Skocz do zawartości

Walentynki i inne takie


Co sądzisz o celebracji okazji typu walentynki?  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o celebracji okazji typu walentynki?

    • Lubię i jak panna chce to spoko
      10
    • Nie przepadam ani nie rzygam, jak panna chce to się dostosuję
      20
    • Rzygam, ale przez łzy coś zrobię
      4
    • Rzygam, jestem GigaChadem i nawet jak panna chce to wywalone, na jej miejsce mam 2137 CVek od innych kobiet
      14
    • Nazywam się Analconda i jestem truecelem, nie do mnie z takimi pytaniami
      15


Rekomendowane odpowiedzi

No to co tam myślicie o takich dziwnych akcjach typu walentynki czy rocznica poznania się? Ja się w tym roku zgodziłem żeby lasce się zrobiło miło, bo fakt że trochę ją ostatnio zaniedbywałem, a myślę, niech ma dziewczyna i się cieszy, przez łzy jakoś to przeżyję ;)

 

PS. @Analconda mam nadzieję że nie obrazisz się za żarcik.

Edytowane przez leto
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Król Jarosław I said:

Eee co wy pierdolicie dzisiaj jest ważny dzień.

 

Dziś opublikują pierwszy raport o inflacji za 2020.

Z innego powodu ważny. Dziś premiera Zenka.

14 minutes ago, mirek_handlarz_ludzmi said:

przy okazji: dziś jest trzecia rocznica mojego rozwodu. Ach, jak ja kocham ten dzień

Tyle wygrać!

10 minutes ago, thyr said:

dior sauvage

Mam z tymi perfumami problem, strasznie polaryzują kobiety, przynajmniej te, które znam. Połowa twierdzi że ładne i wyrafinowane, połowa że pachną jak Old Spice zmieszany z odświeżaczem do kibla xd

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obchodzę ale nie zwykle 14 tylko weekend przed lub po, wtedy nie ma tłumu w kinie, restauracjach itp. I znam ludzi którzy też tak robią. Wczoraj byliśmy na 365 dni w kinie i z ciekawostek były 3 pary + Kilkanaście grupek dziewczyn, w sumie z 30 singielek które chciały tego hiciora oglądnąć. Mi wyszedł stosunkowo dobry wieczór i poranek, więc warto jak się ma parę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, leto said:

No to co tam myślicie o takich dziwnych akcjach typu walentynki czy rocznica poznania się?

Rocznic poznania się nie obchodzę, bo nie pamiętam takich dat, takie bzdurki są dobre dla kobiet.

Walentynki czasami zmuszony jestem obchodzić, bo laski jakoś debilizmu dostają na punkcie tego "święta" marketingowego.

 

W tym roku miałem dylemat, bo panna z która obecnie się niezobowiazująco spotykam koniecznie chciała walentynkować (zły znak, coś czuję, że czas tę znajomość zakończyć), ale dzięki Bogu pojechała na dwa tygodnie w delegację, więc nie muszę.

 

Za to wczoraj inną pannę, z którą tak po prawdzie chciałbym się niezobowiązująco spotykać, ale ona nie chce (?), pod pretekstem Walentynek żartem zaprosiłem do kina na "Zenka" albo "365 dni". Panna tonem bazyliszka powiedziała, że niestety nie może wybrać się ze mną, bo ma na dzisiaj bilet na "Tommaso" Abla Ferrary. Więc się nieopatrznie na bezczelnego wprosiłem. A dzisiaj zajrzałem na opis filmu i mi mina zrzedła... "stajemy się świadkami dekonstrukcji toksycznej męskości – z jej agresją, zazdrością, seksualnymi frustracjami i uzależnieniami." OH, FUCK. Teraz nie wiem, czy laska mi daje szansę, czy robi sobie ze mnie jaja.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.