Skocz do zawartości

Uroda vs. charakter


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gromisek napisał:

Też zauważcie, że ludzie urodziwi często mają więcej pozytywnych interakcji co może predysponować ich do bycia bardziej pewnymi siebie i otwartymi na ludzi.

Badania pokazują, że to prawda.

Nawet ton głosu jest powiązany z zarobkami.

W domu mam całą listę mogę wrzucić potem. 

4 godziny temu, Szczery Człowiek napisał:

 

Btw 180 to wzrost idealny dla mnie, nie jesteś niski, za wysoki też nie, dobry do wielu sportów szczególnie sztuk walki.

Prawda mam tyl i osobiście uważam, że to bardzo dobry wzrost.

Niestey społecznie jestem już odpadem - bo jest to mało. Kobiety preferują warost niż np twarz na co też są badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bernevek napisał:

A może takie osoby jak @tomko @yolo @still by sie wypowiedzieli? 

 

Moim zdaniem potrzebna jest wypadkowa obu czynników, przede wszystkim też określenie swoich potrzeb i targetu docelowego.

 

Trzeba się sobie spodobać, ale to wcale nie oznacza że musisz się ze swoją urodą wpisywać w kanon. 

Dla jednej będziesz miał to 'coś', inna na ciebie nie spojrzy i to jest ok. 

Jasne, że pozycja społeczna, status, wyglad, kasa i cały ten entourage robią robotę, ale ja się na tym nie znam. 

Mam 170 wzrostu i niespecjalnie przykładam wagę do wymienionych, a widzę zainteresowanie kobiet.

 

Charakter, to jest temat rzeka. 

Przede wszystkim dobre poczucie wartości, ale też trochę skurwysyna i białego rycerza w sobie.

Serio, to jest mieszanka wybuchowa gdy wiesz kiedy dać  dojść jednemu lub drugiemu do głosu. 

Poza tym normalne, ludzkie przymioty jak np. uprzejmość czy przychylność, niewymuszone zainteresowanie. 

Kiedy to masz bez nadskakiwania i kobieta widzi że to Twój naturalny stan, bez chęci ugrania czegoś fałszywą monetą, będzie przychylna.

A potem, wiadomo. Wykorzystujesz swoje naturalne predyspozycje, pozwalasz się kobiecie zaprezentować i relacja idzie do przodu. 

Długo by o tym pisać.

 

Faceci często myślą, że kobiety 'kupią' przez ich oczy. Czyli wygląd.

To błąd, kobiety o wiele bardziej reagują przez uszy. Jakiś wygląd wypadałoby mieć, ale trzeba się umieć odezwać. 

Zainteresować, zaintrygować. Dać ciekawe emocje. Tego samym wyglądem już nie zrobisz.

 

Ps. Dobre poczucie humoru- rzecz nie do przecenienia.

 

Edytowane przez Yolo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yolo napisał:

@Analconda, miałbyś trochę przyzwoitości i darował sobie wypowiadanie się w takich tematach. 

Miłość "od pierwszego spojrzenia" dotyczy tylko ludzi atrakcyjnych
https://www.psychologytoday.com/us/blog/meet-catch-and-keep/201801/is-love-first-sight-real
Kobiety czują obrzydzenie gdy wyobrażają sobie nawet tylko rozmowę z nieatrakcyjnymi facetami.

https://link.springer.com/article/10.1007/s40806-017-0106-8

Charakter mężczyzny zaczyna liczyć się dla kobiety tylko wtedy gdy spełnia on jej wymagania dotyczące wyglądu.
https://www.springer.com/gp/about-springer/media/research-news/all-english-research-news/are-looks-more-important-than-personality-when-choosing-a-man-/12197284

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Yolo napisał:

@Analconda, miałbyś trochę przyzwoitości i darował sobie wypowiadanie się w takich tematach. 

Skoro uparłeś się twierdzić że nie masz żadnego doświadczenia z kobietami, bądź konsekwentny.

