Skocz do zawartości

Która dziewczyna lepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Adrianoob napisał:

A po jakim czasie zaczęły sie u was jazdy i kłotnie o ktorych mowisz? Długo byliście razem?

1,5 roku byliśmy razem. 
W trakcie zmieniałem parę razy pracę (co prawda wspierała mnie w tym), ale były momenty że byłem bez kasy i płaciła za mnie, ale wtedy wyszło jej prawdziwe ja.
Co do jazd to tak po roku związku, w momencie gdy byłem w trakcie przebranżowania się i poszukiwania pracy. 
W sumie tak teraz myślę, że zrobiłem idealny test, bo pamiętam jaka była przed jak miałem pracę z dobrymi zarobkami i pamiętam jaka była po tym jak już parę razy zmieniałem pracę. 
 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomko napisał:

@Adrianoob Zawsze się tak mówi dopóki kobieta nie zacznie urabiać i męczyć buły. Potem przekracza się kolejne granice i akceptuje kolejne rzeczy...

No ale to wtedy powiem żegnaj mała i tyle. Mi zależy żeby jako żona była taka jak teraz czyli dziewczyna  która  się też lubi jak kolege( no moze troche inaczej ) ,a na razie tak właśnie jest. Ale z tego co czytam to w niemal 100% przypadków po ślubie jest diametralna zmiana więc sie zastanawiam czy warto. Nie wiem czy 3 lata znajomości to odpowiedni czas juz na śluby jak coś czy jeszcze z rok dwa

4 minuty temu, gryczany napisał:

1,5 roku byliśmy razem. 
W trakcie zmieniałem parę razy pracę (co prawda wspierała mnie w tym), ale były momenty że byłem bez kasy i płaciła za mnie, ale wtedy wyszło jej prawdziwe ja.
Co do jazd to tak po roku związku, w momencie gdy byłem w trakcie przebranżowania się i poszukiwania pracy. 
W sumie tak teraz myślę, że zrobiłem idealny test, bo pamiętam jaka była przed jak miałem pracę z dobrymi zarobkami i pamiętam jaka była po tym jak już parę razy zmieniałem pracę. 
 

To my juz niedługo bedzie 3 lata i sie zastanawiam właśnie czy to już ten czas :) bo serio nie widze żadnych przeciwwskazań. Słucham audycje cały czas i myślę analizuje i winy nie znajduje :) więc może serio to " to ". Jeszcze ostatnio Marek mówił że nie jest przeciwnikiem ślubu ,że  jak sie lubi kobietę to może sie to udać.  A my się lubimy w sumie chyba wszystko sie zgadza .

Edytowane przez Adrianoob
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Adrianoob napisał:

Zastanawiam sie tylko czy to nie jest haczyk jakiś i po ewentualnym ślubie i polepszeniu swojej sytuacji nie zmieni się nie do poznania i zacznie być panią bardzo inną niż była ( boje sie ze to moze być zasłona dymna ). 

Prawdopodobnie jest to wersja demo pani. Łatwo się przyzwyczaić do kasy i określonego poziomu życia, niezależnie z jakiego poziomu się startowało.Przemawia za nią fakt, że ma wykształcenie i nie stroni od pracy, także z dwojga wybrałbym opcję nr 2. Oczywiście żadnych wspólnych inwestycji, ślubów i innych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adrianoob napisał:

Ale z tego co czytam to w niemal 100% przypadków po ślubie jest diametralna zmiana

Ooo widzisz, to to. Dobrze kombinujesz. O tym mówię. A już nie wspominam jak ci wyj...bie przy kłótni: "ja ciężko do wszystkiego sama dochodziłam a ty sobie wydajesz pieniądze" itp pierdoły. Na żonę materiał dobry, ale tak jak wspominam - mezalianse nie działają. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mattheo napisał:

Prawdopodobnie jest to wersja demo pani. Łatwo się przyzwyczaić do kasy i określonego poziomu życia, niezależnie z jakiego poziomu się startowało.Przemawia za nią fakt, że ma wykształcenie i nie stroni od pracy, także z dwojga wybrałbym opcję nr 2. Oczywiście żadnych wspólnych inwestycji, ślubów i innych umów.

No ale 3 lata w wersji demo? Jak długo może trwać wersja demo?  Wiem słuchałem audycji i sie zastanawiałem nad tym również  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gryczany napisał:

@Adrianoob
Zobacz jakie relacje są w jej domu; matki z ojcem i potem będziesz widział co Cie ewentualnie czeka w małżeństwie. 
Ma jakieś rodzeństwo czy jedynaczka?
 

Ma rodzeństwo , brata i siostre. A jaka u nich relacja rodziców to nie mam kiedy zaobserwować bo mieszkamy od siebie 800 km znaczy od jej rodziców. Calkiem drugi koniec Polski  , to może i dobrze bo się w razie czego bardzo rzadko będziemy widywać  

A dużo  z was jest po rozwodach ? Serio taki duży procent jak to w audycjach słucham nieraz to myślę sobie że strach brać  te śluby  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianoob
Trochę lipa, ja byłem u mojej parę razy w domu i widać że matka była głową rodziny. 
Więc zapewne stąd też te próby ustawienia mnie pod siebie, bo jej tata też matki się słucha. :)

Na Twoim miejscu przemyślałbym ślub, bo bóg wie co może być po ślubie. 
A nie jesteś w takim wieku, że masz mus się już żenić. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adrianoob napisał:

myślę sobie że strach brać  te śluby 

Nie ma ŻADNYCH realnych korzyści z tego, a ryzyko jest duże. Wiadomo, może się też okazać, że pani będzie w porządku tak jak teraz, ale po co aż tak ryzykować? Można palić przez całe życie jak lokomotywa i dożyć sędziwego wieku, ale takie przypadki to rzadkość. Taka analogia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sundance Kid napisał:

Tę, która ma zdrowe relacje między rodzicami, szanuje swojego ojca, nie mówi źle o swoich byłych i nie obmawia koleżanek.

Kurde takich co nie plotkują o swoich koleżankach chyba nie ma :) kazda raczej obmawia takie już  są 

25 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ja bym obu dał doczekać 30stki.

Jarosław !!! Wtedy to mi sie juz nie bedzie chciało bede mieć 35 to już nie bedzie chyba ochoty na takie ceremonie... jak coś to niedługo na 30 urodziny na przykład,  później to już nie wiem czy będą chęci z mojej strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianoob

To zależy, która jest bliższa Tobie.

Jeśliś jest pusty jak but, ale bogaty z domu, a życie to zabawa, wybierz 1.

Jeśliś natomiast szarak lecz ambitny i w głowie jest myśl, wybierz 2.

 

Po za tym @Mosze Red już przeprowadził wykład: „O żon wyborze”.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.