Skocz do zawartości

Dot. Teoria wielkiego #przegrywu


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony się z Tobą zgadzam. Oczywistym jest że garstka mężczyzn wybitnie urodziwych ma dużą seksualną i genetyczną przewagę nad tymi mniej urodziwymi.

Aczkolwiek nie wiem skąd wytrzasnąłeś procenty "społeczeństwo dzieli się na ~5% chadów, ~15% normictwa, ~80% #przegrywów (część ma szansę na normictwo)" 

80% przegrywów ? Że what?

 

No ale spójrz na te pary w jaki sposób je wyjaśnisz?

 

 

I odwrotnie:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, deomi napisał:

No ale spójrz na te pary w jaki sposób je wyjaśnisz?

 Uważam, że w trzech pierwszych parach on i ona mają podobne SMV (nie wiem, czy dobrze pamiętam ten skrót, chodzi mi o skalę urody), więc nic dziwnego, że są razem. Jedynie ostatnia para sporo się różni- on ładniejszy niż ona.

PS @deomi oglądasz Friza? Ja bardzo lubię jego filmy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewelina Wg mnie te dziewczyny są o kilka oczek wyżej.

A nawet jeśli nie, to Ci Panowie też nie są na wyżynach SMV, ani nie są żadnymi chadami, z wyglądu i zachowania.

 

Czy oglądam filmy Friza? Średnio, czasami :D Ale mniej więcej się orientuje w polskim youtube ; )

Lubisz jego filmy? Czy on Ci się podoba? :D 

Ja totalnie nie rozumiem jego fenomenu. :D No ale co kto lubi :) 

 

I tak btw Panowie Friz- ten koleś z przedostatniego filmu w różowych włosach nie ma nawet 170cm wzrostu. Szok i niedowierzanie. 

A prowadzi kanał na youtube, zarabia myliony złotych, pól myliona jego fanek się w nim kocha, a sam ma całkiem ładną dziewczynę, niewiele niższą od niego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że one mają jeszcze makijaż, szczególnie ta druga i trzecia. Ta dziewczyna w drugim filmie to nawet w makijażu wg. mnie za ładna nie jest, więc partner jak najbardziej do niej pasuje.

5 minut temu, deomi napisał:

Lubisz jego filmy? Czy on Ci się podoba? :D 

Nie podoba mi się fizycznie w sensie, że mnie zauroczył, ale uważam, że nie jest brzydki. A jego filmy lubię oglądać, bo są śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bassfreak napisał:

Na moje :

1 minimalna przewaga laski

2 laska wyżej , koleś ma dużo cech incela

3 friz źle nie wygląda ale wera jest wyżej zdecydowanie

4 równi 

No i wg. Waszych black pillowych teorii, w jaki sposób te związki w ogóle zaistniały i istnieją?

@Analconda Wyjaśnij nas tutej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deomi napisał:

I tak btw Panowie Friz- ten koleś z przedostatniego filmu w różowych włosach nie ma nawet 170cm wzrostu. Szok i niedowierzanie. 

A prowadzi kanał na youtube, zarabia myliony złotych, pól myliona jego fanek się w nim kocha, a sam ma całkiem ładną dziewczynę, nie wiele niższą od niego. 

No tak dziwne. :D 

Widziałem kilka jego filmów, na jednym rozdawał hajs fanom na mieście i była akcja z jakimiś małolatami, chciały z nim zdjęcie to jedna prawie orgazmu dostała jak przy nim stała. 

8 minut temu, deomi napisał:

Ja totalnie nie rozumiem jego fenomenu. :D No ale co kto lubi :) 

A ja rozumiem, większość oglądających YT to tzw. "gimbaza" i bieda umysłowa, stąd popularność tego typu "kontentu".

Mi się jego "twórczość" nie podoba ale wstrzelił się w rynek i kosi hajs, gratuluje sukcesu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deomi napisał:

No i wg. Waszych black pillowych teorii, w jaki sposób te związki w ogóle zaistniały i istnieją?

