Skocz do zawartości

Wciąż macie wymagania?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Halinka napisał:

Kobieta do 25 lat może przebierać jak chce

To czemu nie potrafi wybrać? To jak, chce zapowiada się jakby to była super liga męska, a mimo to nic? Następnie

 

5 godzin temu, Halinka napisał:

Do 30 tylko trochę mniej

Ale już owy kawaler już za bardzo nie myśli o ślubie, dzieciach, rodzinie, kredycie, bo jak z 30-stką? Czyli doprecyzuj wybór do czego? Do ONS? Fakt może się zgadza. Do związku i zakładania rodziny - szczerze powątpiewam.

 

2 godziny temu, Halinka napisał:

Jennifer Lopez ma 52 lata i zaręczyła się zeszłego roku. 

Jako samozwańczy moderator własnego posta, proszę zejść na ziemie i nie przytaczać powiedzmy w przypadku celebrytów itp, itd jednego promila społeczeństwa jako wyznacznika trendu, życiowych możliwość, czy drogi. Podobnie jak panów proszę o ewentualne nie przytaczanie DiCapria, jako wzór, bo chyba w wieku 55lat nie umawia się z paniami poniżej 25 roku życia i są to modelki, te prawdziwe nie z insta. 

 

2 godziny temu, Halinka napisał:

Obecnie singielki są szczęśliwsze niż mężatki. 

Nie prawda!! Pokarz badania! A ja niżej ukazuję, że się mylisz. Poniżej filmy jest oczywiście link do artykułu na temat badań. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

 

 

@bassfreak Czyli niby taką 5/10 to można izi puknąć?

Może źle napisałem posta , chady raczej się nie interesują niżej niż laskami 7/10 skoro może przebierać w topowych dupach po co mu ONS z 5/10 ? 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Analconda said:

Czyli niby taką 5/10 to można izi puknąć?

Jestem zdania że będąc np 4/10 co najmniej raz w życiu zdarzy Ci się okazja na kontakt z kobieta 5/10. Ba, z osobistego doświadczenia powiem Ci że ta różnica może być nawet większa.

 

Uwaga: nie powiedziałem że to jest norma i że to się dzieje non stop. Ale się zdarza, prawie każdy ma takie historie w życiu. Czasem wystarczy mieć otwarte oczy i minimum odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Zakapiory czyli badboye

Operujemy jak widzę inna terminologią, którą chyba trzeba by zunifikować, bo nieporozumienia wychodzą. Pisząc "zakapiory" miałem na myśli nazwijmy to mało przystojnych facetów, lub wręcz nieatrakcyjnych. Nie żadnych badboyów. 
Wyjdź na ruchliwą ulicę, i się rozejrzyj. Minie Cię w godzine dziesiątki par. Zdecydowana większość z nich to nie są modele i modelki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rolbot napisał:

Wyjdź na ruchliwą ulicę, i się rozejrzyj. Minie Cię w godzine dziesiątki par. Zdecydowana większość z nich to nie są modele i modelki. 

A no to już tłumaczyłem - im więcej/10 tym mniej takich ludzi a niektórzy muszą być w parze no to się dobierają. Tylko kobiety mają takie wymagania wysokie. A, że brakuje im knagi chada no to schodzą niżej, też wraz z wiekiem.

 

8 minut temu, leto napisał:

Jestem zdania że będąc np 4/10 co najmniej raz w życiu zdarzy Ci się okazja na kontakt z kobieta 5/10.

No 5/10 takich to pełno a co z tymi 9 i 10/10 - no niestety nie dla psa kiełbasa. (Chociaż mój pies dostaje kiełbaskę do koryta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

No i dziwi Cię to, bo...?

No właśnie mnie dziwi - ale temat tego dotyczy - wygórowanych wymagań a po za tym:

 

17 minut temu, bassfreak napisał:

chady raczej się nie interesują niżej niż laskami 7/10 skoro może przebierać w topowych dupach po co mu ONS z 5/10 ? 

To bzdura bo właśnie chad puka każdą jak leci a resztę ogranicza smv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

To bzdura bo właśnie chad puka każdą jak leci a resztę ogranicza smv.

Tu nie masz racji stosując tak szeroko ogólnik "chad puka każdą". Ludzie mają też i coś takiego jak gust, poczucie estetyki, obrzydzenie itp. Jak masz możliwość pukać najładniejsze, to nie będziesz pukał brzydkich grubasek, bo po co ci takie "atrakcje". 
Sam sobie odpowiedz na to. Wyobraź sobie, że jesteś np Ryanem Goslingiem, wchodzisz do klubu, a tam na Ciebie leci 100 super lasek, i sto brzydkich. A Ty bierzesz brzydką grubaskę, bo pukasz wszystko? 

Różnica jest taka między tym co napisałeś, a tym jak jest, że Chad MOŻE pukać wszystko. Tylko tego nie robi.  
Jadłbyś stare, zimne, przeterminowane dania na tackach z przeceny, kiedy stac Cię na świeże, dobre jedzenie, które w dodatku dostarczane jest ci pod drzwi przez dostawcę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rolbot napisał:

Różnica jest taka między tym co napisałeś, a tym jak jest, że Chad MOŻE pukać wszystko.

