Skocz do zawartości

Przykład z życia wzięty jak wielki wpływ w związku ma wygląd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , będę jako przykład podawał tutaj mojego dobrego kumpla więc nie jestem na 100% pewny czy to dobry dział , jeśli nie to proszę o przeniesienie.

 

Pan D jest wysoki , wysportowany , dojebany na siłce tak że jest 100 % natural a każdy mówi że bije towar , ma dużo cech chada z twarzy (duża czaszka o pożądanych proporcjach , szeroka szczęka , łuk brwiowy jak neandertalczyk , krzaczaste brwi , jasne oczy , jak na jego poziom testosteronu ma dość dobre włosy na głowie nie łysieje , szerokie białe zęby itd.) nawet moja była zaburzona EX powiedziała że gdyby miała takiego faceta to nie wypuszczała by go z domu bo bała by się że pod domem czeka stado innych kobiet (jak raz poszliśmy do klubu z jej koleżankami to na drugi dzień dowiedziałem się od EX że wszystkie jej koleżanki chciały go zaciągnąć do łóżka). Pan D jednak ma dużo cech beta jak ja ponieważ w większości wychowywał się z matką tak jak ja w sumie charaktery mamy tak podobne i zachowania że to mój nie istniejący brat no ale do sedna.

 

Jego luba pani K jest dość ładną dziewczyną o sylwetce w stronę fitness , jest z bogatego domu ale jest ułożona , ogarnięta i nie szasta kasą na lewo i prawo jednak mieszkanie , auto itd ma wszystko od rodziców. Pan D pracuje jako trener na razie nie narzeka na dochody oboje zarabiają podobnie.Teraz czas na sedno tematu czyli jak bardzo jego wygląd ma wpływ na jego dziewczynę a więc pan D potrafi skrajnie ignorować panią K godzinami np ona przyszła do niego a on stwierdza że idziemy w coś grać i trwa to 3-4 godziny , poza miejscami gdzie można dobrze zjeść nigdzie z nią nie wychodzi czasem pójdą do teatru czy do kina np ile razy chciała z nim wyjść na imprezę/do klubu czy coś to zawsze nie bo on nie lubi itd. mogą się o coś pokłócić może na nią nakrzyczeć może być płacz a ona co ? 24/7 wpatrzona w niego jak w obrazek i tylko słyszę "misiek jaki ty jesteś kochany , no jestem zmęczona ale z tobą zawsze mam ochotę itd" najchętniej to by robiła mu laskę na środku sklepu odnoszę takie wrażenie.

 

Przepraszam za wyrażenie ale kurwa ja pierdolę do chuja pana i nie wiem co jeszcze jak mnie coś takiego doprowadza do kurwicy , gdyby to ja był na jego miejscu i tak się zachowywał to już dawno laska by mnie puściła z torbami w dodatku on nie dołożył grosza do jej mieszkania a będą razem mieszkać , hur dur i sielanka. Absolutnie mu źle nie życzę wręcz przeciwnie ale sami macie na tacy jak to wygląda i jest to wszystko 100 % legit co napisałem. A teraz czekam na hejty że ja zawszę wymyślam i marudzę na wygląd a no właśnie DLATEGO jak opisane powyżej.

@Analconda Coś dla ciebie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

@bassfreak Ameryki nie odkryłeś ;)

Ale jak to nie , za każdym razem jak wspominam o tym to duża ilość użytkowników mnie linczuje że liczy się charyzma i samorozwój.

Zapomniałem dodać że pan D spłaca dług u komornika na prawie 30k i pani K to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

za każdym razem jak wspominam o tym to duża ilość użytkowników mnie linczuje że liczy się charyzma i samorozwój

Co się dziwisz? Jeden chad a drugi 187cm i tacy mówią komuś smv -1 albo >180, że nie mają racji gdy tamci cytują badania.

 

Teraz, Turop napisał:

A ja mam takie pytanie, jaka jest różnica między przystojnym  gościem, a chadem? 

Jest - chad spełnia określone kryteria które są takie same dla wszystkich kobiet. A przstojny gość to wiadomo +185 a od chada może mieć gorszą linię szczęki np albo być łysy. Nie ma jakiejś cechy albo kilku mniej znaczących. No to już kwestia subiektywna.

A to czy ktoś jest chadem to są określone kryteria przez naukowców.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, bassfreak said:

Zapomniałem dodać że pan D spłaca dług u komornika na prawie 30k i pani K to nie przeszkadza.

Znam lepsze historie, np znajomy hardkorowy ćpun walący po kablach, o czym jego panna (chyba z 10 lat młodsza, ładna, zero używek) doskonale wiedziała, a też trzymała się go i chuchała na niego.

 

Takie życie, jeden zapierdala i gówno z tego ma, drugi wygrywa samym swoim istnieniem :D

Edytowane przez leto
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Turop napisał:

A ja mam takie pytanie, jaka jest różnica między przystojnym  gościem, a chadem? 

