Skocz do zawartości

Dziękuję Braciom za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach - wyszło piękne spotkanie :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wklejam w nowym wątku, bo w tym o rozprawie za chwilę się zagubi w gąszczu komci. A tak zostanie na pamiątkę. Jak doślą mi chłopaki inne zdjęcia ze mną, to też wstawię.

 

Chłopaków było więcej, niż jest na zdjęciu. Jedyna osoba z widoczną twarzą oprócz mnie, to Zbyszek któremu dziękuję - miał dwa wielkie pudła z kamerą i mikrofonem.

 

 

Ogólnie nie polecam, by osoby które były na zlocie, pisały kim są na zdjęciu - lepiej nie ryzykować.

 

Tu krótkie video z hotelu, gdzie mnie skierowali po tym, gdy samolot z Wawy do Rzeszowa odleciał beze mnie. Byłem mega zmęczony, półprzytomny, miałem też rozwalone od butów palce u stóp do krwi:

 

 

  • Like 23
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński proponuję koniecznie lajw jutro, w którym poopowiadasz co i jak tym Braciom, ktorych nie było na żywo.

Podzielisz się emocjami i pozytywną energią. :)

Będą podziękowania, gratulacje itd.

Oczywiście jak będziesz się czuł na siłach, godzinka-dwie.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

Relacja z sądu. Włosacz wyśmiany na wejściu.

A tutaj "Sekuła" w akcji.

No nie wierzę :) Jak to się mówi kozak w necie pizda w świecie. Niewiarygodni ludzie.  Mieli ciebie Analcondo wystraszyć. Ty ze stoickim spokojem przyjąłeś na to, jak Sekuła próbował ciebie sprowokować. Mistrzostwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Robert P. napisał:

dobry pomysł z tym lajwem, hejtery szaleją na swoich kanałach.

I to bardzo, jeszcze po tej akcji, ze nikt miał nie przyjść.

18 minut temu, Feniks8x napisał:

@Marek Kotoński proponuję koniecznie lajw jutro

W niedzielę, jak już cos, jutro nie dam rady. Marek umów się z nami w niedzielę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy się tak boicie jakichś obszczymurów? Ja pitoleeee.... Ja bym ich tam nastukał przed wejściem i poszedł dalej, albo bynajmniej wypłacił po lucie.

Jak można się bać jakichś przegrywów, przecież to dzieci neo 20 lat później...

Marek, nie mogłeś tego wrzucić w dziale starszyzny żeby nie było w zasięgu trolli i szpiclów?

Edytowane przez dyletant
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Boromir napisał:

Wyszło z tego dużo pozytywnej energii i nauczka dla Hejterów. Może po tej akcji w końcu się od ciebie odpierdolą.

To kompletni idioci, nie wiem jak głupim trzeba być żeby takie rzeczy odwalać. Jaki z tego zysk mają?

 

@Analconda gdzie ten przegryw bo nie zauważyłem? :-)

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Jaki z tego zysk mają?

Ja uważam, że Fejmuchowski przez ten pentagram, jak słyszałem, może być opętany, na następną rozprawę polecam wziąć ze sobą wodę święconą i niechcący go oblać.

Chociaż kilkoma kropelkami. Pozyskac wodę z Medjugorje, albo olejek Św, Charbela.

1 minutę temu, Feniks8x napisał:

 

Ale odlot.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Boromir napisał:

Jakbyś nastukał im przed wejściem z ofiary Marek mógłby stać się katem. 

Najpierw trzeba mi udowodnić że działam na jego zlecenie, a przecież się nawet nie znamy, więc nie działam.

To tak jak widzisz że ktoś kogoś atakuje - tchórzysz czy reagujesz? Bo ja staję w obronie.

Jestem Janosikiem i wkurwiają mnie takie odmęty stąpające po ziemi, tej ziemi.

@Feniks8x - przecież to lustrzane odbicie ich przekroju osobowości z dziecięcych lat.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dyletant napisał:

Najpierw trzeba mi udowodnić że działam na jego zlecenie, a przecież się nawet nie znamy, więc nie działam.To tak jak widzisz że ktoś kogoś atakuje - tchórzysz czy reagujesz?

Jestem Janosikiem i wkurwiają mnie takie odmęty stąpające po ziemi, tej ziemi.