@Analconda Wyjaśnij nas tutej ?

1. bliskie smv

2. wygląda na beta-bux

3. wery bez makijażu nie widziałem , może częściowo wygląd może częściowo jego "sława"

4. to samo smv

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

Jak dla mnie on jest bardziej atrakcyjny od Friza.

 

Dlatego lepiej nie ruszaj tematów o Smv i blackpill :lol: Friza psują te kolorowe włosy on jest takim "high tier normie" może nie ma wielu cech "pozytywnych" ale ma dobrą harmonię.

avatar_orig.jpg?1475575978

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, דניאל napisał:

Może nie chodzi o to, by temat rozwinął się w tym kierunku, ale powiedzcie mi jakim cudem wg was para na ostatnim filmie ma takie samo SMV? Przecież ona ma 20-30 kilogramów nadwagi. Gdyby zmyła makijaż to nie wiem czy dostałaby 3/10.

Koleś jest zdecydowanie poniżej przeciętnej , po niej widać że jest nie za ładna bo jak masz atrakcyjną dziewczynę która ma nadwagę to i tak widać czy jest atrakcyjna czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, דניאל napisał:

Może nie chodzi o to, by temat rozwinął się w tym kierunku, ale powiedzcie mi jakim cudem wg was para na ostatnim filmie ma takie samo SMV? Przecież ona ma 20-30 kilogramów nadwagi. Gdyby zmyła makijaż to nie wiem czy dostałaby 3/10.

Odpaliłem Ten film po tym poście. 

 

@bassfreak ona jest ładna? ja pierdole gość jest powiedzmy 5/10 ale ona dla mnie to max TRÓJA(i to chyba dla faceta wyposzczonego)! Z ta nadwagą to dałbym jej osobiście 1/10, rzadkie włosy, niesymetryczna twarz.  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rekoni napisał:

Kpisz? Youtube płaci ledwie 1 dolar za 1000 wyświetleń. Miliony to on widział w Monopoly. Jak rocznie zarobi z tego 60 tys. na czysto to będzie dobrze. Milion wyświetleń na youtube to ledwie 1000 dolarów.

Ale przecież youtuberzy zarabiają na współpracach, lokowaniach produktu, reklamach, prowadzeniu różnych eventów, a nie na tym że youtube zapłaci im 600zł za milion wyświetleń - bo taka jest stawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SSydney napisał:

Odpaliłem Ten film po tym poście. 

 

@bassfreak ona jest ładna? ja pierdole gość jest powiedzmy 5/10 ale ona dla mnie to max TRÓJA(i to chyba dla faceta wyposzczonego)! Z ta nadwagą to dałbym jej osobiście 1/10, rzadkie włosy, niesymetryczna twarz.  

 

Nie napisałem że ona jest ładna , jak ten gościu według ciebie jest 5/10 to ja wymiękam w dyskusji.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rekoni napisał:

Kpisz? Youtube płaci ledwie 1 dolar za 1000 wyświetleń. Miliony to on widział w Monopoly. Jak rocznie zarobi z tego 60 tys. na czysto to będzie dobrze. Milion wyświetleń na youtube to ledwie 1000 dolarów.

W tym filmie co nieco można usłyszeć o jego zarobkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

jak ten gościu według ciebie jest 5/10 to ja wymiękam w dyskusji.

Kurwa nie wiem ile na 10 on jest! Jestem hetero! No ale wygląda na przeciętniaka to tak strzeliłem(5/10). No ale widzę, że ty znawca męskiej urody. No niech będzie oboje sa 1/10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, deomi said:

Aczkolwiek nie wiem skąd wytrzasnąłeś procenty "społeczeństwo dzieli się na ~5% chadów, ~15% normictwa, ~80% #przegrywów (część ma szansę na normictwo)" 

Z bardzo wątpliwych metodologicznie badań, co wypunktowałem w tamtym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.