Skocz do zawartości

Dziewica?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ostatnio poznałem pannę, twierdzi, że jest dziewicą. Chcemy to zrobić gdy wrócę do Polski z saksów. W sumie nie interesuje mnie to, czy jest dziewicą czy nie, ale chciałbym zapytać po czym poznam, że mówi prawdę?

W dodatku lubi tatuaże, ma zrobione dwa rękawy, pisała coś, że jest po depilacji laserem miejsc intymnych i że lubi, gdy facet ma tam zarost. Ciekawe skąd? Zapewne nie jednego widziała. Nabieram podejrzeń, że coś ściemnia z tym dziewictwem.

Panna ma 25 lat, co o tym sądzicie?

  • Dzięki 1
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.LaRs chwalisz się, czy mam sięgnąć po karty i ci wywróżyć?

Swoją drogą to ta sama, którą nie pocałowałeś?

 

@Damian dobrze pisze, raczej osoba z problemami.

Pamiętaj:

Znalezione obrazy dla zapytania: don't fuck crazy

@.LaRs robi ci to jakąś różnice? Planujesz się jej oświadczyć czy coś?

Czy rzeczywiście jest, zobaczysz przed wejściem.

Edytowane przez Dakota
zobaczysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dakota napisał:

Swoją drogą to ta sama, którą nie pocałowałeś?

Tak, to ona. Na pierwszym spotkaniu jej nie pocałowałem ale po lekturze forum gdy przyszedł czas na drugie spotkanie już tak, byliśmy bardzo blisko, było przytulanie się i całowanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Ja mialem kiedys dziewice. Miala 27 lat i to powinien byc wielki wykrzyknik dla mnie. Ożeniłem sie z nią i okazalo sie dlaczego była dziewicą tak dlugo. Zerowy popęd seksualny. 

10 lat z kłodą.

Wnioski są dwa :

A) Dziewictwo + tatuaże = zaburzenia

B ) Kłamie - ale może jest normalna 

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była 24 latka była dziewicą, więc nie ma rzeczy niemożliwych.Tylko że była wyjątkowo religijna i konserwatywna w swoich przekonaniach, więc ciężko było ją namówić na to żeby się przełamała. Chodź ona była z tych normalnych mimo wszystko,no i nie bała się próbować nowych rzeczy. Jak już się przełamała.

Edytowane przez Peter740
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest. Może nie jest. Kobiety potrafią miedzy sobą wiele rzeczy omawiać - m.in. jakich facetów miały, ile cm mialy ich kutasy, czy lizały jaja czy nie lizały, czy skończył w ich ustach, czy na piersiach. Czy połknęły czy nie. Kobiety dużo gadają, połowe powtarzają tego co usłyszały od innych. Przyjedzie to sprawdzisz. Będzie dziewica to będzie. Nie bedzie to nie bedzie. Jak masz doświadczenie to dziewica może wkurwić Cię tak, że bzykania Ci się odechce. Jak cenisz „wianuszek” kobiety i miałeś ich mało w swoim życiu to może mieć dla Ciebie to jakąś wartość. Dla mnie nigdy nie miało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Analconda napisał:

25 lat i dziewica? Nie jest to właściwie możliwe.

Masz rację.

Dziewictwo:
1.) W przedszkolu - na pewno jest
2.) W szkole podstawowej - prawdopodobnie jest
3.) W gimnazjum - prawdopodobnie nie jest
4.) W liceum i wyżej - to straszny obciach, a jak któraś się niechcący przyzna, czarna owca z automatu, i gonią do psychiatry. :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BrandyRiver napisał:

Uciekaj od lasek z tatuażami. Nie spotkałem jeszcze normalnej.

Też mam podobne odczucia, a co powiecie na kolorowe włosy np. meksykańska czerwień czy jakiś kvrwa niebieski. Poznałem dwie takie i każda mocno zaburzona/dziwna (jedna non stop jakieś obrazki wstawiała, jak ona to nie pyerdolnięta i szalona :D ). Sam taki wygląd świadczy już o jakiejś potrzebie zwrócenia na siebie uwagi. Nawet jakieś takie memy widziałem, że to ubarwienie ostrzegawcze haha

Edytowane przez heavy27
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wymieniona to kontra do archetypu czada!

 

Ma 25 lat, depiluje laserem ostrygę, woli jak "bocian" ma gniazdo, ale błonę zaprzysięgła dawno temu w Nepalu u mnichów na modlitwach i do dziś trzyma, a wyjątek zrobi tylko dla gościa powracającego z morderczej misji "Saksy Pustynny Miecz".

 

To już nie jest kwestia wiary, tu już chodzi o zdrowie umysłu...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była mocno religijna, to bym uwierzył - kakaowe oczko muzłumański sposób zachowania błonki dla "jedynego" (także niektóre radykalniejsze chrześcijanki).

 

No ale...25 lat, 2x full sleeve, laserowa depilacja łona (ciekawe - kto za to płaci ? sama płaci ? )

 

To jest taki kit na granicy bezczelności, bo albo się droczy, albo uważa za idiotę i sprawdza jak daleko może ściemniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.