Skocz do zawartości

Która dziewczyna lepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

3. Dziewczynę z "klasy średniej". Nie rozpieszczonej przez bogatych rodziców ani nie doświadczonej biedą. Pierwsza wiadomo może mieć dwie lewe ręce do roboty, druga będzie sobie kompensować doznaną biedę pogonią za błyskotkami i statusem wśród swojej biednej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gryczany napisał:

@Adrianoob
Ona naciska na ślub? :)

Nie naciska ale mówi ze by juz chciala 25 lat dla dziewczyny to juz chyba czas one jakoś to czuja niby zegar tyka

8 godzin temu, sargon napisał:

Ale o co chodzi, firmę chcesz wspólnie zakładać czy szukasz księgowej ? ?

 

Bo jak się zastanawiasz nad kobietą "do życia", to chyba jest coś poza jej "stosunkiem do pieniędzy" do oceny ?

Wszystko poza jest dobrze wspólny temat jest gotowanie jest, jakiś tam wspólny sport typu narty, chodzenie po gorach , rowery. Tak jak napisalem nie ma zastrzeżeń a jesli to jest tak ze w razie czego ma prawo tylko do majatku zdobytego wspolnie po ślubie  więc  o to co było przed ślubem sie nie ma co martwić  tak? Bo to co przed ślubem tylko moje z tego co rozumiem ? Jak to z tym jest?

26 minut temu, alfa_sralfa napisał:

Wersja demo trwa dopoki kobieta nie dostanie tego czego chce. Slubu,/mieszkania/wspólnego kredytu/bejbika :))

No to dostanie dziecko i ślub bo przecież na tym chyba życie polega, przynajmniej ja bym chciał mieć  np. syna. Czyli wtedy gdy bedzie dziecko wersja demo sie skonczy :) treba być gotowym. Ja uważam że rodzinę dobrze jest mieć( 2 dzieci). Mam takie marzenie na przyszłość nie powiem że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, alfa_sralfa napisał:

what what what

No pewnie czyli lepiej sie nie rozmnażajmy ( Polacy ) i nawpuszczajmy Arabów i murzynów,  oni zrobią to za nas i za 40 lat Polacy będą mniejszością narodową w swoim kraju... jesli nie bedzie polskich dzieci to do tego z czasem dojdzie przecież 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy.

Kobieta z bogatego domu i tak da tylko chadowi lub badboyowi a na reszte pluje.

Biedna nawet jak będzie z typowym facetem to i tak pójdzie do chada który się w nią zleje i beciak wychowa. A chad pójdzie do bogatej ją pieprzyć i korzystać z jej szmalu a w międzyczasie będzie zapładniał te biedne bo przez wysoki poziom testosteronu będzie musiał. 

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 21:28, bassfreak napisał:

jaki normalny facet

Znany psychiatra (nie pamiętam nazwiska) światowej klasy wykładowca King`s College London, mawiał: nie ma ludzi normalnych - są tylko ludzie źle zdiagnozowani.

Całkowicie się z nim zgadzam, słysząc bardzo często stwierdzenie typu "głupi jesteś, czy co?" a jeśli to mnie dotyczy odpowiadam "czy co." A może jednak powinienem potwierdzić? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 09:22, Adrianoob napisał:

25 lat dla dziewczyny to juz chyba czas one jakoś to czuja niby zegar tyka

Znałem kiedyś taką jedną która miala 19 lat, i gigantyczne parcie na dziecko. I z tego co wiem, to jakiś rok później udało jej sie to zrealizować.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Andreff napisał:

Znany psychiatra (nie pamiętam nazwiska) światowej klasy wykładowca King`s College London, mawiał: nie ma ludzi normalnych - są tylko ludzie źle zdiagnozowani.

Całkowicie się z nim zgadzam, słysząc bardzo często stwierdzenie typu "głupi jesteś, czy co?" a jeśli to mnie dotyczy odpowiadam "czy co." A może jednak powinienem potwierdzić? :lol:

Mi też jedna psycholog powiedziała że nie każdy jest "normalny" każdy ma mniejsze / większe odchyły ale nie są to żadne zaburzenia jeśli jest to w sporadycznym stopniu. Chodziło mi o faceta który szanuje siebie , swoje wartości , swój czas itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bassfreak napisał:

Chodziło mi o faceta który szanuje siebie , swoje wartości , swój czas itd.

Moim zdaniem nie ma ideałów - trudno mieć wszystkie te cechy o których napisałeś, w równym stopniu. Zawsze czegoś zabraknie. Ja nie lubię hipokryzji, cenię prawdomówność, i często z tego powodu obrywam tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Więc często muszę być hipokrytą w trosce o własny organizm, a to jest w sprzeczności z moimi ideałami. To tylko jeden przykład, a jest tego więcej .:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.