Skocz do zawartości

Jak zmienia się spojrzenie, gdy dupcia więdnie...


Rekomendowane odpowiedzi

@red, świnka przepuściła twój komentarz i odpowiedziała w ogóle nie na temat. Postrzega cię jako trenera PUA. Myli kompletnie osoby. Śmiałem się niesamowicie.

 

Ta kobieta żyje w wymyślonym świecie. Myślę, że mamy tutaj do czynienia z totalną degradacją i niemożliwością nawiązania rzeczowego kontaktu.

 

Sprawdź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac poczułem się w obowiązku odpisać na ową krytykę ze strony Pani Malwiny, mam nadzieję iż przepuści odpowiedź na komentarz i zapraszamy na forum Pani Malwino łatwiej będzie nam się rozmawiało, bez możliwości cenzurowania wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego tematu chciałem powiedzieć, że...
Mi się podoba zmiana nastawienia kobiet z wiekiem :P
Mam około 30 i panie które kiedyś mnie olewały, teraz nawet chcą się ze mną spotkać. Nawet się przytulą na powitanie. Tam szczegół, że są grubsze i bardziej pomarszczone. Każdy chłopiec miał marzenie przejechać się jakomś fajną bryką, z czasem pojawia się taka możliwość. Zardzewiały ale co tam. Parę razy się przejechać przecież nie grzech. A przynajmniej gdy nikt nie widzi.
Ja sobie wmawiam przy tym, że jestem doskonalszy i ładniejszy z wiekiem, a nie jakieś tam, że to dlatego, że im czas się kończy ;) .

Co feminizacji też bym się tak nie czepiał. Kumpel jakiś czas temu rozmawiał z pewną feministką. W pewnym momencie zaczął ją z racji tego co mówi głaskać po głowię jak psa (dosłownie) i powiedział coś w stylu "Dobra suczka. Daj głos suczko." i grzecznie dała :)  Nie wszystko jeszcze stracone.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ale ja potrafię prowadzić, długą, wyczerpującą rozmowę , pojedynkować się na argumenty. Mogę to robić pięknym językiem bez użycia wulgaryzmów. żeby nie urazić delikatnej kobiecej natury. Sine qua non jest aby dyskusja była przeprowadzona w środowisku nie objętym cenzurą.

 

Powolutku, zdanie po zdaniu, słowo po słowie, logiczny argument za logicznym argumentem, może strony podeprą się jakimiś badaniami, może być ciekawa dyskusja.

 

Czy wymagam nazbyt wiele od absolwentki nauk humanistycznych ?

Edytowane przez red
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauki humanistyczne Red to w większosci są podparte sloganem " wszyscy idą" to i ja też...

Jak wiemy damska natura nie jest zbytnio skłonna do ryzyka w zwiazku czym preferowane sa kierunki lekkie, łatwe i przyjemne...

Logicznym argumentem możesz trafic jedynie do mężczyzny, o ile jest rozgarnięty, doceni to i postara sie zmienić postepowanie...

Natomiast nabita emocjami, hormonami kobieta i Twoja logika, a także logiczne słownictwo i argumenty to jak grochem o ściane...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red

Poki co to się tak wkreciles, że już jest Pani Malwina a możliwość atencji z jej strony tak Cię wkreca, że aż tu do niej laboraty piszesz. Wygląda to tak, laska wzięła kijek i mówi red przeskocz a ty pełen elokwencji i łaciny zaczynasz skakać. Nie ma znaczenia jak to zrobiła, czy dupą czy inteligencja. Przestań zachowywać się jak piesek bo to się staje przykre do obserwacji. Ptzepuscila to czy tamto... Ludzie! Ogarnijcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś zwrocilec uwagę na temperaturę je ciałka może się myle ale jak jest gorąca bez pieszczot to chyba coś znaczy

 

Tak

Moja gdy przytulam ciało do ciała to jest gorąca jak piecyk,

Ja natomiast to zimny drań

 

Masz jakąś teorię z tym związaną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam za chęć pisania komentarzy na jej blogu - czegokolwiek.

