Skocz do zawartości

Przykład z życia wzięty jak wielki wpływ w związku ma wygląd


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, leto napisał:
5 minut temu, bassfreak napisał:

I tu się mylisz , zobacz na insta pod komentarze dziewczyn "plus size" takie laski mają większe powodzenie niż chude karyny. 

Ja wiem, że są zdesperowani spermiarze i fetyszyści bbw, ale to chyba ciągle mniejszość.

Raczej jest tak jak @leto pisze, poza tym, wydaje mi się że większość facetów jednak nie lubi zbyt przesadnie chudych lasek, przynajmniej ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Analconda said:

A gdzie masz jakieś statystki, że mężczyźni oceniają chociaż 20% kobiet jako poniżej przciętnych?

Z tego samego badania OkCupid (które jest z kilku powodów wadliwe, o czym już kiedyś wspominałem) wynika że mężczyźni oceniają ok. 50% kobiet jako "poniżej przeciętnej".

5 minutes ago, Analconda said:

Normalna kobieta będzie rozmnażała się tylko z chadem lub badboyem.

Przeczy temu fakt, że ogromna ilość kobiet robi i wychowuje dzieci z dość przeciętnymi gośćmi.

3 minutes ago, bassfreak said:

chude laski mają takie biedne małe cipy brzydko mówiąc

Stanowczo zaprzeczam.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Przeczy temu fakt, że ogromna ilość kobiet robi i wychowuje dzieci z dość przeciętnymi gośćmi.

A jest tak bo mamy ogromną ilość beciaków - przez socjalizm.

Gdyby nie było beciaków to zostali by przeciętni, przystojni i chady - i wtedy % dzieci chadów byłby większy.

Rozwój cywilizacji jest zbyt szybki w porównaniu do zachowania ludzi.

 

1 minutę temu, RealLife napisał:

Ja bym proponował zrobić z chadów wieczne usprawiedliwienie dla własnych niepowodzeń. Dużo młodych na forum. Chadami żyją.

A po co? Niewielki % mężczyzn jest wartościowych genetycznie. Więc jest niewielka szansa, że urodzi się ktoś takim. No to trudno - zaakceptować trzeba bycie jednostką gorszej kategorii.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Analconda said:

Niewielki % mężczyzn jest wartościowych genetycznie.

Ale kto o tej wartościowości decyduje? Kobiety? Serio myślisz, że np matka Newtona przepłakała wiele nocy dlatego, bo biedaczyna nie r00chał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez... lite chad, coś-tam-chad... ludzie... : /

Jeżeli ktoś marnuje czas na zajmowanie się takimi - za przeproszeniem - pierdołami, to nic dziwnego, że później ma pod górkę z kobietami i staje się mizoginem.

 

Nie trzeba ani kwadratowej szczęki, ani płatu czołowego Neandertalczyka, aby mieć powodzenie u kobiet - oczywiście pewien próg atrakcyjności istnieje, poniżej tego progu może być trudno, ale - większość tzw. mankamentów jest do naprawy/przepracowania. Takie wnioski nasuwają się po obserwacji otoczenia - sprowadzanie kwestii powodzenia u kobiet/w związkach do genetyki i emanowania 'samczą energią' nie jest bezpodstawne, ale stanowi duże uproszczenie - nie bierze pod uwagę pozostałych czynników (np. psychiki poszczególnych kobiet - ich traum, kompleksów, lepszego lub gorszego wychowania otrzymanego w domu rodzinnym etc.).

Dość powszechne w pewnych kręgach przeświadczenie, jakoby biologia miała całkowitą władzę nad człowiekiem (rzekomo bezradnym wobec pierwotnych instynktów), jest błędne - choć uczciwie należy zaznaczyć, że w ostatnich dziesięcioleciach usilnie dąży się do tego, aby człowieka uczynić właśnie takim bezradnym zwierzątkiem na łasce instynktów. Odpowiedzialne są za to i środowiska akademickie, i szeroko rozumiany przemysł rozrywkowy.

 

Ogólnie mówiąc - społeczeństwo ulega zezwierzęceniu (oraz infantylizacji). Bez pracy u podstaw czeka nas zjazd po równi pochyłej - i to takiej o nachyleniu co najmniej 45 stopni.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Ale kto o tej wartościowości decyduje? Kobiety?

Ta - Atrakcyjność jest uniwersalna i całkowicie mierzalna. https://doi.org/10.1371/journal.pone.0001201

To już gdzieś wklejałem ale masz - są określone cechy wyglądu które wskazują na to czy ktoś jest atrakcyjny czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Analconda said:

Ta - Atrakcyjność jest uniwersalna i całkowicie mierzalna.

