Skocz do zawartości

Czy Czad 10/10 i Bad Boy mogą rozkochać, żeby wyjeżdżała spawać do Norwegi i przesyłać hajs?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytam z ciekawości, bo zazwyczaj nasza płeć z tego, co pamiętam z pierwszych wyjazdów do UK lubiła takie przysyłać funty w ramach dowodów bezwarunkowej miłości.

Panna została, bo ona tam, to za ciężko, nie po to studyjka robiła żeby tak, na poważnie pracować, a tam się nie odnajdzie. 

 

Jak znacie takiego kozaka, co konkretnie ustawia panny, to mam siano i trochę wolnego czasu chętnie pójdę na kurs/coaching, może dotacja z urzędu pracy na nowe kwalifikację.

Zapraszam do dyskusji ku pokrzepieniu serc, ile można słuchać jak to facet buli za wszystko, naprawia jeszcze więcej a pod koniec kwartału ma misjonarza pod kołdrą przy zgaszonym świetle.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem.

 

Śp. Jura aka mój dziadek.

 

Nigdy nie pracował.

Całe życie najebany.

W chuj razy ukradł.

Jeszcze więcej razy zgwałcił swoje partnerki po pijaku.

Damski bokser level expert.

Całe życie bezlitośnie żerował na wszystkich na około i tym osobom które go utrzymywały robił najwięcej zła.

Nigdy nie śmierdziało groszem. 

 

 

Ale za to kurwa pewny siebie ha!

 

Ten człowiek nigdy nie miał problemu z cipkami.

 

W wieku 6x nie było dla niego większego problemu znaleźć coś 2x.

 

A gdybyście zobaczyli ten rój (włącznie z moją babką którą 18lat gwałcił,napierdał i pasożytował), który skakał do okoła jego łoża śmierci,

na każde jego zawołanie- otwiera oczy. Były wyzywane i biegały jak w zegarku mimo, że gość już nie stanowił zagrożenia bo nie był w stanie wstać

 

Ten gość, obserwacja go, nauczył mnie o kobietach więcej niż psychologia ewolucyjna+forum razem wzięte.

 

I chuj, że to generalnie frajer, który nawet nigdy o moich urodzinach nie pamiętał - ale naukę dał bezcenną.

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy Czad 10/10 i Bad Boy mogą rozkochać trzydzeche, żeby wyjeżdżała spawać do Norwegi i przesyłać hajs?

Panowie, serio, poziom tych dylematów, wskazuje, że chyba szukacie odpowiedzi na swoje problemy, nie tam gdzie trzeba..

I ment no disrespect.. :)

49 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

Jak znacie takiego kozaka, co konkretnie ustawia panny, to mam siano i trochę wolnego czasu chętnie pójdę na kurs/coaching

Czyli, co dokładnie? Chcesz, żeby ktoś nauczył Cię udawać, kogoś kim nie jesteś, żeby oszukać kogoś kogo jeszcze nie znasz, żeby

zrobił coś sprzecznego ze swoim interesem i napchał ci sakiewkę? Zastanowił bym się na twoim miejscu, nad swoją motywacją..

 

Eeeeee.. lepiej załóż i rozkręć własny biznes.. też będziesz, żył z pracy innych, ale nie będziesz złodziejem, osiągniesz to samo, ale będziesz "gość"..

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

Bardzo dobrze niech powstaje coraz więcej takich prześmiewczych tematów, może do niektórych reprezentantów betonu wkoncu cos dotrze ?

Rozwiń, bo do mnie chyba nie dotarło ;)

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie rozwalił. Bierze takich 3 i jest rentierem. Przy 20 może nawet trafi na okładkę Forbesa.  Raz na 2 miesiące wypadało by żeby każdą odwiedził na 2 godziny. Szybki numerek, obietnice, wizja wspólnego życia za X lat i do widzenia :) 

Edytowane przez Genialny Żółw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chadów trzeba żeby wkręcić żarówkę? Żadnego, na samą myśl, żarówka sama się wkręca :D

 

Wchodzisz do łazienki, a tam chad :)

 

4 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Mnie już powoli to słowo Chad i tematy z nim związane zaczynają drażnić

U mnie też już zmęczenie materiału..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już powoli to słowo Chad i tematy z nim związane zaczynają drażnić.

