Skocz do zawartości

Poradami prosto w twarz. Nie bronię "kobiet"


Rekomendowane odpowiedzi

 
 
 
 
1 godzinę temu, CzikaBoom napisał:

Czeskie błędy, nie zmienia faktu, że pod każdym tematem można sporo uwag na temat ortografii.

Pani nie potrafi pisać. Powyższe zdanie o tym świadczy.

 

Co to znaczy "pod każdym tematem można sporo uwag".

 

Pani proponuję ostrzeżenie i zajęcie się sprawdzaniem pisowni ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CzikaBoom napisał:

Wybierzcie się w miejsca, które na pierwsze wrażenie mogą wydawać się bardziej męskie

Podaj proszę ze 3 przykłady, bo nie mam pomysłu oprócz strzelnicy, zjazdów  samochodowych i wycieczek górskich.

 

@CzikaBoom fajnie że się wysiliłaś, proste podstawowe rady, coś można z nich wynieść dla siebie.

 

Panowie muszą pamiętać oczywiście że do tych rad należy dołożyć to co już wiemy i wałkujemy o Paniach głębiej (hipergamia, sinus emocji, zapotrzebowanie na alfa vs beta na tle cyklu miesięcznego oraz punktu w życiu, i cośtam jeszcze).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CzikaBoom napisał:

To znaczy, że możesz się przy niej totalnie wyluzować, być sobą w 100%, pozwolić sobie na bycie małym przytulaśnym misiem

Nigdy w życiu lub na bardzo krotką chwilę. Niestety gardę należy trzymać cały czas 24h, może z wyjątkiem snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzikaBoom  "Jeżeli mężczyzna ma tylko bogatego tatusia, a sam nigdy nie podjął próby finansowego usamodzielnienia się to odrzucam go na wstępie." Jasne... koleś mówi na kolacji, że ma 5 miliardów na koncie, dziedziczy firme po ojcu, ale nie doszedł do tego sam a Ty wstajesz i wychodzisz. Już w to wierze ?. To tak jak ta youtuberka, ktora zhejtowal caly internet i kanały podobne do Marka "Szarpanki z życiem" "MGTOW".

 

 

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Adams napisał:

Czyli dobrze wyglądającymi? To brzmi całkiem spoko ;)

To chyba miało być 'więcej'?
Otóż ja chętnie się dowiem, jakie 'więcej' masz na myśli. Czego będę miał więcej? Widzę, że jesteś wkręcona w dzielenie się złotymi myślami, więc pozwolę sobie zadać to pytanie, na które od lat usiłuję znaleźć odpowiedź i jakoś nikt nie potrafi mi wykazać, że mogę mieć jakiekolwiek dodatkowe korzyści. Więcej włożyć w relację czasu, energii i pieniędzy to jak najbardziej, tylko to oznacza dla mnie stratę, a nie zysk, więc nie więcej, tylko mniej.
Także uprzejmie proszę o rozwinięcie tematu 'czegoś więcej', w szczególności na tle w/w Chada, który co drugi dzień puka inną Stacy.

Wygląd to nie wszystko (kolejny banał), chyba, że startujesz do karyny.

Więcej miało oznaczać związek z kobietą. Nie wiem po rzucasz tekstami o złotych myślach. Czytaj ze zrozumieniem.

@Vstorm

Świetnie, że jestem tym świadomym facetem, ale daj sobie spokój wylewaniem żółci.

To co napisałam są to lekkie sugestie, nie podoba się? Rozumiem.

10 minut temu, Imbryk napisał:

Podaj proszę ze 3 przykłady, bo nie mam pomysłu oprócz strzelnicy, zjazdów  samochodowych i wycieczek górskich.

 

@CzikaBoom fajnie że się wysiliłaś, proste podstawowe rady, coś można z nich wynieść dla siebie.

 

Panowie muszą pamiętać oczywiście że do tych rad należy dołożyć to co już wiemy i wałkujemy o Paniach głębiej (hipergamia, sinus emocji, zapotrzebowanie na alfa vs beta na tle cyklu miesięcznego oraz punktu w życiu, i cośtam jeszcze).

Wycieczki górskie? A to mnie zaskoczyłeś :)

Inne propozycje:

-koła łowieckie (wbrew pozorom inn)

-rafting

-nurkowanie

 

Panowie tutaj zapomnieli, że to są moje małe sugestie, więc nie muszą od razu dostawać palpitacji.

17 minut temu, Imbryk napisał:

Nigdy w życiu lub na bardzo krotką chwilę. Niestety gardę należy trzymać cały czas 24h, może z wyjątkiem snu.

