Skocz do zawartości

Przykład z życia wzięty jak wielki wpływ w związku ma wygląd


Rekomendowane odpowiedzi

Redpill i wiedza z forum to raczej wskazówki do lepszego życia a nie droga sama w sobie. Ciągłe skamlanie o to że nie jest sie chadem tłumaczeniem na swoje lenistwo. Jak tak bardzo boli Was dupa @Analconda @bassfreak , że na świecie są ludzie którzy mieli lepszy start niż Wy to życze powodzenia, najlepiej zaszyjcie sie w piwnicach, walcie konia i dalej bądźcie sfrustrowanymi ofiarami losu na własne życzenie. Jako facet nie wytrzymałbym z Wami 10 minut a co dopiero kobieta której cipke uważacie za meritum sukcesu życiowego. W dobie internetu na wyciągniecie ręki macie przykłady ludzi którzy pomimo swojej nie sprzyjającej aparycji osiągali sukcesy w przeróżnych dziedzinach i zakładali rodziny. Bycie mężczyzną nie zależy od lini szczęki itd. ( co oczywiście nie wyklucza dbania o siebie) a od gotowości do podjęcia działań które mają na celu poprawe naszego życia i uczynienie go ciekawszym. Mentalność życiowego podnóżka nie sprawi, że nagle osiągniecie sukces albo staniecie sie tymi swoimi chadami, sami wpierdalacie sobie kij między nogi. Polecam obejrzeć wszystkie części Ojca Chrzestnego. Pięknie jest tam ukazane to, jak facet nie użala się nad sobą , tylko myśli i działa w celu poprawy swojej sytuacji ( Vito oraz Michael) oraz jak żałośnie wyglądają ludzie leniwi, użalający sie nad sobą (Fredo).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

Dołączam Ci do wypowiedzi linki ze źródłami - to o co chodzi? Niepoparte tezy? Zaprzeczasz badaniom?

 

Dokładnie i co z tego wyjdzie? Kobieta 6/10 i tak będzie z mężczyzną 7 czy 8/10 albo conajmniej on ją puknie.

Zajmujesz się wszystkim tylko nie swoim psychicznym zdrowiem, dlatego zapętlasz się w swoim szaleństwie. Poza tym idź na terapię, rozpracuj mechanizmy i nagle okaże się jakie farmaz*** wylewają się z Ciebie każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tavi napisał:

Redpill i wiedza z forum to raczej wskazówki do lepszego życia a nie droga sama w sobie. Ciągłe skamlanie o to że nie jest sie chadem tłumaczeniem na swoje lenistwo. Jak tak bardzo boli Was dupa @Analconda @bassfreak , że na świecie są ludzie którzy mieli lepszy start niż Wy to życze powodzenia, najlepiej zaszyjcie sie w piwnicach, walcie konia i dalej bądźcie sfrustrowanymi ofiarami losu na własne życzenie. Jako facet nie wytrzymałbym z Wami 10 minut a co dopiero kobieta której cipke uważacie za meritum sukcesu życiowego.

W punkt słuchanie takiego jęczenia, Boże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda.

Opiszę to z punktu widzenia kolesia, który ma te prawie 190cm, a swoją pracą wywindował się na szczyty swojego możliwego SMV. NIE zaprzeczam, że dostałem pomoc genetyki, typowa budowa mezomorficzna ciała, jednak Cavillem nie jestem i trochę brakuje.

Kiedy ważyłem skrajnie nisko ze względu na chorobę, byłem przeźroczysty dla kobiet. Postawa ciała skulona w sobie, waga tak niska, że mógłby porwać mnie wiatr, hiperkortyzolemia, spory trądzik, ogromna nieśmiałość, brak jakichkolwiek znajomych, zero zainteresowania kobiet. Zero. No, opisywałem to już może raz czy dwa na forum, po co się powtarzać.

 

Ogarniałem się psychicznie, fizycznie i finansowo, co zajęło lata. Również lata celibatu. To, co teraz z siebie zrobiłem i co się dzieje, przechodzi właściwie moje pojęcie.

Dziewczyna wrzuca sama na spotted, po paru chwilach pisania wysyła zdjęcie jak jest w wannie i prawie całych swoich nóg. Obiektywnie patrząc - 8.5/10 - facetowi, z którym nawet nie rozmawiała na żywo.

Kolejna, około 7.5/10 z cyckami 10/10, wypręża je, niby się przeciągając, siedząc naprzeciwko mnie i ukosem patrząc, czy ją widzę.

Następna, mogąca być bez większego problemu fotomodelką, około 9.5/10, daje bezpośrednie sygnały sugerując jakiego typu znajomości oczekuje i zaprasza do podejścia.

