Skocz do zawartości

Musiałem jej przypomnieć o zaproszeniu na facebooka ...


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Lubię seks z kobietami said:

żeby nie wyjść na ciapę zmieniamy zeznania na romanse z 21 latkami

W tym momencie Twoja wiarygodność jest praktycznie na poziomie 0.

nie zmieniam zeznań - spotykam się z kobietami w różnym wieku (o czym już niegdyś wspomniałem).

naprawdę jesteś aż tak tępy, czy trollujesz? (zresztą, chyba znam odpowiedź - a na trolla mi nie wyglądasz, więc...)

 

|offtopic|

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

nie zmieniam zeznań - spotykam się z kobietami w różnym wieku (o czym już niegdyś wspomniałem).

Zmieniasz słabiaczku, zmieniasz, wcześniej była gadka tylko o 40-tkach. Teraz widzisz, że to już nie przejdzie i brzmi to słabo, to zmieniamy na ruchanie 21-ek :)

 

A może przejdzmy na rozmowę o zarobkach. Założę się, że wyskoczysz z jakimiś 10k+ :)

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Lubię seks z kobietami said:

Zmieniasz słabiaczku, zmieniasz

: ) nawet nie zdajesz sobie sprawy, że ta wypowiedź więcej mówi o tobie, niż o mnie.

 

bywaj.

 

edit: nie, zarabiam nędzne 3500-4000*

najwyraźniej to, że mężczyzna może sypiać z różnymi kobietami, przekracza twoje zdolności pojmowania. : )

 

* dla mnie wcale nie nędzne, ale... ; P

 

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zychu napisał:

: ) nawet nie zdajesz sobie sprawy, że ta wypowiedź więcej mówi o tobie, niż o mnie.

 

bywaj.

Bywaj ruchaczu 20-letnich supermodelek zarabiający 10k+ :)

Internety wszystko przyjmą.

 

5 minut temu, zychu napisał:

edit: nie, zarabiam nędzne 3500-4000*

 

Hehe, widzę, że jesteś bardzo elastyczny w swojej wersji. Jak ruchanie 40-tek niemodne to ruchasz 20-letnie modelki. Jak chwalenie się zarobkami 10k by wyszło nieciekawie to udajesz, że zarabiasz średniawkę.

 

Kameleon internetowy się nam trafił.

Co się nie powie, to dostosuje opowieści o swoim życiu tak, żeby się zareklamować. No jak baba hah

 

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Lubię seks z kobietami said:

Bywaj ruchaczu 20-letnich supermodelek zarabiający 10k+ :)

Internety wszystko przyjmą.

Widzę, że lubisz dyskutować z tezami, które sam stawiasz.

 

|przepraszam za offtop|

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:

widzę, że lubisz dyskutować z tezami, które sam stawiasz.

ponownie - wyjdź z nory, zasmakuj prawdziwej kobiety (nie jpg.), bo frustracja i kompleksy aż w tobie kipią.

Nie wyzywaj i nie zaczepiaj to nie będziesz musiał udawać, że "przepraszasz" za offtop.

I nie twórz opowieści o moim życiu chłopaczyno, bo ja o swoim życiu praktycznie nic tutaj nie mówiłem. To Ty się dzielisz opowieściami o ruchaniu 40-tek, a jak wyszło, że to słabe, to nagle jednak ruchasz 20-tki hahaha. Beka z gościa.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu @Lubię seks z kobietami

 

Co tu się właściwie dzieje? Jesteście obaj jakimiś świeżakami i zachowujecie się jakbyście przenieśli swoje życiowe dramy do internetu i bez jakiejkolwiek krępacji prowadzili tu jakąś absurdalną wojnę.  Absolutnie zaniżacie poziom forum tymi przepychankami. @Lubię seks z kobietami dobrze kobiety po 30 są stare i ohydne, każdy zrozumiał ile jeszcze będziesz zaśmiecał forum tymi dennymi wynurzeniami.

 

Zero merytoryki, wartości, prostactwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

@Lubię seks z kobietami dobrze kobiety po 30 są stare i ohydne, każdy zrozumiał ile jeszcze będziesz zaśmiecał forum tymi dennymi wynurzeniami.

 

Zero merytoryki, wartości, prostactwo.

