Skocz do zawartości

Oakley


Rekomendowane odpowiedzi

Do jazdy rowerem i w góry. 

I tak typowo do tego ponoć spisują się: 

PRIZM™ Trail sport sunglasses
PRIZM™ Trail

Te doskonałe soczewki uwydatniają odcienie czerwieni i brązu, dzięki czemu z prędkością światła możesz zauważyć piasek, skały i korzenie nawet w przypadku bardzo zanieczyszczonego powietrza. Wypróbuj Oakley EVZero Path Prizm - idealny wybór dla biegaczy, pieszych turystów i rowerzystów górskich, którzy uwielbiają adrenalinę.

 

 

 

 

Takie pytanie.

Okulary są w oryginalnym futerale, ale czy dołącza ta firma również specjalną ściereczkę?

Wiem, banalne pytanie, ale przy zakupie jej nie dostałam, bo ponoć nie dodają i bardzo się zdziwiłam, a w opisie w int nie zauważyłam czy jest w zestawie. Ściereczka, to mniejsza z tym, ale jak mam być, to niech będzie.

No i na szkłach co oglądałam był napis Prizm- Trail, a po powrocie do domu Trail już nie było, a sam Prizm na nich i nie wiem czy mi nie podmieniono. 

A tak w ogóle, czy nie powinna być instrukcja jakaś profesjonalna dołączona? 

Ach gapa ze mnie, a tak się cieszyłam, a taki byk zrobiłam :(.

Jutro idę to wyjaśnić, ale pomyślałam, że może tu się czegoś dowiem. Jest mi smutno i panikuję :(. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam do 3 profesjonalnych.

W jednym powiedziano mi, że to do tenisa czy golfu, a tak w ogóle, to nie widzieli tego typu i w sumie za dużo nie powiedzą, ale oryginalne są. 

W drugim po mimo, że mając z tej firmy nie określą, bo nie widzieli takich, ale, że też oryginalne.

W trzecim, że są w góry i na rower i są Prizm Trail, ale pudełko nie od tych.

 

Wróciłam tam, gdzie kupiłam, oczywiście to też profesjonalny sklep i tak: co do ściereczki, to torebeczka ma tą funkcję, ok to najmniej mnie interesowało, ale zapytałam.

Co do opakowania, pudełko owszem nie od tych, bo coś tam, że sprzedali z innymi, taka pomyłka.

A co do oznaczenia, że był Trail, to taka była nalepka, którą pani zdjęła i przepraszała, że nie poinformowała mnie, ale to i ja też dałam plamę z tym, ale była tak mała i tak jakoś zgrabnie naklejona obok tego Prizm, że wydawało mi się jako całość.

No i stoją przy swoim, że są na rower i w góry, tzn., mają: 

- Plutonite filtr 100% wszystkich promieni UVA, UVB i UVC

- Transitions 

- Hydrohobic  

- Iridium

- Zauszniki okularów i noski wykonane z Unobtainium 

- Prizm Trail

 

Krótko mówiąc, jak czytając, podekscytowałam się nimi. 

Tak więc na dobrą sprawę nie wiem, nie znam się i czytanie nic mi nie dało i to moje pierwsze okulary.

 

Doszukałam się numeru na nich (Oakley Jawbreaker  009290-07 121) i chcąc sprawdzić w inter., to tych okularów nie ma, wyskakuje brak, a jak jakieś są, to nie te co mam i cena wyższa, którą zapłaciłam.

Tak, że jak będę w PL pojadę do Warszawy specjalnie i może tam się dowiem.

 

Ach taka ze mnie gapa - gafa. :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefertiti

Znalazłem jedne ze swoich starych oakley'ów- Z87

To oznaczenie jest na oprawkach, z obu stron od wewnątrz, ale i na szkłach. Żeby to zobaczyć, trzeba je wyjąc z oprawki, oznaczenie jest na środku i niewidoczne gdy okulary są złożone w całość.

Może w ten sposób upewnisz się że dostałaś komplet.

Pudełka ani dodatkowych szkieł z tego zestawu nie mam pod ręką, zostały w domu w którym rzadko bywam, nie pomogę. 

 

Co do noża, oprócz Leathermana Charge zostawiłem z dużej kolekcji dwa- SOG Seiki Japan i Kershaw Ken Onion 1550.

I te uważam za najbardziej przydatne.

 

https://www.nautisports.com/accessoires/autres/couteaux/couteau-leatherman-charge-tti.html?gclid=EAIaIQobChMIhJ_ryabb5wIVAbTtCh1DswhdEAQYByABEgKtnPD_BwE

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo, na szkle jedynie po środku jest napis Oakley, a na lewym dolnym rogu Prizm i nic wiecej.

Jeśli chodzi o oprawki, to tylko numer na jednej stronie 009290-07 121, a na drugiej nic.

Po środku oprawki jak zdjęłam szkła jest cyfra 1, gdzie przy tym co chciałam kategoria powinna się zaczynać przynajmniej od 2.

No nic, tego nie wiedziałam akurat.

Ale będę w czwartek w innym mieście, to wejdę i rozpytam o tym, a potem tam, gdzie kupiłam. 

 

Co do noża/y - dzięki - :)

Dam znać jak mi poszło z tymi nożami (najszybciej ok soboty). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.