Poznanie kobiety? Jedno wyjście na miasto, ba, nawet samemu do galerii handlowej (większej) - kobieta nawet sama może zainicjować podryw, i prawie zawsze to jest 7/10 i wyżej. Gdy opierałem się o barierkę to jedna przechodząca dziewczyna prawie się przy mnie zatrzymała, najpierw zwolniła chód, a potem szła coraz wolnej patrząc prosto na mnie.

 

Zależność jest prosta - im bardziej atrakcyjna dziewczyna, tym bardziej pewna siebie i bezpośrednia w swoich dążeniach. Kolejna zależność jest taka, że te mniej atrakcyjne dziewczyny może czasem się patrzą, ale tylko jedna (około 4/10) sama wystartowała na podryw, żadna inna w moim życiu. Po prostu wiedzą, czują po sobie że nie mają szans.

Świat faceta, który jest genetycznym mutantem wygląda zupełnie inaczej niż nawet tego 7/10, ale ma swoje wady - jak jesteś debilem, to możesz zostać zniszczony przez kobiety - finansowo i emocjonalnie.

Co nie znaczy, że faceci, którzy mutantami genetycznymi nie są, nic dla siebie nie dostaną z tego tortu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu ironicznie zacząłem o czadach w odpowiedzi na coraz częstsze o nich przypowieści tutaj. Co nie zmienia faktu że taki archetyp, zwany nawet naukowo samcem alfa, a zwany na Bracia Samcy czadem, istnieje. Nic nie ma się do tego "bul dupy" czy wypieranie się tego zjawiska. Są to uwarunkowania biologiczne i nawet jeśli zmieniają się czasy o moda, to biologiczny program wgrany u zarania dziejów jest aktywny.

Edytowane przez Kim Un Jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alkoholowy napisał:

Nie wiem o kim mówisz i kim jest podany przez Ciebie user, z kimś mnie mylisz.

??

 

Wiemy @arch wiemy, jesteś tu pierwszy raz i tak tak, wcale nie wyciągasz jakichś detali o innych, które zna się jak siedzi się tutaj parę miesięcy.

 

papapa!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alkoholowy pamiętaj że te statystyki 20/50% są z badania, którego jedną z wad metodologicznych było zaczerpnięcie próby z portalu OkCupid.

 

Manipulując próbą badaną można wyciągnąć dowolne wnioski. Wybierając na respondentów wyłącznie użytkowników grindr'a, otrzymałbyś zapewne wynik, że mężczyznom podoba się 0% kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, alkoholowy napisał:

Jeszcze o przesadzaniu z Czadami pisał @Turop - 1,90 m wzrostu jeśli dobrze pamiętam, zgadza się :)

 

No widzicie Pany, napakowani kolesie 1,90m, Czady Wam piszą, że przesadzacie i żebyście głupot nie gadali, nie ma żadnych Czadów :D

 

Dobra beka.

Zapomniałeś o mnie kolego. No ale ja nie pasuję do twojej teorii 173 to nie Czad, mam mniej niż brat, który najwięcej jojczy. :P 

3 minuty temu, alkoholowy napisał:

Nie wiem o kim mówisz i kim jest podany przez Ciebie user, z kimś mnie mylisz.

Arch nie wygłupiaj się. :P

 

3 minuty temu, alkoholowy napisał:

Najgorsze jest to, jak mężczyzni sami sobie dopierdalają - Czad jak np @Jorgen Svensson  czy @Turop (obaj po 1,90m) przekonują beciaków, że wydziwiają i jakieś bzdury piszą :)

Ja nie mówię, że nie ma w tym racji, że baby patrzą na wygląd ale dla każdej nie wystarczy Czadów.

3 minuty temu, alkoholowy napisał:

I co Ci da ta siłka jak masz np 175, 180, zwykły wzrost, albo włosy Ci się przerzedzają, bo masz np 30+ lat?

Zdrowie i sprawność? Czy wszystko co robimy mamy robić w imię jej wysokości waginy? W waszych postach zbroje aż oślepiają, mimo prób kamuflowania jej mizoginią. Jedyna wartość, jaka można zdobyć w życiu to kobieta, to bije z postów braci z mindsetem Analcondy. 

3 minuty temu, alkoholowy napisał:

Może to minimalnie zwiększyć szansę, ale wciąż w ewentualnym związku będziesz zwykłym betą i tyle, takie są fakty.

No i co w związku z tym? Rozumiem, że pragniesz od kobiety bezwarunkowej miłości, oh jakie to ROMANTYCZNE. ??

