Skocz do zawartości

44-latka z zemsty na byłym mężu, skazuje suczkę husky na śmierć głodową w męczarniach...


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.onet.pl/czy-w-zemscie-na-bylym-mezu-kobieta-zaglodzila-psa-policja-bada-sprawe/dgj00q7

 

Był temat na wykopie, szokuje mnie co innego - psinka musiała wyć z głodu, jak ta kobieta i jej mała córka mogły to wytrzymać? Może córka coś chciała zrobić (na oko z 9 lat ma), ale matka ją zmusiła do braku reakcji?

 

Temat zemsty na zwierzętach partnera, kilka razy mi się w życiu przewinął, chyba nagram o tym audycję.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na 44-latka z zemsty na byłym mężu, skazuje suczkę husky na śmierć głodową w męczarniach...

Do pierdla na minimum 20 lat.

Dziecko już ma traumę tzn może mieć po czymś takim.

No jakby mi np żona zagłodziła kota to bym tu więcej nic nie napisał.

 

Chora psychicznie i chora z nienawiści, że aż zagłodziła zwierze. Co mówiła dziecku ciekawe i w ogóle czy jest taka chora z nienawiści czy dla niej pies nie miał znaczenia.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawulon_pawuloff napisał:

I w takich momentach myślę sobie że należy przywrócić karę śmierci.

No - za morderstwo.

Widziałem ten tematna wykopie ale nie wchodziłem w to - no ale się tu pojawiło.

 

Tylko, że w tym przypadku kara śmierci powinna zostać wykonana przez zagłodzenie gdzie obok kat jadłby sobie torty i ciastka bo to babsko też żarło przy psie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że można było temu zapobiec:

 

Cytat

Pracownicy DIOZ zaznaczają, że policja nie podjęła w tej sprawie żadnych działań: “Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołowie, którzy przybyli na miejsce wczoraj, nie zrobili kompletnie nic w sprawie tego przestępstwa. Prócz popatrzenia na zwłoki zachudzonego psa, nie zabezpieczyli ich, nie wszczęli żadnego postępowania, nie wykonali oględzin terenu”. Według informacji przekazanych przez DIOZ policja nie zareagowała również na wcześniejsze zgłoszenia o tym, że pies jest głodzony, twierdząc, że “policja psami się nie zajmuje”.

Ach te anielskie istotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam kanał gościa z USA, zdaje się Terrence Popp (może być jakaś pomyłka w pisowni) i jego ex-żonka zabiła psa, żeby mu dojebać. 

 

Takich ludzi nic nie wyprostuje. Takie kobiety to bestie, drapieżniki, które z niczym się nie liczą. 

 

Ciekawe kiedy znajdzie się skrajnie wkurwiony typ, który zrobi z taką "żonką" coś mocno niepokojącego. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Temat zemsty na zwierzętach partnera, kilka razy mi się w życiu przewinął, chyba nagram o tym audycję.

Za takie numery powinno być bezwzględne więzienie. ale takie, gdzie na michę i prycZe trzeba pracować np. przy wyrębie lasów za pomocą siekiery, w kamieniołomie z kilofem w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto uśmierca zwierzę, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Tej samej karze podlega ten, kto znęca się nad zwierzęciem.
Jeżeli sprawca działa ze szczególnym okrucieństwem,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 5. Śmieszne...

 

Najchętniej sam bym ją zamknął i zagłodził. Po co takie coś żyje?

Proponowałbym więc 5 lat w północnokoreańskim obozie pracy.

Dodałbym, zakaz pracy z ludźmi i zwierzętami posiadania zwierząt i dzieci.

Tak na wszelki wypadek, gdyby udało jej się wrócić.

 

Mamy dobre stosunki, a nawet obozy na terenie polski. Może dałoby się coś zorganizować?

Edytowane przez Dakota
Naprawdę!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy nieprowadzenie dziecka do lekarza czy przedszkola, oskarżanie dziadków o pedofilię więc po co robić wyjątki dla zwierząt.

 

Czy kobiety doprawdy są takie pojebane, że bez wpierdolu same granic nie widzą?

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając polski wymiar sprawiedliwości dostanie wyrok w zawieszeniu, ewentualnie niewielki do odsiadki.