Tonuj trochę język przyjacielu i mnie nie obrażaj, bo ja prostactwa sobą nie prezentuję. Kobiety pod 40-tkę są nieciekawe do seksu i taki jest fakt zgodny z ewolucją i naturą. To kolega @zychu zaczął tu od opowieści o ruchaniu 40-tek, a jak wyszło, że to trochę porażka takie kobity ruchać przez młodego faceta, to nagle on rucha 20-letnie modelki.

 

I jeszcze raz - tonuj się przyjacielu, bo nie masz tu żadnej specjalnej pozycji z powodu trochę większej ilości postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Lubię seks z kobietami said:

ja prostactwa sobą nie prezentuję

 

niestety mylisz się - jesteś pospolitym kmiotem i chamem.

 

Jest w tobie tyle kompleksów i frustracji, że po prostu nie panujesz nad emocjami - praktycznie wszędzie, gdzie się wypowiadasz, robisz smród. I ja nie opisuję twojego życiorysu, ale twoje zachowanie - twoje wpisy mówią o tobie wszystko.

być może dostanę ban za tę wypowiedź, ale trudno - uważam, że powinieneś o tym wiedzieć.

Edytowane przez zychu
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lubię seks z kobietami napisał:

tonuj się przyjacielu, bo nie masz tu żadnej specjalnej pozycji z powodu trochę większej ilości postów.

Ani wódki nie piliśmy, ani nie leżeliśmy w jednej transzei. Do przyjaźni daleko.

 

Albo masz 15 lat, albo jesteś osobą wyraźnie zaburzoną. Nie czytam tych dyskusji widzę tylko mantrowanie w kółko nie w pierwszym temacie podobne hasła. Dobrze baby po 40 są nie atrakcyjne, ok, dobrze, ewolucja.

 

Starczy.

 

Moooooderacja @Patton @Quo Vadis? @Rnext @Mosze Red ktokolwiek.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

niestety mylisz się - jesteś pospolitym kmiotem i chamem.

Słabiaczku - Ty się leczyć powinieneś. Który to już raz nie wiedząc o mnie kompletnie nic tworzysz jakieś historie, że jestem prawiczkiem...? Chłopie... Zmień forum na jakieś dla buractwa, bo to żenada. 

 

3 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Albo masz 15 lat, albo jesteś osobą wyraźnie zaburzoną.

Moderacja - kolega @Jaśnie Wielmożny

 mnie obraża. Proszę o ingerencję. To, że ma więcej postów nie znaczy, że może rościć sobie prawo to zwykłych wyzwisk w stronę młodszych stażem userów. 

 

Proszę też o ingerencję w sprawie Pana @zychu. To już kolejny raz kiedy nie wiedząc o mnie kompletnie nic, pisze tutaj teksty rodem z gimnazjum, że kobietę nagą widziałem tylko na obrazkach, itd. To jest poziom gimnazjum, tam się takimi tekstami jechało. Buractwo pierwszej wody. Proszę o ingerencję dla buractwa!

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszyscy jesteśmy zarazem zajebiści a i po trochu zjebani, jeden zarabia 2k ale ma ryj Giga Chada i przyrodzenie 25cm, inny zarabia 200k i mięsień piwny, jeden w alkowie gości MILFy, inny ledwie-legalne-dzierlatki, ale no wrzućcie wszyscy na luz, nie wiem, lolka zapalcie czy coś :D

Edytowane przez leto
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ksanti napisał:

 

 

 

Tylko tyle zostało, czyli udawać. Dla wielu dzisiaj jeśli nie w necie to nie pozna się nigdzie. Około 50% singli wśród mężczyzn w wieku 18 - 30 nie bierze się z dupy. To pokazuje, że dzisiaj się zrobił konkretny pierdolnik a zdesperowani faceci (jak pokazują statystyki mało ich nie jest) zasypują laski atencją online. Pytanie tylko co było pierwsze dawanie nadmiernej atencji kobietom czy skrajna samotność masy mężczyzn.

 

 

Troche mnie to zastanawia i dziwi. Każda laska z tego co widze w moim otoczeniu ma faceta ale wiekszosc facetów nie ma kobiety, mimo że w polsce na 100 kobiet przypada 94 meżczyzn a na swiecie jest wiecej kobiet. W takim razie gdzie jest ta druga polowa samotnych kobiet skoro 50% mezczyzn w  wieku 18-30 to single?

