Skocz do zawartości

A Ty? Co dziś zrobiłeś by nie być przegrywem?


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

-Byłem wczoraj na "randce" ale bez spiny absolutnie, trochę, żeby nie myśleć o ex trochę, bo panna jest bardzo interesująca, malarka, no niestety od tego klimatu się nie uratuje. Na nic nie robie sobie nadziei i nawet nie chce związki tonie dla mnie, interesujący człowiek po prostu, było śmiesznie

Rozstałeś się z tamtą dziewczyną? Też artystką z tego co pamiętam. Szkoda. 

 

Gdzie się pokręcić w Waw, żeby takowe spotkać? Pomijam ASP, to wiadomo. Jakieś wernisaże, konkretne lokale itp.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bullitt napisał:

Rozstałeś się z tamtą dziewczyną? Też artystką z tego co pamiętam. Szkoda. 

Pani mi podziękowała, bo się "wyleczyła" na terapii, nieważne ludzie i ich słowa.

 

Zdecydowanie podczas pracy lub rzeczy około pracowych, keep it natural.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy:

- Byłem w pracy asertywny to jedna,

- Druga na spokojnie podeszłem do rozmowy z innymi pracownikami(odrębny zespół) udowadniając, że to ja mam rację(moja robota wykonana tip top) i oskarżenia są niesłuszne :)

Oczywiście żadnego przepraszam nie było ani ustnego ani na skrzynce mailowej :)

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie zrobiem kilkunastu szkodliwych rzeczy, które chcą mnie wyruchać :),

 

Wstałem 7.00 - śniadane. nic specjalnego ale zawsze lepsze niż kawa i fajek.

Spisałem co mi się śniło i jak to interpretuję i co się zgadza z realnymi lokacjami.

Praca 7h w tym obczajanie englisza

Umówiłem wizytę ze specjalistą na diagnostykę dolegliwości, ktore nie pozwalają na intensywniejszą aktywność fizyczną

Spacer w naturze 30 min

Książka 1h

Drzemka 40 min

Zleciłem synowi odpowiednie zadania, żeby miał odpowiednie proporcje miedzy zabawą, edukacją, sportem i zabijaniem potworków. 

2 partie w szachy - w plecy ? 
obejrzałem kilka partii obecnego turnieju live

wypiłem 2l wody 

 

jeszcze drobne rozciąganie i spać. Dobranoc

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przeszło miesiąc planuję sobie każdy dzień i trzymam się tego co sobie zaplanuje. Dzięki temu moją produktywność, a także podejście do życia poszło w dobrym kierunku. Wyrobiłem w sobie również nawyk, aby nie narzekać. Zamiast tego wprowadziłem w swoje życie docenianie pewnych rzeczy i sytuacji jakie mnie spotykają.

@Szkaradny

Gdzie grasz w szachy? Jaka masz kategorie :)
Powiedz mi co to za turniej bo nie wiem...

9 godzin temu, Szkaradny napisał:

2 partie w szachy - w plecy ? 

obejrzałem kilka partii obecnego turnieju live

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spojrzałem w lustro, i powiedziałem sobie - żyją we mnie 2 osoby, moja podświadomość - bezbronne dziecko, oraz moja fizyczność, która kieruje ciałem i podejmuje decyzje za nas oboje. Mam kogoś kim muszę się zaopiekować - samego siebie, przeprosiłem więc siebie, za to wszystko co mu zgotowałem, i pozwoliłem by zgotowali mu inni. Bo jeżeli ja o niego nie zadbam, to nikt inny też nie. Będziemy starać się naprawić swoje relację, obie moje połówki. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.