Przystojny może być zarówno chad lite , chad jak i giga chad. Każde z tych określeń jest ok dla przystojnego faceta to jest po prostu "stopniowanie".

 

 

chad lite - zac effron

chad - henry cavill

giga chad - brad pitt

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bassfreak napisał:

chad lite - zac effron

chad - henry cavill 

giga chad - brad pitt

Jakie z nich chady? Chyba przystojni kolesie z kasą.

No i chadem jesteś albo nie. Jak jesteś prawie chadem no to wiadomo o czym mówiłem - przystojny koleś.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda i @bassfreak Czyli według was,  chadem jest, każdy przystojny koleś, tylko w zależności od tego w jakim stopniu jest przystojny, jest mniejszym bądź większym chadem? Według mnie ten, chad to nieliczne wyjątki, a nie każdy przystojny facet. Z mojego doświadczenia wiem, że a jakimś stopniu podobam się kobietą, ale chadem nigdy bym się nie nazwał, ułatwia to życie, nawet łatwiej jest coś załatwić w urzędzie, gdy obsługuje nas kobieta, ale chadowskich zachowań, raczej nie mam. Chyba, założę wątek, chad, czy przystojny, różnice i jak kto to widzi, plusy i minusy, wydaje mi się, że to kompletnie inne pojęcia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Turop napisał:

Czyli według was,  chadem jest, każdy przystojny koleś, tylko w zależności od tego w jakim stopniu jest przystojny, jest mniejszym bądź większym chadem? Według mnie ten, chad to nieliczne wyjątki

No o tym mówie. Chadam jesteś albo nie. Pisałem prawie chad z oczywistych powodów.

80% mężczyzn jest poniżej atrakcyjności. Więc w 20% mamy przeciętnych, przystojnych i jakąś garstkę chadów - 1? 0,5? I to są te jednostki które są wartościowe.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Turop napisał:

@Analconda i @bassfreak Czyli według was,  chadem jest, każdy przystojny koleś, tylko w zależności od tego w jakim stopniu jest przystojny, jest mniejszym bądź większym chadem? Według mnie ten, chad to nieliczne wyjątki, a nie każdy przystojny facet. Z mojego doświadczenia wiem, że a jakimś stopniu podobam się kobietą, ale chadem nigdy bym się nie nazwał, ułatwia to życie, nawet łatwiej jest coś załatwić w urzędzie, gdy obsługuje nas kobieta, ale chadowskich zachowań, raczej nie mam. Chyba, założę wątek, chad, czy przystojny, różnice i jak kto to widzi, plusy i minusy, wydaje mi się, że to kompletnie inne pojęcia. 

 

Tak w skrócie poniżej , a szczególnie od 17:52 do 22:14 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Analconda said:

I to są te jednostki które są wartościowe.

Ale pierdolisz! Powiedz mi - kto bardziej przyczynił się do rozwoju ludzkości - jakiś losowy Chad, regularny bywalec siłowni i salonów piękności, czy Isaac Newton, który umarł jako prawiczek?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

IMHO, skoro już bawimy się w tą zabawę, jedyny realnie istniejący gość który mi przychodzi do głowy, którego bym mógł określić mianem Chada to Zyzz. No dobra, mógłby te swoje emo fryzury zmienić (gdyby żył xd).

Zyzz nie jest chadem , jest mało dymorficzny płciowo jego twarz ma dużo cech kobiecych. Jego halo to wzrost i sylwetka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, trop napisał:

Ja pierdole ? Znowu chady. Teraz już w jakiś dziwnych odmianach. Nie no. Stary jestem. 

Wszędzie te pierdolone Czady! Otwieram lodówkę a tam Czad, idę do kibla, kurwa zajęte Czad siedzi na moim kiblu! Kurwa w szafie też Czad! Nosz kurwa gdzie się nie obrócę tam wszędzie Czady!!!

  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

Powiedz mi - kto bardziej przyczynił się do rozwoju ludzkości - jakiś losowy Chad, regularny bywalec siłowni i salonów piękności, czy Isaac Newton, który umarł jako prawiczek?

Chady bo bez nich by Cię nie było. Chad nie musi na siłkę chodzić bo zawsze dobrze wygląda - chodzi reszta. 80% mężczyzn by już dawno nie żyło gdyby nie socjalizm i ratowanie słabych jednostek. Rozmnażali się tylko najlepsi - chady i tak powinno być.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, bassfreak said:

Zyzz nie jest chadem , jest mało dymorficzny płciowo jego twarz ma dużo cech kobiecych. Jego halo to wzrost i sylwetka.

No nie wiem, zobacz na tej foci:

 

images?q=tbn:ANd9GcQ65zaOFBskE7L3FEuvAag

 

Wg mnie minusy do "męskości" dawały mu głupie miny i średnio udane fryzury. Rysy twarzy miał zupełnie męskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.