Nic z tym nie zrobisz, zamiast ogarnąć swoje życie wolą się pruć w ten o to właśnie sposób. klasyk mówił, że nie da się świata przyjąć na trzeźwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant Byłbyś ciągany razem z Markiem, co zniszczyłoby PR. Teraz wszędzie monitoring i smartfony.

 

Życie życiem, prawo prawem. Niestety w takim kraju żyjemy, dotkij gówna, a zacznie śmierdzieć.

 

 

Nie porównujmy kanistrowa do dzieci neo, oni nikomu nie szkodzili, a rozbawili tłumy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik ja się w tańcu nie pierdole, nie raz ponosiłem konsekwencje bo ktoś nie mógł przeboleć tego że nie odpuściłem mu obrazy czy oszustwa - kara była sroga, ale żyję z dumą - taki jest los wojownika, nie tego z filmów ale człowieka który nie da sobie napluć w kaszę.

Na cierpliwe znoszenie traum i krzywd od innych pewnego dnia może zabraknąć życia - charakter trzeba hartować tak jak kondycję - albowiem nigdy nie wiesz co cię spotka za rogiem, a przeciwnik na ulicy nie pertraktuje, tylko atakuje.

Wiesz o co mi chodziło z dziećmi neo...

Wiem że w tym przypadku załatwianie sporu siłą przyniosłoby M. więcej problemów niż korzyści, ale mówię co ja bym zrobił za oczernianie. Oko za oko, ząb za ząb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Imiennik napisał:

Nie porównujmy kanistrowa do dzieci neo, oni nikomu nie szkodzili, a rozbawili tłumy.

Zgadzam się a wstawiłem tylko w celu wizualizacji o kim była mowa. Nie wszyscy 'pamiętają'. :)

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant

Zgadzam się z Tobą w pełni, jeśli sprawa dzieję się na gorąco też bym reagował, ale tak jak powiedziałeś w tej sytuacji przyniesie to więcej szkód niż pożytku. Lepiej w tym przypadku dojebać machiną prawną.

 

Z wrogiem nie ma się co patyczkować, ale nie można robić z siebie kamikadze, to ślepa uliczka. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać jacy są pospinani, nawet na filmiku można wyczuć "udawany" luz, niby walą usmieszki, ale stresem śmierdzi na kilometr hehe, a ta audycja, którą nagrali po rozprawie, w zestawieniu z tymi 2 krótkimi filmikami, to totalna kompromitacja z ich strony. Prawilne ziomy, jak nie ma przeciwnika niedaleko, wtedy nabierają odwagi haha, znam te wyrazy twarzy typków spinających się na imprezach, a jak przychodziło do konfrontacji wyglądali tak samo, nie da się pomylić tych min z czymś innym. A, ogółem, brawo chłopaki! @Marek Kotoński informuj o innych rozprawach, myślę, że na następną śmiało bym się już wyrobił.

Edytowane przez Turop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Załatwiliście to z klasą i precyzją, serce rośnie. Gratuluję, Marku, budowy tego forum. Ta cała sytuacja pokazała, że to miejsce skupia na prawdę wyjątkowych ludzi. Szkoda, że nie mogło mnie tam być, ale w pełni rozumiem. Przed następną rozprawą muszę nastukać więcej punktów reputacji... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 23:00, dyletant napisał:

Czemu wy się tak boicie jakichś obszczymurów? Ja pitoleeee.... Ja bym ich tam nastukał przed wejściem i poszedł dalej, albo bynajmniej wypłacił po lucie.

Jak można się bać jakichś przegrywów, przecież to dzieci neo 20 lat później...

Marek, nie mogłeś tego wrzucić w dziale starszyzny żeby nie było w zasięgu trolli i szpiclów?

Skoro jesteś taki wielki kozak to szkoda, że Cię tam nie było, pokazałbyś co potrafisz, a tak to pozostało tylko internetowe prężenie muskułów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 23:36, dyletant napisał:

ja się w tańcu nie pierdole,

Realnie rób co chcesz, ale wirtualnie na forum, stosuj się do regulaminu.

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/5115-poradnik-jak-nie-wyłapać-bana/

Edytowane przez Patton
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.