Skocz do zawartości

Jak radzić sobie po rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

@Conrad Nie, dawna znajoma za którą zawsze latałem która ma rodzinę z USA, podejrzewam że chcę tam pracować jako bibliotekarka. Ile w USA zarabia bibliotekarka? Z lekarki zrezygnowałem jak ona znowu do mnie napisała. Lekarka też za mną chyba nie tęskni bo nie piszę. 

Teraz jestem w mega złym nastroju, ta zima, siedzę w domu, co powiedzieć w sobotę bibliotekarce? że pojadę z nią do USA?

Wiecie co jest najgorsze? że piszą do niej jacyś frajerzy, gorsi z wygładu ode mnie, przegrać z dobrym goście to ok, ale jakby frajer mi odbił dziewczynę to bym czuł się jak by mnie ktoś okradł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, PandaWielki said:

Wiecie co jest najgorsze? że piszą do niej jacyś frajerzy, gorsi z wygładu ode mnie, przegrać z dobrym goście to ok, ale jakby frajer mi odbił dziewczynę to bym czuł się jak by mnie ktoś okradł. 

Czemu idealizujesz sobie tą kobietę ? Jeśli tak naprawdę nie znasz jej wogóle. TO tylko wyobrażenie twoje o niej.
Nie poddawaj się ....spotykaj się i wyciągaj lekcje i wnioski (to jak chodzenie na rozmowy kwalifikacyjne, zawsze się czegoś nowego nauczysz, wypróbujesz, zobaczysz reakcje ).
 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant Mam coś takiego że w pewnych kobietach szaleńczo się zakochuje, trudne dzieciństwo, zawsze marzyłem o rodzinie. Poza tym tym nie jestem typem gościa który jakoś nie bardzo podoba się kobietą. Dziewczyny mnie poniżały w szkole i na studiach. mam chyba zespół DDD, czy jakoś tam. Praktycznie nie ma oszczędności czy majątku. Panie takie osoby odpowiednio traktują.  

@Lexmark82 Znam ją bardzo dobrze, wygląda jak modelka, wysoka szczupła, piękna twarz, do tego zabawna, chyba sama nie wie czy chcę zostać w Polsce. Podobno miała 11 facetów, ale nie uprawiła z nimi seksy tradycyjnego tylko seks oralny i inne rzeczy ma 23 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. To zwykła zwierzęca akurat męska zazdrość o to, że inny samiec będzie miał dostęp do kobiety z która chciałeś coś więcej. Przejściowe, mija, zaakceptuj. Każda kolejna wzbudzi to samo i tak samo się skończy jak w tym przypadku. Zrozum to i bądź świadomy tego mechanizmu nie daj mu się owładnąć. Nie porzucaj swoich celów dla jakiejś obcej osoby, to tylko haj emocjonalny który minie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle gada o tym się chcę wyjechać, popracować, o wyjściu za mąż powiedziała że dopiero po 30, pozna w środowiskach katolickich.  

@Czarls Najgorsze że to zwykli frajerzy, bez wykształcenia, pracują fizycznie jest miła i ciągle do niej piszą, ona odpisuje bo jest miła, mówi ze to koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, PandaWielki said:

Znam ją bardzo dobrze, wygląda jak modelka, wysoka szczupła, piękna twarz, do tego zabawna, chyba sama nie wie czy chcę zostać w Polsce. Podobno miała 11 facetów, ale nie uprawiła z nimi seksy tradycyjnego tylko seks oralny i inne rzeczy ma 23 lata.

No prawdziwy ideał dla mnie skoro umie zrobić dobrze ustami
Aaaaa może jednak nie umie skoro to już 11 się nie zakochało  :wub: ???
To że Cię kręci chemicznie nie znaczy że jest ideałem. Masz swój wiek który rządzi się swoimi prawami.
Ile partnerek seksualnych na koncie?
Nawet nie wiesz jak idealizowałem sobie kiedyś moją pierwszą dziewczynę która zrobiła mi dobrze ustami, do tego miała takie piękne piersi, prawie 180 wzrostu i była szczuplutka, pięknie mi szczytowała w łożku.
Kiedyś dojdziesz do tego że to nie jedyne ważne rzeczy
 

 

 

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, PandaWielki napisał:

@Czarls Najgorsze że to zwykli frajerzy, bez wykształcenia, pracują fizycznie jest miła i ciągle do niej piszą, ona odpisuje bo jest miła, mówi ze to koledzy.

Uspokój się kawalerze i bez wyzwisk, poza tym czytaj forum.
Ona odpisuje bo chce z nimi kontakt a nie dlatego, że jest miła, bądź gotów na to, że z którymś z tych kolegów" może mieć związek/seks teraz lub w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PandaWielki napisał:

Ciągle gada o tym się chcę wyjechać, popracować, o wyjściu za mąż powiedziała że dopiero po 30, pozna w środowiskach katolickich.  

@Czarls Najgorsze że to zwykli frajerzy, bez wykształcenia, pracują fizycznie jest miła i ciągle do niej piszą, ona odpisuje bo jest miła, mówi ze to koledzy.

Z całego serca życzę ci żebyś nigdy nie zaistniał tu "na poważnie"  Dobrej nocy panie trololo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci napisałem pod Twoim postem.


Jeżeli nie jesteś trollem, to czekają Cię długie, ale to bardzo długie lata pracy, żeby ogarnąć się psychicznie.

Nie zadaj pytań co robić z fazą zakochania, ale raczej jak mam zacząć działać, od jakiej wiedzy zacząć, od jakich książek. Poszukaj kogoś ogarniętego z kobietami w rzeczywistości i niech Cię weźmie pod swoje skrzydła, bo jak napisałem - z tym mindsetem to nie osiągniesz dosłownie nic, a teoria mało zmienia, jeżeli nie obserwujesz i nie modelujesz praktyki. Piszę brutalnie, żebyś po prostu to zaakceptował. A jak zaakceptujesz, to masz szansę na zmianę.

Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.