 

Może topic żartobliwie podłożony ale wiedzę, że niektórzy stawiają go jak jakiegoś bożka co to niby wszystko może w dodatku z wewnętrznymi, cichymi pretensjami do siebie- why ja takoji nie jestem? Niby hehe ale w głębi duszy niektórym to imponuje. Nawet bardzo- w sumie bardziej niż jakakolwiek inna cecha lub jej zestaw.

 

Chciałbym przypomnieć, że taki typ nie różni się niczym od obśmiewanych tutaj na każdym kroku typowych świecących Paulin instagramowych v. 2.0 biturbo.


Byli, są i będą kolesie dostojni którzy imponują większości kobietom: po co zaraz robić jakieś wygórowane mitologie na jego temat? Jakby jakiś nowy gatunek człowieka niedawno powstał.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NiesamowitySzymi napisał:

Jak znacie takiego kozaka, co konkretnie ustawia panny, 

Połowa świata arabskiego, szczególnie Ci żyjący na zachodzie Europy.

Kobieta/kobiety pracują, dzieci dużo więc socjal wysoki, można całymi dniami siedziec z kumplami w knajpach, pić kawy i palić. Przy okazji kręcąc szemrane interesy.

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

 

I chuj, że to generalnie frajer, który nawet nigdy o moich urodzinach nie pamiętał - ale naukę dał bezcenną.

Nauka przydatna tylko, jeśli sam chcesz być chujkiem i frajerem.

Do tego trzeba wrodzonych lub nabytych skłonności, najczęściej solidnego kopa który skrzywia psychikę.

Chciałbyś tak? 

Z takimi kobietami problemu nie ma. Osobowości zależne, "matki teresy" to wciąż spory odsetek.

Z tak samo skrzywioną psychiką.

 

@NiesamowitySzymi, trafiając na kobietę z cechami opisanymi powyżej, mając samemu wspomniane cechy, da się to zrobić. Przynajmniej na jakiś czas.

Mało to historii kobiet oszukanych na sporą kasę?

 

Ps. Masz trzy błędy w tytule. Zgłoś do poprawy.

 

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wchodzi na forum, a tu wszędzie czady;)

 

Za Wikipedią:

Cytat

Czad (fr. Tchad, arab. تشاد), oficjalnie Republika Czadu (fr. République du Tchad, arab. جمهوريّة تشاد, trb. Jumhuriyat Tashad) – państwo śródlądowe w środkowej Afryce. Graniczy od północy z Libią, od wschodu z Sudanem, od południa z Republiką Środkowoafrykańską, od południowego zachodu z Kamerunem i Nigerią, a od zachodu z Nigrem

 oraz:

 

Cytat

Tlenek węgla (nazwa Stocka: tlenek węgla(II); potocznie: czad), CO – nieorganiczny związek chemiczny z grupy tlenków węgla, w którym węgiel występuje na II stopniu utlenienia. Ma silne własności toksyczne.

Zaczyna się to robić nie tyle nudne, ale ciężkostrawne.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Zaczyna się to robić nie tyle nudne, ale ciężkostrawne.

Ej z Chuckiem Norrisem też było podobnie. 

 

3 godziny temu, Yolo napisał:

Masz trzy błędy w tytule. Zgłoś do poprawy.

Już miałem bana, za to. 

3 godziny temu, Genialny Żółw napisał:

Bierze takich 3 i jest rentierem

Ej, no nie jestem materialistą, wystarczy jedna za kumpli, co stracili. Żądam tylko równouprawnienia. Na początek, rachunki, gierki na plejke, drobne wydatki. Nie szukam sponsorki :)

 

 

 

To łapcie to: Przychodzi Czad do baru i tańczy Brejka. A barman na to: jaki Czad. :) 

Jak się nazywa mister Czarowników - Czadownik nie, no dorbra, to było głupie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.