Skocz do zawartości

Jaki interes na działce ?


PatZz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam sporą działkę o której nie wiedziałem przez pół życia. Zaniedbana zarośnieta chaszczami.

Działka jest ulokowana niecały kilometr od mojego domu i tak sie zastanawiam czy nie można by tego wykorzystać w jakiś interesujacy sposób?

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Słyszałem kiedyś o tym, żeby posadzić orzechy. Niech sobie rosną, po jakimś czasie masz fajny strzał finansowy ze skupu. 

Hej - ja znowu słyszałem, że orzechy bardzo wyjaławiają glebę - i posadzenie ich, to niezbyt dobry pomysł, jeśli nie ma się żadnego o tym pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz

Hmm. W kwestii inwestycji z myślą o zarobku to nie wiem. Ale jakbym miał taką działkę to bym zbadał glebę, a potem posadził warzywa czy coś. Zawsze lepiej mieć swoje, i zdrowsze i koszty kupna odchodzą,  a aktualnie warzywa i owoce z roku na rok strasznie drożeją. Fajnie mieć poza tym taki ogródek, trochę też forma odstresowania i relaksu po pracy itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wsi od głównej drogi jakieś 200 metrów na przeciwko działki stoi domek.

Działka pusta nic nie ma poza zarosnietymi chaszczami.

Całe życie zastanawiałem sie kogo to jest, że ktoś tak nie dba a to moje ?

Tzn mojej mamy.

Generalnie to co do ogórka spoko tyle że ja tu nie będę mieszkał w następnym roku wyprowadzam się jakieś 30 km stąd

Więc bardziej dogladanie od czasu do czasu.

 

Myślę, że jak znajdę czas we wakacje jak z zagranicy zjade doprowadzić to do porządku, zaorac i dalej zobacze.

 

 

Edytowane przez PatZz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.