Ja zniechęciłem się wiele miesięcy wcześniej.

 

Puszczała tylko "Malv, ju mejd maj dej bicz! Lofciam cię!". Merytoryczn0-polemiczne nigdy się nie ukazały, ocenzurowała je.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam za chęć pisania komentarzy na jej blogu - czegokolwiek.

Ja zniechęciłem się wiele miesięcy wcześniej.

 

Puszczała tylko "Malv, ju mejd maj dej bicz! Lofciam cię!". Merytoryczn0-polemiczne nigdy się nie ukazały, ocenzurowała je.

 

S.

 

Proste! Cenzura? Wychodzisz. Tam mogą zostać tylko kukły. Prawdziwa idea oparta na prawie naturalnym nie potrzebuje cenzury. Cenzury potrzebuje z doopy koncepcja, którą trzeba przeforsować i wbić do głów kukieł szukających rozpaczliwie drogi w ciemności :) Taki komunizm w nowoczesnym wydaniu. Że też ludzie się cięgle na to łapią...cóż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panoooowie, po co nam to emocjonowanie się? Chcecie ją przekonać do czegoś? Ona pisząc "wyjaśnienie" zareagowała na zasadzie "uderz w stół...", co mówi już  wszystko. Powtarzane jest tu w kółko - "nie patrz co kobieta mówi (tamta akurat pisze), patrz co robi". Sami w to nie wierzycie?

Osobiście życzę tamtej "młodej parze" szczęścia i nie mam zamiaru zawracać sobie głowy jej postrzeganiem... samej siebie.

Jeśli jednak się upieracie polemizować z nią, to pamiętajcie, że "trze­ba cza­sem mówić do ko­biety zgod­nie z jej ko­biecością, a to jest tak, jak­by mówić do wa­riata zgod­nie z je­go obłędem." (G.B.Shaw)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy się emocjonujecie, a ja na poważnie chcę porozmawiać, swoimi tekstami próbujecie cenzurować mnie tak jak Pani Malwina na swoim blogu niedopuszczaniem moich wpisów.

 

@assasyn - może Pani Malwina pobierała owe nauki humanistyczne na jakiejś elitarnej uczelni i miała wybitnych profesorów, którzy ukierunkowali jej światopogląd? nie wiesz czemu zakładasz coś , z góry i szufladkujesz żeby nie szukać daleko jak pewna blogerka ;)

 

@Rysiek - ja się daje wkręcić na własne życzenie, a skaczę trochę wyżej gdyż jestem ciekawy czy ktoś o tak ugruntowanych i jasnych poglądach jak Pani Malwina jest w stanie doskoczyć do tej samej poprzeczki, znaczy miałem taką nadzieję wczoraj w dniu dzisiejszym przygasła troszkę, zamiast mojego komentarza do Pani Malwiny odpowiedzi , niestety powrót cenzury, jakiś komentarz Pana X o PUA

 

Przepraszam za łacinę  posypuję głowę popiołem, wkrótce wrócę do tej bardziej podwórkowej, jeśli temat nie będzie kontynuowany ;)

 

@von.hayek - ilu przyskakuje tylu przyskakuje syndrom białego rycerza jak wiesz, ciekawe jest ile komentarzy zostało wyciętych na poziomie panelu i nie były to komentarze słitaśne i lofciające ;)

 

@Rnext - czy ja chcę kogoś przekonywać, raczej odwrotnie chcę żeby Pani Malwina przekonała mnie do swoich poglądów oczywiście wszystko musi się odbyć w ogniu dyskusji i za pomocą mocnych argumentów, przy poparciu faktów naukowych, chyba nie wymagam zbyt wiele od absolwenta wyższej uczelni? w końcu Pani Malwina nie jest siusiakiem z mlekiem pod nosem, prawda?  ;)

 

@Adolf - miej wiarę w ludzkość, może cenzura na blogu zniknie ;)

