Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, maggienovak napisał:

dr J.Pulikowski

Rada żeby męża wyprosić żeby nie uprawiać seksu... 

Albo opowieści o parach gdzie kobieta nie chce uprawiać seksu bo mąż śmierdzi ale ona mu o tym nie powie... 

Dla mnie za bardzo radykalnie religijne to jest. Robią z kobiet cnotki które na widok penisa się boją i chcą uciekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RealLife napisał:

Poważnie myślisz, że te można polepszyć swój związek cudzymi radami? Twój partner tez te rady będzie oglądał czy chcesz w pojedynkę polepszać?

Narazie w pojedynkę.

Myślę, że tego też można się nauczyć.

Muszę cudze, bo moje dotychczasowe były kiepskie.

Innych rzeczy też uczyłam się od innych(np.zarządzania pieniędzmi, zdrowego stylu życia) i dobrze na tym wychodziłam :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PamMorrison napisał:

Polećcie blogi związkowe, z konkretnymi radami, jak polepszyć związek.

IMO jesteś w najlepszym miejscu, by poznać szczere oczekiwania mężczyzn i kobiet co do związku i tego co wpływa na jego stabilność. Bez lukru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie blogi, ale w tematyce związkowej uwielbiam instagram hubman.chubgirl. Są tacy słodcy, widać, że stoją za sobą murem, dają mnóstwo pozytywnej energii. 

Na yt lubię serię ballady i romanse z kanału Langusta na palmie. Prowadzi to chrześcijański duchowny i czasem gada od rzeczy, ale jak pominąć całe duchowe pierdololo, to mądrze gada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sansara_ napisał:

To jest najgorsze możliwe miejsce, żeby szukać wzorców do związku. Ponieważ to męskie forum, a tutaj mało który przyznaje się realnie do swoich odczuć, częściej pojawiają się fantazje seksualne. Nie warto brać pod uwagę ich najskrytszych marzeń, ponieważ kobieta (mężczyzna) , która oddaje się w pełni i zaspokaja partnera zostaje bez niczego (bez partnera, szacunku do siebie i opinii). 

Z blogów mogę polecić ten Anny Szlęzak, który pomoże przejść przez ciężkie i niepewne początki związków oraz Dostrojona Dusza, który skupia się na rozwojowym i duchowym aspektach związku. 

Jako np zawsze jestem szczery do bólu i to co piszę jest 100 % prawdą ale wiadomo i tak można mi nie wierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie istnieją nierakowe blogi n/t związków.

 

Rollo Tomassi? "Główną zasadą związku jest to że cały czas musisz być świadomy w czyjej ramie funkcjonujesz"? Co lolxd?

 

Z rzeczy, które zbliżają się do kompleksowej sensowności w tych tematach, to niektóre ostatnie nagrania o. Szustaka, ale i u niego przebija jednak spranie głowy katolickimi dogmatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

 

 

Z rzeczy, które zbliżają się do kompleksowej sensowności w tych tematach, to niektóre ostatnie nagrania o. Szustaka, ale i u niego przebija jednak spranie głowy katolickimi dogmatami.

Też go lubię, chociaż jestem ateistką. Nie ma co się dziwić, że mówi z perspektywy religijnej- w końcu duchowny ;)

Mimo to, bardzo podoba mi się obraz miłości, jaki proponuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.