Skocz do zawartości

Nagrania audio wpływające na podświadomość-ocena


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem,dlatego zakładam :)

Czy korzystacie z nagrań wpływających na podświadomość?Które z nich polecacie?

 

1."Modlitwa do najwspanialszego przyjaciela Boga" - Bardzo dobre

Świetnie odpręża i uspokaja,według mnie najlepsze nagranie jakie mam w swojej małej kolekcji.Warta swojej ceny.

 

2."Sztuka relaksu"- Średnie

Kupiłem,odsłuchałem parę razy i poszło w kąt.Na mnie nie zadziałało,w porównaniu do "modlitwy" jest nudno.

 

3.Nagranie A.Bytoffa "inteligencja finansowa"-Dobre

Chociaż za długie ok 24min.

 

4."DOBRE RELACJE Z PIENIĘDZMI - Prawo Przyciągania, praca z podświadomością". P.Stań - Bardzo dobre

Według mnie darmowe i najlepsze na temat przyciągania pieniędzy z jakim się spotkałem.

 

Jakieś inne,ktoś coś?

 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ManinblackSiedziałem swego czasu w afirmacjach i po przerobieniu wielu, między innymi płatne Pana Bytofa, naszego Mistrza, nagrania z Hepika.pl i innych darmowych, powiem tak; owszem działają i jest zmiana. Ale najszybsze efekty dały mi afirmacje które sam stworzyłem tzn.  własnym głosem do którego podświadomość jest przyzwyczajona i nie stawia oporów. 

 

Dodatkowo własne afirmacje możemy dostosować idealnie pod nasz konkretny problem - nie ma tu granic, jak przy zakupionych nagraniach, możemy tworzyć dekrety afirmacyjne które rozbijają problem z wielu stron. 

 

Wykonanie takiego nagrania jest banalnie proste, wystarczy darmowy Audaciti gdzie nagrywamy nasze afirmacje, odszumiamy, łączymy z nagraniem do wprowadzania w alfe lub thete(głębszy relaks) i viola, mamy afirmacje idealne dla naszej osoby. 

 

Nagrania alfa, theta na youtube za free. 

 

@GromisekZmienia sie podejście z niemożliwe i no co ty, na oswajaniu się z takimi pieniędzmi i podejściu na tak to żaden problem i dostrzeganiu sposobu na zarobienie. Kwestia jaki program będziesz sobie wgrywał. 

 

Pierwsze różnice po ok. miesiącu. 

Edytowane przez józekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.