Współczuje doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fikakowo napisał:

@CzikaBoom  "Jeżeli mężczyzna ma tylko bogatego tatusia, a sam nigdy nie podjął próby finansowego usamodzielnienia się to odrzucam go na wstępie." Jasne... koleś mówi na kolacji, że ma 5 miliardów na koncie, dziedziczy firme po ojcu, ale nie doszedł do tego sam a Ty wstajesz i wychodzisz. Już w to wierze ?. To tak jak ta youtuberka, ktora zhejtowal caly internet i kanały podobne do Marka "Szarpanki z życiem" "MGTOW".

 

 

Jest różnica po między pizdusiem nic nierobiącym, a facetem przejmującym i prowadzącym firmę po ojcu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, CzikaBoom napisał:

(wbrew pozorom inn)

Nie rozumiem "inn"

 

16 minut temu, CzikaBoom napisał:

-koła łowieckie (wbrew pozorom inn)

-rafting

-nurkowanie

Fakt, choć te aktywności przyciągają specyficzny rodzaj pań, niekoniecznie kobiecych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, CzikaBoom napisał:

Świetnie, że jestem tym świadomym facetem, ale daj sobie spokój wylewaniem żółci.

Żółci. Dobre sobie.

 

Zabrakło ogólnie argumentów? Przecież na końcu posta pisałaś, że chętnie podyskutujesz.

I ty myślisz, że tylko ja tak jeden myślę? Boli, bo mężczyzna, który jest coraz bardziej wartościowy na rynku, nie chce się z wami wiązać? I nie mówię tutaj o sobie.

A to, że wy będziecie same, to już wasz problem. I nie to, że uświadomionych mężczyzn ubywa, a jest wręcz odwrotnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Imbryk napisał:

Nie rozumiem "inn"

Wybacz, Błąd.

 

6 minut temu, Imbryk napisał:

Fakt, choć te aktywności przyciągają specyficzny rodzaj pań, niekoniecznie kobiecych.

Niekoniecznie ;)

6 minut temu, LionGrrr napisał:

To tylko twoja perspektywa, że związek to coś więcej. 

 

To tylko twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, CzikaBoom said:

Więcej miało oznaczać związek z kobietą.

Nooo.... czyli czego więcej?

18 minutes ago, CzikaBoom said:

Czytaj ze zrozumieniem.

Borze Tucholski, jakie to typowe... Jedno konkretne pytanie i pani już nie wie, o czym właściwie mówi, więc zaczynają się wycieczki... A może ja czytam ze zrozumieniem, tylko brakuje konkretów? Czego więcej dostanę? No, związek z kobietą... czyli czego dostanę więcej? Tak konkretnie?

Kolejny raz zmierzamy do takiej odpowiedzi jak zwykle - niczego nie dostanę więcej, ale pani dostanie więcej mojego czasu, energii i innych zasobów. No a przecież o wiele przyjemniej jest dawać, niż brać, co nie? Także dostanę więcej możliwości dawania z siebie więcej. Super interes, wchodzę w to.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, CzikaBoom napisał:

Jest różnica po między pizdusiem nic nierobiącym, a facetem przejmującym i prowadzącym firmę po ojcu.

 

Ale ja nie napisalem, że ten facet, ktory ma kase od ojca i odziedziczy firme w ogole coś robi.... Zreszta co za roznica ma kase to ma kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, CzikaBoom napisał:

Możesz wyglądać jak wspominany na tym forum chad, ale jeżeli będziesz po prostu tępy to wygląd może jedynie zagwarantować ci kilkanaście razy w miesiącu seks z kobietami podobnego tobie pokroju. 

Nieśmiało przypomnę, że taka opcja daje "w standardzie" więcej seksu przez parę miesięcy, niż ten "wymarzony" dobry, oczytany i z pasją Pan, szczególnie na dorobku będzie miał przez całe życie. A taki układ to ja, za przeproszeniem, pierdolę.

 

Więc post ciekawy, ale musiałbym żyć na Marsie, by w całość uwierzyć. Za stary na to jestem : ) Może prócz pieniędzy. Otwierają wiele drzwi. Ud również.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga pani czika

 

Mysli pani ze tutaj mamy zbiorowisko ludzi skrajnie nie nieatrakcyjnych i nie przystosowanych do blizej relacji, udziela nam pani porad typu usmiechnij sie a wszystko bedzie dobrze, to nie o to tutaj chodzi

 

My sie wycofujemy ze zwiazkow bo to nas kosztuje za duzo czasu, pieniedzy, oraz zdrowia i jescze raz czasu, pieniedzy i zdrowia, kazdy tutaj mial dziewczyne / zone / kochanke wiec nie potrzebujemy rad typu dbaj o higienie

 

Zyjemy w swiecie w ktorym najlepsze lata swojej mlodosci kobiety oddaja totalnym chujom, a kiedy dobiegaja trzydziestki biora sobie tak zwanego beciaka, w mysl zasady mierny bierny ale wierny

 

Teraz jest tylko taki problem ze ci faceci co moze nie zapewniaja emocji ale zapewniaja bezpieczestwo, dzieki internetowi pokapowali sie w jakim pojebanym swiecie zyja i lawinowo w trybie ekspresowym wychodza z rynku matrymonialnego bo widza zachowania wspolczesnych kobiet

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vstorm napisał:

Żółci. Dobre sobie.