3 minuty temu, alkoholowy napisał:

Wejdzcie na portal randkowy, tam zobaczycie tę rzekomą symetrię w podobaniu się, jak laska ledwie się rejestruje i pisze do niej 30 facetów.

Tak ale 3/4 to desperaci a z nich 50% nie jest w stanie złożyć kilku zdań poprawnie w ojczystym języku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Messer said:

Zależność jest prosta - im bardziej atrakcyjna dziewczyna, tym bardziej pewna siebie i bezpośrednia w swoich dążeniach. Kolejna zależność jest taka, że te mniej atrakcyjne dziewczyny może czasem się patrzą, ale tylko jedna (około 4/10) sama wystartowała na podryw, żadna inna w moim życiu. Po prostu wiedzą, czują po sobie że nie mają szans.

Ha! To by tłumaczyło, czemu kobiety mnie same nie zagadują ;);) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, alkoholowy napisał:

Wiarygodni to są @Jorgen Svensson i @Turop bo widać, że piszą swoje historie z kobietami po 1 na wyjebaniu, po 2 bardziej narzekając, że laski im nie dają spokoju.

Tak na wyjebaniu, że powstają watki na forum no rzeczywiście. Myślisz, że chce mi się zakładać temat o każdej dupie, z którą się spotykam? No i kto tu ma wyjebane? Ja czy brat @Turop (nie obrażając Cię). No ale nie chodziło mi o powodzenie u lasek a o sam fakt, że mówię tak jak oni, aby nie przesadzać z tym a czadem nie jestem. Wiem, że z takim 190 nie mam szans u bab no i co z tego? Czy to oznacza, że mam siedzieć i pałować się z wami w tym spierdoleniu? No proszę Cię. 

1 minutę temu, alkoholowy napisał:

Widać, że u nich się to realnie dzieje, u Ciebie to widzę raczej gościa co dużo mówi.

Widać, bo to opisują, ja nie daje jebania o jakąś dupę, która się przy mnie kręci na tyle, żeby pytać braci o rady jak z nimi postępować. I kto ma wyjebane tak na prawdę? 

1 minutę temu, alkoholowy napisał:

Że co? Chłopie, na siłkę faceci chodzą dla kobiet, a nie zdrowia i sprawności :D Choćbyś nie wiem ile nie walił ściemy, że tak nie jest, to tak jest i kropka.

Nie wydaję mi się, ja chodzę bo to lubię, Ty nie masz rzeczy, które robisz bo lubisz? No nie wiem zbierasz znaczki, czy sklejasz modele? 

 

To, że ty jesteś białym rycerzem, który robi wszystko dla cipy nie oznacza, że każdy ma taki cel w życiu. Oj Arczi Arczi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, alkoholowy napisał:

NIE ZMIENIA! WCIĄŻ JESTEŚ W JEJ OCZACH BETĄ!

No i co to zmienia? Weź mi wyjaśnij. 

5 minut temu, alkoholowy napisał:

Zrozumcie to w końcu.

Przecież ja tego nie neguję. Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. tylko co mnie obchodzi kim jestem w oczach baby? Wyjaśnij mi proszę bo ni chuja nie rozumiem. 

Jakie znaczenie ma to dla mnie mieć skoro równie atrakcyjną dupę mogę sobie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, alkoholowy said:

Samiec beta też może mieć związek! Owszem, trochę się może nawet i podobać niektórym kobietom.

To, czy jesteś samcem beta, zeta czy sreta ma mały wpływ na to, czy się podobasz. Atrakcyjność zależy głównie (w relacjach krótkoterminowych - wyłącznie) od wyglądu. A bycie beta wycieraczką, i teraz przygotuj się na szok i niedowierzanie, to nie jest coś, co dostajesz w genach. To jest Twój mindset, czy dajesz sobie wchodzić na głowę, czy nie. To jest coś, nad czym - w przeciwieństwie do wzrostu czy rozmiaru penisa - możesz pracować i w relatywnie krótkim czasie poprawić.

 

Nie znaczy to, że jak staniesz się już tym mitycznym twardzielem, to nagle panny się na Ciebie zaczną rzucać setkami. No cóż, jak jesteś łysy i masz mięsień piwny, to ciężko będzie to przeskoczyć. Chyba że nie wiem, zostaniesz szefem jakiegoś gangu, to może.

1 minute ago, alkoholowy said:

wkręcają sobie, że kobiety pociągają faceci tak samo jak nas kobiety

Nigdzie niczego takiego nie napisałem. To oczywiste, że ze względów ewolucyjnych kobiety muszą być bardziej selektywne. Mam tylko problem z konkretnymi liczbami, które ktoś bez zastanowienia wyciąga z np badań prowadzonych na portalach randkowych.

