Skocz do zawartości

Obudziłem wewnętrznego chada


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Turop napisał:

Czyli inwestycja w swój wygląd popłaca ?

Zawsze się opłaca i nie chodzi tylko o panny. Jeśli inwestycją w wygląd nazywasz ćwiczenia, to jeszcze bardziej, bo oszczędność na lekarzach, profilaktyka chorób psychicznych jak depresja, lepsze zdrowie, uzębienie, oszczędność na lekach, ubraniach jak nie tyjesz, profilaktyka cukrzycy można mnożyć.  

 

A jeśli chodzi o wygląd typu - cera, fryzjer. To pewność siebie, w kontaktach między-ludzkich i możliwość lepszej pracy. Lepiej jak na rozmowę wchodzi szczupły, wyprostowany facet niż kuleczka. 

Poza tym poprzez sport lepsza wydajność, szybszy awans, lepsza stawka, większa chęć zmiany, bo większa energetyka.

Panny, to raczej patrzą "tu i teraz" czyli co masz, w danym momencie. 

Ja, jak się umawiałem, to totalnie zwracam uwagę na, to jak się prowadzi. Nie chcę potem, ewentualnie dopłacać do interesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turop napisał:

Możecie pisać ile chcecie, ale jak nie zaczniecie pracować nad sobą, to się nie dowiecie na ile jesteście w stanie poprawić coś w sobie, u mnie na to poszło bardzo dużo pieniędzy jak i nakładu czasu, ale robiłem to zawsze dla siebie, a efekty uboczne w sensie kobiety to miły dodatek do całokształtu. Hehe, humor poprawiony kolejny raz, przez miła Panią, chyba staje się atencyjną Karyną. 

Mały symulator mindsetu Karyn na Tinderze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Frank89 napisał:

Gratuluje dla mnie to byłby wymarzony sukces.

Nie ma za co, robiłem to dla siebie. 

 

Z rzeczy, które poprawiłem w trakcie paru lat i myślę, że miały na to wpływ :

 

Wyprostowałem zęby, koszt przez wszystkie lata z 10 tys zł. Plus piaskowanie i jest uśmiech jak gwiazda filmowa. 

 

Zmieniłem fryzurę na taką, która pasuje do moich włosów, chodzę do fryzjera co 2 tygodnie. 

 

Zapuściłem brodę, bo mam trójkątną brodę i mała, z broda tego nie widać, mam wtedy proporcjonalną twarz, trymer koło 100 i raz w tygodniu gole całość. 

 

Mam brwi jak sowa, muszę je regulować raz w tygodniu (tak, tak pedalskie, ale działa i 100 razy lepiej się wtedy czuje, bo tak to wyglądam jak monobrewny debil) 

 

Paznokcie obcinam 2 x w tygodniu i kupiłem różne rzeczy do skórek w nich itp. 

 

Ciuchy chujowe, ale zawsze wyprasowane i wyprane. 

 

Perfumy za 60 dych, ale pasują idealnie do mojego ciała, kape się bardzo często, bo często się poce, ale jakoś mi to nie przeszkadza pomimo skrzydeł pod pachami nawet w taka pogodę jak dzisiaj. 

 

Sport uprawiam często, ale różny, największy koszt zajęło mi wyprostowanie się, miałem, mam wadę postawy i z tym walcze koszt leczenia od 18 roku życia do teraz w sumie jakieś 20 tys. 

 

 

Nie pale papierosów i nie pije alkoholu, cerę mam przez to jak młody Bóg, oprócz tego regularnie lekarz, gdy się coś dzieje odrazu reaguje, minimum raz w miesiącu jestem u jakiegoś lekarza i się badam. 

 

 

 

Teraz niech mi ktoś powie, że to takie proste nawet przy wzroście 190. Gdybym nie ogarnął tego sam, wyglądał bym jak quasi modo, miał krzywe zęby i jedną ogromną brew, chad jak chuj. Kosztów około poprawiających nie liczę i czasu na to ile straciłem też, ale nie żałuję ani jednej złotówki, ani jednej minuty, to wszystko robiłem dla siebie i swojego samopoczucia. 

Edytowane przez Turop
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BlacKnight napisał:

I te wycie moje z sierpnia że za brzydki niski i chuj wie co jeszcze. Teraz chce mi się śmiać z tego.

Ja nie wyje i nie płaczę. Spokojnie ja tam się umiem z siebie śmiać. ? 

 

No ale czasem nie będę ale czy to coś zmienia w moim życiu? No nie wydaje mi się. 

 

No ale na siłowni siedzę właśnie, będzie silniejszy chwyt do walenia konia. ??

Więc robię to dla siebie haha.