 

Moje osobiste zdanie jest takie, że sprawców niektórych przestępstw powinno się piętnować społecznie poprzez publikacje ich wizerunku i danych osobowych na odpowiedniej stronie internetowej + sentencja wyroku z uzasadnieniem. 

 

Nie tylko pedofilów czy gwałcicieli, ale także morderców, ludzi znęcających się nad zwierzętami, oszustów finansowych (tych na większą skalę, lub tych, którzy działali w warunkach recydywy) i jeszcze pewnie kilka innych bym dodał po głębszym namyśle. 

 

W takich przypadkach zlikwidowałbym też zatarcie skazania i możliwość zmiany nazwiska (nawet poprzez małżeństwo). 

 

Prócz tego, powinno się uczyć dzieci w szkole jak korzystać z tej listy, żeby jako dorośli wiedzieli od kogo trzymać się z daleka. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mosze Red napisał:

powinno się piętnować społecznie poprzez publikacje ich wizerunku i danych osobowych na odpowiedniej stronie internetowej + sentencja wyroku z uzasadnieniem.

Wstrzymałbym się z tym, przy skuteczności naszych organów ścigania, dyspozycyjności prokuratury, i "niezależności" sędziów. Albo wprowadził obostrzenie, że cały materiał dowodowy również podlega publikacji, a nie tylko sentencja wyroku.

Swego czasu w USA była słynna sprawa, że pedofil po wyjściu z więzienia, w towarzystwie "szeryfa" obchodził sąsiadów i informował ich o tym, za co go skazano (mają takie prawo, że nie ty masz sprawdzać, a oni mają obowiązek informować). Tylko że, razem ze skazanym pedofilem chodziła jego ofiara, a już aktualnie jego żona, z ich dzieckiem na rękach, i tłumaczyła że między nimi były dwa lata różnicy, a on został skazany na minimalną karę z urzędu "za odbycie stosunku", bo sąd chcąc nie chcąc, musiał go skazać - wbrew zeznaniom "pokrzywdzonej".

 

No i taki rejestr, niemal zlikwidowałby w Polsce rynek obrotu samochodami używanymi :(

 

W dniu 17.02.2020 o 15:16, mac napisał:

Takich ludzi nic nie wyprostuje. Takie kobiety to bestie, drapieżniki, które z niczym się nie liczą. 

Ale to wychodzi dopiero po rozstaniu. Wcześniej, to one przecież są normalne, takie jak każda inna mama Madzi.

Dopiero później, biedne i skrzywdzone, one tylko chciały dostać odrobinę sprawiedliwości.

Odzyskać co im się należy, za ten cały poświęcony trud.

Zapłaczą i każdy im uwierzy, jak powiedziała Amber Heard.

Każdy z nas, ma w sobie potencjał do zła. W tym, kobiety są - bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie serce zabolało jak ten pies musiał cierpieć przez tą kobietę zwyrodnialca która zrobiła to by dać nauczkę byłemu facetowi. Obdarłbym ze skóry i posypał solą...po prostu nienawidzę takich potworów bo człowiekiem ja nazwać nie można....Szkoda tylko że tak niskie kary daja takim bestiom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz myślę, że skoro są tak niskie kary za znęcanie się nad zwierzętami, to dobrym rozwiązaniem była by np trzy miesięczna izolatka w totalnym odosobnieniu, bez zegarka, bez nawet krótkiej wymiany zdań ze strażnikiem, tak żeby zwyrodnialczyni nie miała kontaktu z żadnym człowiekiem. To by było dobre do zastanowienia się nad tego typu czynami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, LiderMen napisał:

To by było dobre do zastanowienia się nad tego typu czynami.

Zastanowić to sie można co jutro zjemy na obiad.

 

Takie ścierwo należy biczować, sypać rany solą, wrzucić do celi z murzynami, a po wyjściu wyciągnąć spod ochrony prawa i rozpowiedzieć dookoła.

 

Ewentualnie rzucić wygłodniałym psom na pożarcie.

 

Nawet najgorszy pies nie zasługuje na taką śmierć, to tylko zwierze, często bardziej oddane człowiekowi niż inni ludzie.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.