Skocz do zawartości

Przykład z życia wzięty jak wielki wpływ w związku ma wygląd


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Analconda napisał:

Rób - to go obalę bo mam na wszystko dowody i odpowiedzi gotowe.

Obal to: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic "przegryw" od urodzenia z brakiem jakichkolwiek perspektyw na cokolwiek. Swoją drogą napisz do niego, może on Cię trochę wyprostuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Obal to: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic "przegryw" od urodzenia z brakiem jakichkolwiek perspektyw na cokolwiek. Swoją drogą napisz do niego, może on Cię trochę wyprostuje. 

W młodości obawiał się, że żadna dziewczyna nie będzie chciała za niego wyjść, jednak 12 lutego 2012 ożenił się z pełnosprawną Japonką Kanae Miyaharą. 13 lutego 2013 urodził się im syn – Kiyoshi James Vujicic. 7 sierpnia 2015 przyszedł na świat ich drugi syn – Dejan Levi Vujicic, a 20 grudnia 2017 rodzina Vujiciców powiększyła się o bliźniaczki: Olivię i Ellie[4].

 

 

Chuj z rękami i nogami, pewnie miał szczękę chada hehe hehe. 

Edytowane przez Turop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak, zupełnie poważnie! Myślicie, że jak teraz pyta się małych chłopców, kim chcą być jak dorosną? To zgodnie odpowiadają Czadem 10na10!

Jak chirurgia estetyczna będzie pozwalała na dalece idące zmiany w twarzy, to zrobię to w Turcji, u Ahmeda za 1500 euro i wrócę na Tindera, po moją trzydzieche!!

Dżizys wtedy to mi w ogóle nic nie zostanie a i jeszcze muszę zrobić magistra!

Ehh.... te wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NiesamowitySzymi napisał:

Teraz tak, zupełnie poważnie! Myślicie, że jak teraz pyta się małych chłopców, kim chcą być jak dorosną? To zgodnie odpowiadają Czadem 10na10!

Jak chirurgia estetyczna będzie pozwalała na dalece idące zmiany w twarzy, to zrobię to w Turcji, u Ahmeda za 1500 euro i wrócę na Tindera, po moją trzydzieche!!

Dżizys wtedy to mi w ogóle nic nie zostanie a i jeszcze muszę zrobić magistra!

Ehh.... te wymagania.

Czadersko!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi nowość. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie z dobrym wyglądem mają lepiej, łatwiej. 

 

Sam znam ze swojego otoczenia taki przypadek. Facet głupi jak but, po samym gimnazjum. Niczego się nie nauczył, żadnych języków obcych, umiejętności. Nie załatwi żadnej sprawy urzędowej, która jest bardziej skomplikowana niż wyrobienie nowego dowodu osobistego.  Do tego chlał, brał inne używki, ciągle zmienia prace, nie wysiedział w żadnej dłużej jak kilka miesięcy bo albo mu się nudziła albo go zwalniali za chlanie.

 

Ale wystarczy, że jest wysoki, przystojny i ma wielkiego kutasa - z tego co mówią laski. Czasami wręcz się biją o niego. A jego była do dzisiaj go wspomina i tęskni, mimo że jak czasem go zdenerwowała, bo nie chciała, żeby tyle pił to jak sama stwierdziła - słusznie dostała za to w twarz.

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

Swoją aprobatę dla bezzasadnej agresji fizycznej proponuję zostawić dla siebie, nie chwalić się tym na forum.

Chodziło mi o to, że ona sama uważa, że słusznie dostała, bo zdenerwowała swojego misia.

 

Edit: poprawiłem to bo może rzeczywiście nie było to jasno napisane.

Edytowane przez Szczery Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu dorabiać tu całą tę Chaderską ideologię i rozkminy typu kształt szczęki, głowy nosa i etc. Po prostu odwieczna prawda jest taka, że (atrakcyjne ofc) kobiety lubią pewnych siebie i dominujących kolesi, a często tacy napakowani spełniają te kryteria.