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fikakowo napisał:

Troche mnie to zastanawia i dziwi. Każda laska z tego co widze w moim otoczeniu ma faceta ale wiekszosc facetów nie ma kobiety, mimo że w polsce na 100 kobiet przypada 94 meżczyzn a na swiecie jest wiecej kobiet. W takim razie gdzie jest ta dryga polowa samotnych kobiet skoto 50% mezczyzn w  wieku 18-30 to single?

Co z tego, że przypada 100 kobiet na 94 mężczyzn?

Młodzi mają się wiązać z emerytkami?

Zobacz jak wygląda dokładna struktur demograficzna.

Nie uwzględniłeś też mechanizmu hipergamii bo kobieta rzadko kiedy chce kogoś gorszego lub równego sobie.

Do tego mogą się wiązać ze starszymi, być utrzymankami, aseksualne..

Owszem są singielki ale z tego co zauważyłem to albo zbyt mocno wybrzydzają, są nieatrakcyjne, siedzą w piwnicy, bolcują się z kim popadnie.

 

?share=true

 

Nadreprezentacja kobiet występuje dopiero od wieku 50+.

Jednak sam fakt demografii moim zdaniem ma niewielki wpływ na to co się dzieje obecnie.

To internet, mass media, dobrobyt i kultura narcyzmu zepsuły randkowanie.

Panie najpierw widzą Chada w mediach a potem takiego szukają w internecie i znajdują.

Nawet jeśli nie online to współcześnie hardkorowo wygląd jest ponad osobowość.

Co pokazują dziewczyny ze Wschodu, że jednak da się inaczej.

Prawdopodobnie jedyna dziewczyna jaką znam i jest z kimś mniej atrakcyjnym od siebie to Białorusinka.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ksanti napisał:

 

Nie uwzględniłeś też mechanizmu hipergamii bo kobieta rzadko kiedy chce kogoś gorszego lub równego sobie.

 

 

 

Własnie z tego co widze w 3/4 par na ulicy jest gorszy facet od kobiety pod wzgledem atrakcyjnosci i zastanawiam sie za kazdym razem co taka laska z nim w ogole robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fikakowo napisał:

W takim razie gdzie jest ta druga polowa samotnych kobiet skoro 50% mezczyzn w  wieku 18-30 to single?

Tak jak wspomniał @leto opieranie się na "bo ja znam" jest mało reprezentatywne. Ja na przykład prawie nie znam mężczyzn-singli, wszyscy zajęci, a po stronie kobiet pół na pół. Zależy od środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ksanti napisał:

@fikakowo

Może na wsi.

W mieście dominuje metroseksualizm.

Mniej lub bardziej facet musi mieć modny look.

Chyba, że celuje w znacznie mniej atrakcyjną laskę.

 

 

Mieszkam w jednym z najwiekszych miast Polski ( Gdańsk) i tutaj wlasnie widze ze wiekszosc facetow wyglada duzo gorzej niz ich kobiety. Jak dla mnie hipergamia jest przesadzona. Bardziej tyczy sie to portali randkowych i interenetu niż rzeczywistości. Pewnie sie zaśmiejecie ale w realu serio facet jest w stanie duzo nadrobic braki w wygladzie osobowością itp bo innego wytlumaczenia nie mam na to ze wiekszosc facetow im do piet nie dorasta w wygladzie.

4 minuty temu, benzoesan napisał:

Tak jak wspomniał @leto opieranie się na "bo ja znam" jest mało reprezentatywne. Ja na przykład prawie nie znam mężczyzn-singli, wszyscy zajęci, a po stronie kobiet pół na pół. Zależy od środowiska.

 Masz rację, najwidoczniej po prostu trafiam ciągle na akurat takich ludzi.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fikakowo napisał:

Mieszkam w jednym z najwiekszych miast Polski ( Gdańsk) i tutaj wlasnie widze ze wiekszosc facetow wyglada duzo gorzej niz ich kobiety. Jak dla mnie hipergamia jest przesadzona. Bardziej tyczy sie to portali randkowych i interenetu niż rzeczywistości. Pewnie sie zaśmiejecie ale w realu serio facet jest w stanie duzo nadrobic braki w wygladzie osobowością itp bo innego wytlumaczenia nie mam na to ze wiekszosc facetow im do piet nie dorasta w wygladzie.

