Skocz do zawartości

Co jest k... grane?!


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, leto napisał:

Oj, bracie, długa droga przed Tobą, droga pracy nad sobą. Temat wg mnie do zamknięcia, dalszą dyskusję uznaję za bezcelową.

No też tak uważam, chyba nie znalazłem tu żadnej logicznej wypowiedzi. Same sugestie, że laska na pewno się puszcza z innymi, nie ta to inna, grunt żeby dupę i cycki miała, a przecież w sumie to wszystkie baby i tak takie same. 

Ja nie mam żadnej drogi pracy nad sobą, bo miałem parę LTR - z kobietami które po prostu do mnie pasowały :)

Da się? da się. Ale musi być odpowiednia kobieta - pasująca do mnie. A że się nie trafia mi taka często - to jak się trafi to się napalam, co zresztą logiczne.

Kolekcjoner też się napala gdy znajdzie rzadki okaz. Tu nie ma absolutnie nic nielogicznego.

 

Z Twoich postów wnioskuję, że wchodziłeś w relację praktycznie z przeróżnymi kobietami - czyli praktycznie nie masz żadnych wymagań ani konkretnej osobowości i własnego ja. Dogadasz się z każdym.

Ja tak nie mam i nie chcę mieć.

1 minutę temu, Taboo napisał:

No coś tam ćpiesz ewidentnie.

Ale nie mścij się za nie zgadzanie się z Tobą. Zchilloutuj i pamiętaj - argumenty. Nie emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rekoni napisał:

Intelekt osoby jestem w stanie łatwo ocenić po gustach muzycznych i filmowych.

Co ja pacze... ?

 

Mistrzu nauczaj! Zapłacę każde pieniądze.

 

37 minut temu, rekoni napisał:

Ja nie mam żadnej drogi pracy nad sobą, bo miałem parę LTR - z kobietami które po prostu do mnie pasowały :)

Da się? da się. Ale musi być odpowiednia kobieta - pasująca do mnie.

No i gdzie są teraz te kobiety z którymi miałeś te LTR-y? Przestały pasować? Powyszczerbiały się? Zabrakło uszczelek?

O co tu chodzi kurka blaszka bo nie nadążam?

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem frustrację autora bo te całe podchody z nieodpisywaniem i czekaniem parę dni, kto pierwszy się złamie z odpowiedzią to jest chore. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Człowiek tylko włosy rwie z głowy przez te baby. Przeciętniak musi czekać aż jaśnie pani wyczerpią się lepsze propozycje i może zwróci swoją uwagę na niego, a w międzyczasie i tak może wyjść, że ona urwie kontakt bez słowa, bo ktoś nowy się pojawił. No i weź tu bądź mądry. 

 

Panowie już doradzili, żeby mieć wyjebane na to i nie odpisywać jako pierwszy. Nie można skakać wokół panny, ani robić jej dodatkowej atencji, nie należy latać na jej każde zawołanie, trzeba zwlekać z odpowiedziami, budować tajemniczość, należy skierować relację na to, aby to ona zabiegała o nasze względy. Facet ma być stanowczy, zdecydowany, nie dający trzecich szans, ma mieć kontrolę. Nie można w myślach budować sobie przyszłości z nowo poznaną kobietą. Nie planuj rodziny, ślubu na klifie itp. Masz mieć w głowie to co jest tu i teraz. Nie można okazać desperacji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rekoni, usiłujesz męską logiką i ciągiem przyczynowo - skutkowym zrozumieć coś, co z logiką i przewidywaniem nie ma kompletnie nic wspólnego :) Niestety, też nad tym boleję. Zjawisko wygaszania kontaktu, wyciszania kontaktu niezależnie od zaangażowania i stopnia rozwoju znajomości jest nagminne, szczególnie w dzisiejszych realiach. Ale i x lat temu też się zdarzało. To żadna nowość. Potencjalnych przyczyn tego stanu rzeczy mogą być dziesiątki, Panowie wcześniej napisali Ci najpopularniejsze i najpowszechniejsze z nich.