2 minutes ago, alkoholowy said:

laski na nich nie raz leciały

No leciały. A nie jestem Chadem. Nie opiszę konkretnych sytuacji, bo to nie jest konkurs na długość kutasa, poza tym i tak powiesz, że ściemniam, ale tak, wyobraź sobie, że kobiety też czasem lecą na mężczyzn i ciągną ich do łóżka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Śmieszycie mnie - mam 190 cm wzrostu 97 kg wagi BF 15 % wiec jestem czadem? A może dlatego, że mam mieszkanie 4 pokojowe na własność i oszczędności na drugie ?

   A moze jednak jestem betą bo idąc z waszym tokiem myślenia nie rucham na lewo i prawo i nie chce przekazać swoich genów (mam ciężka wadę serca i jest niemal 80% szans, że dziecko też by miało)? 

 

    To jak to wkońcu młodzi padawani , dorosłego życia męskiego jest z tym byciem czadem ? ?

A może jestem mutantem mając ogół opisanych cech? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gorączka napisał:

   Śmieszycie mnie - mam 190 cm wzrostu 97 kg wagi BF 15 % wiec jestem czadem? A może dlatego, że mam mieszkanie 4 pokojowe na własność i oszczędności na drugie ?

   A moze jednak jestem betą bo idąc z waszym tokiem myślenia nie rucham na lewo i prawo i nie chce przekazać swoich genów (mam ciężka wadę serca i jest niemal 80% szans, że dziecko też by miało)? 

 

    To jak to wkońcu młodzi padawani , dorosłego życia męskiego jest z tym byciem czadem ? ?

A może jestem mutantem mając ogół opisanych cech? ?

Jesteś czado-beto-alfo-omego-massimem-365 i wedle badań z tindera masz 87% na potomostwo ale tylko z 65%kobiet w Polsce. W skali światowej twoje szanse wzrastają do 78% we∂ług badań z forbesa. W stosunku do 10 lat naprzód jeśli powiększysz swój majątek o minimum 50% staniesz się ultra-czado-beto/alfą i zwiększysz swoje SMV do 8/10 według najnowszych badań uniwersytetu w Piereogradzie w Azerbejdżanie.

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, SSydney napisał:

 

No i co w związku z tym? Rozumiem, że pragniesz od kobiety bezwarunkowej miłości, oh jakie to ROMANTYCZNE. ??

 

Dobrze prawisz , nie chcę być z kobieta która nie czuje do mnie fizycznego pożądania a to łatwo wyczuć szczególnie przy zbliżeniach.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, alkoholowy said:

Pisałeś - podważałeś teorie, że mężczyznom podoba się znacznie więcej kobiet niż mężczyzn kobietom, czyli pisałeś.

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Proponuję wyczilować, bo z Twoich postów przebija dużo wściekłości (na świat?), a w takim stanie człowiek nie funkcjonuje optymalnie.

6 minutes ago, alkoholowy said:

Wygląd, wysoki testosteron są powiązane z agresją, skłonnością do ryzyka i dominacji.

Gdybyś zaczął szukać na ten temat badań naukowych, zdziwiłbyś się, jak mało tego typu korelacji zostało potwierdzonych u ludzi. A jeśli już znajdziesz jakieś tego typu wyniki, to będzie to częściej zależne od rzeczy typu poziom monoaminooksydazy czy ekspresja receptorów dopaminowych i serotoninowych, które nie są skorelowane z poziomem testosteronu i wyglądem.

6 minutes ago, alkoholowy said:

Beciak alfą nigdy nie będzie, bo alfa o całokszałt włącznie z wyglądem.

Tak definiując sprawę to owszem. Natomiast bycie przysłowiową pizdą w związku nie zależy od wyglądu, tylko od nastawienia i można nad tym pracować.

6 minutes ago, alkoholowy said:

Załóż profil na tinderze i powiedz ile miałeś par z 25-30 latkami, niech Ci będzie

Chyba nie potrzebuję, wolę poznawać takie dziewczyny na żywo.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alkoholowy jeśli chcesz na serio rozkminić te sprawy, a nie kierować się krążącymi (szczególnie w redpillowym światku) mitami, możesz zacząć np od https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/0956797611401752.

 

@Jaśnie Wielmożny no niby tak, ale może inni czytający coś z tego też wyciągną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na posty @archa nawet nie patrzę i nie czytam - szkoda czasu.

Jak pisałem w innym wątku - serio dla Was uśmiech waginy to kwintesencja życia? Niby co niektórzy mówią, że znają tematykę redpillowską a wydaje mi się, że chyba się im strony z najważniejszymi założeniami poprzyklejały.

Srać na te wasze wklejki z badaniami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.