No i kobiety też mają jakiś tam swój mainstreamowy typ: lepsze ciacho o ciele surfera niż jakiś kościotrup czy spaślak, ale to też kwestia gustu (różne nisze hehe). Tak jak większość (tych mainstreamowych no ale nie 100%) mężczyzn też nie pogardziło by długonogą cycatą blondyną o pięknej twarzy ;). I tyle.

Życie nie jest sprawiedliwe, u kobiet tak samo: urodzisz się Madaliną Gheneą to zgarniasz wszystko, ale jak masz wygląd przeciętnej grażyny, nadwagę i krzywe nogi to chady cie nie wezmą...:D.

Co do Brada Pitta to on oprócz atrakcyjnego wyglądu i mega pewności siebie to jeszcze ma mega fame, co też przyciąga a jemu zapewnia władzę co w ogóle jest kolejnym magnesem na kobiety - tak działa ten świat i chyba nic się nie zmieni sza szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weźcie z tymi chadami 10/10 wyjedźcie do Czadu.

 

Ja mam urodę dosyć pospolitą (nie jestem ani brzydalem ani Henrym Cavillem), nie mam 1,90 m, zamiast siłki zawsze wolałem rower, kasę sensowniejszą zarabiam może od 10 lat, a jakoś mi się od czasu do czasu kobiety trafiają, czasem nawet fajne ;) Co więcej, jak byłem młodszy, biedniejszy i gorzej wyglądałem, to z kobietami mi było łatwiej, a nie trudniej. Luz, pewność siebie, trochę ekstrawersji, asertywność, odrobina dystansu do siebie i poczucia humoru, i szczypta sympatii dla pań (a nie tylko fiksacja na ich genitaliach), i można na tym naprawdę daleko zajechać. 

 

Mam takiego znajomka z czasów ogólniaka, który wygląda duuuużo gorzej ode mnie, statusiał zupełnie (łysinka, brzuszek piwny, nalana morda), jest wzrostu bardziej babskiego niż męskiego, zarabia połowę tego co ja - i co? I baby mu jedzą z ręki, zawsze się za nim kilka ugania, funduja mu różne fanty i wyjazdy, manipuluje nimi, żeruje na nich jak rasowa Karyna. Jak on to robi, cholera wie, pewnie sprzedał duszę diabłu :)Da się? Da się. I nawet nie musi za bardzo badbojować, przeciwnie, zgrywa takiego delikatnego, wrażliwego misia, którym się trzeba opiekować, a nie żadnego badboja. 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leto napisał:

Takie życie, jeden zapierdala i gówno z tego ma, drugi wygrywa samym swoim istnieniem

Dokładnie! Life is brutal. Ale ja uwazam, ze nie ma tego złego co by na gorszę nie wyszło! Ja nie jestem ani Chadem ani BadBoyem ani nawet przystojny nie jestem i dziś po latach widzę tego plusy, nie mam dzieci, zobowiązań, jeżdżę po różnych imprach i koncertach sam albo z podobnymi co ja kumplami i widzę jak inni kolesie muszą sie bujać z jakimiś pannami, widzę jak się męczą, widzę jakby chcieli sie uwolnić z tego łańcucha, toczą wojny itd a ja mam wyjebane i robie co chcę!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o co chodzi? Masz wypisz wymaluj, przynajmniej z wyglądu, czada! Osobnika który od natury dostał pakiet multi, premium, gold. Po co się tym spinać, to nic nie zmieni, tak właśnie jest. A jak resztę dojebał siłownią i dbaniem o siebie to może sobie pozwolić z kobietami na dużo, dużo więcej niż statystyczny mężczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ace of Spades napisał:

nie jestem ani Chadem ani BadBoyem ani nawet przystojny nie jestem i dziś po latach widzę tego plusy, nie mam dzieci, zobowiązań, jeżdżę po różnych imprach i koncertach sam albo z podobnymi co ja kumplami i widzę jak inni kolesie muszą sie bujać z jakimiś pannami, widzę jak się męczą, widzę jakby chcieli sie uwolnić z tego łańcucha

To są beciaki. Chad albo badboy się spuścił i zapłodnił a beciak wychowuje.

