Skocz do zawartości

Wciąż macie wymagania?


Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, tamelodia said:

Taki facet może być niechętny żeby drugi raz wziąć ślub

Z tym to pełna zgoda, przy czym kawaler z rynku pierwotnego może być równie niechętny. Wpływa na to wiele czynników, ale wszystko razem do kupy powoduje, że dla mężczyzny ślub to żaden interes.

Tak czy owak - dzięki za wyjaśnienie, takiej odpowiedzi się spodziewałem.

8 hours ago, tamelodia said:

na randkę możemy się umówić dopiero jak sama się rozwiodę :D

Spoko, tylko nie obiecuj sobie za wiele, maks. FWB, bo mnie kobieta z rynku wtórnego nie zadowala :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, leto napisał:

Szczerze mówiąc mi się wydaje że ogólnie u ludzi czynniki psychiczne mają dużo większe znaczenie, niż endokrynologiczne

Pomimo mego braku wiedzy z dziedziny medycyny oraz psychologii, to jestem tego wręcz pewna. Obserwacja samego siebie to oczywiście nie jest argument, lecz droga prowadząca do podanej przez Ciebie tezy. U podstawy zdrowego podejścia do seksu i relacji leży przede wszystkim zgoda z samym sobą, akceptacja oraz wprowadzanie zmian, jeśli zauważamy niedociągnięcia. Bez obserwacji swych zachowań nie jesteśmy w stanie realnie poznać swoich motywacji oraz potrzeb. Tych czysto fizjologicznych, intelektualnych oraz emocjonalnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2020 o 13:00, Leniwiec napisał:

Taaa kurła, bo faceci nie maja wymagań. W ogóle. A najwięcej Ci , co nie mają zbyt wiele do zaoferowania. Wystarczy obejrzeć "Chłopaków do wzięcia" 

Realne wymagania trzeba mieć, pytanie tylko, czy ktoś jest w stanie je spełnić. 

Pomijasz jeden fakt faceci mówią jedno ale kończą z normalnymi nie prezentującymi nawet części tych wymagań. Kobiety nie zmieniają wymagań tylko je podnoszą taka jest rużnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy ja mam jakieś wymagania?

Oczywiście.  Każdy je ma. 

Na pewno nie chciałabym się wiązać z patologią typu pijak, ćpun, facet nie dbający o siebie itp. 

Na pewno facet musi mieć olej w głowie i stąpać twardo po ziemi. Najlepiej byśmy mieli podobne pasje i zainteresowania.

Reszta to rzeczy, które mają mniejsze znaczenie.

 

Ale na pewno nie są to wymagania z kosmosu. 

 

Pani z filmiku...ręce mi opadły jak ją zobaczyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Halinka napisał:

Mam wymagania i dobrze na tym wychodzę. Kobieta do 25 lat może przebierać jak chce. Do 30 tylko trochę mniej. A atrakcyjna do 40, znam takie. 

Mierzysz siły na zamiary czy jak większość kobiet teraz że wygląda np 5/10 a chciała by WYŁĄCZNIE faceta 10/10 ? 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak To jest z grubsza prawda, tylko nasze miłe panie dość często mylą rynek seksualny z matrymonialnym. I taka zadbana 40-ka faktycznie, jak pójdzie na kluby to sobie może wybierać, komu da dupy. Jej wartość na rynku seksualnym jest znaczna. Ale na rynku matrymonialnym jej wartość jest znikoma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bassfreak napisał:

Mierzysz siły na zamiary czy jak większość kobiet teraz że wygląda np 5/10 a chciała by WYŁĄCZNIE faceta 10/10 ? 

Facet 10/10, to nie radość, a niebezpieczeństwo, bo taka atrakcyjność może namieszać w związku i życiu. Sama się o tym przekonałam w codziennych sprawach, gdy nie można było załatwić biznesowej sprawy, bo ktoś kręcił, pisał i wydzwaniał pod pretekstami, byleby by "mnie wyrwać", a do 10 mi brakuje.