 

@Turop bracie nie bierz wszystkiego tak na poważnie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SSydney napisał:

bracie nie bierz wszystkiego tak na poważnie. ?

Nie biorę, mógłbym tłumaczyć, że można zmieniać swoje życie na moim przykładzie, ale kurwa jak ktoś nie zauważy to nie uwierzy. 

7 minut temu, t0rek napisał:

Mały symulator mindsetu Karyn na Tinderze :)

Zrobiłem niedawno zdjęcia u fotografa, dodałem parę zdjęć z skoków na spadochronie, lataniu szybowcami i jakieś tam meche były, nie podoba mi się ten tinder, mógłbym liczyć na jakiej numerki tam, ale wolę kontakt w realu, wtedy mój największy atut, czyli moja gadana bierze za wygraną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

Ona znów z uśmiechem "dokładnie tak, wtedy byś się wszystko dowiedział" i czekała na moją reakcje, ja na to odpowiedziałem coś zdawkowo jak aha ok i uśmiech .

Pasjonująca historia. Obudziłeś w sobie alfa bestię chada. Lata pracy nad sobą i prawie ci się udało umówić z fajną laską, która tobie proponowała spotkanie! Masz rację - nie można się szlajać z byle kim! Trza się szanować. Ashwaganda, no-fap, morsowanie, masturbacja, afirmacja. Taka sytuacja. 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomko napisał:

Trza się szanować. Ashwaganda, no-fap, morsowanie, masturbacja, afirmacja. Taka sytuacja. 

 

8 minut temu, SSydney napisał:

Czy tak robi alfa chad? 

A może to nie jest przyjaciółka? ?

Śmiejcie się śmiejcie, dla mnie to wszystko bardzo dużo, w porównaniu do gości, którzy mówią, że kobiety z  nimi nie rozmawiają, to jestem ruchator jak chuj ?? 

 

 

@TomkoA ja napiszę tak

Siłownia, kobietopedia, no fap. Takiej kolejności dawno nie było! 

Edytowane przez Turop
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop nadal mi nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Dlaczego chcesz być wierny tylko "przyjaciółce"? Poza tym spotkanie na kawę to przecież nie jest ruchanie z automatu.

Zapytałem bo mnie to ciekawi, jakie pobudki tobą kierują. Niby piszesz "przyjaciółka" i nie traktujesz tego niby poważnie a tu taki zonk. Mam Dysonans poznawczy. 

35 minut temu, Turop napisał:

Śmiejcie się śmiejcie, dla mnie to wszystko bardzo dużo, w porównaniu do gości, którzy mówią, że kobiety z  nimi nie rozmawiają, to jestem ruchator jak chuj ?? 

W to nawet nie wątpię. :P 

Ja to jak widzę kobietę w odległości 3 metrów od siebie robię się czerwony, pocą mi się dłonie i zaczynam się ślinić jak zjeb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Still said:

Wchodzę do łazienki a tam CHAD!

 

Wyrzuciłeś z domu? Bo ja przychodzę z pracy, otwieram lodówkę a tam Chad owinięty ręcznikiem kapielowym trzęsienie się z zimna i ogórki zagryza. Pewnie to ten od ciebie.

 

Pewnie myślał że jak mężatka w domu do porucha i podje. Hehehe, naiwny.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kwadratowa szczena też Ci się zrobiła ? :D 

To dawaj nagrywaj kurs "Jak w 30 dni obudzić swojego wewnętrznego Chada" i kasuj miliony monet na incelach...

 

Bardziej mi szkoda sie zrobiło, że sprzedajesz gitarkę i to w lombardzie, pewnie za grosze... Jak jakieś dobre wiosło to mogłeś dać znać, może bym odkupił.

 

42 minuty temu, Tomko napisał:

Ona znów z uśmiechem "dokładnie tak, wtedy byś się wszystko dowiedział" i czekała na moją reakcje, ja na to odpowiedziałem coś zdawkowo jak aha ok i uśmiech .

Ja tu widzę, że Panna była miła po prostu, ale żeby z tego powodu temat zakładać tego nawet na dawnych forach PUA nie było...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BrightStar napisał:

Ja tu widzę, że Panna była miła po prostu, ale żeby z tego powodu temat zakładać tego nawet na dawnych forach PUA nie było...