No właśnie. A grube pomiń bo to już przesada. Ale od 5/10 powiedzmy. I na ONS z nimi mają szansę tylko 9 i 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te chady nie są połączone pod jakieś generatory prądu. Całymi dniami tylko pukają i pukają. Nie śpią, nie pracują, tylko pukają.

6 minut temu, Rolbot napisał:

Ni jak pomiń, jak napisałeś że wszystkie ;) Widzisz sam, że nie wszystkie. Nie ruszałbyś słabego towaru jak dobry czy najlepszy sam ci puka do drzwi. 

Dokładnie, puka do drzwi taki z wypłatą "średnia krajowa", a puka gość "człowiek sukcesu" to wiadomo, że tego pierwszego towaru się nawet nie tyka.

 

Odliczanie: "Ty metrialistyczna pi pi pi pi, tylko chcesz się nachapać za cudze, Ty pi pi pi"... za 3,2,1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Amperka napisał:

Szkoda, że te chady nie są połączone pod jakieś generatory prądu. Całymi dniami tylko pukają i pukają. Nie śpią, nie pracują, tylko pukają.

Załóż fabrykę wibratorów.  Nazwij je Chad. Sprzedawaj je z paskiem reklamując "Always beta? Now you can feel like Chad!" xD

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Amperka napisał:

Dokładnie, puka do drzwi taki z wypłatą "średnia krajowa", a puka gość "człowiek sukcesu" to wiadomo, że tego pierwszego towaru się nawet nie tyka.

Tak też i to wygląda w drugą stronę. Ty akurat stawiasz na różnice płacowe, inne stawiają na wygląd. Analogicznie, dlaczego wszystkie idą pukać sie z tym przysłowiowym Chadem, a nie z małym grubaskiem, który stoi wystraszony pod ścianą? 
To są sprawy oczywiste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Amperka napisał:

Dokładnie, puka do drzwi taki z wypłatą "średnia krajowa", a puka gość "człowiek sukcesu" to wiadomo, że tego pierwszego towaru się nawet nie tyka.

Puka do drzwi nie dziewica a a puk dziewica. Efekt ten sam

 

Godzinę temu, Rolbot napisał:

To nie tak jest. 
Nie ma "nie wiem co czuję, tamta laska ma fajny tyłek", tylko wyobraź sobie, że wyglądasz tak, że bez wysiłków, ba, laski same się pchają na fiuta, a ty akurat poznałeś jakąś. Idziesz z nią do knajpy na piwo, a tam siedzi 15 innych zerkających na Ciebie, a kilka z nich wręcz Cię zaczepia kiedy idziesz do kibla. 

Wyobrażam sobie. I panny ignoruje.

Poszedłem na piwo z osobą którą interesuje ja a nie do roboty jako żywe dildo dla lasek szukających orgazmu. 

 

No i nie jestem atencyjnym kurwem by na to iść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rolbot napisał:

Tak też i to wygląda w drugą stronę. Ty akurat stawiasz na różnice płacowe, inne stawiają na wygląd. Analogicznie, dlaczego wszystkie idą pukać sie z tym przysłowiowym Chadem, a nie z małym grubaskiem, który stoi wystraszony pod ścianą? 
To są sprawy oczywiste. 

Podałam różnice płacowe, żeby wpisać się w tę płyciznę oceny drugiego człowieka.

Ja akurat uważam, że takie typowe atrybuty to: kobieta - piękna i dobra, mężczyzna - silny i mądry.

 

Piękno rozumiane jako wdzięk i kobiecość, siła - jako siła charakteru.

 

Ale co ja tu będę wam tłumaczyć, że jesteście coś warci. Nie ma większej kontroli nad człowiekiem, niż wmówienie mu, że nigdy nikt go nie pokocha i do niczego się nie nadaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NiesamowitySzymi napisał:

To czemu nie potrafi wybrać? To jak, chce zapowiada się jakby to była super liga męska, a mimo to nic? Następnie

 

Ale już owy kawaler już za bardzo nie myśli o ślubie, dzieciach, rodzinie, kredycie, bo jak z 30-stką? Czyli doprecyzuj wybór do czego? Do ONS? Fakt może się zgadza. Do związku i zakładania rodziny - szczerze powątpiewam.

 

Jako samozwańczy moderator własnego posta, proszę zejść na ziemie i nie przytaczać powiedzmy w przypadku celebrytów itp, itd jednego promila społeczeństwa jako wyznacznika trendu, życiowych możliwość, czy drogi. Podobnie jak panów proszę o ewentualne nie przytaczanie DiCapria, jako wzór, bo chyba w wieku 55lat nie umawia się z paniami poniżej 25 roku życia i są to modelki, te prawdziwe nie z insta. 

