Skocz do zawartości

Poliamoria czyli co myślicie o związku jednej kobiety i dwóch facetów?


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, deomi napisał:

Ja też bym chciała mieć swój charem :) 

Z jednym się pokłóce, drugi mnie pociesza.

Ja to bym jednak nie chciała. Chyba, że mogłabym mieszkać w kilku jednocześnie mieszkaniach, w zależności od aktualnych potrzeb. 

Nie musiałabym się martwić, że mi się rzeczy nie mieszczą.  

Ale można w pewnym momencie doznać jakiegoś rozdwojenia... albo roztrojenia tożsamości, jakichś dysocjacyjnych zaburzeń.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studentka nie daje rady wyrwać jednego super sponsora, więc chce mieć dwóch przeciętnych ?

 

W sumie bardzo wygodne - ale powiedzmy sobie szczerze - mogą się na to zgodzić tylko eunuchowie bez rozumu i godności człowieka.

 

Musieliby żreć tylko soję przez 20 lat, wyhodować sobie cycki, i ogólnie zamienić się w kobietony, żeby to przeszło ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? No serio? Naprawdę? No nieee. Znów nie wierzę w to co czytam...

 

Faceci na tym forum opisują różne sytuacje, ale wszystko to opiera się o jakieś normy społeczne.

 

Każdy temat, który zakładają tu Panie to jakieś kuriozum. Tak chore konstrukty społeczne potrafi wymyślić tylko kobieta. Tylko kobieta potrafi tak sobie skomplikować życie. Następnie potrafi to sobie wszystko wytłumaczyć i uzasadnić. W tym czasie facet pracuje, rozwija się, planuje przyszłość.

 

Po raz kolejny przekonuje się, ze kobiety nie myślą racjonalnie. One myślą jak tu sobie i innym utrudnić życie. W imię jakiś imaginacji o miłości zrealizować chore fantazje. Wam się od tego feminizmu pojebao w głowach już. Skoro nie wiesz, którego faceta wybrać to nie wybieraj żadnego. Normalny facet nigdy nie pójdzie na taki układ. Widzę, że wy już tylko potraficie robić pokój gościnny ze swojego krocza. Jakakolwiek moralność to już nie istnieje. A potem płaczo, ze mnie nie szanujo. Płaczo, bo sama z bombelkiem została. Płaczo, bo stara panna z takim przebiegiem, ze nikt tego nie tknie. Żenada...

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekalkulujcie to inaczej.

Facetom wciąż mało sexu a przecież jedna kobieta potrafiłaby uszczęśliwić dziesięciu.

Aż się prosi ro rozpropagować i zalecać.

Jej przy nich też by niczego nie brakowało.

No, może czasu.

Ale kobiety i tak są wciąż zajęte i nie mają czasu, wciąż się spóźniają, nieprawdaż?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.