Przeskoczyłeś z wartościowości genetycznej na atrakcyjność. Owszem, o atrakcyjności (heteroseksualnych) mężczyzn decydują (heteroseksualne) kobiety. Twój problem polega na tym, że atrakcyjność utożsamiasz z wartością jednostki.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Analconda said:

80% mężczyzn to osobniki nie nadające się do rozmnażania

ekhm... Czy istnieją jakieś źródła, czy to po prostu kolejna mądrość ludowa redpilersów?

 

edit: @Analconda okej, dzięki - choć prawdę mówiąc, wyciągasz zbyt daleko idące wnioski.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

Twój problem polega na tym, że atrakcyjność utożsamiasz z wartością jednostki.

Bo tak jest - atrakcyjność = wartość genetyczna. Chad czyli osoba atrakcyjna jest genetycznie nieporównywalnie nardziej wartościowa od #przegrywa 0/10 o ile w ogóle można porównywać - bo jest pytanie czy #przegryw jest jakkolwiek atrakcyjny.

@zychu Tak, masz to wyżej.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Analconda napisał:

To są beciaki. Chad albo badboy się spuścił i zapłodnił a beciak wychowuje.

Co nie chciałbyś być chadem?

Ja wiem? Teraz po latach mam na to wszystko wyjebane, dla mnie najważniejsze żeby było wesoło, żeby była jakaś akcja, reszta jest chÓja warta. Ja nawet na Beciaka się nie nadaję, z resztą nawet bym nie chciał. Bycie Chadem albo BadBoyem zobowiązuje, nic w życiu nie jest za darmochę, to tak jak kupno Ferrari, Porsche czy Subaru trzeba jeździć konkretnie a nie jak Janusz na wczasach, wszystko ma swoje fusy, plusy i minusy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, leto napisał:

Ale kto o tej wartościowości decyduje? Kobiety? Serio myślisz, że np matka Newtona przepłakała wiele nocy dlatego, bo biedaczyna nie r00chał?

Ludzie mało atrakcyjni wyglądają na chorych / zmęczonych w porównaniu do atrakcyjnych , zobacz tak samo jak starzeje się np brad pitt który ma 56 lat a porównaj z typowym polakiem w tym wieku ....

Ja mam wiecznie cienie pod oczami i małe fałdy nosowo-wargowe ponieważ mam "subhuman bones" , moja górna szczęka i oś orbitalna (maxilla , orbital rim) nie projektuje mocno do przodu i dlatego jest taki efekt do tego dodajmy małe nisko osadzone kości policzkowe (zygomatic bones)

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Analconda napisał:

Nie jest, 80% mężczyzn to osobniki nie nadające się do rozmnażania. Mały % kobiet jest grubych np. - a prawie wszyscy mężczyźni są poniżej przeciętnej. Normalna kobieta będzie rozmnażała się tylko z chadem lub badboyem.

Kobiety oceniają 80% mężczyzn jako poniżej przeciętnych.
https://www.gwern.net/docs/psychology/okcupid/yourlooksandyourinbox.html

A gdzie masz jakieś statystki, że mężczyźni oceniają chociaż 20% kobiet jako poniżej przciętnych?

 

Chodzisz po tym świecie więc wygląda na to, że jesteś potomkiem czada, wygrałeś życie bracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i spotka mnie za to warn bądź ban, ale nie mogę się powstrzymać ?

 

Hipotetyczna rozmowa dwóch kolegów w barze wyznawców ideologii brata @Analconda.

 

1: Ty stary, ta laska, która siedzi 2 stoliki obok cię śledzi wzrokiem. Może podejdź zagadaj?

2: Pogieło Cię? Nie mam kwadratowej szczęki, czoła jaskiniowca, pytonga mam tylko 14 cm, 179 cm wzrostu, i aż 10% body fatu.. Nie będzie chciała pewnie ze mną gadać. Dopijam piwo i idę do domu pofapać, a potem będe płakał na forum, że żadna mnie nie chce....

Edytowane przez Gorączka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bassfreak napisał:

tak samo jak starzeje się np brad pitt który ma 56 lat a porównaj z typowym polakiem w tym wieku ....

Ale bierzesz w tym równaniu takie zmienne jak dieta, tryb życia, kasa wydawana na kosmetyki/zabiegi itp. itd. Genetyka jest istotna ale liczą się też inne aspekty. 

