Skocz do zawartości

Jak reagować na zaczepki słowne w stronę dziewczyny?


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, taka mi przyszła myśl, jak wypadałoby zachować się przy mojej dziewczynie gdyby ktoś ją zaczepił słownie przy mnie? Jeszcze nie miałem takiej sytuacji ale wiadomo, wiedza na przyszłość jest cenniejsza niż złoto. Macie jakieś swoje doświadczenia, porady? Pozdrawiam :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.LaRs rozwiń myśl "zaczepiał słownie".

 

Ty stara torbo, gdzie są pieniądze za amfetaminę?

Jak z nią nie wciągałeś, to radzę się ewakuować.

 

 

Hej, piękny masz uśmiech. Tomasz jestem.

Pozostań, chłodny i obserwuj sytuację.

Ewentualnie, włącz się do gry.

 

Zapoznaj się też z tematem:

 

i kanałem:

 

pozdrawiam.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Dakota said:

Ty stara torbo, gdzie są pieniądze za amfetaminę?

Jak z nią nie wciągałeś, to radzę się ewakuować.

Zrobiłeś mi wieczór :D

 

Co do sedna sprawy, @.LaRs, uważam, że jeśli nie wchodzi w grę zagrożenie jej zdrowia/życia, to nie reagować - przed agresją słowną każdy powinien bronić się sam.

 

Nawet jeśli chodzi o zagrożenie zdrowia/zycia to sprawa jest skomplikowana. Jeśli ktoś zagraża jej, to zagraża też Tobie, a za bohaterskie oddanie za nią życia dostaniesz co najwyżej krótką notkę na nagrobku. Podstawa to dobry skill w bieganie. Nie mówię o zostawieniu jej na pastwę losu, ale wspólnej ucieczce i wezwaniu pomocy.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurewsko ciężki temat. Serio w dzisiejszych czasach taka z pozoru niewinna akcja to często być albo nie być dla faceta obrońcy. Bo nawet jeśli przeżyjesz, to możesz być taka poskładany, że już do końca żyta będzie jadł kebsony przez słomkę.

 

Jest to też kwestia sprawdzenia samego siebie, jakiegoś szacunku, odwagi, zależy czy jesteś z grupą znajomych, czy to jakis parking. Chyba jeden z najgorszych sprawdzianów męskości i nie mam tu wcale na myśli od razu rzucanie się do gardła napastnikowi, ale po prostu wytrzasniecie w ułamku sekundy dobrego rozwiązania.

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Analconda said:

Musisz pokazać, że jak się nie odczepi to będzie żałował do końca życia. 

Oeszu. Tu przebija z Ciebie biały rycerz. Co Ty, chcesz się lać po mordzie z jakimś randomem za to, że rzuci w stronę Twojej kobiety "niezła z Ciebie dupa"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leto napisał:

Zrobiłeś mi wieczór :D

 

Co do sedna sprawy, @.LaRs, uważam, że jeśli nie wchodzi w grę zagrożenie jej zdrowia/życia, to nie reagować - przed agresją słowną każdy powinien bronić się sam.

 

Nawet jeśli chodzi o zagrożenie zdrowia/zycia to sprawa jest skomplikowana. Jeśli ktoś zagraża jej, to zagraża też Tobie, a za bohaterskie oddanie za nią życia dostaniesz co najwyżej krótką notkę na nagrobku. Podstawa to dobry skill w bieganie. Nie mówię o zostawieniu jej na pastwę losu, ale wspólnej ucieczce i wezwaniu pomocy.

Kobiety chcą żebyś oddał za nie życie, lecz same tego nie zrobią. Jednie w przypadku dziecka. 

 

Pewnie, że kobieta powinna sama sobie radzić w zaczepkach słownych. Jeżeli tego nie potrafi to jest głupiutka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Musisz pokazać, że jak się nie odczepi to będzie żałował do końca życia. 

Bez urazy stary, ale tak ogólnikowe rozwiązanie brzmi jak scena z filmów z Van Damem tudzież że Stathamem. Życie to nie film, w takiej sytuacji jest tyle niebezpiecznych zmiennych, że naparawde nie jest to proste. Nawet jeśli rzeczywiście masz wygląd Stathama, czarny pas, nakurwialeś się na kibolskich ustawkach, to jest jeszczze ryzyko, że jak będziesz kładł napastnika to dostaniesz kosę od niego czy jego kumpla, który z obserwatora stał się wsparciem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, leto napisał:

Co Ty, chcesz się lać po mordzie z jakimś randomem za to, że rzuci w stronę Twojej kobiety "niezła z Ciebie dupa"?