 

Nie prawda!! Pokarz badania! A ja niżej ukazuję, że się mylisz. Poniżej filmy jest oczywiście link do artykułu na temat badań. Pozdrawiam

 

Młoda atrakcyjna kobieta powinna się szanować i wybrać takiego, który coś sobą reprezentuje, a nie niechlujnego gołodupca, bo np. rodzinną wieś opuściła dopiero podczas studiów i dlatego nie mogła wybrać wcześniej. 

 

Więcej mężczyzn niż kobiet trąbi o tym jaki to ślub potrzebny kobiecie do szczęścia. Rozsądna kobieta ustawi się i bez tego. Niedowartosciowana załamie pod presją z zewnątrz. 

 

Dlaczego mam nie przytaczać celebrytek? Sławy może i takiej się nie ma, lecz można spotkać z takim wyglądem i lepszym charakterem (mniej rozpieszczonym) . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Skąd masz statystyki na 75%? 3/4 mężczyzn to jest poniżej przeciętnej wg kobiet.

Załóżmy, że statystyki się zgadzają - czyli są to osoby, które w sposób jawny w tzw LTR muszą za ten seks płacić! Czyli organizować randki, podwozić, odwozić. Dlatego z takimi kobiety chcą prędzej czy później (no wiadomo około 30-stki, bo ściana. A później o frajera trudno) być właśnie w związku. Z takimi facetami kobiety nie chcą się spotykać tylko na seks. Każdy, kto był w związku, ten wie, że należy zorganizować wakacje, wyjazd, imprezkę, kino, restaurację, czyli jak mówił Chris Rock, nie będziesz jej pukał tylko na jednej szerokości geograficznej. 

 

Chad jest jest ustrukturyzowany ( wiemy, szczęka, wzrost, oczy, budowa ciała), ale już kobieta nie jest, właściwie nie ma społecznego przyzwolenia na to! 

Doszliśmy społecznie to tego, że w ogóle posiadanie kobiety to #wygryw! Z czym nie mogę się zgodzić!

Ci którzy dają tutaj rady, wypowiadają się pejoratywnie o użytkownikach #przegryw, to przecież nic, o nich nie wiemy. 

Podobnie jak w realu, jak w życiu. Gdy Janusz Życia robi aluzje dotyczące braku dziewczyny.

 

Ja i nie tylko, w społeczeństwie, którego jesteśmy częścią nie mam prawa powiedzieć: "pokarz zdjęcie starej/żony" jak pasztet, to nie powinien się wypowiadać. 

Jak ktoś puka paszteta, to on i jego rady powinny mieć zakaz zbliżania się do mnie na 10 km.

Wymagania kobiet przy bierności beciaków/Januszy życia, spowodowały, to że samo "posiadanie" dziewczyny/kobiety ma być jednoznaczne z #wygryw.

Skoro Janusze muszą podwozić, odwozić, jakieś chrzciny, bycie ojcem chrzestnym, no trzeba płacić w końcu za posiadanie kobiety, to czy nie oni są właściwie, ludźmi potrzebującymi rad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiele randek organizowałem. I za żadną nie zapłaciłem grosza.

Nie sztuką jest wydać gorylion na szamę dla laski. To potrafi każdy. To samo kino itd. 

Sztuką jest się wyróżnić, sztuką jest sprawić by czuła się ważna jako osoba. Sztuką jest by zyskać uznanie w jej oczach nie za to co się ma, a za to kim się jest.

Erudyta zarabiający wystarczająco by się utrzymać będzie lepszy od zarabiającego 2x więcej a nawet przystojniejszego faceta potrafiącego gadać jedynie o zrealizowanych  planach sprzedażowych

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

Sztuką jest by zyskać uznanie w jej oczach nie za to co się ma, a za to kim się jest.

Zgadzam się z Tobą i takie coś wartościowe dziewczyny doceniają najbardziej.

Zaraz się zleci stado samców którzy Cię zjadą że jesteś pizda bo szukasz uznania w oczach kobiet...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Halinka napisał:

Jennifer Lopez ma 52 lata i zaręczyła się zeszłego roku. 

To jest aktorka i piosenkarka, która ma kupę szmalu.

Bez tapety wcale tak fajnie nie wygląda, choć lepiej niż większość kobiet w tym wieku.

Fakt widziałem babkę 50+ która też wyszła za mąż, ale za gościa także 50+ z januszkowym brzuszkiem i łysinką...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

To jest aktorka i piosenkarka, która ma kupę szmalu.

Bez tapety wcale tak fajnie nie wygląda, choć lepiej niż większość kobiet w tym wieku.

Fakt widziałem babkę 50+ która też wyszła za mąż, ale za gościa także 50+ z januszkowym brzuszkiem i łysinką...

 

"kobieta po 30 nie wyjdzie za mąż" 

- jeśli zechce, to wyjdzie, sam podałeś przykład, że nawet 50 latka wyszła, a ciekawe za kogo innego mogła wyjść niż za równego sobie 50letniego janusza? Jennifer Lopez ma więcej atutów, więc zaręczyła się z równolatkiem, bogatym sportowcem. 

Takie gderanie, byleby udowodnić swoje większe możliwości, których nie ma. Jaki ktoś jest, tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.