Nie chciałabym, żeby jego też ktoś tak zaczepiał

11 minut temu, Jerzy napisał:

@bassfreak To jest z grubsza prawda, tylko nasze miłe panie dość często mylą rynek seksualny z matrymonialnym. I taka zadbana 40-ka faktycznie, jak pójdzie na kluby to sobie może wybierać, komu da dupy. Jej wartość na rynku seksualnym jest znaczna. Ale na rynku matrymonialnym jej wartość jest znikoma.

 

Jennifer Lopez ma 52 lata i zaręczyła się zeszłego roku. 

 

Obecnie singielki są szczęśliwsze niż mężatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Halinka napisał:

Nie chciałabym, żeby jego też ktoś tak zaczepiał

Jeśli chodzi o chadów to normalka - oni i tak nie wytrzymają w związku zbyt długo bo muszą ciągle zaliczać.

Po za tym kobieta płakać nie będzie długo bo szybko znajdzie beciaka który chętnie wychowa dziecko chada.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Analconda napisał:

Jeśli chodzi o chadów to normalka - oni i tak nie wytrzymają w związku zbyt długo bo muszą ciągle zaliczać.

 

Zatem chad to przegryw, uzależniony od seksu,  o kobiecej logice i nie znający stabilności

"Nie wiem co czuje, tamta laska ma fajny tyłek"

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patton napisał:

A twoim zdaniem jaki daje radość?

Jeśli chodzi o wygląd to trochę ponadprzeciętny. Taki, który jest stały w uczuciach. Tzn. beta, oczywiście tego typu związek wymaga ciągłego hamowania swoich zwierzęcych instyntktów, bo każdy zawsze dąży do tego co niedostępne i przygodne niż do tego, co miłe i pewne.

Ale można dostarczyć sobie adrenaliny na inne sposoby, zająć się swoim rozwojem i zwierzęcy pierwiastek słabnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Analconda said:

Nie uzależniony - tylko chce poruchać to idzie bo to on decyduje którą puknie. Nie całe 95% mężczyzn nie ma na to szans.

Raczej się mylisz. Każdy mężczyzna, który jest w stanie poderwać kobietę do czegokolwiek więcej, niż ONS (czyli jak sądzę 75+% mężczyzn), jest też w stanie poderwać 2-3 kobiety i mieć na bieżąco wybór. Nie mówię że to ma jakiś głębszy sens, ale jest to możliwe, a jedyne, co ich ogranicza, to mindset/zasady "moralne"/religia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Zatem chad to przegryw, uzależniony od seksu,  o kobiecej logice i nie znający stabilności

"Nie wiem co czuje, tamta laska ma fajny tyłek"

To nie tak jest. 
Nie ma "nie wiem co czuję, tamta laska ma fajny tyłek", tylko wyobraź sobie, że wyglądasz tak, że bez wysiłków, ba, laski same się pchają na fiuta, a ty akurat poznałeś jakąś. Idziesz z nią do knajpy na piwo, a tam siedzi 15 innych zerkających na Ciebie, a kilka z nich wręcz Cię zaczepia kiedy idziesz do kibla. 
Znajoma opowiadała mi niedawno, jak w Hiszpanii poszła ze swoim facetem (murzynem) do knajpy, gdzie siedziały same latynoski. Poszła do kibla, a jak wróciła, to naokoło niego stało kilka z tych lasek. Ona im grzecznie powiedziała żeby dały sobie spokój, bo o na jest z tym facetem, po czym...latynoski chciały jej wpierdolić. Rozdzielił to wszystko ten jej murzyn. 

Przy takim napływie "dóbr" sam byś stał się "niestabilny".
 

51 minut temu, Analconda napisał:

Nie uzależniony - tylko chce poruchać to idzie bo to on decyduje którą puknie. Nie całe 95% mężczyzn nie ma na to szans.