Mój ojciec ma 50 lat, nie dba specjalnie o siebie, w zasadzie gdyby poszedł na siłownię i zgubił brzuch to na luzie podrywałby 30-latki, w sumie chyba bez tego by mógł, matka mi mówiła, ze widzi jak baby się za nim oglądają(są równolatkami). A i moja pierwsza dziewczyna mówiła, że jest przystojny, ona miała wtedy 18-19 a on był po 40 (nie pamiętam dokładnie i nie chce mi się liczyć).

@Ragnar1777 twój ojciec i wujkowie maja chyba podobnie no nie? 

 

Tak więc z tym statystycznym Polakiem bym nie przesadzał, nie jest aż tak źle a chłopy zaczynają coraz bardziej o siebie dbać. Brad Pitt to akurat ekstremalny przypadek wygrywa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę chada i staje się super wyrywaczem jak tylko siadam za sterami jego telefonu. Dziewczyny, które sprzedały mi solidnego kopa, kiedy dzwonie z jego numeru naglę chcą się spotkać. Potem koleś dostaje smsy dlaczego nie dzwoni, bo mieli się umówić, a to ja tylko sobie jaja robiłem :D.

 

Jeśli macie dobry wygląd, to relacje z kobietami są jak gra na kodach. Kiedyś się umówił z dwoma dziewczynami z tindera na tą samą imprezę i byłem świadkiem bójki :lol:.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nadążam, macie pretensje do gadziego mózgu kobiet, że bardziej pociągają je kolesie o męskich rysach twarzy?

 

Przecież mój gadzi mózg tak samo nie czuję pociągu do kobiet grubych czy z twarzy nie atrakcyjnych i z pewnością nie jestem jedyny. Ładni ludzie się podobają, woooow.

 

Sorry @Analconda ale to co prezentujesz to jest poziom niektórych wątków rezerwatu, zero merytorycznych odpowiedzi, nabijanie postów oczywistymi odpowiedziami i brnięcie w racjonalizacje swojej jedynej tezy, chłopie wyjdź z domu. Masz totalnie spier**** mindset i kompleksy, nadajesz się na poważną terapię, co już zresztą pisałem, jesteś strasznie zagubiony i miotasz się w tych cudacznych teoriach.

 

Ładni ludzie się podobają innym, gdzie mój nobel z psychologii ewolucyjnej?

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Nie wiem czy nadążam, macie pretensje do gadziego mózgu kobiet, że bardziej pociągają je kolesie o męskich rysach twarzy?

 

Przecież mój gadzi mózg tak samo nie czuję pociągu do kobiet grubych czy z twarzy nie atrakcyjnych i z pewnością nie jestem jedyny. Ładni ludzie się podobają, woooow.

 

Chodzi o to facet 6/10 nie będzie miał problemu żeby związać się z kobietą 5/10 a kobieta 6/10 będzie chciała co najmniej 6/10 lub więcej. SMV , SMV , SMV.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Chodzi o to facet 6/10 nie będzie miał problemu żeby związać się z kobietą 5/10 a kobieta 6/10 będzie chciała co najmniej 6/10 lub więcej. SMV , SMV , SMV.

Ja bym nie związał się z brzydką, zaniedbaną, nie atrakcyjną kobietą. Jeśli ktoś chce, bardzo proszę więcej ładnych panien dla gości jak ja, którzy nie zawracają sobie głowy tymi durynmi rozważaniami. To są tak ogólnikowe, nie konkretne rozważania że nie wiem, do czego chcecie tu dojść?

Jest jeszcze gust i tysiące okoliczności określające atrakcyjność, a także czasssss, który wiele zmienia. Dziś nie podobają mi się moje byłe dziewczyny i nawet bym nie zagadał.

 

GAAADZI MÓZG!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

zero merytorycznych odpowiedzi, nabijanie postów oczywistymi odpowiedziami i brnięcie w racjonalizacje swojej jedynej tezy

5 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

miotasz się w tych cudacznych teoriach

Dołączam Ci do wypowiedzi linki ze źródłami - to o co chodzi? Niepoparte tezy? Zaprzeczasz badaniom?

 

4 minuty temu, bassfreak napisał:

Chodzi o to facet 6/10 nie będzie miał problemu żeby związać się z kobietą 5/10 a kobieta 6/10 będzie chciała co najmniej 6/10 lub więcej. SMV , SMV , SMV.

Dokładnie i co z tego wyjdzie? Kobieta 6/10 i tak będzie z mężczyzną 7 czy 8/10 albo conajmniej on ją puknie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.