Skocz do zawartości

Zryty od gimbazy ;/


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem, który wydaje mi się, jest tylko w mojej głowie.

Wiem, że prawie wszystkim tutaj przytrafiły wam się gorsze rzeczy, ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.

Od razu zaznaczam, żeby mnie nie hejtować, bo to co napiszę będzie trochę żałosne.

 

 

A więc boli mnie, uwaga uwaga, kształt mojej głowy. Mam jakoś tak jej dużo z tyłu? Nie wiem jak to opisać, taka trochę trójkątna jest. Nie wiem czy to kurde, wodogłowie. :D Wiem, że to pierdolenie, ale mam tak od gimnazjum jak ktoś mi o tym powiedział. Boję się, że ludzie się będą ze mnie śmiać z tego powodu. 26 lat, pierdole. Mimo tego, że twarz i włosy bardzo dobrze wyglądają, a ja nie jestem jakimś taboretem tylko człowiekiem myślącym. Co do związków, to mimo kilku okazji, i to takich, w których to dziewczyna chciała mnie zdobyć, a były naprawdę ładne, dałem dupy, bo brakowało mi pewności siebie z w.w powodu... Mam poprostu taki lęk, brak akceptacji może. Strasznie mnie to wkurwia, nie daje żyć spokojnie.

 

Macie jakąś radę? Bo wiem, że to raczej problem natury psychicznej, ale co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Adonissek napisał:

Mam jakoś tak jej dużo z tyłu? 

Masz tak zwane " alien skull" czyli twoja kość potyliczna nie jest płaska tylko taka , nic z tym nie zrobisz niestety :P jak reszta czyli twarz czoło itd jest git to się tym nie przejmuj.

 s9l2iyf.jpg?1

8 minut temu, Sharingan napisał:

Będę niemiły i szczery. Mam to gdzieś jaki masz kształt głowy jak i większość. Też mam kwadratowy łeb i kompletnie mi to powiewa.

 

 

Kwadratowy łeb jest zajebisty (nie przesadnie)

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Gay alien skull, nigdy o tym nie słyszałem xD. Szkoda, że nic się nie da zrobić ale trudno, nie można mieć wszystkiego.

 

19 minut temu, Sharingan napisał:

 

 

I sam to zauważyłeś, czy ktoś Ci to wytykał?

Tak pół na pół bym powiedział.

 

Czyli trzeba to zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.