Nie wiem czy wiesz co działo się przez ostatnie dni na forum, ale był wysyp wręcz odwrotnych tematów, trochę dla pośmieszkowania i pokazaniu na własnym przykładzie założyłem ten temat, może wyglądać śmiesznie, ale miałem w tym wyższy cel, żeby pokazać, że nie wszystkie kobiety i każdy koleś to same Karyny i samce beta, i pracując nad sobą można dojść do etapu, że możesz na luzie pogadać z fajną laską. Myślę, że większość skapneła się o co chodzi, sama nazwa tematu była odnośnikiem do rozmów z kilku ostatnich dni, głównym celem nie jest chwalenie się rozmową z babką, tylko całokształt życia jak złapiesz trochę luzu w gacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SSydney napisał:

nadal mi nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Dlaczego chcesz być wierny tylko "przyjaciółce"? Poza tym spotkanie na kawę to przecież nie jest ruchanie z automatu.

Zapytałem bo mnie to ciekawi, jakie pobudki tobą kierują. Niby piszesz "przyjaciółka" i nie traktujesz tego niby poważnie a tu taki zonk. Mam Dysonans poznawczy. 

Sorki, gdzieś mi przeskoczyła twoja odpowiedź, mam taki charakter, że staram się być ok i myślę czy w odwrotną stronę nie czuł bym się urażony, gdybym ja przyjął jakąś kobitkę pod dach, pożyczył jej kasę w potrzebie, a ona po paru dniach mieszkania chodziła na "kawki", z nowo poznanymi kolesiami, mógł bym poczuć się urażony, pomimo tego, że nic nie ustalaliśmy, dziewczyna się stara i to, że traktuje to wszystko luźno, nie znaczy rozwinięcia w coś normalnego, na normalnych zasadach itp, gdybym miał chodzić na kawki z innymi, wyprowadzę się wtedy od niej, żeby wiedziała na czym stoi i nie czuła się w żaden sposób "oszukana", może bialorycerskie podejście, ale sam nie określiłem co od niej chce, nie mam do tego jak, to tymbardziej nie chce jej oszukiwać, jeżeli widzę, jej zachowanie, które jest naprawdę ok w moją stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jeszcze nic. Ja dzisiaj oglądałem regionalne informacje i bardzo atrakcyjna dziennikarka o mało co mnie nie zjadła. Uratował mnie tylko ekran telewizora. Czułem, że jakby byłą w moim pokoju, to musiałbym się bronić, żeby zachować  godność. Tak na mnie patrzyła i tak się uśmiechała, że widać było, że miała na mnie mega ochotę. Czuję, że stałem się Chadem. Może to przez te pompki, które robię od kilku lat, albo dlatego, że nie fapuję od trzech tygodni? No a może dlatego, że wygrałem w sobotę 20 zł w zdrapce? W końcu kocicie czują pieniądz. W każdym razie co by to nie było, to czuję że wskazówka mojego chadomierza kompletnie zwariowała, a Minister Zdrowia musi wydać ostrzeżenie, żeby kobiety zamężne nie opuszczały domów, bo może być prawdziwa plaga rozwodów w naszym pięknym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, jak pierwszy raz jechałem autem z aktywnym tempomatem i asystentem pasa ruchu. Oczy mi się  zaswieciły jak Pani 5/10 na Chada Thundercocka.

 

A poważniej - @Turop, gratuluję. Los nagradza przygotowanych. Ale i tak IMO wzrost i mindset Ci robi najlepszą robotę. Reszta w mniejszym stopniu.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analconda napisał:

To nie chad. Jesli nie urodziłeś się chadem to nim nigdy nie będziesz.

Może zagadała tak o bo jej się podobałeś czy coś albo miała taką ochotę.

 

Praca nad sobą mogła dodać coś np to wyglądu ale chadem się jest od początku albo nie. Po prostu pomyliłeś pojęcia.

Wiedziałem, że ten specjalista tu przyjdzie xD

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SSydney napisał:

Zdradź mi sekret jak z karakana 173 stać się Czadem 190, 10/10! Też chce być Czadem!!!!! ??

 

Coś za bardzo wyolbrzymiasz. Mam 170 i dziś na siłowni taki milf ca 35 lat cały czas się do mnie uśmiechał jak się rozciągała i wypinała dupsko :D Jakoś jej nie przeszkadzało, że byłem z 3 cm na minusie względem jej. 

Czy chciała się ze mną umówić? Na pewno nie... Pewnie się chciała "przyatencjonować". A ja niewzruszony jak skała :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bernevek napisał:

Coś za bardzo wyolbrzymiasz. Mam 170 i dziś na siłowni taki milf ca 35 lat cały czas się do mnie uśmiechał jak się rozciągała i wypinała dupsko :D Jakoś jej nie przeszkadzało, że byłem z 3 cm na minusie względem jej. 

Czy chciała się ze mną umówić? Na pewno nie... Pewnie się chciała "przyatencjonować". A ja niewzruszony jak skała :)

 

Na pewno patrzyła się na jakiegoś CHADA za Tobą nie łudź się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.