Skocz do zawartości

Poradami prosto w twarz. Nie bronię "kobiet"


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Imbryk napisał:

Co to znaczy "niezgrabnie"?

Robię podchody, czekam na odpowiednią chwilę (której nigdy nie ma), i trochę to trwa. Albo powiem coś nie tak. Ciężko mi to wytłumaczyć, możliwe też, że wyolbrzymiam.

26 minut temu, Imbryk napisał:

Opisz sposób jak Ty i partner w wymarzonym związku radzicie sobie z konfliktami np. Priorytetów.

Kilka razy rzuciliśmy monetą. Poważnie, i jest to moje wymarzone rozwiązanie. Doszliśmy do wniosku, że po co strzępić ry*a.

Prawda jest też taka, że byliśmy dość podobni, więc takich konfliktów było kilka w przeciągu 4 lat.

37 minut temu, Imbryk napisał:

Kolejne pytanie: Po co Ci związek?

Miłość jest przyjemna, daje mi poczucie bycia ważnym dla kogoś, pomimo moich dziwactw.

Nie ma w tym żadnej filozofii, dobrze jest mieć po prostu drugą połówkę, ale nic na siłę.

1 minutę temu, RENGERS napisał:

5. Patrzcie na mnie jak w obrazek

Jesteś sparaliżowany i wisisz na ścianie?

54 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Próba leczenia urazów na atakowaniu jednej babki, która chciała dobrze (wyżyję się i dowalę, mi będzie lepiej a ona niech się wkurza, chociaż trochę wyrównam doznane mi krzywdy) - coś w ten deseń.

@CzikaBoom 

Nie bierz tych docinek do siebie od braci samców, to ich forma leczenia swoich urazów.

Można by rzecz, żeś jest terapeutką męskich dusz, taka trochę bohaterka walcząca z wiatrakami. 

Dzięki za słowa otuchy. Spokojnie, to oni dostają tutaj białej gorączki nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzikaBoom dzięki za taki pakiet, zawsze warto wysłuchać drugiej strony, nie bierz też przesadnie do siebie kilku gości, którzy docinają w kwestiach kompletnie nieistotnych, ot leczenie kompleksów. Ja jednak pozwolę sobie zauważyć ciekawą rzecz, niby miało wyjść tak poczciwie itp. a jak widać w dziale (szok !) "Finanse" wyszło z głębi "serca" :)
 

"4. Finan$e.

Każda kobieta w pewnym stopniu jest materialistką. Dla jednej średnia krajowa będzie w porządku zaś do drugiej bez miliona nie podchodź. "

Czyli Panowie, mniej niż 5K na miesiąc to nie myślcie o czymkolwiek z Paniami 5K do Milionów, mniej nie... :)

Edytowane przez Kotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kotek napisał:

@CzikaBoom dzięki za taki pakiet, zawsze warto wysłuchać drugiej strony, nie bierz też przesadnie do siebie kilku gości, którzy docinają w kwestiach kompletnie nieistotnych, ot leczenie kompleksów. Ja jednak pozwolę sobie zauważyć ciekawą rzecz, niby miało wyjść tak poczciwie itp. a jak widać w dziale (szok !) "Finanse" wyszło z głębi "serca" :)
 

"4. Finan$e.

Każda kobieta w pewnym stopniu jest materialistką. Dla jednej średnia krajowa będzie w porządku zaś do drugiej bez miliona nie podchodź. "

Dziękuje za małe pocieszenie.

Nie miałam zamiaru tworzyć poczciwego tematu. Każdy podpunkt jest z głębi "serca".

19 minut temu, Kotek napisał:

Czyli Panowie, mniej niż 5K na miesiąc to nie myślcie o czymkolwiek z Paniami 5K do Milionów, mniej nie... :)

Chciałam mniej więcej nakreślić poziomy materializmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.