Co nie chciałbyś być chadem? Ruchać nikt nie każe ale fajnie by było wybierać se którą się chce a obok zdenerwowany beciak cały czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Analconda said:

To są beciaki. Chad albo badboy się spuścił i zapłodnił a beciak wychowuje.

Niestety, wydaje się, że powoli staje się to uniwersalnym zjawiskiem na świecie:

 

chamie-chartPicture1-500px858.png

 

(z https://yaleglobal.yale.edu/content/out-wedlock-births-rise-worldwide). W Polsce temat się dopiero rozkręca, jak na razie "tylko" jakieś 25%.

 

W sumie to rację mają zarówno @Analconda, jak i @Ace of Spades - jeśli ktoś uważa za problematyczne wychowywania dziecka, to 1000x bardziej problematyczne jest nieswojego dziecka.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że większość ludzi zaczyna "wyznawać" blackpill i mówić że redpill to bullshit , jednak byłem na looksmax.me czy lookism.net i jak jesteś słaby psychicznie to można tam dostać depresji więc ja odpuściłem ale dużo się nauczyłem o kobietach i facetach z biologicznego punktu widzenia. Ktoś tu na forum twierdził że ten typ to to teraz 6/10 na dole na zdjęciu ,wyście chyba nie widzieli jak wygląda koleś 6/10 chad będzie chadem w worku po kartoflach a incel będzie incelem nawet jak się "ogarnie" :

 

 

blackopscell.jpg

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale o co wam tak naprawdę chodzi? Ten ma taką szczęke ,ten ma taką klatę, ten chad ten słabiak. Wiecie o co kaman?

Uwaga będzie wielkimi literami:

CHODZI O EMOCJE!!!

 

Powie ktoś: Takiś mądry to rozwiń.

 

A proszę was bardzo!

Historia magistra vitae est!

 

Co było zanim człowiek zaczął uprawiać ziemię? Polował. Ten co miał predyspozycje siłowe (zatłuc) lub intelektualne (zastawić pułapkę) zdobywał pożywienie i dla takiego faceta każda kobieta przysłowiowo chciała dać się zapłodnić, bo sensem życia kobiety jest urodzić, wychować, i zapewnić jedzenie, dasz nad głową i bezpieczeństwo dziecku, niełudźmy się, że jest inaczej. A fujary? Fujary umierały jako prawiczki, lub jako obiad lamparta/lwa czy innego zwierza.

   Po nauczeniu się uprawiania roli, powoli zaczęło to się zacierać, a te kobiety które nie miały predyspozycji fizycznych do zapłodnienia przez waszego mitycznego chada, zaczęły brać towar ,,z niższej półki".

I tak to trwa do dziś! 

Możesz mieć se 3% tkanki tłuszczowej, być po 30 operacjach plastycznych, czy nawet naturalnie być obdarzonym przez naturę ale jeśli jesteś ofermą nie potrafiącą się obronić czy zdobyć środków na utrzymanie to żadna laska przy zdrowych zmysłach (nie mówię o typowych blacharach patuskach) ci dziecka nie będzie chciała urodzić.! Koniec kropka!

Możesz se mieć i 50 cm w bicepsie, ale jak się składasz na jeden cios, to i tak zdrowo kalkulująca kobieta pójdzie do mikrusa, który umie się nap...ać, bo będzie wiedziała, że ten ją obroni.

 

Bonus:

Widziałeś drogi bracie jakiegoś ,,chada" Żyda? Bo ja nie! Wiesz czemu? Bo u nich małżeństwa, są aranżowane na zasadzie doboru dobrych genów, (inteligencja, zdrowie,itp) a nie tego czy ktoś ma kwadratową kufa jego mać szczęke czy nie!

 

Ps. Przepraszam za wulgaryzmy, bo niektórym inaczej nie przetłumaczysz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, leto napisał:

Niestety, wydaje się, że powoli staje się to uniwersalnym zjawiskiem

To bardzo dobrze, że się tak dzieje - tylko powinno się mówić o tym oficjalnie. Jakbym miał żonę i musiałbym mieć dzieciaka to wolałbym by to był dzieciak sąsiada 2 piętra niżej - bo to chad.