Wystarczy wejść na tinder czy badoo i zobaczyć co tam się dzieję , albo zobacz na ulicy w jaki sposób atrakcyjne kobiety patrzą na nieciekawych facetów albo wszelkie gówno filmiki o PUA , przystojny typ nigdy nie będzie creepy gdy podejdzie i zagada.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szczery Człowiek napisał:

Powiem nawet inaczej, żadna laska nie powinna nawet nic mówić złego o Twoim wzroście.

No właśnie NIGDY żadna mi nie powiedziała że mógłbym być wyższy, że jestem niski. Dlatego przestrzegam innych tutaj od czytania a nie działania bo sam jak pisałem miałem okres że czytałem jakiś ściek (nadal mam tak że siedzę i oglądam głupie filmiki, strasznie kretyński nawyk, ten czas można przecież spożytkować) czytałem poglądy które były nie moimi i nie wynikały z mojego doświadczenia tylko CZYJEGOŚ.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Yolo napisał:

@Analconda, miałbyś trochę przyzwoitości i darował sobie wypowiadanie się w takich tematach. 

Skoro uparłeś się twierdzić że nie masz żadnego doświadczenia z kobietami, bądź konsekwentny.

Zapomniałem o najprostszym przykładzie :

 

Gdy incel gra w coś : co za nieudacznik tylko gra !

Gdy chad gra w coś : hihihi ehh typowy chłopak tylko by grał :* !

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda

@bassfreak

Przestańcie się nadmuchiwać wiedzą z internetów czy zachowaniami ludzi w tak spaczonych miejscach jak tinder. 

Wyjdźcie sprzed komputerów, zacznijcie rozmawiać z ludźmi i przede wszystkim zmieńcie ten pojebany mindset.

Z obecnym, możecie sobie wyglądać 10/10 i starczy Wam to najwyżej do pierwszej dłuższej rozmowy.

 

No, chyba że celujecie w takie, które same niewiele mają do powiedzenia. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 22:09, bernevek napisał:

Cześć.

Mam trochę infantylne pytanie :D

Pieniądze i status społeczny, albo jest mega zabawny jak już coś. Jeśli chodzi o charakter idzie w ten sposób to zastąpić, tylko niewielu udaje się to uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Azizi napisał:

Poza tym wygląd i charakter będzie dla różnych osób inaczej oceniany.  

53 minuty temu, Yolo napisał:

Z obecnym, możecie sobie wyglądać 10/10 i starczy Wam to najwyżej do pierwszej dłuższej rozmowy. 

Atrakcyjność jest uniwersalna i całkowicie mierzalna.
https://doi.org/10.1371/journal.pone.0001201

 

Potrzeba mniej niż sekundy żeby ocenić czy ktoś jest atrakcyjny
http://psych.nyu.edu/pelli/pubs/brielmann2018aesthetics.pdf

 

Nawet noworodki potrafią ocenić atrakcyjność. Z umiejętnością oceniania atrakcyjności człowiek się rodzi, a nie jej się uczy. Gusta są genetyczne.
https://www.newscientist.com/article/dn6355-babies-prefer-to-gaze-upon-beautiful-faces/

 

Wygląd jest najważniejszy dla obu płci w speed datingu
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19558447

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Analconda napisał:

Kobiety preferują warost niż np twarz na co też są badania

 

Hmm... z moich obserwacji jest dokładnie odwrotnie. Wzrost nie daje facetowi żadnego atutu poza jednym - nie jest skreślony na samym starcie. Ale jaki to atut? 

 

Miałem w biurze między innymi dwóch typów. Jeden coś koło 172/3, kwadratowa szczęka, idealne, symetryczne rysy twarzy, niebieskie oczy, i fakt, że potrafił grać w tą grę. Z kobietami mógł robić wszystko, jadły mu z ręki. Drugi typ, który właściwie miał jeden atut - wzrost - na moje oko 185. No i gdzieś ze 150 kg wagi, coś nieprawdopodobnego. Łysinka, buźka jakieś 4 może przy dobrych wiatrach 5 na 10. Widziałem raz wzrok jednej dziewczyny na jego tyłu (ale kurwa miałem dobrą pozycję widokową, by to podejrzeć, haha) - jej wzrok mówił coś takiego: ojapierdolecotojest. 

 

Wzrost jest tylko pierwszym sitkiem, ale kompletnie niczego nie oznacza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.