Skocz do zawartości

Praca i stres


JudgeMe

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Helena K. napisał:

Wolontariat dużo w tym ułatwi, dasz coś od siebie, a w feedbacku zyskasz o wiele więcej. 

Byłam kiedyś, ale zbyt czułam się tym przytłoczona.

 

11 godzin temu, Kimas87 napisał:

Kredyt to pętla i szybko się uaktywnia jak człowiek chce pracę zmienić bądź grozi widmo zwolnienia. 

Tak, ale ja dopiero wkraczam na rynek pacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, JudgeMe napisał:

Kredyt brałam na podróże

Skonsoliduję sobie, ale i tak będę to wszystko spłacała trzy lata minimum. Chyba, że znajdę pracę w której będę więcej zarabiała, to wtedy wcześniejszą spłatę zrobię. Gdy wezmę kredyt, to będzie prawie połowa mojej miesięcznej pensji. Nie wiążę życia z tą pracą. 

Plus oczywiście opłacam mieszkanie, a poza tym muszę jeszcze zbierać na ślub mojej koleżanki i podróż do Dubaju w marcu.

Ty na serio masz 20-kilka lat? :o

Szkoda to nawet komentować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JudgeMe napisał:

Dzisiaj w trakcie przerwy na lunch, było mi tak okropnie niedobrze.  Nie wiem, czy to na tle nerwowych, ale tak czy siak zażyłam krople

Tak to na tle nerwowym. Zwłaszcza że masz świadomość że okres ochronny się skończył. Zaczeła się praca na poważnie i możliwe konsekwencje nie wywiązania się z zadania.

Mi w pracy pomaga moja metodyczna praca. Wiem, że nie mogą się do niczego doczepic bo jestem ok wobec firmy. Pij możę melisę przed snem i z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NimfaWodna napisał:

Tak to na tle nerwowym. Zwłaszcza że masz świadomość że okres ochronny się skończył. Zaczeła się praca na poważnie i możliwe konsekwencje nie wywiązania się z zadania.

Mi w pracy pomaga moja metodyczna praca. Wiem, że nie mogą się do niczego doczepic bo jestem ok wobec firmy. Pij możę melisę przed snem i z rana.

Melisa to fajna sprawa. Ja wypije 3 kubły. Wiadra wręcz. Takie po 0,5 L. każde. Koniecznie z dwóch saszetek. Czuje się taki rozluźniony. Tak na luzie. I jest tak zabawnie, że czasami mam wątpliwości czy aby na pewno piłem melisę a nie Marysię ;) 

 

Mam tak od liceum ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Cascavel napisał:

Tak na luzie. I jest tak zabawnie, że czasami mam wątpliwości czy aby na pewno piłem melisę a nie Marysię ;)

Kiedyś bolało mnie coś w pracy i koleżanka dała mi tabletkę przeciwbólową. Jakąś na recepte. Powiedziała tylko, że mogę czuć się trochę bardziej rozluźniona. Hahahaha wszystko mi z rąk leciało i myślałam, czy mój mózg odbiera bodźce w odpowiednim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2020 o 21:39, hogen napisał:

 

Mam. I co to ma do rzeczy? Dzisiaj już się nie stresuję.

Zauważyłam, że dużo zależy od mojego samopoczucia. 

Piję herbatki uspokajające przed snem, z dodatkiem miodu. 

Ale w pracy  wolę nie, gdyż mnie to usypia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tu trochę narzekałam, a dzisiaj miałam dość przyjemną rozmowę z moimi przełożonymi wyższego szczebla. 

Dziwna sytuacja, że akurat to miało miejsce w momencie mojego kryzysu, kiedy rozmyślałam o swoim życiu. 

Zaprosili mnie do siebie, zaczęliśmy swobodnie rozmawiać, wypytywali mnie jak mi się podoba. 

Ogólnie weszłam tam z szerokim uśmiechem na ustach, że mój przełożony aż był zdziwiony mówiąc: "o takich młodych, wesołych osób z uśmiechami na twarzy potrzebujemy", chyba na tle nerwowym, bo znowu myślałam, że coś przeskrobałam. 

A tu tak miło mnie zaskoczyli. 

Więc sobie z nimi pogadałam, podzieliłam się swoimi rozterkami, nawet mi wolne dali na jutro.  Choć teraz to mi się nie podoba, gdyż jestem umówiona z kilkoma klientami. 

Wyszłam cała w skowronkach.

Zresztą od rana mam całkiem dobry humor, co ma przeogromny wpływ na moje cele.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.