 

Zabrakło ogólnie argumentów? Przecież na końcu posta pisałaś, że chętnie podyskutujesz.

O czym mam z tobą dyskutować? O tym, że wiesz wszystko najlepiej? Najechałeś na mnie jakbym obraziła połowę twojej rodziny. Lekkie sugestie tak bardzo wzbudziły w tobie emocje?

6 minut temu, Vstorm napisał:

I ty myślisz, że tylko ja tak jeden myślę? Boli, bo mężczyzna, który jest coraz bardziej wartościowy na rynku, nie chce się z wami wiązać? I nie mówię tutaj o sobie.

A to, że wy będziecie same, to już wasz problem. I nie to, że uświadomionych mężczyzn ubywa, a jest wręcz odwrotnie.

Och nie będę sama... płacz i zgrzytanie zębami. Jeżeli jedyne kobiety w twoim życiu to utrzymanki oraz pochodne karyn to nie mój problem. Rynek wartościowych mężczyzn jest w zakresie moich możliwości, więc jedynie ciebie może coś zaboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, CzikaBoom napisał:

Lekka sugestia jak unikać Karyn.

Przecież takie od razu się z tłumu wyróżniają, brwi "wpierdolki", paczka Chesterfield'ów i dzieciak. Ewentualnie drugi w drodze.

Edytowane przez Jazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taki mały disclaimer - w ostatnich Psach jest taka scena (lekki spoiler będzie), gdy Dorociński na stacji rozmawia z pracującą tam dziewczyna, która sama zaprasza go na kawę. Sama inicjuje kontakt, po którym lądują w łóżku. Naprawdę, Autorko, myślisz, że jakiekolwiek duże pieniądze jakie zarobiłem w życiu mi to zastąpią? :) Próbowałem, nie zastąpią.

 

Takiej właśnie randomowej akcji, gdy jakaś Pani sama z siebie randomowo inicjuje ze mną bliski, intymny kontakt. 

 

Po prostu namiętność.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zephyR napisał:

Mysli pani ze tutaj mamy zbiorowisko ludzi skrajnie nie nieatrakcyjnych i nie przystosowanych do blizej relacji, udziela nam pani porad typu usmiechnij sie a wszystko bedzie dobrze, to nie o to tutaj chodzi

Niczego takiego nie napisałam, nawet między wierszami.

5 minut temu, zephyR napisał:

My sie wycofujemy ze zwiazkow bo to nas kosztuje za duzo czasu, pieniedzy, oraz zdrowia i jescze raz czasu, pieniedzy i zdrowia, kazdy tutaj mial dziewczyne / zone / kochanke wiec nie potrzebujemy rad typu dbaj o higienie

To forum odwiedzają także ludzie przed 20stką, więc w ich przypadku jest to jak najbardziej trafione. Odradzałam branie pasożytów.

7 minut temu, zephyR napisał:

Zyjemy w swiecie w ktorym najlepsze lata swojej mlodosci kobiety oddaja totalnym chujom, a kiedy dobiegaja trzydziestki biora sobie tak zwanego beciaka, w mysl zasady mierny bierny ale wierny

Zaczynam podejrzewać, że żyję w Narni. Dlaczego? Wybieraliście największe karyny na mieście albo mieliście totalnego pecha do kobiet. I nie nie robię z siebie objawienia tej jedynej normalnej, po prostu kobiety, o których często piszecie są mi obce. Możliwe też nie nie ma ich w moim otoczeniu ponieważ mam męskie hobby i to nie pozwoliło mi jakimś stopniu totalnie ogłupieć.

12 minut temu, zephyR napisał:

Teraz jest tylko taki problem ze ci faceci co moze nie zapewniaja emocji ale zapewniaja bezpieczestwo, dzieki internetowi pokapowali sie w jakim pojebanym swiecie zyja i lawinowo w trybie ekspresowym wychodza z rynku matrymonialnego bo widza zachowania wspolczesnych kobiet

Dziękuję za ten wpis. Trochę dało mi to do myślenia. Dla jasności, Piszę całkiem poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, CzikaBoom napisał:

Współczuje doświadczeń.

Dzięki, nie ma co współczuć, bazuję na doświadczeniach nie tylko moich ale wielu mądrzejszych ode mnie ludzi.

 

Niektóre Twoje rady, ze strony kobiety, są w porządku, z niektórymi się nie zgadzam i sobie dodaję do nich pierwiastek męski i je filtruję przez red pillowe szkiełko i oko i to radzę innym panom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.