Dodajmy, że poruchać coś z górnej i średniej wyższej półki. I to jest clue "chada". 
 

 

Godzinę temu, Patton napisał:

A twoim zdaniem jaki daje radość?

Baby kuriozalnie boją się facetów 10/10. One by chciały takiego, ale same wiedzą jakie są inne baby - potrafią złapać za fiuta i zaprowadzić do łózka. Taki facet to dla nich ciągłe zmartwienie i pilnowanie. Męczy je to.


 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rolbot napisał:

bez wysiłków, ba, laski same się pchają na fiuta, a ty akurat poznałeś jakąś. Idziesz z nią do knajpy na piwo, a tam siedzi 15 innych zerkających na Ciebie

Dokładnie - na coś takiego ma szansę jedynie około 5% mężczyzn czyli tzw chadów.

 

36 minut temu, leto napisał:

Każdy mężczyzna, który jest w stanie poderwać kobietę do czegokolwiek więcej, niż ONS (czyli jak sądzę 75+% mężczyzn)

Na ONS ma szansę kilka % mężczyzn - 5% chadów + 9/10 chyba też. Skąd masz statystyki na 75%? 3/4 mężczyzn to jest poniżej przeciętnej wg kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Analconda said:

Skąd masz statystyki na 75%?

Szacunek z głowy na podstawie tego, co pamiętam o poziomie zjawiska incelizmu z głowy. Musiałbym poszukać dokładniejszych danych. Generalnie ludzie dobierają się w pary wszędzie, gdzie się obejrzysz, wystarczy wyjść z piwnicy na ulicę i się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

Na ONS ma szansę kilka % mężczyzn - 5% chadów + 9/10 chyba też. Skąd masz statystyki na 75%? 3/4 mężczyzn to jest poniżej przeciętnej wg kobiet.

Ale tu on ma sporo racji. Nie jest tak, że jak jesteś nazwijmy to "nieChadem" to już nie masz szans na znalezienie partnerki. Masz, i to spore, tyle, że z Twojej "półki", czyli przeważnie te mniej urodziwe. 

Zobacz, że na ulicy zakapiory i mało przystojni mężczyźni też chodzą z żonami czy dziewczynami swoimi, tyle, że od razu widać, że ich kobiety są mało atrakcyjne przeważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, leto napisał:

Raczej się mylisz. Każdy mężczyzna, który jest w stanie poderwać kobietę do czegokolwiek więcej, niż ONS (czyli jak sądzę 75+% mężczyzn), jest też w stanie poderwać 2-3 kobiety i mieć na bieżąco wybór. Nie mówię że to ma jakiś głębszy sens, ale jest to możliwe, a jedyne, co ich ogranicza, to mindset/zasady "moralne"/religia.

Tylko że mówimy o ONS z ponadprzeciętnej urody kobietą 6/10 i w górę.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leto napisał:

Szacunek z głowy na podstawie tego, co pamiętam o poziomie zjawiska incelizmu z głowy

A to zrób statystki - nagrywaj, dokumentuj i zapisuj. Jak niby 3/4 mężczyzn tak się umawia. Ja nie szacuje tylko opieram się na badaniach. Po za tym jestem niezdolny to przeprowadzenia takich badań o jakich Ty mówisz. 

 

9 minut temu, Rolbot napisał:

Zobacz, że na ulicy zakapiory i mało przystojni mężczyźni też chodzą z żonami czy dziewczynami swoimi, tyle, że od razu widać, że ich kobiety są mało atrakcyjne przeważnie

Zakapiory czyli badboye często maja fajne kobiety. No i masz racje - ale ile razy to trzeba powtórzyć - one są z nimi bo dla każdej nie starczy nawet 8/10 a co dopiero 9 i chadów. 

 

@bassfreak Czyli niby taką 5/10 to można izi puknąć?

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.