Skocz do zawartości

Bad Boy


deleteduser105

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja obejrzałem i takie 5/10. Niczym się nie różni od poprzednich jego filmów. Niektóre sceny żenujące. Chociaż przed filmem pokazali pełny zwiastun "Small Word", czyli nowego filmu Vegi. Naprawdę ta zapowiedź zrobiła na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 06:53, dyletant napisał:

A tutaj luźny wywiad:

Polecam:
1. Wywiad z Moniką Jaruzelską a.k.a. Towarzyszka Panienka.
Bardzo wiele mówi to o panu P.W.

 

 

Oraz recenzję Tomasza Raczka

 

 

 

Po obejrzeniu i wyciągnięciu wniosków tak z samych wypowiedzi pana P.W., jak i obejrzeniu samej recenzji - uważam za stratę czasu, pieniędzy i czasu.

 

Twórczość P.W. skończyła się na Pitbullu. Pierwszym.

MINIMALNIE ponad poziom dna wznosi się film Służby Specjalne, chociaż tam to wiele (wszystko?) ratuje aktorstwo Chabiora i Grabowskiego

Reszta stała się już karykaturą kina i jest wypisz-wymaluj dowodem, że PL kino to ściek żenady...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje Pana Raczka są świetne i to jest jedyna rzecz z Vegą, którą warto obejrzeć.

 

Przestałem śledzić poczynania tego bałwana, za prymitywizm, koniunkturalizm i wulgarność.

 

Odrodzenia w wierze? Powstrzymuje ryk śmiechu, marketing, kabza, kasa, wszystko za nią, każdy kawałek duszy za te atencje i za te złocisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.