Ja się nie zaśmieję, bo jestem tego samego zdania. Prawdziwe życie to inny wymiar niż to, co się dzieje w sieci. Oczywiście biorąc pod uwagę związki, a nie jednorazowe epizody. Normalni ludzie nie są ze sobą z powodu wyglądu, tylko przede wszystkim dlatego, że mają jakiś tam wspólny język i tematy do rozmów. W związku jednak spędza się razem trochę tego czasu, więc ciężko mi uwierzyć, że jedna strona miałaby w tej relacji tę drugą tylko oglądać jak obrazek, "bo ładna z niej osoba". Szkoda czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fikakowo

To się przeprowadzam i koszę cały lokalny rynek a w sumie lubię morze.

Tak w zasadzie teraz pomyślałem, że od dzielnicy też może trochę zależeć.

Wiadomo, są centrum, peryferie, biedniejsze, bogatsze miejscówki itd.

Ale uj wi jaka historia się za takimi relacjami kryje i jaki kto ma przebieg.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, benzoesan napisał:

Normalni ludzie nie są ze sobą z powodu wyglądu, tylko przede wszystkim dlatego, że mają jakiś tam wspólny język i tematy do rozmów.

Z moich obserwacji (ułomnych, bo moja "grupa badawcza" to osoby w podobnym mi wieku i z "mojego" środowiska, no ale cóż - lepszych nie mam - grupa 32-33 latków z Warszawy):

 

1. Ludzie lecą przede wszystkim na wygląd, przy czym nieatrakcyjni rzadko kiedy mają partnera ponad przeciętną;

2. Praktycznie wszyscy ludzie po 30 są już trwale sparowani, single to rzadkość;

3. Większość osób kisi się z tymi samymi partnerami od +/- końca studiów, większość już po ślubach, trwa robienie dzieci i zakupy mieszkań na 25 lat;

4. Z tymi rozmowami to najczęściej dupa wychodzi, ponieważ pary z okresu studiów łączył przede wszystkim seks i imprezy, które przeszło w dzieci i kredyt;

5. Znajome mi kobiety zwykle nie mają żadnych zainteresowań (nie liczę netflixa czy facebooka), faceci mają 1-2 ale nie dzielą ich ze swoimi kobietami;

6. Nie da się poznać dynamiki ich związków (realnej) ponieważ do internetu trafia przesłodzona wersja na pokaz, mająca na celu, by znajomym z FB gul skoczył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Januszek852 napisał:

2. Praktycznie wszyscy ludzie po 30 są już trwale sparowani, single to rzadkość;

 3. Większość osób kisi się z tymi samymi partnerami od +/- końca studiów,

Niestety widzę ten trend, zresztą kiszenie się w związkach, byle tylko być z kimś, to zjawisko nie tylko po 30ce, występuje już wśród młodszych, a przecież jeszcze niby mają wybór i możliwości, bez presji na ustatkowanie się. Jednak ja to odrzucam jako "normalne", chcę zachować swój idealistyczny światopogląd. :D Pomijając te udane pary, to wieloletnie związki bez polotu dotyczą osób, które nie potrafią być same, bez partnera są jakieś takie.. nieporadne życiowo lub z wygody wolą być nieszczęśliwe byle sobie spokojnie przedryfować przez życie. Takimi ludźmi, o ile mogę, staram się nie otaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tomko napisał:

Mam na myśli, że dziennie jest z 1000 sytuacji do zagadania do dziewczyny. Jeśli nie siedzisz w domu 24/7.

No jest, tylko że to jest potencjalnych 1000 sytuacji do zrobienia z siebie idioty lub odrzucenia. To nie wpływa dobrze na psychikę, powiedziałbym wręcz, że fatalnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 11:46, giorgio napisał:

6. Na spotkaniach zadajesz pytania i słuchasz. Opowiadasz o sobie jak najmniej. Nie robisz z siebie pajaca, zabawiacza. Nie opowiadasz kogo znasz, co masz, ile masz, czym jeździsz. Jak baba pasuje, to po kilku dniach powtarzasz schemat. Cześć. Piątek 20 Cafe u Marioli? I robisz to tak długo, aż ona sama zacznie się pierwsza odzywać. Wtedy trzeba zmienić taktykę. 

Pasuje znaczy jest kompatybilna z naszymi wartościami czy pasuje odpuszcza???

 

Zmienić taktykę na jaką? Nie jestem za dobry w te klocki głownie ons póki co i terminowe kochanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.