Skocz do zawartości

Dot. Teoria wielkiego #przegrywu


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie cieszę się, że jestem mężczyzną. Bo jakbym był kobietą z moją buźką, to chyba żadna suma pieniędzy by nie pomogła. A tu cyk, jako facet mam spektrum możliwości, broda maskuje gębę, łeb na łyso albo fryzura pomaga, mimo że włosów coraz mniej. A lekka siwizna tylko dodaje powagi i boostera do wizerunku : ) No i ubiór. Jak to Szarlej w Narrenturm powiedział: nie suknia zdobi człowieka, ale ludzka godność. Jednakże tylko człowiek dobrze ubrany może czuć się prawdziwie godnie : )

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 00:52, ewelina napisał:

Ja bym jej dała ok. 7,5/10 Trochę za wysokie czoło, zbyt blisko osadzone oczy, przydługa twarz i dolna warga, jak na mój gust jest trochę za wydatna. Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje :D.

Ja tam bym szarpał, bez zbędnych uwag :D (młodą A. Jolie).

 

@Androgeniczna wrzuć swój męski ideał, tak dla zaspokojenia ciekawości ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reflux napisał:

@Androgeniczna Też mi wymagania! Ech ale proszę!

Ze skrajności w skrajność :D. Zbyt nienaturalny. To jak z powiększaniem ust u kobiet. Jak za bardzo powiekszy to wygląda jak glonojad a nie seksowanie.

Jednak ten którego ja wstawiłam najbardziej mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna @LaMalinche A w dupach się wam poprzewracało ?
Książe Arabii saudyjskiej - nie, jeden z najsławniejszych indyjskich kulturystów - nie, Sławny arabski model i aktor - może być ale za małe dłonie.

Płynie z tego parę wniosków:
- ideały nie istnieją
- upodobania co do wyglądu są różne i zależą w dużej mierze od danej osoby
- kobiety i mężczyźni są cholernie wybredni jeśli chodzi o standardy piękna
- wszystkim nie dogodzisz
- gdzieś tam istnieje kobieta/facet dla której/którego będziesz bliski/bliska ideałowi (patrz punkt 1)
- nawet jeżeli punkt wyżej to prawda nikt nie powiedział, że ty będziesz odwzajemniał zainteresowanie tą osobą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.