Skocz do zawartości

Pytanie do ludzi ze służby zdrowia/lekarzy obecnych na forum


pawell

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia! 

Czy jest na naszym forum obecny jakiś klub zrzeszający ludzi medycyny? ...lekarzy, pielęgniarzy, ratowników medycznych, sanitariuszy ..jakiś dział przeznaczony dla nas? Jestem lekarzem w trakcie rezydentury i uważam powstanie takiej grupy za dobrą opcję. Wiem z poprzednich postów, że m.in. Brat @Esmeron działa w branży. (Próbowałem się z Tobą skontaktować, ale nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości na forum ze względu na limit 250 komentarzy). 

 

Jest wiele kwestii dotyczących specyfiki zawodu w których bracia mogliby wymienić się doświadczeniem lub zapytać o nurtujące ich sprawy. Zawód, rodzina, relacje, balans między życiem zawodowym a prywatnym, wpływ na związki które tworzymy, wychowanie dzieci w warunkach pracy na dyżurach... Może warto byłoby się odnaleźć i zorganizować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz coś takiego tworzył pewnie się dołączę.

 

Acz nie wiem czy nasza sytuacja jest porównywalna, bo mam 40-tkę na karku, co oznacza, że i  zawodowo  i rodzinnie trochę inaczej wygląda moja sytuacja niż twoja. Ale swoim doświadczeniem zawsze chętnie się podzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.