Skocz do zawartości

A Ty? Co dziś zrobiłeś by nie być przegrywem?


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, nowy00 said:

@Szkaradny

Gdzie grasz w szachy? Jaka masz kategorie :)
Powiedz mi co to za turniej bo nie wiem...

 

@nowy00 
teraz przeważnia na kurnik.pl bardziej rekreacyjnie, kiedyś głównie na chess.com gdzie zrobiłem 2000 na blitzach i tam polecam grać, żeby zrobić postępy. 
W realu tylko raz grałem rankingowy turniej za co wlepili mi III kat. , ale siłę gry na II kat. :) 

Aktualnie najlepsi tłuką się online na https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/clutch-chess-international-champions-showdown-2020/6/1/1
 

Fajna sprawa, bo są komentatorzy i analiza na bieżąco. 
  

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przełomem jest, że jako Polaczek w korpo-gowno-robocie zarobiłem powyżej 4k.
Z jednej strony jestem tak z siebie dumny, ale z drugiej strony wiem, że to nie jest moja zwykła wypłata tylko harówa nadgodzin i ulg podatkowych.
W związku z czym ta satysfakcja nie jest aż tak duża, no ale osiągnięcie jakieś to jest.

Ostatnio zacząłem bawić się hobbystycznie w modowanie gier - bez żadnych przełomów oczywiście.
Jednak zastanawiam się czy nie spróbować pobawić się w Nilfskopie.

Póki co robię projekt na studia w programie "Inkscapie" - też żadne przełomy, ale nawet ładnie to wygląda - ludzie tandetniejsze rzeczy sprzedają na internecie.
Dlatego myślę, czy nie sprzedawać takich błahostek za te 3-14 euro gdzieś na platformie.
Cena zależy od wielkości i formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.