 

Ja wiem, że to wkurza i frustruje, bo gdy robisz sobie nadzieję na coś fajnego i potencjalne porozumienie nie tylko erotyczne, ale i ważniejsze, mentalno - intelektualne, ale nic nie poradzisz. Nie sądzisz, że jednak to "lusterko" ma plamy? Zbudowałeś sobie w głowie piękny obraz dobrze rokującej Pani na LTR. Trochę za szybko, trochę na wyrost, nieprawdaż?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rekoni napisał:

Bez przerwy szukają lepszego, przez co omijają potencjalnie dobre rokujące relacje jak ta. 

Tak, ale nic z tym nie zrobisz :) A jeżeli nie zrobisz, nie zawracaj sobie tym głowy i zaakceptuj to. I traktuj zawsze drugą stronę tak, jak sam chcesz być traktowany. I odpowiednio reaguj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rekoni napisał:

potencjalnie dobre rokujące relacje jak ta.

Według Ciebie, co najprawdopodobniej mija się z prawdą. Masz oczekiwania, nawet po "znajomości" internetowej, a to bardzo szybko unieszczęśliwia, co widzimy na załączonym obrazku.

 

I nie pisz proszę że czegoś nie rozumiem, bo to Ty masz ewidentne braki w rozumieniu otaczającego Cię świata - żyjesz we własnej wytworzonej bańce marzeń.

Godzinę temu, Gołodupiec napisał:

Człowiek tylko włosy rwie z głowy przez te baby

Jak chcesz to rwij, zależy od Ciebie i Twego nastawienia.

Godzinę temu, Gołodupiec napisał:

Przeciętniak musi czekać

Nic nie musi, gdzie to napisane? A to że chce, bo tak jak @rekoni ma oczekiwania i białorycerskie marzenia, to inna sprawa.

Godzinę temu, Gołodupiec napisał:

Nie można w myślach budować sobie przyszłości z nowo poznaną kobietą. Nie planuj rodziny, ślubu na klifie itp. Masz mieć w głowie to co jest tu i teraz. Nie można okazać desperacji.

A tu proszę Państwa całe clue tematu. @rekoni, powieś sobie to na ścianie i czytaj codziennie.

 

@El Fuego

 

No i jak, ta sama? Było po trzech nutkach? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery bite strony, i nikt nie wpadł na pomysł że panna skojarzyła że autor to ten sam typ który ją zblokował 1,5 roku wcześniej? "O ty skurwesynie, pamiętam cię, tak nam się fajnie wtedy pisało, a wystawiłeś mnie do wiatru". Może napisz do niej z trzeciego konta :DKarma wraca, panie kolego. Przeżywasz jak żaba okres.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko marnowanie czasu i energii na coś czego w ogóle nigdy nie było!

Marnujesz swój czas i energie na własne fałszywe wyobrażenia o jakiejś dziewczynie z portal.

W ogóle to rozmawiałeś z nią przez telefon?

Skąd wiesz, że to osoba za którą się podaje?

Wiesz ilu zjebów obojga płci jest w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gołodupiec napisał:

Rozumiem frustrację autora bo te całe podchody z nieodpisywaniem i czekaniem parę dni, kto pierwszy się złamie z odpowiedzią to jest chore. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Jak facet jest średnio ogarnięty, to już w wieku nastoletnim zacznie to rozkminiać, a w 20+ to zrozumie - to, że kobiety tak grają. Metody się zmieniają, ale nastawienie pozostaje.

Chociaż kiedyś efekt bywał bardziej namacalny (chodź pokażę ci coś ciekawego/łydkę,kolanko, itp ;) ), a dziś wszechobecna atencja zaćmiła im mózgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rekoni napisał:

Ja nie mam żadnej drogi pracy nad sobą, bo miałem parę LTR - z kobietami które po prostu do mnie pasowały

Kurła typie za grosz w Tobie pokory.

 

Typie żalisz się nam, że panna Ci jeden dzień nie odpisuje i ty twierdzisz, że jesteś już na swoim szczycie rozwoju? 

 

Wiesz co robią faceci, którzy są ubóstwiani przez dziewczyny?