 

Kobiety są najszczęśliwsze gdy ich partner jest wyższy o 20cm
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0191886913000020

Wysocy mężczyźni cieszą się lepszą jakością życia w każdym aspekcie.
https://www.bodylogicmd.com/drawing-the-short-straw

70% kobiet odrzuci mężczyzne bazując tylko na wyglądzie
https://thetab.com/uk/2016/11/16/women-shallow-men-comes-judging-people-looks-says-research-25773

 

Jeszcze to odnośnie tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Analconda said:

Jakbym miał żonę i musiałbym mieć dzieciaka to wolałbym by to był dzieciak sąsiada 2 piętra niżej - bo to chad.

A to jest akurat zjawisko marginalne, w zależności kto mierzył, wychodziło 1-2%.

4 minutes ago, Analconda said:

70% kobiet odrzuci mężczyzne bazując tylko na wyglądzie

W zasadzie to mi się wydaje że i ogromna większość mężczyzn odrzuci kobietę, która jest kilkadziesiąt kg powyżej bariery otyłości, więc ten argument jest inwalidą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gorączka napisał:

 

Co było zanim człowiek zaczął uprawiać ziemię? Polował. Ten co miał predyspozycje siłowe (zatłuc) lub intelektualne (zastawić pułapkę) zdobywał pożywienie i dla takiego faceta każda kobieta przysłowiowo chciała dać się zapłodnić, bo sensem życia kobiety jest urodzić, wychować, i zapewnić jedzenie, dasz nad głową i bezpieczeństwo dziecku, niełudźmy się, że jest inaczej. A fujary? Fujary umierały jako prawiczki, lub jako obiad lamparta/lwa czy innego zwierza.

 

 

A teraz cię oświecę że te instynkty kobiet przetrwały , właśnie chady mają dużo cech wyglądu tych pierwszych ludzi również polecam poczytać jak wielki wpływ ma wygląd i zachowanie faceta ma testosteron prenatalny czyli ten który przenika od matki do dziecka w łonie.

2 minuty temu, leto napisał:

 

W zasadzie to mi się wydaje że i ogromna większość mężczyzn odrzuci kobietę, która jest kilkadziesiąt kg powyżej bariery otyłości, więc ten argument jest inwalidą.

I tu się mylisz , zobacz na insta pod komentarze dziewczyn "plus size" takie laski mają większe powodzenie niż chude karyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, bassfreak said:

I tu się mylisz , zobacz na insta pod komentarze dziewczyn "plus size" takie laski mają większe powodzenie niż chude karyny.

Ja wiem, że są zdesperowani spermiarze i fetyszyści bbw, ale to chyba ciągle mniejszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

W zasadzie to mi się wydaje że i ogromna większość mężczyzn odrzuci kobietę, która jest kilkadziesiąt kg powyżej bariery otyłości, więc ten argument jest inwalidą.

Nie jest, 80% mężczyzn to osobniki nie nadające się do rozmnażania. Mały % kobiet jest grubych np. - a prawie wszyscy mężczyźni są poniżej przeciętnej. Normalna kobieta będzie rozmnażała się tylko z chadem lub badboyem.

Kobiety oceniają 80% mężczyzn jako poniżej przeciętnych.
https://www.gwern.net/docs/psychology/okcupid/yourlooksandyourinbox.html

A gdzie masz jakieś statystki, że mężczyźni oceniają chociaż 20% kobiet jako poniżej przciętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leto napisał:

Ja wiem, że są zdesperowani spermiarze i fetyszyści bbw, ale to chyba ciągle mniejszość.

Wiesz jak wrzucisz w google bbw to i tak wyskoczą ci różne zdjęcia , dla jednego bbw to będzie laska 170 cm która waży 75 kg a dla drugiego 90 kg itd.

Ja po prostu lubię duże cycki , duże tyłki i fajne biodra bez wystającej miednicy czy obojczyków , w dodatku chude laski mają takie biedne małe cipy brzydko mówiąc.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.