Skocz do zawartości

Telewizja "Alternatywna" manipulacje oraz kontrowersje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci,

1.Chciałem na szybko poruszyć temat który wpadł mi do głowy.

Śledzę dużo kanałów telewizji alternatywnej takich jak np:

-Marcin vam,Pol Lechicki

-Jerzy Z(bo rodo),Szaman 21 wieku

-Adolf Kudliński

Mamy tam bardzo ciekawie okazany ruch oporu i walki z matrixem,Dużo ciekawej i praktycznej wiedzy,ale znajduję jedno "toksyczne" powiązanie kanałów które powoduje u mnie zdezorientowanie i zaczynam na nich patrzeć z dużym przymrożeniem oka.

DLACZEGO W TROSCE O NASZE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE SPRZEDAJE NAM SIĘ TAKIE PRODUKTY JAK:

-Narine 

-Ogromne dawki witaminy C które działają na zasadzie lewatywy...

-Analizator kwantowy

 

2.Kolejna sprawa to oprócz powiązań handlowych (sprzedaż produktów) mamy również koalicję.

W jednym z odcinków Adolfa Kudlińskiego,namawiał on aby głosować na prezydenta Wojciecha O. następnie czytał jego sztab wyborczy,gdzie znajdowali się ludzie którzy prowadzą w internecie podobne kanały,również ci z powyższej listy.

 

 

Ja rozumiem kasa musi się zgadzać,ale robić takie numery?

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 09:39, Maninblack napisał:

Tu się puknij...

Ciekawy materiał.

 

Jeśli nie to jaki ?

I tak pomimo tego jest dużo lepszym kandydatem od kandydatów bandy czworga. A to jaki będzie naprawdę, czas pokaże.Jak zdobędzie władzę oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Redaktor do wymiany, inny punkt widzenia.

W dniu 14.02.2020 o 12:06, Maninblack napisał:

Witam Braci,

1.Chciałem na szybko poruszyć temat który wpadł mi do głowy.

Śledzę dużo kanałów telewizji alternatywnej takich jak np:

-Marcin vam,Pol Lechicki

-Jerzy Z(bo rodo),Szaman 21 wieku

-Adolf Kudliński

Bardzo ciekawe kanały oglądasz :) 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/15/2020 at 9:39 AM, Maninblack said:
On 2/14/2020 at 10:41 PM, Boromir said:

A ja ci mówię, głosuj na Krzysztofa Bosaka, reszta to zwykłe kmioty.

Tu się puknij...

I co takiego on powiedział? Powiedział, że Konfederacja wstrzymała się od głosu bo jak zgodnie z prawdą stwierdziła pisowskie "zmiany" są mimo wielkiego szumu wokół nich niekorzystne i głosowanie za nimi nie jest dobre, a głosowanie przeciwko oznacza poparcie zabetonowanego, dzisiejszego, układu.

Więc czemu miałby/m się puknąć?

 

Kto z kandydatów poza kandydatem Konfederacji ma jaja powiedzieć prawdę w dzisiejszej, polskiej polityce? Przecież każdy z nich jest tylko tubą swojego zaplecza politycznego i powtarza co mu sekretarz partii każe. A że banda czworga już rządziła i pokazała co potrafi to nie mam żadnych wątpliwości co będzie robić jutrzejszy prezydent a dzisiejszy kandydata tychże partii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie "argumenta" zarówno w stylu tego co zacytował @Maninblack jak @vodkas85 to nie są argumenty. Fakty jakieś podajcie to będą
  argumenty a nie opinie albo przekręty jak w przypadku wymyślonej "wpadki Sośnierza". To wszystko jest wojna informacyjna w której bierzemy udział biernie lub czynnie. Powinniśmy czynnie w miarę możliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.