Nie przejmują się jakimiś głupotami typu pisanie, a jeśli któraś nie odpisuje to on na to nie zwraca uwagi tylko przechodzi do codziennych czynności. Ewentualnie umawia się z inną.

 

Czasem sam facet nie odpisuje, ponieważ  zapomina. Uwierz, że są ciekawsze rzeczy na świecie niż baba.

Sam się złapałem ostatnio, że zapomniałem jednej odpisać bo pochłonęły mnie inne ciekawsze zajęcia.

 

W Tobie jest ten problem, że masz mega parcie na laskę która nawet na oczy nie widziałeś to raz.

 

Dwa bialorycersko idealizujesz laskę, która jeszcze raz powtórzę: nie widziałeś nigdy na oczy i jej nie znasz.

 

Prawdopodobnie twoje ltry wyglądały jak pół dupy zza krzaków albo trwały miesiąc, bo trudno mi uwierzyć, że ktoś z takim mindseten mógł tworzyć dobre LTR-y

@SSydney jest po niejednym długim LTR i po nim widać, że facet coś z tego wyniósł.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ragnar1777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, El Fuego napisał:

Byc może obrabiamy tą samą panne. Dlatego zapytałem jakiej muzyki slucha. Podaj jej ulubiony zespół,  a być może zdziwisz się jaki świat jest mały. 

Podaj pierwszą literę jej imienia.

 

10 godzin temu, leto napisał:

Panowie, nie karmić trola! 

Nie hejtuj

8 godzin temu, Keczup napisał:

Cztery bite strony, i nikt nie wpadł na pomysł że panna skojarzyła że autor to ten sam typ który ją zblokował 1,5 roku wcześniej? 

Już to wcześniej zapodałem w głównym temacie, ale faktycznie, nikomu poza Tobą i mną nie przyszło to do głowy.

 

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Wiesz co robią faceci, którzy są ubóstwiani przez dziewczyny?

O czym Ty w ogóle piszesz? Nie jestem czadem, więc ubóstwiany nie jestem, ale to nic nie znaczy.

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Prawdopodobnie twoje ltry wyglądały jak pół dupy zza krzaków albo trwały miesiąc, bo trudno mi uwierzyć, że ktoś z takim mindseten mógł tworzyć dobre LTR-y

@SSydney jest po niejednym długim LTR i po nim widać, że facet coś z tego wyniósł.

 

Prawdopodobnie, to pierdolisz głupoty. Najdłuższy mój LTR trwał 6 lat, nie interesują mnie rady ruchaczy których najdłuższy LTR to miesiąc, bo to żenada.

Oni nic nie wiedzą o budowaniu LTR, nie rozumieją nawet, że nie mają LTR właśnie dlatego, bo są bezkompromisowymi ruchaczami.

3 godziny temu, Artur Bylina napisał:

Nie wiem co filmy i muzyka mają wspólnego z jakimś intelektem w przypadku kobiet. 

To jeszcze długa droga przed Tobą w poznaniu nie tylko kobiet ale ogólnie ludzi. To tak jakbyś stwierdził, że Kubrick mógł być idiotą, nieważne jak wysoki poziom zrozumienia filmu i sztuki miał. Twoja teza jest z gruntu idiotyczna i nielogiczna.

To tak jakby twierdzić, że ktoś kto rozumie np matematykę wyższą jest tępy, tj. ma niezbyt wysoki iloraz inteligencji. Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cortazar napisał:

W takim razie przede mną również daleka droga.

Przed Tobą natomiast bardzo krótka żeby się wpierdzielić w niezłe bagno.

 

A propos... Odpisała Ci na wiadomość?

Nie. Dlatego interesują mnie Wasze opinie - co robić. Czekać na jej odezw do poniedziałku, czy odezwać się pierwszy z pytaniem np. czy wcześniejsze ustalenia aktualne, itp? Najchętniej przyjmę rady od ludzi którzy mieli jakieś LTR 2+ lat, rady ruchaczy mnie nie interesują, bo jak zastosuję się do ich rad, to ta relacja zakończy się tak szybko jak kończą się ich relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.