 

Vincent: Wybitnych profesorów? Przepraszam, ale muszę:

http://braciasamcy.pl/index.php/blog/8/entry-142-lewak-na-przyk%C5%82adzie-malviny-pe/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vincent - no ale Vincent ty nie jesteś w stanie ogarnąć umysłem tej cudownej lewicowej ideologii, ten cudowny nowy świat, który powstaje na naszych oczach, tylko krytykujesz i krytykujesz, zastanów się trochę nad sobą chłopie, dorośnij i spokorniej przemyśl, pokajaj się przed wielkimi zdolnościami umysłowymi lewicowych blogerów, a nie bezczelnie prowadzisz polemikę.

 

No ale jak już się nawrócisz i poglądy się ugruntują, zrozumiesz w jakim matriksie żyłeś, zapisz się np. do SLD. :lol:

 

Wiesz na czym polega zajebistość działaczy lewicowych , wszelkiej maści blogerek itp... oświecę cię mój młody padawanie "Mam rację, bo mam" a to w swoim odgórnym założeniu przebija nawet "myślę więc jestem".

Edytowane przez red
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red

Masz smykałkę do kwiecistego pisania ale walczysz jej bronią, jakbyś sobie tego nie motywował juz przegrałeś. Jeśli ktoś cenzuruje treści inne niż wulgarne to znaczy, że gra nieczysto. Są ludzie, którzy są tak przerażeni rzeczywistością (ale to realną), nie tą którą nam projektują od dziecka, że wręcz rozpaczliwie szukają możliwości podczepienia się pod jakaś filozofię, żeby się zracjonalizować. Wersja max religia, wersja min to Malvina Pe, Koton (sorry Marek). Ważne żeby myśleć. Czy tu czy tam a nie wpisywać się w schemat bo tak wygodnie i jest recepta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakbyś sobie tego nie motywował juz przegrałeś. Jeśli ktoś cenzuruje treści inne niż wulgarne to znaczy, że gra nieczysto

 

- jeśli mnie dopuści do głosu bez cenzury przegra

 

- jeśli mnie nie dopuści to oznacza iż już wygrałem

 

- wiesz Rysiu że ja mam taki trochę syndrom mesjanistyczny, czasem nie mogę się oprzeć, nie ważne czy to 26 letnia blogerka, czy 35 letnia singielka.....

 

Różnie może być, no ale nie przekreślajmy Pani Malwiny, przecież to elita narodu. Ba nie tylko narodu, europejka pełną gębą, więc myślę iż popierając się swoją fachową wiedzą, posiłkując elokwencją wraz z rzeszą swych akolitów zawita na nasze forum. Przecież my prości jak strzała ludzie potrzebujemy tego oświecenia jak powietrza  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek ale mnie czytają bracia samcy więc istnieję w odbiorze społecznym, na zainteresowanie i poklask lewicowej widowni od pani Pe nie liczę, jeśli tam zostanę wycięty to nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.

 

Naprawdę nie łapiesz że mi zależy na ściągnięciu Pani Malwiny na forum, żeby można było podyskutować? Chcę żeby było weselej ;)  idee wykuwa się w ogniu dyskusji, trzeba mieć z kim dyskutować, a nie tylko kółko wzajemnej adoracji, jesteśmy zajebiści bo jesteśmy zajebiści.

 

Znaczy my to wiemy ale czekam z utęsknieniem aż przyjdzie ktoś i spróbuje nam udowodnić że nie jesteśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, nie łapiesz, że ona ma w dupie i Ciebie i to forum? Pewnie go czyta i ma bekę bo jeśli jest na tyle inteligentna jak ją oceniasz (w co wątpię) to zdaje sobie sprawę, że to co robi tam to sztuka dla sztuki. Inwestycją jest jej czas, zwrotem czytelnicy. Marek robi to samo z tym, że ja jestem tu bo on... Przez przypadek idzie w dobrym kierunku i... Chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.