Skocz do zawartości

Dot. co jest k... grane? Dowód że niedostępność działa


Rekomendowane odpowiedzi

to dlaczego uważasz że koleżanka z przebiegiem większym niż Ty taka była ? Parę partnerek to chyba też nie mała liczba. Powiedz lepiej że trollujsz ?

Jeśli jest się trollem to faktycznie lepiej nie ujawniać swoich bardzo wrażliwych danych :D

 

Będąc anonimem można pisać stek bzdur :D A sprobuj pod tym się podpisać ?

Edytowane przez Artur Bylina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Artur Bylina napisał:

Będąc anonimem można pisać stek bzdur

Nie wiem co niby bzdurnego pisze?

1 minutę temu, leto napisał:

jej ego jest teflonowe, wszystko po niej spływa

To nie przez ego. Chociaż fakt takie rzeczy po mnie spływają. Ty przejmujesz sie jeśli ktos obcy mówi cos na twój temat? Ważne co mowia bliscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo działa na początku w jakimś stopniu- pod warunkiem, że pewne inne cechy też, w końcu niedostępność u nieatrakcyjnej, grubej i głupiej dziewczyny i tak nie przyniesie upragnionego efektu, tak jak i u faceta zresztą. Moim zdaniem lekka niedostępność na początku związku jest dobra jeśli wynika z tego, że jest się ostrożnym co do wyboru partnera, a nie z udawania takiej osoby bo  to szybko wyjdzie na jaw, taka osoba zwykle nie jest pewna swojej wartości skoro musi udawać kogoś kim nie jest żeby zatrzymac partnera i prędzej czy później wybuchnie pokazując np. zazdrość.

Jeśli ta lekka  niedostępność wynika z  ostrożności, to taka osoba stopniowo bedzie się otwierać na partnera w miarę przekonywania się do niego i wg mnie to jest zaleta, bo ufanie bezgranicznie świezo poznanej osobie, tatuowanie jej imienia na ręce po miesiącu znajomości i deklarowanie, że jest to miłość życia nie jest romantyczne tylko głupie.

Tylko problem w tym, że niektóre osoby popadają w skrajności- albo maja serce na dłoni i są tzw. otwarta księgą od prawie samego początku znajomości, albo są niedostępne cały czas nawet w długim związku, a co gorsza jeśli takie osoby grają. 

Także takie ostrożne podejście na początku moim zdaniem jest dobre, tylko nie powinno się to też wiązać z olewaniem drugiej osoby, tak jak w tym wklejonym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ace of Spades napisał:

Gereralnie widzę, że dalej nic a nic nie kapujesz drogie dziecko. 

Dokładnie @Androgeniczna na tyle co żyjesz powinnaś już wiedzieć, że to czy związek wyjdzie czy człowiek jest wartościowy, nie zależy od tego czy trzeba się za nim uganiać lub czy on się ugania wystarczająco, czy seks był na pierwszej czy dziesiątej randce... Jak dziecko masz myślenie. Dlatego właśnie niektórzy bracia już nie chcą strzępić klawiatury na tłumaczenie kobietom rzeczywistości. Teraz już ich rozumiem. Niech się każdy tapla w swoim, jak przyjebiesz w ścianę rzeczywistości to się nauczysz. A póki co dryfuj sobie w tych mitach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Dla wielu z was tu byłabym milfem :).

 

Jesteś seksowną mamuśką po 40, za którą, z pożądaniem, oglądają się na ulicy mężczyźni młodsi 15-20 lat ??  

 

O ile kojarzę to nie jesteś ani mamą, ani po 40, a co do bycia seksowną to już tylko mężczyźni, którzy mijają Cię na ulicy musieliby się wypowiedzieć...  tak więc trochę nie trafiłaś. 


I Was, nie was; Twojej nie twoje; przed że stawiamy przecinek. 

 

4 godziny temu, Reflux napisał:

I drugie pytanie taka czyli jaka?