A jakby ktoś Ci na ulicy powiedział "e, cwelu"? Jesteś gitem to reagujesz.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Analconda said:

A jakby ktoś Ci na ulicy powiedział "e, cwelu"? Jesteś gitem to reagujesz.

To się tyczyło dziewczyny, a nie jej chłopaka. Poza tym tu są dalsze subtelności: co innego, jak ktoś w jej stronę rzuci "ej mała masz super nogi", a co innego "ty stara *$@# sp#*# mi życie". W pierwszym przypadku wg mnie nie należy reagować, albo zareagować tak, jak napisał @Kim Un Jest?. W drugim - ja bym chyba zapytał pannę dlaczego ktoś w jej stronę rzuca takie obelgi, bo można się domyślać, że jest jakieś drugie dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Analconda napisał:
Godzinę temu, leto napisał:

Co Ty, chcesz się lać po mordzie z jakimś randomem za to, że rzuci w stronę Twojej kobiety "niezła z Ciebie dupa"?

A jakby ktoś Ci na ulicy powiedział "e, cwelu"? Jesteś gitem to reagujesz.

Zrób sobie przerwę od kompa człowieku... a na łeb kubeł zimnej wody 

 

Wyjdź z domu, spacerek, rolki, rower i te sprawy. :) + obejrzyj

 

 

 

 

Przesłuchać rano z notatkami a wieczorem dla uspokojenia przed snem + przeczytać

 

Dr David Hawkins najpierw 'Siła cz moc' (nie odwracać kolejności) następnie 'Technika uwalniania' najlepiej wydane 200zł w życiu?

 

Dałeś na forum 800 + zlot we wrocku nie pierdol że nie jesteś w stanie bla bla bla....

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co do zasad postępowania w sytuacjach "spinek" na ulicy, nie spotkałem się jeszcze z żadnym trenerem, który by nie doradzał jako preferowanego rozwiązania "uciekać". A jak widzę na YT gostka, który daje taką poradę, a sam jest kafarem 2x2, który by takiego leszcza jak ja zgniótł między kciukiem a palcem wskazującym, to ja mu wierzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nigdy nie wiadomo czy ktoś nie dokona zaraz telefonu po kumpli, przylecą z maczetami i karateka nie pomoże :D

9 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Zrób sobie przerwę od kompa człowieku... a na łeb kubeł zimnej wody 

 

Wyjdź z domu, spacerek, rolki, rower i te sprawy. :) + obejrzyj

 

 

 

 

Przesłuchać rano z notatkami a wieczorem dla uspokojenia przed snem + przeczytać

 

Dr David Hawkins najpierw 'Siła cz moc' (nie odwracać kolejności) następnie 'Technika uwalniania' najlepiej wydane 200zł w życiu?

 

Dałeś na forum 800 + zlot we wrocku nie pierdol że nie jesteś w stanie bla bla bla....

co to za mnich ? :D

Edytowane przez Artur Bylina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, leto napisał:

W ogóle co do zasad postępowania w sytuacjach "spinek" na ulicy, nie spotkałem się jeszcze z żadnym trenerem, który by nie doradzał jako preferowanego rozwiązania "uciekać". A jak widzę na YT gostka, który daje taką poradę, a sam jest kafarem 2x2, który by takiego leszcza jak ja zgniótł między kciukiem a palcem wskazującym, to ja mu wierzę.

To jest bardzo proste. W trakcie bójki bardzo łatwo o jakiś nieszczęśliwy wypadek, popchniesz typa on się przewraca i uderza potylicą w krawężnik, ty idziesz siedzieć za nieumyślne spowodowanie zgonu. Sprawy się komplikują, kiedy jesteś mistrzem jakiejś sztuki walki, wtedy twoje ręce czy nogi to "broń biała", przynajmniej tak słyszałem. Tak czy siak nie warto się w to bawić bo można stracić zdrowie, życia albo wolność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy byśmy się obawiali takiej sytuacji bo to spore ryzyko wchodzić w konfrontacje z typem który może być jakimś psycholem z kosą w kieszeni. Ja mniej więcej dwa lata temu zostałem zaatakowany przez kobietę znającą techniki Karate/Judo bardzo poniżające dla mnie doświadczenie. Uświadomiłem sobie że warto trenować sztuki walki dla samoobrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.