Skocz do zawartości

Cześć


DamianQ22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!

Mam na imię Damian, mam 22 lata i pochodzę z kujawsko-pomorskiego. Założyłem tutaj konto, bo zwyczajnie w świecie człowiek nie ma nikogo z kim mógłby normalnie porozmawiać o pewnych sprawach. Mam nadzieję, że tutaj to znajdę, bo niestety, ale życie mnie w pewien sposób dopadło :D Życzę udanego dnia! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Dobra.

Toruń - muzeum Piernika + odwiedzenie "Niewidzialnego domu". Nie będę zdradzał szczegółów - trzeba się przekonać na własnej skórze. Samo miasto jest zwyczajnie piękne. Dużo ludzi, brak nudy moim zdaniem.

Włocławek - nie znam żadnych atrakcyjnych miejsc do zwiedzenia, ale pójście na mecz Anwilu i zobaczenie w akcji Tonego Wrotena ( Który grał dla Philadephii 76ers w NBA ) oraz Rickiego Ledo ( Grał dla New York Knicks w NBA ) to będzie duża atrakcja jak na jeden dzień :) + Samemu można coś wyhaczyć :D 

Bydgoszcz - Ciężko powiedzieć, niby bardzo fajne miasto, ale jak tu się żyje tyle lat to nic na język nie przychodzi... Jedynie chyba zostaje Galeria Sztuki Nowoczesnej  i Exploseum. Nic więcej. Sama architektura nie zachwyca.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

48 minut temu, DamianQ22 napisał:

Toruń

Czyli Apator Toruń.

 

48 minut temu, DamianQ22 napisał:

Bydgoszcz

Czyli Polonia Bydgoszcz.

 

Te dwie drużyny żużlowe raczej się nie lubią mówiąc delikatnie.

 

48 minut temu, DamianQ22 napisał:

Włocławek

Tu nie ma żużla, szkoda tam jechać.

 

Wszystkich fanów żużla pozdrawiam serdecznie. Kibic jednej z drużyn Extraligi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim meczu byłem ulalala tyle lat temu, że nie pamiętam. Owszem się nie lubią, ale jak się jest przejazdem można być na tym i na tamtym spotkaniu :D Osobiście znałem syna Tomasza Golloba. Wielka szkoda, że nie poszedł w ślady ojca - aczkolwiek to tylko taka anegdota, oczywiście sam żużel też może być atrakcją :). W takim razie zapraszam też na mecze Astorii, awansowaliśmy do Extra Ligi i gdy gry gramy na domowej hali ( stare "Artego" ) to hala jest zapełniona po brzegi, real talk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.