Nie wiesz? Jest jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Daenerys napisał:

Jesteś seksowną mamuśką po 40, za którą, z pożądaniem, oglądają się na ulicy mężczyźni młodsi 15-20 lat ??

Nie, jestem przed 30 ale dla 18 latków tu mogłabym być milfem. Natomiast wielu już by stwierdziło że jestem stara bo 25 lat dawno skończone :)

16 minut temu, Daenerys napisał:

I Was, nie was; Twojej nie twoje; przed że stawiamy przecinek. 

Ale po co to? Jakieś czepianie się nieistotnych głupot. Nic merytorycznego. Po co komuś wytykasz błędy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Nie, jestem przed 30 ale dla 18 latków tu mogłabym być milfem.

Nie, nie mogłabyś być. Sprawdź sobie znaczenie słowa MILF.

 

25 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nic merytorycznego. 

Wręcz przeciwnie. Zwrócenie komuś uwagi, że pisze niepoprawnie, wskazanie poprawnej formy jest jak najbardziej merytoryczne.

 

26 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jakieś czepianie się nieistotnych głupot. 

Jeżeli dla Ciebie brak poprawnej pisowni jest nieistotną głupotą, to świadczy to tylko o braku szacunku do ojczystego języka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Daenerys napisał:

Sprawdź sobie znaczenie słowa MILF.

Wiem co to MILF. Napisałam ze dla niektórych mogłabym być milfem. Moim zdaniem czepiasz sie nieistotnych szczegółów.

9 minut temu, Daenerys napisał:

, to świadczy to tylko o braku szacunku do ojczystego języka

Boże... serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wyjątku, przez zaciśnięte zęby ;) przyznam rację Androgenicznej. Nie ma sensu, panie i panowie, czepiać się o przecinki i kropki. Tak, wiem, że taka jest polityka forum (szczególnie jeśli chodzi o tytuły), ale ja np nie do końca się z nią zgadzam (choć staram się przestrzegać).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bruxa napisał:

push & pull 

Jak dobrze rozpisany plan w ten sposób to jak najbardziej, będzie działać. Podobnie jak góra/dół. 

 

Mi się to kojarzy z bolcowaniem nie wiem czemu. ?

Czy jestem maniakiem seksualnym.

Coś jak Cezary Cezary od 6-7 min. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus Co nie zmienia faktu, że ma nastukane ponad 1800 postów i około 746 reakcji. 
Co po obliczeniach daje nam równe 40% na to że wywołuje jakąkolwiek reakcję. Pozwala mi to wyciągnąć wniosek, że tylko 40% tego co postuje przedstawia jakąkolwiek wartość.
A 60% to zwykły shitposting, a z pozostałych 40% tylko jakieś 51% to treść merytoryczna reszta to pewnie shitposting i bełkot.

O kurde, czy ja właśnie udowodniłem czyjąś tendencję do shitpostingu matematycznie ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Obliteraror said:

Swoją drogą, IMO MILF to zawsze była rycząca czterdziecha, albo po czterdziesze :) Trzydziestoletni MILF? 

Ja sobie zawsze kojarzyłem MILF jako napaloną mamuśkę po ścianie, nie koniecznie po czterdziestce (znam jednego MILFa gdzieś w okolicach połowy trzeciej dekady żywota). No ale jak widać, każdy rozumie to pojęcie inaczej :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy MILF to była mama Stiflera z "American Pie", z tego filmu pochodzi to określenie.

A odnośnie tematu, w interakcjach z ludźmi wyciągasz dokładnie tyle ile wkładasz. Skoro pani mnie olewa (lub próbuje sprawiać takie wrażenie, co na jedno wychodzi) to zostanie olana, bo jak nie ta, to będzie 12 innych, może mniej zmanierowanych.@Androgeniczna, jak długo w początkowej fazie związku ma trwać to "staranie się" partnera? I czy nie uważasz że to trąci obłudą i kłamstwem? Przecież koleś w tym okresie udaje kogoś kim nie jest. Na takiej podstawie budujesz związki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.