniejszych "partnerach" którzy dosłownie prosili ją  żeby wyjęła sobie spiralę bo oni chcą mieć z nią dzieci (nosz ku...!) Miała juz swoje z poprzedniego związku.  Byli to mężczyźni młodsi nawet o kilkanascie lat. Na szczęscie moja relacja z tą pania była w chwili gdy już byłem na Forum i byłem po dwóch książkach Marka a więc świadomie i z premedytacją korzystałem z uciech które bardzo szybko okazały się.... udrękami.  MIMO TO i jednak także mojego powaznego wtedy juz wieku (44 lata) było bardzo trudno wyjść z tej znajomości . Zapomina sie po prostu o dobrych radach. Nie dam więc rady żeby spieprzać przed taką bo po prostu często sie nie da ot tak.

Troche nie kumam , że da sie ukrywać taki stan przez dwa lata. Mam wrażenie, że miesiąc to jest jak dwa lata w takiej relacji. Sa chyba wszystkie możliwe stany, arsenał argumentów, nacisków, manipulacji i emocji. Przypomina mi to sen w którym jest sie w jakieś grze komputerowej. Brak mi słów aby to wyrazić - jest bardzo intensywnie ale nawet nie radzę zaczynać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Personal Best napisał:

Nie kumam co ma do tego 30 ka?

Jakbyś był z panną co ma 16 lat przez 15 lat to byś wiedział.

Tłumaczę tym co nie wiedzą..

30 lat to bardzo przełomowy wiek dla kobiety. Zazwyczaj są już dzieci, obwisłe piersi itd... dla nich to koniec bycia piękną i młodą - podejmują jakieś tam próby ratowania swojego ciała, ale wieku nie oszukasz, a tym bardziej one, które całe życie liczą zmarszczki innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dyletant napisał:

Jakbyś był z panną co ma 16 lat przez 15 lat to byś wiedział.

Tłumaczę tym co nie wiedzą..

30 lat to bardzo przełomowy wiek dla kobiety. Zazwyczaj są już dzieci, obwisłe piersi itd... dla nich to koniec bycia piękną i młodą - podejmują jakieś tam próby ratowania swojego ciała, ale wieku nie oszukasz, a tym bardziej one, które całe życie liczą zmarszczki innym.

Tylko ja podaje Ci realny przykład. Co dzieje się pomimo osiągnięcia tego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię czytać "bro", ale to jest wyjątek od reguły, większość z nich podąża za polityką stada. Jeśli chcesz to na pw pokażę ci ryczące 70-tki - czy to znaczy że takie libido to norma u 70 letnich babek?

Nie.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, Personal Best said:

Byłem z jedną taką. Wcale nie dziwiły mnie opowiesci o jej  wcześniejszych "partnerach" którzy dosłownie prosili ją  żeby wyjęła sobie spiralę bo oni chcą mieć z nią dzieci (nosz ku...!)

No zacnie..... Serio tak chłopaki chcieli lać ? :huh:
Miałem z dwa miesiące temu taką zaburzoną nimfomankę ... Mnie jednak wiedza powstrzymała bo szukałem czegoś na LTR a nie FwB.
 

 

58 minutes ago, Personal Best said:

Troche nie kumam , że da sie ukrywać taki stan przez dwa lata.

Moja wybiła (jak szambo) po okołu 1.5 roku, dostałem wiązankę której się nie spodziewałem... Odeszłem. Ale potem po przerwie 3miesięcy mnie urobiła 1 rok.
Pamiętam jak już wróciłem do niej do mieszkania to poszedł tekst kończzzz we mnie wezmę tabletkę po  .....^_^ taaaaaaaa kotku .......ładnie otwórz usta i połknij wszystko..... po połknięciu ......ale Kocie ja chciałam aby Ci było dobrze. Było było kotko ...
Potem mi wybiła po 1 roku i już totalnie odpuściłem.
Kameleon i zawodowiec.

 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.02.2020 o 22:52, bassfreak napisał:

Ja pierdole czyli to prawda co słyszałem że gdy borderki wychodzą od psychiatry to lekarze wgryzają zęby w futrynę i rwą włosy z głowy ......

Niekoniecznie. Większość zdaje sobie sprawę że to niewyleczalne i faszeruje je lekami aby nie skoczyły z okna tudzież nie podcięły sobie żył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja swoją borderkę prowadzałem na terapię, niemal zawsze wychodziła stamtąd w swojej oscarowej roli: „Nic mi nie dolega miś”.

 

Potwierdzam ze musiała swojego terapeutę srogo uwodzić bo ten zdawał się grać w jej gierkę - choćby polecając jej erotyki do obejrzenia. 
 

Temat rzeka, zwłaszcza ze wielu facetów (w tym ja) jest niesamowicie podatnych na takie kobiety...

 

 

Edytowane przez Exile
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna rada psychologa z kobietami Borderline :

Można dośc łatwo sprawdzić (wywołać stan dwubiegunowości) pokazując takiej kobiecie że są inne Kobiety wokoło(komentując wygląd, mówiąc o koleżance z pracy), tym samym ujawnia się u nich lęk przed odrzuceniem. Mówił że to najczęstsze przyczyny ataku takich zaburzonych Kobiet.
U mnie faktycznie takie sytuacje wywoływały ostre ataki na moją osobę (gdy byłem na delagacji, gdy nie było mnie przy niej, gdy komentowałem inne kobiety, gdy byłem u byłej żony po dzieciaki, gdy rozmawiałem z innymi kobietami np. na basenie na wakacjach, moje wyjścia z wkur..... z domu gdzie nie wiedziała gdzie jestem i co robię). Wtedy były ataki furii nawet dwa lub 3 dni.

Takich Kobiet unikać ?


Także testujcie w ten sposób księżniczki

 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.